Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Floskuli koju najvise koristimo "moglo je gore, a moglo i bolje" nema mesta trenutno. I ja je cesto koristim, ali gore od ovoga nije moglo. Jedino da se nadam posto smo izvukli najtezeg moguceg protivnika da ce nasi zbiti redove i dati i vise nego sto mogu. Treba prikupiti sto vise informacija o AEL-u, videti gde su im slabe, a gde jace strane. Prikriti maksimalno svoje nedostatke. Posto je Vermezovic u prvom mandatu mnogo paznje pridavao taktici i voleo tvrd, italijanski stil morace to da primeni i sada.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Bas cool protivnik, po meri sto se kaze. Da vidimo na cemu smo (mi na forumu vec znamo ali da malo bude jasnije :D)
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Bolje oni, nego neki slepci. Bar cemo znati na cemu smo. Celog veka se nadamo nekim indijancima u zrebu, pa kad nas posle pociste Rapid, Slavija i ostali prosecni timovi, kukamo na sav glas. Ako nismo sposobni ove da izbacimo, ne treba nam ni LE ove godine. Samo bismo se brukali.
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Mijatovic ti se to salis? Sta me briga gde se nalazimo bas me briga za zreb za LS a mene interesuje bar LE bas ce jedan dvomec da napravi razliku u tome sta ja mislim o mom timu. Ti se izgleda radujes da Partizan ispadne posto ce se to verovatni i desiti umesto da navijas za sto lakseg protivnika. Izgleda da takvi kao ti koji navijaju za najtezeg izbaksuziraju sve pa ja moram opet da gubim zivce zato sto cemo ili da ispadnemo ili jedva da prodjemo protiv ovog VEOMA teskog protivnika.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
au kolko crnaca i stranih igraca ima Ael.Nece nam stvarno biti lako.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.632
Reaction score
5.418
Cini mi se da je zreb prema nama u zadnjih par godina toplo hladno:
Ove godine La Valeta,pa AEL.
Prosle: Smesni makedonci tj.sipci, pa najtezi moguci Genk, pa najlaksi Samrok(da je bio najlaksi,ali po koeficijentu jeste).
Pretprosle: Oni jebeni Jermeni, pa simpaticni Finci, pa najtezi moguci AnderleKt.
2009: Ril,pa jebeni Apoel,onda Zilina.
2008: Baku, pa Fenerbahce.I onda Temisvar.
Nije neka formula,ali jeste evidentno da posle nekog "lakog" dobijemo najtezeg, to znaci da ako prodjemo Kiprane ocekujem Bate Borisov :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Ја сам презадовољан жребом!

Због чега? Па сасвим једноставно. Шта вреди да добијеш опет неке аматере и онда се некако увучеш у групу ЛЕ (о ЛШ и да не причам) и тамо се не/бориш за задње место и сви те редом пумпају?

Ове ако прођемо онда се макар можемо надати да имамо квалитет да уђемо макар у ту ЛЕ и да се тамо боримо за прва 2 места (што наравно зависи и од жреба)!

Тако да је ово супер и феноменалан противник да видимо сви где се тренутно налазимо јер ако ове не можемо избацити, шта онда уопште да тражимо по неким групама?!?!

Апсолутно потписујем све што си написао.Који ћемо враг у европу ако не можемо елиминисати Кипране који немају никакве успјехе у европским такмичењима.
А и убјеђен сам да ове пролазимо :napred Partizan
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Podrzavam ja teoriju onih koji kazu da ako ove ne prodjemo nemamo sta traziti dalje, ali nije sve u tome.

Prva stvar je da forma i kvalitet krajem jula nikako nije merilo dali cemo biti isti takvi i tokom sezone.

Druga stvar je da kakvi- takvi, moramo biti u prilici da udjemo bar u LE zbog jebenih poena koji ce nas zivota kostati cak i ako neke od narednih godina imamo super- jak tim, a budemo nepovlasceni jos u ranijoj fazi kvalifikacija.

Ovo moramo proci, stoper POD HITNO! Ako ne, svesno ulaze u veliki rizik i ko ih jebe.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Aj da kazemo da je dobra strana sto prvu gostujemo , bar nesto da bude pozitivno.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma mogu oni da imaju celu nba postavu,punu camuga.....ove karamo.Koji crni ael.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Najgori mogući epilog sa današnjeg žreba u Nionu....
Ali da se ne zajebavamo, mi smo bar za klasu iznad njih, igrački, ali naš problem godinama leži u našem mentalitetu i trenerima, zbog čega naše ekipe nemaju "energiju" u igri, dok sa druge strane te ekipe, tipa APOEL i Šamrok (zadnji kiksevi na Evrop-sceni) manjak kvaliteta nadomeštali su neverovatnim trčanjem, kretnjama bez lopte, fizičkom snagom i srećom, bez koje u nekim situacijama ni klubovi mnogo jači od nas ne bi prošli mnogo salbije, imali smo priliku da takvu situaciju vidimo prošle godine kada je Čelzi, znamo na kakav način, izbacio prvo Napoli, pa Barselonu i na kraju, u finalu, na neverovatan način, dobio i Bajerna...
Ostaje nam da se nadamo da će fauna u tom dvomeču biti na našoj strani, samo mi da obezbedimo ove godine grupnu fazu, nebitno LŠ ili LE, samo da ne presedimo u drugu godinu za redom u našoj sve samo ne Superligi...
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Шта вреди да добијеш опет неке аматере и онда се некако увучеш у групу ЛЕ (о ЛШ и да не причам) и тамо се не/бориш за задње место и сви те редом пумпају?

Ове ако прођемо онда се макар можемо надати да имамо квалитет да уђемо макар у ту ЛЕ и да се тамо боримо за прва 2 места (што наравно зависи и од жреба)!
:clap Управо тако. Мучно је гледати како се наши играче муче против европских екипа друге класе и у ЛЕ заврше са 0-0-6. Не ложим се да гледам немоћни Партизан против Реала или Арсенала у ЛШ већ ми је пуно интересантније када се равноправно кидамо са Фенером или Андерлехтом, на пример. Да стрепим и дрхтим да ли ћемо проћи кипарског шампиона, не пада ми на памет. Нека победи бољи.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.217
Локација
Tamo gde su Grobari
AEL, Total value 11.300.000 € / PARTIZAN, 31.350.000 € / GENK, 39.650.000 €.

Potpisujem sve sto je Mijat napisao!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.039
Локација
ante portas
Zaboravljate da smo mi nasu srecu ispucali kada smo na zrebu izvukli Valetu. U zivotu i u fudbalu sve mora da se zasluzi tako i plasman u Evropu. Ne mozemo da cekamo da nam padne sa neba sve mora da se zasluzi.Drago mi je zbog ovih lopova iz uprave sto smo dobili Ael da ne mogu da kalkulisu sa kupovinom stopera. Ne mozes da udjes u Ligu sampiona a da ne das ni dinara u prelaznom roku. Dobro je sto smo izvukli Ael da bi videli gde smo i da se svi u klubu pogledaju u lice.Tumbo dovedi normalnog stopera i zbijmo redove pa zasto da ne prodjemo i ovog kiparsko "velikana".
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Neka smo dobili najteze, dosta mi je vise Helsinkija i gluposti, sad treba da se pokazemo, ili prolazimo ove i idemo dalje kao ljudi ili motikom na upravu i sve ostale...
Dosta je bilo mazanja ociju da mozemo nesto u Evropi i tako to..To treba sad da se dokaze u direktnim duelima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top