Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Tužno je ovo, šta smo mi bogu zgrešili da nas jebe ko stigne. Realno cigani i ne moraju da zatvore do kraja više ništa. Uzeće titulu sada i narednih x sezona.

Onaj nesrećni Miletić kod drugog gola čuva duh Blohina koji se tu pojavio posle četrdeset i kusur godina...#51 karma je surova...
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Zahvaliti se Djukicu i nekolicini igraca pride.Ovo je nedopustivo,a pritom ne mislim na rezultat,vec na igru(ako se tako moze nazvati ono nase gubljenje na terenu)Uopste mi nije jasno,obzirom na Djukicevo igracko iskustvo,da ne zna da postavi taktiku,da se stane
na loptu,da ojaca srednji red i odbranu itd.
Zivo me zanima moze li se ikako stupiti u kontakt sa Djukicem i prvotimcima i pitati ih sta rade na terenu,ako treba poslati im osnove fudbalske igre i taktike.Sve u svemu idemo dalje,pa sta nam Bog da.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
ni augzburg mi nije ovako tesko pao.gledao sam mnogo igraca nedostojnih dresa partizana ali levi bek miletic je najgori od najgorih.decko prodao utakmicu.vulicevic je jsl seljacki bek I to je sve.nasa odbrana je rupa bez dna.tawambi I evertonu svaka cast za sve sto cine za ovaj klub.ovo je iskljucivo poraz miroslava djukica I ako ima imalo casti neka podnese ostavku.dinamo kijev je trebao da bude ispracen petardom kuci.jankovica isamarati za ono dizanje ruku I za stajanje a da sudija nije svirao faul.samo novi trener I remont odbrane nam rade posao.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
dabogda lipcao onaj sto doveo djukica i ozegovica
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ja bih pitao Ilieva da li i dalje garantuje za pičku cigansku?!

Jbm li ti sve, da li ću za života dočekati jednu sezonu bez ovakvih glupih poraza.

Ovo je za ozbiljnu psihoanalizu, od uprave, trenera do pojedinih nazovimo igrača.

Svaka čast Stojketu, Tavambi, Evertonu... ostali su za ozbiljnu analizu.

Jbm ti mazohizam više!

Ako ovaj ciganski isprdak poslije ovog večeras zaigra još jednom, onda stvarno...

Nemam živaca više!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Djukicu pusi kurac!
Jebem mater tebi ozegovicu misi filipovicu mileticu
Majku vam jebem.cigansku.
Sto meni ovo treba da ne spavam
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
E moj Stojkovicu, sta si ti Bogu zgresio da se vratis u ovaj mordor od fudbalske sekcije.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Koji kurac?????????????????????


yfvVqd.jpg
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ovo je samo jos Miljkonu uspelo, da potpuno nepotrebno i nerazumno odigra rukom. Odbrana katasteoficna, kao i na prethodnim mecevima, Rad, Napredak... dzabe sve, nemam snage da pljujem, niti zelim. Mnogo sam se smorio, jbt. Koje pomracenje uma, sve nam je islo na ruku, do penala. Bez obzira na idiotski penal, nismo smeli da padnemo, igraci su vec tada prihvatili poraz, koji je uz takav stav i kikseve odbrane bio neminovan.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da Ostojic nije igrac za Partizan.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dobro je neko primetio jos letos, mi ne mozemo da se nadamo pozitivnom rezultatu ako ne natrpamo 5 komada u prvom poluvremenu jer djukic ne ume da prati razvoj dogadjaja u realnom vremenu.

Inace mi je muka od jankovica i njegovog lelemudjenja. Tom decku su hirurski odstranjeni koncentracija i volja.
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa dobro i Rijeka je izgubila od MIlana 3:2 pa sta sad... :)

Ljudi, kad nije usao onaj autogol u prvom poluvremenu, znao sam da gubimo, jednostavno mi smo takvi tragicari uvijek bili... jadno...

Mene niko nije iznervirao na ovoj utakmici kao Jankovic, i to jos u prvom poluvremenu covjek je prestojao pola utakmice, i to dok napad traje... ma nosi se u PM ... Da je Bambi bio spreman mislim da bi bilo bolje...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
zasto i dalje Antonov i Mitrovic na klupi?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Djukic-ostavka ili teranje iz kluba jos veceras.Smrdljivog ciganina ozegovica koji im poklanja penal i prakticno 3 boda u Teleoptik(rezerva normalno),a naseg izvanrednog direktora koji je "sacuvao ekipu" poslati na banju koja odmara mozak...
Sve smo imali u svojim rukama,sve.Ali ....to smo mi...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Jel igrao onaj najskuplji iz Slovacke?
Jel glodar samo glup ili je cigan?
Jel vas nije sramota zbog Tavambe, Evertona i Stojkovica?
Jel moramo da idemo u Albaniju? Pardon, idEmo?
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Mene ne boli toliko poraz veceras, nisam ja ocekivao da mi uzmemo bodove Kijevu, ali za celu utakmicu da ekipa ne stvori nijednu sansu, e to me boli!

Idemo dalje samo da se ne obrukamo protiv Siposa!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mi smo JSL klub i tacka. Evropa je incident.

Iskljucivi krivac je trener koji na poluvremenu ne umije da pripremi ekipu da odbrani 2 gola razlike. Iskljucivi krivac.
Drugo, kako to da se potpuno raspadnemo nakom prvog gola ukrajinaca. Pa nepripremljeni od trenera sta da se radi u odredjenoj situciji. Nisu valjda mislili da ce dati jos 3 komada tek tako u drugom poluvremenu.

Djukicu napolje !!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top