Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Ziligian brate i taj jebeni Vardar ima sad jebenog ruskog tajkuna za gazdu i neverujem da ce taj bacati olako novac a da nema uspeha.Po njegovoj prici mnogo je zagrizao i zeli barem u pocetku da bude siguran ucesnik u LE.

Ali oni su najmanji problem bar za sada.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pre dve godine Dila Gori je osisao Hajduk iz Splita na nulu, gledao sam utakmicu na hrt, 0:1 na Poljudu Mislim da sam pisao o tome na temi ex-Yu.

Cekam da vidim regionalne podgrupe za zreb, valjda nam nece upasti Astana i DG.

Mnogo smo pali.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Putuj evropo!!!
U narednih mesec dana se resava sudbina kluba, tacnije 15-tak dana da se dovedu pojacanja nadam se luksemburzanima u zrebu da se agonija oko pojacanja produzi na citav mesec svaki drugi protivnik sluti na bruku sa ovim timom ...
Ako nekako prodjemo prvo kolo eto nama plej ofa lige evrope a tamo nam je realno kraj. Trenutno smo 19. mesto sto ce reci kad se doda 5 sigurnih iz jace grupe ls(svi bolji od nas) i 2 tima iz sampionske grupe mi smo 26.mesto sto ce reci 4 mesta ispod crte sto dalje implicira nema teorije da budemo nosioci ...
Posto je uprava najavila napad na ligu sampiona (napad je napad makar ispali i u prvom kolu pokusali smo :puke) a nista ne preduzima eto nas brzo u rangu sa gurbetima.
Uprava napolje !!! Ova parola mora da stoji do privatizacije po difoltu ko god bio u njoj.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Pre dve godine Dila Gori je osisao Hajduk iz Splita na nulu, gledao sam utakmicu na hrt, 0:1 na Poljudu Mislim da sam pisao o tome na temi ex-Yu.


Mnogo smo pali.

Istini za volju, tadašnji tim Hajduka je bio otprilike u rangu ovogodišnjeg gurbetskog, tako da taj podatak ne govori puno.
Doduše, takođe istini za volju, i mi se krupnim koracima približavamo tim visinama.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Kad već gledamo ko su nama mine u drugom kolu, evo i ja da kažem svoje mišljenje kome smo mi mina u trećem kolu :) Gledao sam uživo utakmicu CSMS Jaši - Steaua, poslednje kolo Rumunske lige, meč za titulu. Mogu da kažem da me igra Steaue u tom meču i još par koje sam gledao, podseća na našu igru, dakle malo bolju od Steaue iz Beograda. Napadaju bezidejno, imaju posed lopte ali jalovu završnicu, lako je moglo da se desi i da izgube taj meč. Nisu legija stranaca kao Ludogorec, samo 3 igrača iz inostranstva i to igrači koji su došli iz njihove lige. Videćemo da li će se oni pojačati i da li ćemo se mi pojačati uostalom, jer sa ovim igračkim kadrom stvarno je teško nadati se ičemu. Ja bi lično voleo da igramo protiv njih, jer iz onog šešira nosioca deluju kao protivnik po meri, a i Bukurešt nije daleko.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Još uvek ne znamo kakav tim da očekujemo u kvalifikacijama. Ali kakav god da je nekako bih više verovao u neko čudo i prolaz u grupe da je Marko na klupi ili da dovedu Veljka recimo. Šef Kiza mi nikako ne uliva optimizam, jedino da igramo neku bunkerčinu ko što igraju protiv nas u JSL pa na neke guzove da prođemo bar u LE...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ne bih se vise uopste bavio kalkulacija i da li je bolje da nam padne ovaj ili onaj tim. Tako razmisljaju gubitniic, a mi jesmo godinama gubitnici u kf za LS vecito pravimo neke kalkulacije, a ekipa je uvek katastrofa...od sebe da krenemo bar jednm u zivotu. Umesto ovih kalkulacija oko zreba bolje da se navijacima predstavi sa kakvim haosom raspolazemo po pitanju igrackog kadra...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo tako!!!

Da mi imamo prave ljude na čelu kluba... da imamo prave fudbalere u timu... ne bi se uopšte osvrćali na žreb, kamo li pravili kalkulacije ko je slabiji i bolji za nas, nego tek kad dobijemo protivnika igru spremili za njih, a navijači tek onda razglabali kolike su šanse da oni nas iznenade, a ne mi njih.

Postali smo pilićarski klub, koji se boji svoje senke!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Jebote, na kakve smo grane spali kad strepimo od jebenog Vardara i Sarajeva?!
Ми ко зна шта мислимо о себи.
Реално, јесу од распада Југославије македонски и босански фудбал пропали али и Партизан је урушен. Знали смо ми итекако да губимо и од Вардара и од Сарајева и уопште не мислим да смо много већа имена од ових клубова. Бивало је у Скопљу и 3:0 за Вардар нпр. кад је Бобек био тренер Вардара, а губили смо често и на Кошеву.
Ако неко мисли да смо неки тим, грдно се зајебао.Продаће управа све што може, расуло се наставља.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Upravo tako!!!

Da mi imamo prave ljude na čelu kluba... da imamo prave fudbalere u timu... ne bi se uopšte osvrćali na žreb, kamo li pravili kalkulacije ko je slabiji i bolji za nas, nego tek kad dobijemo protivnika igru spremili za njih, a navijači tek onda razglabali kolike su šanse da oni nas iznenade, a ne mi njih.

Postali smo pilićarski klub, koji se boji svoje senke!

Te prave ljude cekamo ceo zivot ko godoa, zar nismo shatili da nema pravih ljudi. Koja je uprava valjala? Sta to cekamo? O cemu pricamo? Ako promenis nesto 5 puta i opet ne valja gde je problem? Drzavni klub, svacije nicije, ovi stariji se secaju bise juge kad su igraci ostajali do 28 a da nije bilo tako i tad bi bilo isto...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
dila gori , astana , sarajevo i vardar su nezgodni - ostali su bas indijanci
mislim da prvi put nema neke bas velike mine u prvom kolu tj drugom kolu ali prvoj prepreci na putu za LS
i da, zaboravio sam da je mozda najtezi protivnik trencin iz slovacke mada opet nije ni blizu ludogoreca , stromgodseta , malmea i slicnih koji su ranije mogli da nam zapadnu vec na samom startu
sto kaze Gazda da mi imamo normalnu ekipu i upravu ne bi mi strahovali ni u trecem kolu i plejofu a kamoli u drugom kolu ( inace u trecem stvarno su svi jaki jedino mozda da treca sreca bude protiv bugara ili da izbacimo uz boziju pomoc bate maribor ili steauu - protiv ostalih tipa apoel rb salcburg bazel plzen su nam sanse kao totenhemove da osvoji PL )
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ако неко мисли да смо неки тим, грдно се зајебао.Продаће управа све што може, расуло се наставља.

Ово је чињеница! Никакав ми нисмо тим. Оно што вреди је отишло/или у процесу одласка, остали су само они које нико неће. Џабе што ће та група играча (где има играча које ни на термин не бих звао) носити црно-беле дресове, и још мало срамотити грб Партизана, нико се њих неће уплашити због тога. Пет минута скаутирања Партизана, и противнички тренер ће видети о коме се ради.

Чисто хипотетички, да ставите у неки клуб Прве лиге Србије Остојића, Бабовића-незаменљивог, Којића, Грбића и Кизу на клупу тог тима - они за годину дана не би ушли ни у Супер лигу. Били би 4. максимално, ако и толико. И неко очекује од те групе да уђе у Лигу Шампиона, најјаче такмичење на планети? Да ђускамо са Барселоном или Манчестер Ситијем? Да се Киза рукује са Гвардиолом, а Бабирло објасни Иниести како се лопта пипне десет пута пре него што се изгуби, или Која да објасни Диегу Кости како може да се промаши гол док се држиш за стативу?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
...ili da nemke petrovic u'vati albu za rukav:"e tebra, I mene zovu kao tebe". msm, mozemo ovako do zore:D.
ako se nesto epohalno pozitivno(a vezano za pr) ne desi do 14/15 jula, za nas su svi mine:neko pastetica a neko protivtenkovska. odokativno, mislim da ne bi bilo muke samo sa maltezanima, faranima ili prvakom lihtenstajna. u velikom smo qrcu po pitanju kvaliteta igraca. eh, da je bar marko na klupi, priznajem da bi mi bar malo lakse bilo.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Nije Trencin Ludogorec,a nije ni Partizan tim od prosle godine.I proslogodisnji tim koji je bio slab bi ovakav Partizan razbio.

Prosle godine protiv Ludogoreca su igrali : Skuletic,Lazovic,Zivkovic,Drincic,Vulicevic,Volkov,Sasa Ilic mladji za godinu.

Ove godine niko od te kicme tima ne igra.

Dakle,bez Klea,Tejga,Zuke,Lomica,Jojica ovaj prelazni rok ne bi smeo da se zavrsi...

Eh,kad bi se napravila lista timova Partizana od 2008. na ovamo,ko je igrao pre,a ko godinu posle.Kako bi se videlo lepo sakacenje tima.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Dovoljno je pogledati transfermarkt i videti kako nam vrednost opada.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ми ко зна шта мислимо о себи.
Реално, јесу од распада Југославије македонски и босански фудбал пропали али и Партизан је урушен. Знали смо ми итекако да губимо и од Вардара и од Сарајева и уопште не мислим да смо много већа имена од ових клубова. Бивало је у Скопљу и 3:0 за Вардар нпр. кад је Бобек био тренер Вардара, а губили смо често и на Кошеву.
Ако неко мисли да смо неки тим, грдно се зајебао.Продаће управа све што може, расуло се наставља.

Da se razumijemo, svjestan sam činjenice da drugi ulažu u svoje klubove. S druge strane, mi ulažemo samo u upravu, sexy Snežu, Sandru pušačicu i kuratog fudbalera što navija za oba kluba.

Jebote, a koliko juče smo se, kako-tako nosili sa Anderlehtom i CSKA.
Propali smo k'o žeton... i tek ćemo da propadnemo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Bas tako. Sada mozemo biti presrecni ako prodjemo 2. kolo kvalifikacija za LS i da se onda makar nadamo plejofu za Ligu Evrope...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sta ima da se nadamo play-offu,ako prodjemo 2. kolo automatski imamo obezbedjen plasman u play-off za Ligu Evrope
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To sam i mislio ali priznajem da sam se lose izjasnio. Dakle prolaz 2. kola za LS je za mene vec uspeh :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top