Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Po meni je babovic bio kriminalno los. Prvo poluvreme sam gledao sa ruskim komentatorom i on ga je valjano isprozivao i napljuvao.

Lukic trenutno igra makar 3 puta bolje od babinja

Mada nije babovic kriv,kriv je trener koji njegovom caletu lize dupe
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Ne mogu da verujem da neko ima i rec hvale za coveka koji ne ume da primi loptu, spor je, slab u duelu, nepreciznim pasovima i losim gradjenjem otvara kontre protivniku, koristi samo jednu nogu itd. Njegova nemoc je ilustrovana sinoc kad je pokusao da sutne s 20 metara i jedva je loptu pogodio.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
A sta reci za Babovica kad mu je uspesnost pasova bila 58 %, a kod igraca Batea je bila preko 90 %. Ja sam se obradovao istom tom Babovicu kad smo ga doveli jer je decko stvarno dobro delovao u Vozdovcu, ali partije koje pruza u Partizanu su ispred proseka. Sto se mene tice pruzio bih sansu mladom Lukicu dugi niz godina.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
NIje tačno. Ekipa koja igra LŠ konstantno JESTE "iole ozbiljnija ekipa" i sinoć nisu poštenu šansu napravili. Oni šutevi iz daljine što je Živković branio i nisu bili neki, ono se od prvoligaškog golmana očekuje da brani. Nisu prišli golu.


Kojim tom njihovim kvalitetom? Jalovim obilaženjem oko našeg gola na nekih 30m cijelo poluvrijeme, sa igračem vise.

Bolje da napises kako nam se znacajno razlikuju kriterijumi za definisanje iole ozbiljnije ekipe nego da ustvrdis kako apriori "nije tacno" i da ekipa koja kruzi 30m oko naseg gola sa igracem vise cijelo poluvrijeme (tvoje rijeci) ipak ima izrazene kvalitete za ovaj nivo takmicenja. Ili ipak nema? Vidim i ti se pitas, u istom postu.

Sto se tice Babovicevih pasova: 58% vauuu treba da me odusevi s obzirom na poziciju koju treba (bi trebalo) da pokriva? Pogledaj jos jednom koliko tih pasova je bilo usmjereno nazad...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Bate je koliko vidim jedna totalno bezopasna ekipa koja "kruzi" i nista ne stvara dok smo mi predvodjeni srpskim Pirlom sa "fenomenalnim" procentom dodavanja bili neverovatno opasni i odlicno poslozeni?

Pa kako izgubismo onda, sta nas to natera da izgubimo od beloruske bezopasne ekipe(nemojte mi samo o crvenom Steaua je sa igracem manje imala 42 kornera i zujalo mi je oko usiju da sam popusio tri boksa pljuga).

Sta to sprecava nas superiorne i kvalitetne da pobedimo takve kurtone od kojih je eto bruka izgubiti ali cemo im u Beogradu pokazati!

Njima je povratnik Hleb i najnormalnije ga menja, neke utakmice i ne pocinje u prvenstvu nije jos u top formi, kad bi Kiza zamenio naseg "Hleba" srusio bi se svet, tu se vidi i ozbiljnost njih u odnosu na nas iako su oni skromni i budzetski i igracki za Evropu ali lepo im ide, ti kurtoni ako nas ne daj Boze prodju cetvrta LS zaredom!

Evo Dvoglavi koji je fudbalski ekspert i cije ekspertize cenim je gledao protiv Dandalka da su kontrolisali i igru i tempo, i protiiv Madjara i protiv nas, znaci znaju da igraju na rezultat i nikad ne gube fokus jedina nada je ona sinergija na JNA, ono ludilo ali da se ne staje ko protiv Rumuna , da ako ih izbaci iz takta inace mrka kapa?!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.006
Локација
ante portas
Babovic i Bozinov su neupotrebljivi igrači protiv jednog ovakvog protivnika. Babovic jer ga čitaju kao Anu Karenjinu, a Bozinov jer ne može da trči. Fizički su inferiorni za jednog takvog rivala koji pravi neverovatan pritisak na loptu u fazi odbrane i koji se brzo transformise u napad izbacujući olako grupu protivnickih igrača. Od Batea treba učiti. Neverovatna fizička spremnost, taktička disciplina, jednostavnost u igri tj brzo oslobađanje lopte, ugrožavanje gola iz svake pozicije,trčanje. Ajde konačno da naučimo od nekog nešto pozitivno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Iz krajnosti u krajnost...

Opet crno ili belo posmatranje stvari, nikako iznijansirano...

Bate nije Real, ali su bitno fizički jači i brži od nas! Igraju mnogo više timski od nas, bolje se kreću! Imali su i igrača više dobar deo utakmice!
I pored svega toga dali su samo jedan gol...muvali smo se i mi oko njihovog, nekoliko puta - to pokazuje da ni mi nismo potpuni duduci za fudbal, ali pokazuje i da svakako nismo neka klasa u odnosu na njih!
Znači, ima da se ,,koljemo,, i sledećih 90 minuta, ili, koliko već bude trebalo...
Kako će sve to ispasti, i kako će kome da krene, kako će se otvoriti i zatvoriti utakmica, videćemo...niko ovde nije vidovit pa da to zna unapred...

Naši igrači imaju svoje vrline, ali imaju i svoje mane, ne možete zahtevati od nekoga nešto što on ne može, ili ne ume, drugim rečima, da se slikovito izrazim, ne može krava da trči brže od konja, konj da dohvati ono što žirafa može, niti žirafa da bude jača od slona!

Izmene za koje sam nekada ubeđen da bi znatno doprinele našoj igri, u nekoj drugoj situaciji, bile bi sasvim kontraproduktivne - sve to zavisi od situacije do situacije i od utakmice do utakmice - svaki protivnik je različit, i svaka utakmica je različita, i u svakoj sekundi može da se desi nešto što odlučuje šta će biti dalje...
Ništa nije tako jednostavno kako se nekima čini...

Utakmicu gledam uz neki svoj osećaj za fudbal, a isto tako i izmene koje bih (kada bih bio u prilici) uvodio tokom utakmice...

Što se tiče sastava tima, samo neko treba da uđe umesto Jevte, Boža ionako nikad ne igra celu utakmicu u Evropi, i to je to - mi u suštini nemamo neki veliki izbor istinski kvalitetnih igrača...
Nama treba 11 ratnika na terenu koji će početi i isto toliko koji će završiti utakmicu...
Ne smeju biti antitalenti za fudbal (borba ne vredi ako ne znaš), ne smeju biti ni mekušci (džaba ti znanje ako te svako snagom ,,prepiša,, na terenu), ne smeju nasesti na to da dobiju crveni karton...
Koliko mi takvih igrača imamo?
Pa, teško da i prvih 11 imaju sve to...

A stvarno se još jednom pitam, da li ima neke prijave igrača za sledeću utakmicu, ili može da igra svako ko je trenutno u našem klubu (ili na nekoj dvojnoj registraciji)?
Za novog igrača, rekli ste da ne može, ali za ovo...?

Konkretno: Interesuje me Saša Lukić...

Doduše, treba prvo da se spustimo na zemlju, izađemo iz ove teme, odemo na onu drugu, domaću, i razmišljamo o Čačku...ovo sledi tek posle...
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Ne zelim da branim Babovica, ali on sinoc nije bio ni malo los, uz to najvise i pretrcao. A tacnost dodavanja se moze videti na uefinom sajtu, i konkretno za Babovica je bila 76%. Sto uopste nije lose, uzimajuci u obzir da je jedan od retkih koji je menjao stranu i imao je najvise dodavanja kod nas.

http://www.uefa.com/uefachampionsle.../index.html#1/2016/2000633/2015649/pitch-view

jedino ako su lagali sinoc, posto je bila statistika i na poluvremenu i na kraju utakmice, na poluvremenu je pisalo da je imao 50% a na kraju 58%.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Bolje da napises kako nam se znacajno razlikuju kriterijumi za definisanje iole ozbiljnije ekipe nego da ustvrdis kako apriori "nije tacno" i da ekipa koja kruzi 30m oko naseg gola sa igracem vise cijelo poluvrijeme (tvoje rijeci) ipak ima izrazene kvalitete za ovaj nivo takmicenja. Ili ipak nema? Vidim i ti se pitas, u istom postu.

Sto se tice Babovicevih pasova: 58% vauuu treba da me odusevi s obzirom na poziciju koju treba (bi trebalo) da pokriva? Pogledaj jos jednom koliko tih pasova je bilo usmjereno nazad...

Mislim da je njihovo stalno pojavljivanje u grupama LŠ prag preko kojeg su prešli i da se sada mogu smatrati "Iole ozbiljnom ekipom". Druga stvar je što uvođenjem Platinijevog sistema ulaska u LŠ i djeljenjem na stazu prvaka i neprvaka taj jedan "krak" ulazi u grupe po pomalo devalviranom standardu. Pogledaj i vidjećeš da sve te ekipe koje dolaze iz kvalifikacija ulaze u četvrti šešir. I opet, BATE jeste iole ozbiljna evropska ekipa. Kao i APOEL, Bazel, Maribor, Legija...To je moj odgovor naprvi pasus, taj dualizam.
Babović je imao vrlo dobar do odličan prosjek dobrih pasova u prvom. U drugo, priznaćeš, igralo se "ko nabije - dobije" i trebalo je. Pozdrav!


Ne zelim da branim Babovica, ali on sinoc nije bio ni malo los, uz to najvise i pretrcao. A tacnost dodavanja se moze videti na uefinom sajtu, i konkretno za Babovica je bila 76%. Sto uopste nije lose, uzimajuci u obzir da je jedan od retkih koji je menjao stranu i imao je najvise dodavanja kod nas.

http://www.uefa.com/uefachampionsle.../index.html#1/2016/2000633/2015649/pitch-view

Eto, ja sam odokativno rekao dvije trećine, nisam puno omašio.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Posle pogledanih svih priipremnih utakmica ,posle pogledane utakmice protiv rumuna i posle (ne )prespavane noci zbog utakmice bate - FK Partizan moja kratka analiza rezultata .Udaram petom u dupe sto smo primili(samo) jedan gol od verovatno najslabije ekipe koja trenutno igra play off za ulazak u LS.

1.Z.Zivkovic - najgori linijski golman u istoriji Partizana :pop
2.Vule u totalnom kanalu........sve veca i veca promaja na njegovoj strani,da ne pricam koliko malo upotrebljivih centarsuteva
3.N.Petrovic - alisa u zemlji cuda :pop
4.Balazic - mora i moze mnogo bolje,nekako mi pickasto ulazi u duele
5.Fabrisio - solidan
6.Brasanac - jedna utakmica dobra pa 5 nista ,promasene sanse se mere sa nemogucim
7.Zile - :respect
8.Jevtovic - nema sta intelegentan igrac,u 46 minutu dobija crveni karton :banghead
9.SB :puke bez komentara igrac koji za vreme utakmice uspe sve da upropasti,broj tacnih dodavanja se meri sa decom u predskolskom uzrastu
10.Tuta Valeri - glumac nevidjen,a ucinak na terenu :pop
11.Abu :respect

sa 2,5 igraca da izgubis samo 1:0 je pravi podvig

UPRAVA NAPOLJE!!!JEBO VAM VUCIC MATER U PICKU!!!

:napred Partizan
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mislim da je njihovo stalno pojavljivanje u grupama LŠ prag preko kojeg su prešli i da se sada mogu smatrati "Iole ozbiljnom ekipom".
Kad napisem "iole OZBILJNIJA ekipa" to ne znaci da je ta ekipa neozbiljna vec da postoje ozbiljnije ekipe. Nego ti citas ono sto zelis da procitas a ne ono sto pise. Reagujes umjesto da odgovoris.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Zelimo u Ligu sampiona sa sredinom:
Jevtovic
Brasanac-Babovic
i sa jednim napadacem koji je na nivou rekreativca ?
Strasno !

Ako odigramo kao protiv Steaue mozemo da prodjemo.
Osnovni uslov je da Bozinov ne bude u timu i da u spicu bude Abu,koji moze da pobegne stoperima,da ih nosi obojicu na ledjima ili da opet proigrava Zileta.
Trujic je pokazao da je brz,prodoran i snazan.
Lukic moze biti nas dzoker.

Brasanac
Lukic-Babovic(jer mora)
Zivkovic-Abubakar-Trujic
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Jos jednom: tragican poraz.
Ako sam ikada imao dobar osecaj u toku nase evropske utakmice, to je bilo sinoc, tamo negde oko 35. min.
Skratili smo im teren taman da ne krene jurnjava, igra im Hleb koji je klasa, ali sa njim gube tempo i agresiju, izduvali su svojih pola casa kada melju rivala.
I onda ih vise bice pogleda kao protiv Videotona.
Taman su veseli Madjari poceli da prete- tras, crveni karton, gotova utakmica.
Juce- Jevtovic.
Neverovatno, ja stvarno ne znam ekipu koja ima toliko srece sa rivalima u toku utakmice kao ovi kreteni.
Nista nemam da zamerim kizici i momcima za sinoc.
Generalno- nervira me nas trener, ali, ipak smo delovali ozbiljno, koliko je to moguce...
Teraj dalje.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja bih za revanš bukvalno skratio teren i po dužini i po širini, do granica dozvoljenog.
 

Partizanovac_Zapad

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
92
Reaction score
14
Stalno citam kako Vulicevic salje neupotrebljive centarsuteve.. Ja se izvinjavam, ali kome on to moze da posalje koristan centarsut? Bozinovu koji se krije iza igraca, zivkovicu od 170cm ili abubakaru koji igra po levoj strani? Mozda brasancu kada udje iz drugog plana? :roll:
Ne bi bilo na odmet da razmislite malo pre nego sto napisete nesto, ali je dobro da pojedinci sada vidi nedostatak Skuletica i da nisu bitne promasene sanse kada imas siguran gol po mecu+ milion korisnih stvari u igri kojih sada nemamo
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Nije centarsut samo lopta koja ide 2 m visoko!!!!!!!!!!

Koristan centarsut moze biti i polu visoka lopta,da ne pricam brze povratne lopte po zemlji..........
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Lukic ili Ilic umesto Jevtovica jer moramo da napadamo. Inace bi stavio Cirkovica na stopera, a Fabricio na zadnji vezni

Bozinov na klupu, Saponjic od starta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
O.k. Lukić ili Ilić umesto Jevtovića, ali pretpostavljam da misliš da Brašanac ide na zadnjeg veznog, a ne neko od ove dvojice jer su dosta sporiji, manje oštri, itd.
Za zadnjeg veznog protiv tima ,,Ruske škole,, fudbala, svakako nisu, a da napadamo svih 90 minuta je nemoguće, moraćemo malo nekad i da se branimo...

Ali daj i neki argument u čemu je Šaponjić bolji od Božinova za revanš - bolje prima loptu, ima bolji pas, fizički jači, brži, snažniji, više skače, iskusniji, namazaniji, talentovaniji, bolje šutira penal...
Ili, kaži u čemu je Božinov bolji od Šaponjića, ako ti je tako lakše...

Poštujem ja to da bi Šaponjić teorijski MOŽDA uradio nešto više od Božinova, ali bez nekog opipljivijeg argumenta - ništa.

Protiv Steaue se u Rumuniji Šaponjić nije ni video, a Božinov je u Beogradu bar proturio onaj pas ka Brašu, koji je doveo do isključenja, itd, itd...

Što se mene tiče, i Boža i Šapa itekako znaju da daju gol, ALI AKO IM NEKO SPREMI ,,ZICER,, ŠANSU - a to je već druga priča, hoće li to neko moći...
Ni jedan ni drugi nisu ,,razgrtači ili buldožeri,, pa da ruše sve pred sobom...
Da bih ih video kakvi su u skoku, moram da vidim i neke bolje centaršuteve od ovih koje sad imamo, itd, itd, itd...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top