Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Jos jednom: tragican poraz.
Ako sam ikada imao dobar osecaj u toku nase evropske utakmice, to je bilo sinoc, tamo negde oko 35. min.
Skratili smo im teren taman da ne krene jurnjava, igra im Hleb koji je klasa, ali sa njim gube tempo i agresiju, izduvali su svojih pola casa kada melju rivala.
I onda ih vise bice pogleda kao protiv Videotona.
Taman su veseli Madjari poceli da prete- tras, crveni karton, gotova utakmica.
Juce- Jevtovic.
Neverovatno, ja stvarno ne znam ekipu koja ima toliko srece sa rivalima u toku utakmice kao ovi kreteni.
Nista nemam da zamerim kizici i momcima za sinoc.
Generalno- nervira me nas trener, ali, ipak smo delovali ozbiljno, koliko je to moguce...
Teraj dalje.

Nije to sreca to je porodica Lukasenko ;) Gledao sam celu protiv Videotona i sudija je nekako bio mnoogo blazi prema igracima Bate-a....takav detalj u tvdoj utakmici moze lako da odluci sve....pred 30.000 Grobara ce mozda biti druga prica ako se budemo drzali onoga sto rece pokojni Blagoje Veliki Paunovic - kad te sudija potkrada das gas i pobedis....moramo da damo po gasu i da u prvih 15-20 min ubacimo u bunilo igrace Bate-a....mislim da smo vise psihicki pali zbog tog crvenog nego zbog samog broja igraca jer mi se cini da Bozinov nije donosio neku korist...
Voleo bih da Brasanac preuzme ulogu Jevtovica, a ulogu Brasanca da preuzme Lukic i Sale da udje u drugom poluvremenu umesto broja 10...jbt mi nemamo zadnjeg veznog u rezervi :banghead Kosovic nije zadnji vezni ali ko zna mozda bi on mogao da bude adut sa klupe....voleo bih da vidim i Saponju umesto Bozinova...sa Saponjicem bi Vule imao kome da centrira, a i kapira se sa Ziletom. Bozinov definitivno nije za usamljenog spica ili da ode na krilo, a Abu u spic ili bratko na klupu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Bozinov je spor, zatvaraju ga mnogo lako. Nizak je i nema nikakav skok, ne moze da se odlepi od trave. Star je, nema kondicije, i na kraj krajeva boli ga kurac za Partizan, sto se videlo u Bukurestu kad je izaso iz igre.

Saponjic, jer nemamo drugu opciju u napadu (na sta smo mi spali).

Prosto je, mi nemamo napadaca, a prodavali su nam M za B, da je Bozinov klasa napadac, prvi izbor. On ne moze da bude prvi izbor u SerieB, a kamo li u Ligu Sampiona. Pokazao se kao koristan kad ne mora da trci, da proturi pas, ako se dobro krecu ostali, i ako ti je protivnik Milicionar.

Cak je i bolje da Abubakar igra napadaca, a po stranu da igra Grbic. Moje misljenje, ko sta hoce neka misli.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Babovic ne trci, ne umije da trci, on trckara po terenu. Mrs iz Partizana.
Milinkovic nije trener za Partizan.:napred Partizan
Pobijedicemo, proci cemo dalje uprkos Babovicu i Milinkovicu.
Uprava napolje.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Понешто нам не ваља, а понешто недостаје, а понечег имамо што нам уопште и не треба, па када је већ тако, ето лепо рече Балажиц, пакао на трибинама, пакао на терену докле год ноге могу да држе, па шта Бог да на послетку.
Нема сумње да ћемо имати прилику да одведемо меч на своју воденицу, биће оних минута када се споје лудило на трибинама и јуриш на терену и ту ће гости бити на озбиљном испиту и требаће им сва могућа та њихова непојмива срећа да истрпе те тренутке.
Ако буде довољно мотива и напаљености добићемо сигурно, како год мајстор са клупе искрпио тим.
И да, не би уопште сметало и да успут откинемо чачане и то са истим тимом који ће да се побије за ЛШ.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Нешто ми не иде у главу то хваљење Балажица за јучерашњу утакмицу, а мене још страх кад год висока лопта иде према њему. Да није било његовог лошег дуела са задњим играчем БАТЕ-а, не би Јевтовић ни добио други жути.
Lukic ili Ilic umesto Jevtovica jer moramo da napadamo. Inace bi stavio Cirkovica na stopera, a Fabricio na zadnji vezni

Фабрисио је преспор за задњег везног + што је играо задњег везног посљедњи пут на футсал турниру у Бразилу 2003. године.

Мислим да ће напад Партизана испаштати у Београду јер ће Брашанац бити повучен назад, нема ко.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ma stoperi su blaga katastrofa, bilo koja ekipa koja nas napadne visokim presingom kao Vojvodina dace nam 2 komada.
Spori su, losi sa loptom, losi kod donosenja odluka, nemaju autoritet kod saigraca i sudija... prosecni JSL stoperi u najboljem slucaju.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Stoperi nisu losi,samo nisu nesto narocito brzi.Oni po levoj strani imaju Petrovica a ispred sebe samo Jevtovica koji I nije klasican zadnji vezni.
2003:zadnji vezni:Nadj-Duljaj
2010:Medo-Raca Petrovic
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
U ozbiljnim klubovima isti tandem štopera igra po par sezona, uzmite samo CSKA, štoperski par zajedno igra preko 5 sezona da ne pričam o jačim Evropskim klubovima

U najgorem slučaju ako već mijenjaš štopera uvijek jedan ostaje a kod nas svakih 6-12mj. se mijenjaju štoperi.
Balažic je solidan samo da ima pored sebe bržeg parnjaka, čak mislim da je Brazilac sporiji i tromiji od njega.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ma super nam je odbrana:D kakvi su ovi kod Valensije i Monaka:D Nego hoće li nama mučenicima koji ne možemo na utakmicu, Aca Informacija, da uveliča revanš, svojim vrsnim komentarisanjem:D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Evo protiv Bazela koji je bio strah i trepet Jokan izvuče 2-2 u gostima.
Dinamo zagreb, njima je LŠ postala ko dobar dan...

A mi, ne možemo da remiziramo barem protiv Belorusa, mi "evropski velikan", duša me boli. Jebem ti ovu zemlju lopovsku i narod najgore vrste, sebi smo najveći neprijatelji.

Da smo bar neka sila, pa da kaže čovek ovi nas tamo slučajno dobili, nadojićemo ih 5:0 na JNA, jer to je realnost. Treba 7 dana da drhtim od neizvesnosti, jer ne znam na koji način ćemo utrpati potreban broj golova, ako se ne desi opet neko čudo, crveni za njih, neverovatni gol, penal za nas, itd..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Samo bih primetio da se "strucnost" foruma prilicno snizila sa konstatacijama, koje parafraziram:



Babovica na zadnjeg veznog

Brasanac odigra dobro svaku petu utakmicu

Lukic od starta na zadnjem veznom

Ima toga jos dosta, samo sto je ovo vezano za igrace direktno.
Da ne pricamo o tome kako smo gledali klasicnu JSL pricu Partizana na JNA, samo su uloge bile obrnute. I tako, kad mi cepamo devedeset minuta neki Javor ili slican bunker na 30 metara i onda udarimo gol izmedju 75-tog i 90-tog - svi pisu kako je ekipa zasluzeno dobila, kako smo ih odvalili, kako se nisu videli, kako nismo imali srece i sl.

Juce, bez poseda, sa duplo manje pasova, sa manje pretrcanih kilometara, sa manje agresivnosti, sa duplo manje faulova (!?), sa tri puta manje sansi ako ne i gore i sa golom u mrezi - mi smo ipak izgubili od losije ekipe. Super je ta logika.

A da ne pominjem one gluposti, kao -
lomi ih brzi gol na JNA jer nam onda treba jos samo jedan!?
Zato i ispadamo redovno, jer smo ponavljaci i nezasluzujemo. Em sto nemamo upravu, em sto ne ucimo iz sopstvenih gresaka. Bate ne deluje kao ekipa koja moze da se raspadne (poput Steaue). Jbg. vidi se kultura i ideja u igri, savrsene fizikalije... Igraju njihovi igraci, evidentan manjak kvaliteta, ali odlicna rutina i disciplina - al' to je taj nivo koji je za nas misaona imenica.

Svejedno, dodjite na stadion. Bice ludnica svakako... Prosli put kad smo kod nas igrali za prolaz u CL, nisam se oporavio od toga 3 meseca.

----

EDIT: Morao sam da zakacim... Iako se delom neopravdano kritikuje za ono sto je prikazao - ovo je stvarno komedija.
 

Прилози

  • babonja.jpg
    babonja.jpg
    33,8 KB · Прегледа: 41
Последња измена:

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ja baš nešto mislim da bi mogli da se raspadnu baš u revanšu sa nama, samo ako mi budemo pravi, a pokazali smo da možemo protiv Steaue, možda se više nadam nego što je realno al opet... Dosta se taj Bate provlačio kroz kvalifikacije i ove i prošlih nekoliko, čini mi se da je to napomenuo kolega Dvoglavi... Ali zato je prošle sezone doživljao debakl za debaklom u grupi, što znači da mogu itekako da se raspadnu, jeste da su to tamo bile aždaje od ekipa ali... Ako neka ekipa Partizana može da napuni protivnika onda je to ova... I malo smo preterali sa pesimizmom i defetizmom, ako ne prođemo imaće vremena za ,,pljuvanja''i to... Zato do srede uveče puna podrška momcima i treneru a onda ćemo da vidimo gde smo i šta smo:D:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Branko Ilić sa Astanom već jednom nogom u LŠ.

Bitno da nama nije valjao. Koliko smo se ogriješili o tog čovjeka, čudo jedno.

Istini za volju, nije ni prvi a ni poslednji o koga smo se ogriješili.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ta astana bi nas pregazila kao plitak potok. Dve klase ozbiljniji tim od nas ,a i cini mi se da im je trener onaj ubica sto je nekada vodio rubin ?

Nego da se mi okrenemo borcu i podjednako teskom duelu za nas kao onom iz belorusije.. Da li ce nas trener pobediti nekoga u gostima ove sezone(dilu ne racunam) ? Pitanje od milion evra
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
proslo je vise od 24 sata nakon utakmice...gledao ponovo hajlajtse, premotavao film u glavi, citao izjave igraca, trenera, pisanje nas navijaca i na kraju mi "pukne" da cu tekmu u sredu verovatno gledati hladnije glave nego obicno.
zasto? zato sto:
kao prv: smatram da smo na ooo ruk, buku i srecu vec dosta odradili ovog leta(videti pod 5.8.2015). fortuna nije vecna.
kao drugo: retko, bas retko uspevamo da stignemo zaostatak iz prvog meca, i pored podrske sa tribina.
kao trece: da li je realno da sa onakvim levim bekom, rekreativcem na mestu spica i sa 0(nula) pravih zadnjih veznih damo batici barem dva, a ne primimo nijedan.
rekoh da cu mirno gledati utakmicu iz samo jednog razloga, a to je da ligu evrope imamo u dzepu, a da se ne zajebavamo, tome smo i stremili celo leto. da smo, kao sto nismo, odmah posle steaue doveli valjanih par pojacanja, revans plej ofa bi bio mozda cak i puka formalnost. stvarno bruka...bate je samo jedna iznadprosecna ekipa i nista vise. nazalost, kao klub su mnogo ozbiljniji od nas. sanse 70:30 za njih.

kasika od p'o kile je spremna, ekseri, krst i sve sto trebuje je tu, pa ako prodjemo samo udrite:D.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nismo mi izgubili sa 3:0, pa da sada kukamo. Nama i 1:0 odgovara... donekle! Dati taj gol u prvom poluvremenu, ako se može, i onda pred kraj utakmice pritisnuti da damo i durgi. Nisu oni bauk. Možemo mi to.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Bate je za klasu losija ekipa od Steaue. Pa kad god su igraci Steaue preneli loptu na nasu polovinu, narocito u periodima igre kada su imali incijativu, visio je gol non stop, cak i sa igracem manje na nasem stadionun. BATE nema te brzince i tehnicare, koji moze da predriblra nekog, biju ko nenoramlni, dosta trce ostri su, ali par tecnih pasova to razbija na sastavne delove sto se i videlo, kad smo uspeli da napravimo mrtvu sansu sa igracem manje. Nemojte od njih praviti neku organizovanu ekipu i azdaju, oni su igrali smesan fudbal protiv nas i nema teorije da bi izgubili da smo ostali brojcano ravnopravni. Eliminisati gluposti i promasene zicere, mi njih dobijamo kod kuce, a da li ih dobijamo dovoljno za prolaz, videcemo.

Realno los je rezultat iz prve utakmice ali ipak je to ''samo'' 1-0 protiv BATE-a.

P.S. - Saponjic od starta je igrac manje protiv ovakve ekipe, Valerija u igru pa sta nam Bog da.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ma kakav Bozinov. Najbolje mi je izgledalo sa Trujicem varijanta, i mislim da je to trenutno nesto najbrze i najefikasnije sto mozemo da izvucemo. Bozinov je u skoku beskoristan, trenutno je van forme, ne moze da istrci brz napad sa ostalima... S druge strane, kad je Abu u spicu a Trujic i Zile na krilima, sa Vulicevicem na beku(drugog da ne pominjem u takvim varijantama), imas pregrst opcija za napadacke akcije. A i odbrana manje trpi jer bi se i Abu i Trujic vracali i vrsili presing, ovako samo Abu to radi. Nego mislim da mister trener nema jaja da izvede tu postavu, jer ako slucajno kiksnemo tako, mozes misliti reakciju javnosti sto je Boza na klupi. Ovako za Trujica niko i ne pita. Mislim da bi bili duplo efikasniji sa ovim triom napred bez bugarina. Pritom ne mislim na dva puta nista je nista :D Samo da se Kizoni osmeli malo i usput shvati da ne moze u ovoj kombinaciji da iskoristi Valerijeve kvalitete na pravi nacin.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Evo protiv Bazela koji je bio strah i trepet Jokan izvuče 2-2 u gostima.


Nemoj druze moj spominjati ovo, igrao sam keca i izgoreo;gaah i dalje me sece po stomaku, u 96. min su ljudi primili gol, poslednje jebene sekunde.

Ovaj Jokanov skocio nebeski i sa 12. metara u same raslje...pakao. Pao samo na to.

Jbg...taj Dinamo je za nas svemirski brod!! Odose ujke opet u LS, jebe se njima.

Da ne bude potpuni off, odbrana mora da bude na nivou u revansu moram opet da se ponovim. Nikako ne smemo primiti gol. Onda smo ga u tom slucaju najebali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top