Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ajde bre sta ste se usrali. Izvukli neke kiprane tamo i odmah od njin napraviste Real. Nisu slaba ekipa, ali nisu ni ekipa od koje mi treba da strepimo. Oni nisu APOEL, da se razumemo, a Vermezovic nije Jokanovic. Ove cemo da pregazimo ko plitak potok.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Gledao sam nesto preko neta ove Kiprane i mislim da su slicno kao Braga. Mozda i gresim ali nece biti lako.
Zreb nam se nije nasmesio,te ocekujemo od njega jedan sirok osmeh u narednom kolu .
Sad neka Vermez pokaze sta je radio tokom priprema.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Odlicno, sad ce Vermezovic valjda svatiti da ne treba da pusti Tomica, Medu, Vukica, jer su na izlaznim vratima.
Ma, sa dobrom taktikom, misim da im mozemo pokazati ko smo.
APOEL je igrao cetvrtfinale, ovi su bili bolji od APOELa u prvenstvu, sto ce reci, ako ih dobijemo mi smo za u POLUFINALE LS :D?! jel da :D ?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Opusteno,prolazi AEL.Mi sa ovom odbranom primicemo tamo 2-3 gola i vec ce biti resena stvar.Nadam se da gresim!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Isto tako je razmisljao i jedan Anderleht, i Njukasl pa su dobili od nas "mrava" preko one stvari :)! S jedne strane aspolutno se slazem da smo favoriti, a sa druge strane strepim zbog toga sto smo i mi mali obarali velikane...Bice kako je sudjeno! Ako budemo odigrali disciplinovano, skoncentrisano, od prvog do zadnjeg minuta, ne brinem! ALi Partizan ima tu boljku da se opusti padne u nepredvidjenim trenucima..ko zna...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja ocekujem da ce mutavac da kupi stopera, mozda i jos nekog igraca, a onda ako puknemo on daje otkaz Cika Crnom i dovodi ovog kiparskog Murinja koji nabavlja 6 igraca za nula eura.
AEL nije bolji od APOELa ali nam to i nije neka utjeha jer je APOEL mnogo bolji od nas.
Ipak, na kraju, ja vjerujem u prolaz dalje, ali zaista sa pojacanjem na poziciji stopera i razresenjem situacije sa Kamarom.
Evidentno je izgleda i to da nam je najdrazi scenario da se plasiramo u LS a onda tamo da nas nakantaju. I ko ima koristi od toga: lopovi, oni uzmu pare i mi svake godine na pozitivnoj nuli a navijaci srecni jer smo tri puta tresli musemu na stadionu.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
aman ljudi manite vi tu pricu 'to su portugalci I brazilci, znaci to su fudbalski majstori I oni su odmah 10puta jaci od nas..bla bla bla' pricate svi a vecini je jedini argument to sto su to brazilci I portugalci!. jak vam argument! ajde neko ko stvarno zna malo vise konkretno o nihovom timu, imenima, o tome konkretno koji igrac kako igra, gde su na terenu u prednosti u odnosu na nas, gde su nase prednosti..koji igraci su I'm slabiji ovo ono.. dajte malo prave analize ako ima nekog da ih zna malo bolje, ili nekog ko ima volje da ih malo skautira online pa da nam prenese ko kretne informacije.. puatite vise to sa poreklom igraca! dajte konkretan info ako neko moze..
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Je-Ne-A jel mozes da izbacis ovde neki link gde pisu koeficienti klubova koji ucestvuju u LS i LE, ako postoji(znam da je prosle godine to imalo)? :)
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ja sam zadovoljan zrijebom! Sad je pravi trenutak da se uprava malo uozbilji i nadam se dovede nekog stopera. Ovaj mec ce nam pokazati dje smo. AEL je dosta dobar tim, ali ja iskreno mislim da smo mi mnogo bolji od njih. :napred Partizan
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Sirius, to mi treba. :D

Hvala ti brate...:)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
treba tamo krenuti muski, napasti ih na pocetku.
mi moramo da damo gol jer cemo ga sa ovakvom odbranom primiti sigurno.
ubedjen sam da mozemo da ih prodjemo ako budemo pametni i ako budemo imali malo sportske srece.
i da nedaj boze izgubimo npr 2-1 ili 3-2 imamo realne sanse da ih u bg dobijemo.
glavu gore i da pokazemo konacno da nesto vredimo
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
hocemo da igramo ls, a kukamo na zreb koji nam je dao prvaka kipra.
nista mi nije jasno.
dobra stvar je sto kiprani nisu poznati po gazenju rivala.
nadam se da je tako...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Moram samo da napisem na ono sto stoji na partizan.net mozda ovo nije tema ali moram
Grabez je tamo bio za slucaj da ne dodju zabranjeni.

Taj isti grabez je i ovde kada su igrali ofk partizan na karaburmi je odradio poso da zabranjeni ne udju na sever omladinskog stadiona iako su imali karte za tu tribinu,nego da ih prebace na zapad
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
AEL,nikad cuo za ovaj tim,garantujem kao ni vecina a pratim fudbal,moze se reci uveliko. Koga se bre bojite,jesmo mi Partizan ili sta smo mi? Alo bre,kako da igramo sa Realom,Barsom,Milanom itd ako se bojimo kiprana,daj ljudi nemojte biti smesni.

Citam sta pisete i ne verujem sebi, da mi koji imamo istoriju iza sebe i rezultate treba da strepimo od nekog AEL-a. Mozda oni jesu dobri ali za njihovu ligu, mi smo Partizan,najjaci smo bre. Ajmo dajte optimizma, bolje dobiti "jace" protivnike da se treniramo ako se ovo moze nazvati "jakim" jer u ovom kolu su vecina slepci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.456
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da, da, mi smo sila,a i igrali smo finale kupa sampiona 66.
Taj rad, a prosle godine nas izbacili konobari, pre par apoel sa istog tog kipra, ali neka smo mi prepotentni.
Kiparska liga je jaca od nase, i ako cinjenica da je apoel iz te lige(a gledao aelu u ledja, bez obzira na price o rasporedjivanju snaga za ls) prosle godine igrao cetvrtfinale ls nije dovoljna za respekt, ne znam sta je.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ama bre ljudi dal ste vi normalni!?!? kakav crni AEL ... to sto je osvojio titulu nije dokaz njihovih kavliteta pogotvo zbog peripetija koje su prosli apoel i omonija... njihov tim nije jaci od naseg i sve sem sigurnog prolaza protiv kiprana je sramota,njihov tim je sastavljen od igracha koji ne mogu da nadju nigde angazman i iskljucivo se oslanjaju na igrache koji su slobodni,oni retko veoma retko daju pare za obestecenje sto je posledica njihovog vlasnika koji je stipsa nad stipsama iako ima advokatsku masineriju koja samo vrti pare...

dakle AEL je jedna prosecna ekipa koja cak nije na nasam nivou(a nas nivo je realno tuzan)
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
dobijmo Kiprane ladno bez stresa,nego da vidimo protivnika za sledece kolo!!!:D
I sve u ku..c Partizan je sampion!!!
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Anorthozis: Champions League 2008–09 group stages
APOEL: Champions League 2009–10 group stages
APOEL: Champions League 2011–12 quarter-finals
AEL: ?
Pogledajte šta radi kiparski šampion prethodne tri godine... nadajmo se da niz neće biti nastavljen i 4. godinu za redom.

Protivnik je definitivno najteži mogući, nešto teži od Molde-a. Ući sa respektom, odigrati tvrdo na rezultat, što Vermez i praktikuje. Ne očekujem mnogo golova, biće tvrdo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top