Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Bice tema preimenovana kao prosle godine. Mada i to moramo da izborimo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mi se mozemo kvalifikovati samo ako se drugi ne pojave. Znaci u naredna 2 mjeseca pratiti vremenske prilike te da li su avioni koji lete za Beograd na dan utakmice sletili.

Bas me je nasmejao ovaj post jos juce kad sam ga procitao, nakon one nesrecne utakmice. Vrlo slikovito opisano nema sta! Gledam sad moguce protivnike... Cemu li se mi nadamo sa zacementiranim Babirlom, bez krilnih igraca i napadaca. Sto rece Dvoglavi, ovo sto su ove polusezone radili Balazic i B. Ilic, pa onda Bugarin - to je tragicno. A u Evropi se to multiplikuje pa vi vidite gde smo...
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Najveca boljka je opadanje morala, pred evro okrsaje. Uvek znamo da je Partizan klasa za sve ovdasnje protivnike, a onda to i nismo, kad treba uci u LS? Gleda se protivnik kroz budzet, ne kroz nase slavno ime, ili se slusaju sugestije onih koji nam zele lose. Stoga treba slozno i snazno navijati za Partizan, a cifre i neumesnost ponekih fudbalera nam, ostaviti tih par meseci po strani. Uz nekoliko vec pristiglih dobrih sponzora, pojacanja i vise je nade.
I osvojili smo titulu sa 7 bodova prednosti, kao sezone 2009/10, kad smo se kvalifikovali za LS, te je to srecan predznak.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Cela sezona 2015/16, a bojim se i buducnost kluba u smislu postojanja kao profesionalnog udruzenja, zavisi od 2. i 3. kola kvalifikacija za LS.
Ove godine popravni nece postojati, u 4. kolu kvalifikacija za LE necemo biti nosioci.
Ne bih da sirim pesimizam, ali ne vidim kako cemo se iz ovoga izvuci.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nema veze mozemo mi u Ligu Sampiona i preko Lige Evrope :D ... ako se razumemo :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Cela sezona 2015/16, a bojim se i buducnost kluba u smislu postojanja kao profesionalnog udruzenja, zavisi od 2. i 3. kola kvalifikacija za LS.
Ove godine popravni nece postojati, u 4. kolu kvalifikacija za LE necemo biti nosioci.
Ne bih da sirim pesimizam, ali ne vidim kako cemo se iz ovoga izvuci.

Na ovo posebno obratiti paznju. Voja sa sajta to redovno radi. Koliko sam primjetio to rade i kapiten i jos neko ko je trazio pojacanja, a nadam se da i u toj upravi ima neko ko misli o tome a da ce to ici u korist Partizana. Onaj dio uprave sto se protivio prodajama i najavljivao svasta se ucutao. Nadam se da je to zbog toga sto ce nesto stvarno korisno da se uradi sad. Nada umire posljednja...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Radio Mileva i ova tema postaju sve mučnije, kako idu godine.

Čekajući Godoa (privatizaciju FKP) ...
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
U trećoj rundi sigurno nismo nosioci. Nije bilo realno ni za očekivati ali ništa se nije poklopilo (0/3). Targu Mureš više nije prvi, APOEL je prvak, Jagiellonia izgubila trku za prvaka.

U BIH bi bilo suludo za očekivati da neko izgubi titulu u zadnjem kolu, FKS ionako ima para i vjerujem da su uplatili koju donaciju Slobodi da sve glatko prođe. Dakle Sarajevo će nam vrlo vjerovatno biti najjači protivnik u žrijebu za protivnika u drugoj rundi.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Radio Mileva i ova tema postaju sve mučnije, kako idu godine.

Čekajući Godoa (privatizaciju FKP) ...

Само се чека жреб за 2. коло квалификација, па да видимо хоћемо ли одиграти 2 утакмице у Европи, или можда и свих 6 наредне сезоне.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Epilog liga koje nas zanimaju:
- U Rumuniji Steaua je postala sampion, jer je u zadnja 2 kola uspela da prestigne Targu Muresa! Ovo je itekako povoljno po nas, jer sada pomenuti Targu Mures nije vise nas potencijalni protivnik u 2 kolu kvalifikacija!
- U Bosni sampion i zvanicno je Sarajevo! Ne znam sta bih rekao oko ovoga, jesu nasi potencijalni protivnik u 2 kolu, ali ukoliko Zeljo kojim cudom uspeo da ih prestigne, nsi potencijalni protivnici bi bili Skenderbeg, pa sad vi vidite sta je gore/bolje...
- Mitjeland je i zvanicno sampion Danske! Ovo je itekako povoljno po nas, jer oni nisu nas potencijalan protivnik u 2 kolu, a za kasnije lice kao dobar tim da eliminisu nekog povlascenog kluba!

Ostaje jos samo da se vidi kakav ce rasplet biti u Poljskoj, gde se iskreno nadam da sampion nece biti Jagijelonia, vec Leh ili Legija, jer bilo bi itekako zeznuto kad bi nam dodelili sampion Poljske u takvoj konkurenciji vec na startu. Ukoliko Leh bude sampion, nas potencijalni protivnik u 3 kolu kvalifikacija bice Maribor, a ukoliko Legija bude sampion oni ce nam biti potencijalni protivnik u istoj fazi. Sta je bolje/gore nemam pojma...:confused

U proncipu, ovaj nastup u Evropi bice nam od izzetnog znacaja, pre svega za sprecavanje natamosnjeg pada klubskog koeficijenta, jer sada branimo bodove koje smo osvojili kad smo stigli do LS!!! Nas nastup u Evropskim kupovima u mnogome ce zavisiti od toga kako ce se odvijati ovaj prelazni rok. Za solidan nastup u Evropi (a pri tome se podrazumeva igranje u grupnoj fazi bilo Evropskog kupa) potrebno je pre svega da dobro odradimo prealazni rok u narednih mesec i po dana i da imamo malo srece sto u zrebu, sto na samim utakmicama u tim kvalifikacijama, pre svega mislim na tog 3 kola (prolazak u istoj je fazi je pod OBAVEZNO!!!) kad bi nam dosli na megdan Ludogorec, Dinamo, Salzburg, Bate Borisov ili Apoel.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Ja bi Hibernians :D Zajebancija na stranu, mi lagano možemo da letimo iz Evrope u drugom kolu. Ovi istocnjaci su nagazne mine za nas. Po svemu sudeći drhtaćemo gledajući žreb.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi, okanite se ćorava posla. Spremate ražanj a zec još uvek u šumi (upravi).

Ko bi mogao da nam padne... kao da je to sada bitno. Ko god da nam padne rasturiće nas bez po muke! Sačekajmo da vidimo koga će banda prodati a koga dovesti kao "adekvatne zamene", pa tek onda možemo da kukamo, pardon diskutujemo o Jevropi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Odrace nas 6toplasirana izraelska ekipa. Ovo na sta sada licimo ne valja nista. Mi smo prosle godine vadili dupe sa golovima Danka Lazovica protiv ribara i kelnera.
I uopste, kad se pogleda pad euro koef. vidi se kako se vodi klub, kakve su ambicije uprave takve su ambicije i kluba za kojeg JA navijam. Uprava ne prati zelje i ambicije navijaca, vec ih iz godinu u godinu urusava, pa su i zelje i ambicije navijaca sve manje i manje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Ima uefa da nam "gurne" siptare videcete 99% sam siguran cim se uopste nigde ne pominje da nije dozvoljeno da se sastanemo, a dobro znaju kakvo sranje moze da izbije....mada to nije nista naspram onoga sto moze da uradi ova "napredna" uprava....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
I da hoce, ne moze, jer Skenderbeg su povlasceni u 2 kolu. Jedino ako pod pojam "siptare" ubrajas Vardar, koji je uz Sarajevo i Trencin najzajebaniji protivnik u tom rangu, ostale mozemo lako ih proci.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ovde je, bez dileme, najozbiljniji protivnik kazahstanska Astanja i nju bi trebalo izbeći u žrebu. Sa preostala četiri rivala bi jedan, svakako pojačani Partizan u odnosu na svoj trenutni sastav (jer ambicije Partizana u Evropi ne bi smele da presahnu sa uspešnim prolaskom „Q2“), morao uspešno da izađe na kraj.

Bravo!

Partizan, bez obzira u kojoj i kakvoj podgrupi se nađe, sigurno neće biti favorit za prolazak u „Q4“, odnosno u plej of kvalifikacija za Ligu šampiona. Uostalom, to je jasno već iz pogleda samo na imena 10 nosilaca u žrebu. Među njima je nažalost i jedan Ludogorec, klub koji je i 2013. a i 2012. (dakle ne tako davno) bio potencijalni rival Partizana već u „Q2“, znači kao nepovlašćena ekipa u tom žrebu (!)…a danas je to klub koji ima znatno veći klupski koeficijent od Partizana i koji kao takav ima obezbeđeno mesto nosioca ne samo u žrebu za „Q2“, već i u onom za „Q3“. Time se Ludogorec priključio beloruskom BATE-u, kiparskom APOEL-u ili naprimer slovenačkom Mariboru, koji bi pre 10-ak godina (otprilike onda kad je Partizan uspešno prošao grupnu fazu današnje Lige Evrope, odnosno „prezimio“ u evropskoj konkurenciji) svi do jednog predstavljali u kvalifikacijama poželjnog rivala za naš klub, a danas je situacija dijametralno suprotna – verovatno svi oni žele nas za protivnika. Nadajmo se da će se to za godinu-dve-tri promeniti, a uslov za to je konstantno jačanje ekipe Partizana i isto takvo (konstantno) ponavljanje uspeha u Evropi. Drugi i drugačiji put ne postoji.

Hocemo pojacanja. Istorijski trenutak je u pitanju.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, na kakve smo grane spali kad strepimo od jebenog Vardara i Sarajeva?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top