Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Kakve odvratne stvari govori "g-din Ivica",moj zakljucak je da se radi o veoma iskompleksiranom i bolesnom liku koji pojma nema sta govori.Ja,ja,ja...Klasican psihijatriski slucaj, opasan po okolinu.
PS Partizan-to je ON.

Ivica da prestane da se kurci,posto smo sinoc strepeli celo drugo poluvreme i moze se slobodno reci imali srece.
Malo realnosti nije na odmet.
Uzgred sportski direktor se bavi navijacima? Ludilo mozga.Jbt dal sportski direktori bilo kog ozbiljnog kluba obracaju paznju na to sta pisu navijaci na drustvenim mrezama.
Njega je sizofrenicar Pantic uveo u neku vrstu virtuelnog rata sa ljudima koji pisu po internetu i kace komentare.
Zaludan posao.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@maidros
Ja bi Mitrovica kad bi moglo.. :-D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.238
Moje cestitke za plasman dalje svim igracima, treneru i upravi kluba. Sreca blizi se kraj prvog dela sezone pa sledi pauza. Ja se nadam da nas bombas koji ima pravo na slavlje (vidi se da covek je bio pod velikom pritisku javnosti), da na miru pocne da ispravlja greske koji je napravio u letnjem prelaznom roku. Uf kada bi nasa veza bila Sulejmani- Tosic ili Laza Markovic........ Jedan odbrambeni igrac po fizickoj spremi ala Everton i napadac koji nece da pada na svaki kontakt sa odbrambenim igracima. Ipak vreme je za slavlje jer klub je to 100% zasluzio.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Oladite malo od Ivice i Djukica, makar 2-3 dana, meni se cesto ne svidja sta rade i pricaju, al brate uspeli su, ostvarili fantastican rezultat, svi znamo koliko cesto igramo prolece u evropi, uglavnom u grupi ne damo vise od 2 gola. Tako da, nije fer pljuvati ih non stop, cak i posle sinocne utakmice.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Šta je sa vama danas? Da nisam gleduo i krenuo da čitam postove od kraja na gore, mislio bih da smo izgubili. Danas nemojte hodati po zemlji, danas ne skidajte osmeh sa lica, danas pričajte samo o Partizanu i samo lepo, grlite svoju decu, pričajte im o uspehu, ljubite svoje žene i muževe, osmehnite se Ivici, poljubite sliku Marka Jevtovica, izađite na livadu i pokušajte da padnete kao Ožegović i driblate kao Janković (nikada sa manje od pet kontakata sa loptom :)), imitirajte Đukića kako govori, kažite hiljadu puta "jer mi smo Partizan, jer mi smo Partizan, jer mi smo Partizan..."
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Šta je sa vama danas? Da nisam gleduo i krenuo da čitam postove od kraja na gore, mislio bih da smo izgubili. Danas nemojte hodati po zemlji, danas ne skidajte osmeh sa lica, danas pričajte samo o Partizanu i samo lepo, grlite svoju decu, pričajte im o uspehu, ljubite svoje žene i muževe, osmehnite se Ivici, poljubite sliku Marka Jevtovica, izađite na livadu i pokušajte da padnete kao Ožegović i driblate kao Janković (nikada sa manje od pet kontakata sa loptom :)), imitirajte Đukića kako govori, kažite hiljadu puta "jer mi smo Partizan, jer mi smo Partizan, jer mi smo Partizan..."

Dodje mi da prenumim ili kako to bese :D :napred Partizan
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.918
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...možda sutra posle gledanja snimka budem našao i neku lepotu koja nam je svima promakla.. u detaljima.. :roll:


:napred Partizan...

Everton - okret kroz dvojicu protivničkih igrača u prvom poluvremenu, kod leve aut linije.
Ćelavi Miletić - iznošenje lopte i nastavak kretnje u šesnaesterac u prvom poluvremenu, kroz sredinu.
Tavamba - pas za Ćelavog Miletića kroz sredinu preko odbrane u istoj akciji, kada je protivnički igrač bukvalno okrznuo loptu i sprečio Ćelavog Miletića da se upiše.
Pantić - asistencija za #51 u drugom poluvremenu.
Tavamba - dvostruka minijatura, driblinzi kojima je izašao ispred golmana, u drugom poluvremenu.

Ovo sve, onako, na prvu - iz glave. Potezi koji se vrlo retko viđaju u utakmicama pod tenzijom.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Iskreno mucno mi je bilo malo da citam ovaj forum i kako se pisalo u Djukicu i igracima. Igra Partizana nije bila leprsava od pocetka sezone, golovi (u domacem prvenstvu su bili tesko postizani). Ipak u Evropi je to sve delovalo puno bolje a Evropa je ove sezone puno vaznija od JSL. Pitacete zasto? Zamislite da Zvezda-Srbija-Nikad Jugoslavija prezimi a mi ne? Pocinje neverovatan medijski spin, javljaju se kompanije koje ulazu prs i plevu novca i titulu ne bi videli dok je psihopata na vlasti.

Sto se tice Djukica da li zbog footbal manager-a ili sta... Svi su ovde umislili da su treneri i da poznaju posao bolje od Djukica i Ivice. Pa ljudi fudbal je kompleksna igra. Spremiti ekipu za utakmicu je tesko i nije nesto sto svako moze da uradi. Ja sam od pocetka sezone samo cekao ovaj trenutak kada ce svi da ucute i kazu kapa dole Ivice, kapa dole Djuka!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
To izgleda nećeš dočekati. Možda jedino ako osvojimo Le. Velika je sramota šta se sve ovde piše posle onakvog uspeha..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Dobro jutro mamurna grobarijooo :D

Svedoci smo dogadjaja koji je u rangu prolaska Halejeve komete, utakmicom u PRETPOSLEDNJEM kolu, nas Partizan obezbedio prolaz dalje i prolece u Evropi!!!

Bravo, bravo, crno beli, bravo bravoooo...
Partizane bravo, bravooo

Ako se uprava dogovori oko novog ugovora sa nenadjebivim Evertonom, definitivno se postati najbolja sns uprava svih vremena. :D
Za sinocni nastup, kapa dole i D. Panticu, svaka cast momce. Ako nastavi ovako, skinut je sa liste PND ( Partizanove nadrndane decice) . Takvom se igrom, u bitnojjjj utakmici ostavlja trag i pravi razlika.
Akcija za drugi gol, sunce ti poljubim, za tv spice, najave, pocetak nocnog programa..ma uvesti gledanje iste kao pocetak seksualnog obrazovanja!

Odoh da kuvam domacu/tursku kafu ( eto, Milenko, domaca kafa, bla bla, "devojka ti iz cetnickog kraja, a ti narucujes tursku kafu" ) . Ceh ce biti placen, samo strpljivo.

U jebote, stvarno se zivi bolje :partizan_fan:
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ni sad ni da osvojimo LE nit cu reci nit cu pomisliti, kapa dole djukicu i ivici... I dalje mislim da je djukic jedan od losijih i trenera koga smo imali...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovakav Sulejmani nema mjesto u smrdljivoj reprezentaciji?
Kad on primi sinoc loptu meni je srce preskakalo..njihovih crnaca me manje bilo strah odmah sam vidio da kad treba da dodavaju oni sutiraju a kad treba da sutiraju oni dodavaju...kako bi nam legao Suljo za proljece i nadalje covjece...Ivica je psiho ali obozava ovaj klub, neka ga..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Neverovatna utakmica sinoc, na trenutke leprsava, na trenutke mucna i bezidejna ali svakog momenta borbena do krajnjih granica fizicke i mentalne izdrzljivosti, dramaticna i predugacka....kao da je satima i satima trajala.
Prvi nas gol je zalicio na gol koji smo dali Groningenu 1989-e.
Sa gotovo identicnog mesta sa kojeg je 51 dao gol mi smo primili prvi gol sinoc i takodje smo na tom golu ispod Juga primili prvi gol protiv Groningena tog novembra davne 1989-e. Karma je pocela da vraca dugove, sudbina je bila neumoljiva, morali smo da prodjemo dalje !!

Drugi gol ce se ZAISTA dugo, dugo pamtiti :) Jankovic je uradio ono sto je mesecima pokusavao :) izbacio je 4-icu igraca - dvojicu driblingom pa jos dvojicu preciznim pasom za Tavambu...onda Tavamba, Jaja Ture medju napadacima salje neuhvatljiv, savrsen paralelan pas koji ide izmedju golmana i stoperskog para ostavljajuci ih nemocnim i beskorisnim i zatim Pantic ni kriv ni duzan, u toj brzini i nesebicnoj zelji da asistira umesto na nogu asistira onome na glavu da bi sve ispalo jos lepse...lepotica od akcije :respect
Kad smo dali gol ostalo je jos skoro 35-40 minuta i nisam verovao da taj rezultat moze da ostane do kraja iako sam zeleo da verujem da cemo izdrzati, prolazio mi je Augzburg kroz glavu, Dinamo....preplavio me je snazan osecaj da cemo opet napraviti neku glupost i kad je sudija svirao kraj nista mi nije bilo jasno, nisam mogao da verujem da smo uspeli da sacuvamo rezultat bez obzira na to sto svajcarci ni u tom periodu kad smo se potpuno povukli nisu napravili neke opasne sanse. Samo mi je Sulejmani onim pasom po gol liniji nabio srce u petu kao i ona situacija kad su pogodili spoljni deo mreze, na trenutak sam bio presecen na pola...
Previse smo panicili tokom igre iako je bilo po par minuta u talasima stvarno odlicne kontrole, dobrih kombinacija, lopta je isla od noge do noge, sve je izgledalo ubedljivo, smireno, sigurno. Imali smo odlicne prilike za kontru i da smo imali malo vise mirnoce dali bi im bar jos jedan.
Poslednjih 20-tak min su bili kao preslikani protiv Augzburga - uspanicila nas je mogucnost da mozemo da prodjemo dalje, povukli smo se u krila nasoj odbrani, nismo uspevali da povezemo par dodavanja, haoticno smo istrcavali kontre... Moram da priznam da je Djukic odlicno pogodio sa izmenama. Radin je uneo agresivnost, pokrio malo vise prostora trcanjem, a Sale...sta reci o Saletu? Sta reci, a da nije receno? Majstor fudbalske igre...majstor kome je dovoljan jedna kontakt sa loptom da to pokaze :respect Ubacivanjem treceg napadaca Djukic je odgovorio ubacivanjem Ostojica i to je bio odlican potez kojim smo dodatno ucvrstili sve pozadi. Mnogo je bolje vodio utakmicu od Drulovica....neuporedivo bolje.

Everton...masina, energija, sila. Mora da ostane kod nas do kraja karijere. Mora da se nadje nacin da takav karakter, takva fudbalska i ljudska gromada zavrsi karijeru kod nas. On nema cenu.
Dresite kesu, zatrpajte zlatnim polugama Stojketa, Evertona, Tavambu, Tosica pa makar za leba posle nemali !! Ova ekipa je pokazala da cak i sa svim manama koje ima moze da pravi velike rezultate i ne bih imao nista protiv da sa istom ekipom docekamo prolece...nije vazno da li cemo se pojacati koliko je vazno da zadrzimo najbolje igrace. Oxcekujem da posle zimskih priprema i Suma pokaze da ono sto fenomenalno radi na treningu moze i na utakmici.
Iliev je sinoc cini mi se previse neumesno reagovao i u lozi, a i posle tokom intervjua za TV Partizan, mora da bude veci gospodin, on je SD Partizana i cak i u situacijama kad srce hoce da mu iskoci mora da uspe da sacuva bar malu dozu suzdrzanosti i dostojanstva zbog onih ljudi koji sede u lozi, medju kojima su i ljudi iz kluba protiv kog smo igrali. Partizan je gospodski klub koji je oduvek negovao sportski fer-plej i tako treba da ga predstavljaju i oni koji ga vode. Mada ga zaista ("zaista" :D) razumem zasto nije izdrzao i zasto se potpuno otvorio :) Neka i on i cela nasa ekipa nastave da uce i da sazrevaju i doci ce jos bolji dani.
Ne zamerite na duzem postu, zamerite ako sam nesto izostavio, a sigurno jesam :) Osecam potrebu da se izrazim jer sinoc je bili neverovatno vece.

2017 - Godina za pamcenje, godina kad smo ciganima oteli duplu krunu ispred nosa, godina kad smo im jebali keve u derbijima, godina kad smo izborili evropsko prolece. Od ocaja do sjaja pa tako u krug, godina koja je dovela do traumaticnih iskustava i velike nervoze pa sve do velikih radosti i ushicenja. Sredine nigde nije bilo.
Ali...2017 je godina koja i dalje traje, ide derbi sa ciganima i ne postoji lepsi nacin nego fantasticnu godinu zaokruziti pobedom nad tim vestackim projektom, zivim mrtvacem srpskog fudbala...jedva cekam !!!

Utakmica u Ukrajini ce biti utakmica za uzivanje, bez ikakvog pritiska jurisamo na prvo mesto i ja sam poprilicno siguran da cemo uspeti u tome, Dinamo je pokazao da je itekako ranjiv. Karma nam je mnogo duzna ali onim sinoc nam je vratila samo mali delic...
Sta god da uradimo dalje u Evropi nemamo za cim da zalimo, a ja se ne bih iznenadio da ona cuvena recenica "Partizan je u cetvrtfinalu Kupa pobednika kupova" bude izgovorena i na prolece ali naravno umesto KPK da nam u usima odzvanja "Liga Evrope" :) Karma nam duguje to cetvrfinale pred nasim navijacima...sledeci cilj je titula i sa njom moramo da pecatiramo celu ovu sezonu, da evropsko prolece ukrasi istorijska titula !!!

Partizan ce sigurno biti prvi...a ostali neka se poredjaju kako im je volja... :partizan_fan:
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Iskreno mucno mi je bilo malo da citam ovaj forum i kako se pisalo u Djukicu i igracima. Igra Partizana nije bila leprsava od pocetka sezone, golovi (u domacem prvenstvu su bili tesko postizani). Ipak u Evropi je to sve delovalo puno bolje a Evropa je ove sezone puno vaznija od JSL. Pitacete zasto? Zamislite da Zvezda-Srbija-Nikad Jugoslavija prezimi a mi ne? Pocinje neverovatan medijski spin, javljaju se kompanije koje ulazu prs i plevu novca i titulu ne bi videli dok je psihopata na vlasti.

Sto se tice Djukica da li zbog footbal manager-a ili sta... Svi su ovde umislili da su treneri i da poznaju posao bolje od Djukica i Ivice. Pa ljudi fudbal je kompleksna igra. Spremiti ekipu za utakmicu je tesko i nije nesto sto svako moze da uradi. Ja sam od pocetka sezone samo cekao ovaj trenutak kada ce svi da ucute i kazu kapa dole Ivice, kapa dole Djuka!

Jedan od boljih postova u poslednje vreme.

Jednostavno ne treba ni jednom treneru suditi avansno. Partizan je svo vreme imao "aktivan" rezultat u Evropi, pa cak i JSL.

Na prolece verovatno igramo drugi krug sa nekim evropskim gigantom - bicemo na evropskoj mapi opet. U JSL u sistemu gde se dele bodovi, mi imamo skor 13-3-1 sto uopste nije lose.

Treba biti realan i shvatiti da su potrebne rotacije i da je nemoguce izneti Evropu i JSL sa 11-12 igraca - ako se sve uskladi na JSL onda cemo zavrsiti sa 0 bodova kao pre. Na vrh svega, kod nekih i dalje postoji devaluacija i sezone kada smo prezimeli i osvojili titulu bez poraza u prvenstvu.

Pre neki dan sam pisao o tome kako smo potpuno druga ekipa u Evropi, a glavni razlog toga vidim u prostoru na terenu. To jednostavno odgovara ekipi koja ima Jankovica, Tosica, Pantica, Sumu, Ozegovica i Solomana. U JSL je druga prica zbog katastrofalnih terena i bunkera i na sportskom sektoru je da pronadje igrace koji mogu da nam dodatno pomognu u resavanju tog problema.

EDIT: samo da pohvalim Jevtovica!!!! Verovatno sam njegov najveci kriticar ali ovo mu je zaista najbolja partija u Partizanu od kada je dosao.
 
Последња измена:

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Kad vec dajemo masti na volju, tesko da cemo mi dovoditi velika pojacanja ako nekog ne prodamo.
Ja se nadam da cemo konacno da uvaljamo nekom Jevtovica i Miletica. Umjesto Miletica je Antonov, a valjalo bi dovesti nekog odlicnog centralnog veznog. Na krilima su Jankovic i Tosic, tu nece biti pojacanja ako se neko od njih ne proda. Takodje, vjerujem da ce da prodaju Tavambu da bi se oslobodio prostor za Sumu. Tu bi mogao umjesto Tavambe neki rasni centarfor da se kupi.

Dakle, ocekujem jedno kvalitetno pojacanje a ostalo zavisi od odlazaka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top