Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Pogriješio je kometator kada je rekao posle njihovog crvenog: " Partizan ima igrača više ". Do crvenog su imali dva igrača više, zato što babinjo igra za njih, a posle crvenog i dalje smo bili s jednim igračem manje.
 

cdrms

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
5
:popTako smo dobro igrali da sam vise puta bio u iskusenju da prebacim na PeTeCe DIGITAL!!!:puke
 

Comyzv

Guest
Шта рећи а не заплакати? Тражили смо само да игрјау фудбал,очигледно да они то не знају.Срамота,брука,пропаст,јад,чемер,туга...
Са играчем мање ми не можемо дати гол,а хоћемо у ЛШ? 'ајде Бога ти, не може се са оваквим приступом,ни у ЈСЛ "газити" а камоли у Европи.
Није то за нас,за нас су "Српске ливаде" где доминирамо...
Не могу ,не желим да коментаришем,душа ме боли за Салетом Илићем,
а сад оно што нас уништава,кратко и јасно,овом са бројем 25 и мутавом све најгоре, умрли мајци!
ПАРТИЗАНОВИ "ГРОБАРИ" !
v232787p0.jpg
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
kakva tuga pa ucinili su da mi se zgadi da gledam utakmicu ,igra se utakmica u evropi za prolaz ka ls i od 60 min tuga svi jedva cekaju da se zavrsi . evo vam sad izjave kakosu to amateri i da valjaju nesto igrali bi u portugalu ,kad ste inferniorni prema njima kako bi tek da je neka bolja ekipa.a oni od 50 min grceve i padaju
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Је л' било бар поштеног пљувања по управи? Јбг, нисам гледао...
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
:napred PartizanJa NAJISKRENIJE mislim da veceras treba nalupati svakog igraca ponaosob sem Zubije i Stojketa. Zubija jedini place na kraju utakmice ne zna covek jadan gde je dosao.Stojketu svaka cast, posle svega sto mu se desilo branio je solidno i nema mu se sta zameriti. Ali sam ozbiljno u fazonu da treba nalupati i igrace i Vermezovica...ZA NAUK...Pa da malo izubijan patetise na konfereciji za stampu kad bude pricao kako nisu imali srece i kako su momci zeleli ali eto nije se poklopilo...Djura mi je ODVRATAN, ali ovi momci koji AEL-u nemogu dve utakmice da daju go su najkrivlji na celu sa trenerom!!! ETO MALO SAM SE ISPRAZNIO!!:pfc:
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
ponadao sam se pre utakmice, u slucaju da puknemo, da ce ceo stadion (sem ovih jadnika sa sipke) jebati ovim govnima iz uprave mater...i nekako je i krenulo...al zaboga, sta bi posle?
sta jos treba da se desi da bi jebali kevu ovim lopuzama??? braci iz Soluna svaka cast...oni bi to resili jos zimus da su na nasem mestu...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Bolja ekipa je prosla !!! Svaka im cast, i sa igracem manje mi nemamo sanse sa njima !!!

1. SRAMOTAAAAA je da je nas teren u onako OCAJNOM STANJU , Direktoru stadiona momentalan Otkaz
2. Sramota je da mi ne mozemo da popuniimo bar preko 20 000 navijaca
3. Sramota da mi ne mozemo da stvorimo 1 sansu sa igracem manje
4. Sramota je ko sve nosiDres Partizana
5. Sramota je kako je odradjen ovaj prelazni rok
...

Jedino pozitivno iz svega moze da bude da se GOVNA IZ UPRAVE Najzad povuku UPRAVA NAPOLJEEEEEEEEEE !!!

Bravo za STOJKOVICA...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Ajme majko! Sta li ce strucnjak reci na ovo? Nismo bili gori zadnjih 10 godina, jedva sam cekao da zavrsi utakmica, i onaj peder produzi jos 5 minuta. Zasto sam se budio jebo me pas.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
ljudi, nema razloga ocajavanju, u kvalifikacijama za LE cemo izgubiti od "jos zvucnijeg" imena od AELa samo ako nas zreb usere.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Vermezovic nema nikakvog kvaliteta, i forsira glupu taktiku, cini mi se da nikad vise necemo gledati ono sto smo kod Saleta ..
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Српски језик је богат псовкама. Још није измишљена псовка којом бих опсовао играче, оног ко их је научио да овако (не)играју, оног ко је довео таквог учитеља а посебну псовку измислити за оне на шипки.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ljudi moji, pa kome cemo mi sad da uvalimo nase Babovice, Tomice, Scepovice, Markovice? Ako izduvamo i u LE ostace ovde do kraja karijere...
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
iskreno, ja bi voleo da ispadnemo...jer nesme se dati razlog Djuricu da ostane...svakako bi u LE bili ostalim ekipama sparing partner za gol razliku,nije to za nas...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Predsednik lopov, upravni odbor u bekstvu, sportski direktor zadovoljan, trener 0, igraci 0*=> Partizan = 0

*Osim kapitena Saleta Ilica, koji je Bogotac fudbala za ove polutane amaterske, i Stojkovica, koji nas je spasao bruke.

Nema tu sta mnogo da se kaze, ko je hteo video je jos na Malti da mi nemamo nikakav koncept u igri, kao da nisu ni imali pripreme. Dakle, pored toga sto imamo smesne igrace, imamo i smesnog trenera ili bolje reci nemamo trenera. Nit smisla, nit snage i borbe, nista jedno VELIKO NISTA.
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
A ljudi, zasto svi velicate stojkovica, kad iz njegove gluposti (hvatanja lopte u gol autu, bez razloga), sudija je dosudio nepostojeci korner, posle koga smo primili gol...?
U susretu dve lose ekipe, mi smo sami sebi dali dva gola a kiprani prodjose ni krivi ni duzni.. SRAMOTA!
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Ocekivano! Igracima ne zameram nista, trudili su se, nisu oni krivi sto ne znaju. Ali zato zameram ljudima koji su odgovorni za njihovo dovodjenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top