Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Lopovi omirisiali lovu i sad kao hoce u LS ma sve za LS !! Ma da...samo ce da dignu silne kredite da bi doveli propale igrace za 10x manje para nego sto budu rekli i to je to (a o prodaji igraca ne vredi trositi reci tu ce tek biti standardno veselo), a ovo povecanje bonusa za ulazak u LS im je opravdanje tipa - nema veceg...nista im ne verujem, ceka nas jos jedno propalo leto, a to sto ce da nas gurnu u jos vece dugove je jedini "bonus" koji cemo mi da vidimo...kosarkaski scenario je jedina mogucnost za ovu vucicevu bagru...
Eeeejj breee godinama ne mozemo da udjemo u LS (Stanoje uspeo jednom ali ga zato posle kaznili, razapeli i proterali), a sistem kvalifikacija nikada nije bio laksi !! Tako da lopovi mogu da seru kolio god hoce jer dok ne
1) udjemo u LS
1) zadrzimo igrace na zimu
1) osvojimo titulu
1) zadrzimo igrace na leto
1) ponovo udjemo u LS

Ja im ne verujem ni jedni jedinu rec !!! Picka vam materina...za svaki slucaj
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Uh, mislim da malo potcenjujete kreativnost magova iz uprave. Uefine pare ne mogu da se sakriju kao priliv u klub, ali zato se šire potpuno novi vidici za odlive para iz Partizana u privatne džepove. Recimo, uđeš u LŠ, pa dogodine da bi se pojačao kupuješ recimo Brazilce iz recimo Sao Kaetana za recimo 1,5 mil EUR, a "menadžer" na konto provizije uzme 10-20%, pa onda ugovoriš sa njima 400.000 EUR godišnje platu, a "menadžer" ima 15%. Pa onda budžeti koji u godinama Lige Šampiona skaču sa 9 na 14 mil EUR, a uvek su tu burazerske firme koje ti pružaju razne usluge za tih par miliona, pa onda recimo bonus za članove UO što su izborili LŠ...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
А можеш и да доведеш тренера-преваранта за 1,2 милиона евра + 300.000 за његова два ортака са покера + 400.000 за припреме (иако си једне у том истом термину већ платио). Можеш и да зовнеш Марка Мишковића да ти убаци репрезентативца Гане, кога нико из клуба није ни тражио. Незгодне су те паре од УЕФА, што легну на рачун клуба, много су бољи трансфери.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
cifre da glava zaboli:banghead. sto rece kolega teslic, samo od slobodnih igraca mozemo napraviti kurentnu ekipu za napad na le(cl je bajka ili user epskih razmera), ali ne! mi cemo ovog leta sa babunom napasti evropu. dakle, centralni vezni igrac ce nam biti tatin sin, eeej! zamisli kad nas budu skautovali protivnici: " ova destka je jaka na lopti, ume da se zagradi, ali nesto ne vidimo neki pas, a vrlo interesantno da svaki put zalama u levo kad nesto zeli."
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Stvarno je nadrealan tekst na zvanicnom sajtu. Hvala Voji i kolegi sa foruma pre svega.

Prosto je neverovatno koliko je UEFA ozbiljna organizacija i koliki novac naprave i distribuiraju za samo jednu sezonu (naravno van konkurencije u poredjenu sa profesionalnim americkim ligama)!?

Ovaj Vazura i Popovic da su imalo normalni i da pored kalkulacije vezanih za kradju, procente, podanistvo velikom Vodji i sufinansiranje nastupajucih izbora - odvoje malo vremena i edukuju se kao i mi, sa ovim tekstom - mogli bi da skapiraju, da im na dohvat ruke lezi polovina godisnjeg budzeta, a kad se na to doda nesrecni kredit, prodaja Skuletica, Zivkovica, procenti od Mitrovica, itd. jedino teski saboter i ciganin ne bi napravio ekipu koja je kadra da dodje makar do LE bez ikakvog straha ili neizvesnosti. Bas da vidimo kako ce da bude...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uh, mislim da malo potcenjujete kreativnost magova iz uprave. Uefine pare ne mogu da se sakriju kao priliv u klub, ali zato se šire potpuno novi vidici za odlive para iz Partizana u privatne džepove...

Najbolji način da se sakrije tih deset miliona, koje dobiješ od UEFA, je da ti budžet skoči na 23.000.000 Evra za jednu sezonu.

Jebote, pa oni su stvarno mislili da smo mi budale i da ne znamo da su te godine maznuli 10-15 miliona Evra!

Nisam verovao onom derventskom banditu, a što bi verovao ovim SNS svinjarima.

Zaboravite Ligu šampiona ove sezone, od toga nema ništa... samo prazna obećanja! LE bi bila premija, mada sa ovim današnjim timom nećemo ni to videti. Za LE su potrebna bar 4 pojačanja, a za LŠ bar 6.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Prvi deo- tacno, nece moci odmah da sakriju, ali otaljavace oni to, pa kad prodje nekoliko godina, ispasce ona prica: a, pa sta pitate gluposti, te godine smo imali uzasne rashode, budzet bio 20 miliona, jel ste vi normalni? Dakle, tajming objavljivanja je tata i mama, a ovaj narod vole da zaboravlja, pa to ti je.

Drugi deo, kako je samo iluzorno govoriti o protivnicima, kad nase dvoriste lici na zapostavljenu dzunglu koja bastovana nije videla godinama.

Samo za mastanje o ulasku u LS nam treba 5-6 pojacanja, i to dva pojacanja u odbrani pod hitno (da se uigraju, a ne da se upoznavaju tokom ofsajd zamke u drugom kolu), kreativca dovesti kako znaju i umeju iz Juzne Amerike, makar i iz druge lige (ta roba u Evropi ide bas skupo, a na nasim livadama odavno nema tog profila), bar jedno krilo (ako ostane Vulicevic- onda nek bude levo krilo, jer on pokriva celu desnu stranu, plus vidim Zivkovica smo vec prezalili, a Sale je sve stariji za tu poziciju), i spic obavezno, uz ostanak Vulicevica, Drincica, Brasanca i Ninkovica- ali SVE OVO NA VREME, T.J.- NA POCETKU priprema. Cak ni ovo mozda ne bude dovoljno, ali sve manje od toga je obicno sviranje kurcu.

To se NIKAD nije desilo, da mi imamo kompletan tim koji ce se uigrati, sto novoj upravi ostavlja dovoljno prostora za dokazivanje.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Hocemo li mi biti povlasceni u eventualnom play offu za Ligu evrope?
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Eno dole u kafani...komsije se vec brinu o tome da li cemo biti povlasceni u tom play offu Lige Evrope, cak i tvrde da necemo. Poruka za Zvezdana i cigane, da cemo mi sigurno igrati u nekom play off-u, a oni samo u off-u.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Molim vas k'o Boga da ne pričate o Evropi! Jeste li videli na šta ličimo protiv Čuke. Koja crna Evropa... ni za JSL nismo!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mi se mozemo kvalifikovati samo ako se drugi ne pojave. Znaci u naredna 2 mjeseca pratiti vremenske prilike te da li su avioni koji lete za Beograd na dan utakmice sletili.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bice to sve ok kada se scepa ,lola ,neca i miljkon vrate u ekipu.. Ja ne brinem
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi se mozemo kvalifikovati samo ako se drugi ne pojave. Znaci u naredna 2 mjeseca pratiti vremenske prilikete da li su avioni koji lete za Beograd na dan utakmice sletili.

Pratiti ih sa S500. To nam je jedina nada! Šalu na stranu, nemamo nikave šanse sa ovim igračima. Bez minimum 4 kvalitetna igrača mi nema šta da tražimo u kvalifikacijama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Ja bih dodao pored 4 kvalitetna pojacanja, da moramo da dovedemo i kvalitetnog trenera. S obzirom ko nam vodi klub, u narednu sezonu cemo uci jos slabiji.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nikada se nije desilo da posle letnjeg prelaznog roka budemo jači.
Posle odlazaka ćemo se krpiti.

Sa ovakvom neznalicom na klupi , ne očekujem ništa.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Pojacanja za evro kvalifikacije se najkasnije dovode u zimskom prelaznom roku. Sada i da se nesto dovede to ce da se uigrava do nove godine a onda kada treba da bljesnu i da naprave korak vise, ode to u inostranstvo. Kleo se desava jednom u sto godina. Kako su samo cigani popusili, nece mi skinuti osmeh do kraja zivota, ko Kecmanova trojka.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако добијемо неке екипе из егзотичних земаља имамо 50% шанси за треће коло, ово озбиљно мислим. А ако добијемо мало боље екипе готови смо.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Eno dole u kafani...komsije se vec brinu o tome da li cemo biti povlasceni u tom play offu Lige Evrope, cak i tvrde da necemo. Poruka za Zvezdana i cigane, da cemo mi sigurno igrati u nekom play off-u, a oni samo u off-u.

Daleko smo igracki od bilo kakvog plej ofa ali u slucaju da prodjemo, trenutno smo 19 mesto od ekipa koje igraju Q2 i Q3 LE (22 ekipe nosioci) sto znaci da smo na ivici kao i svake godine naravno dodaju se oni iz Q3 LS kao i verovatnoca da neko ispadne pre ali je to naucna fantastika prognozirati kao i nas sastav u kvalifikacijama :buhaha
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Sve je tacno sto se ovde pise. Da smo jadni, jadni smo...
Ali koliko meni naziv teme bode oci to je prosto neverovatno.

Liga sampiona:buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top