Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bez igre i taktike Djukic je ipak napravio procjenu utakmice da ostavi Sumu na klupi. Pantic iznenadio sve nas. Jos ne mogu da vjerujem ,dobili smo utakmicu na moranje.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Evo stigoh kući sa utakmice i samo čitam postove.Veličanstveno veče u Hramu ali zadnjih deset minuta jedva prežive.Hvala ti crnobela ljubavi.Prvi ko sazna kad sutra ima repriza nek objavi da gledam opušteno kod kuće.

ima na Areni 2 sutra u ponoć.. verujem da je bolji komentar od ovog mučenog Strajnića večeras... RTS zaboravi, oni samo galaktikose ponekad ponavljaju..


momcima svaka čast :respect za ovo večeras, dobili su čak i uz saplitanje sopstvenog trenera:
prvo, kasni sa izmenom jedno 10 min. a onda menja malog Pantića koji igra utakmicu karijere a ostavlja Jankovića koji je umro na terenu i ne kreće se više - jednom je i legao koliko nije mogao da stoji;
drugo, ubacuje još jednog zadnjeg veznog i štopera kao da igramo protiv Bajerna pa treba da se grčevito branimo - verujem da bi ovima uvalili još jedan samo sa Saletom umesto Jankovića i pravovremenim pasom nekom od napadača da izađe 1 na 1 sa njihovim golmanom.. ovako Kapiten nije imao kome da doda;
treće.. pa, nema treće, osim da Đukić ima sreće koliko je težak.. :prekrsti

verujem da su nam svima prolazile slike gola u našoj mreži u poslednjih 15-ak minuta ali su se momci borili i vratilo se..
možda i nama i Partizanu sad baš to i treba, da zažmurimo na "ružnoću" igre da bi došli rezultati.. :confused

možda sutra posle gledanja snimka budem našao i neku lepotu koja nam je svima promakla.. u detaljima.. :roll:


:napred Partizan
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Istorijski podvig!
Jedna od najljepših akcija koju sam u životu vidio, neviđena borbenost naših momaka, navijanje, konačno da plasman izborimo na našem stadionu, eliminisanje kvalitetne i borbene ekipe predvođene majstorom Sulejmanijem...
Koliko mi je ovako nešto nedostajalo!!!
Radujmo se braćo grobarska!!!
P A R T I Z A A A A A A A A A A A A N !!!!!!!!!!!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
nije bilo lepote?
jankovic pravi volove na sredini, salje ka tavambi, koji kompjuterski tacno izbacuje pantica na sut. ali ne, mali na prvi dodie zavrce na pet, gde ozegovic gerdmilerovski zabija.
akcija dostojna derbija bilo koje lige petice. samo zbog onog je valjalo odgledati tekmu.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Stvari kad-tad dodju na svoje...pa tako i nama se veceras vratilo za sve one sok poraze. Igra kao igra, rovovska bitka, na momente ok za gledanje ali sustina je da smo prosli i to je ono najbitnije.

A sad dajte Keln u cetvrtfinalu! Ali prije toga da Ivica dovede Mikija i Jojica nazad :)

BRAVO PARTIZAN!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Drugi gol me podsjetio na 3 gol koji je dao Ivan Tomic, 8.marta 1997 na JNA protiv cigana.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Iliev sada ima pravo da priča šta hoće. Preuzeo je odgovornost, bio je u pravu za sve i vi opet našli da kenjate umesto da ćutite i pušite zasluženo. Ej, izborili smo proleće u evropi i umesto da slavite vi opet komentarišete izjave Ilieva (koje su potpuno istinite).
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.027
Sad je prilika da u dogovoru sa savezom dovedemo Sulejmanija na zimu:D.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.952
Ka i dalje stojim pri konstataciji da smo mogli daleko boljeg spica da dovedemo umesto ozegovica..i trebali..padavicar klasican...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema pravo niko da ljude naziva miševima, da širi nozdrve i divlja na taj način, u ime Partizana.
Nije Partizan njihovo vlasništvo. Ako jeste, neka se objavi, pa da se rastajemo.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kad bi nekim cudom doveli Lazara Markovica, i ako ode Stojke onda npr Lukaca :-D
Ah zelje puste zelje
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Последња измена:

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Igra nam bila toplo-hladno, pa u krug, ali golovi su bili bas evropski! Onakve centarsuteve hocu da vidim od Jankovica, a pas Tavambe kod 2.gola je bio fantastican!

Moram da napomenem i dve negativne stvari:
1. Padavicar Ozegovic: Gledao sam tekmu na svajcarskom kanalu. Zapamtili su njegovo simuliranje iz Berna, a i danas je cesto padao i glumio. Mene bilo sramota! Djukic mora da poprica sa njim, da nam ne bruka vise ugled kluba!
2. Opet smo se povukli posle primljenog gola. CH-komentatori su bili u cudu, sto to radimo...vec je neko napisao: Kao da cekamo da primimo gol!?

Inace Svajcarci su rekli, da Evropa ne prasta greske i da su njihovi mladi igraci zeleni za ovakve utakmice (nekako mi to zvuci poznato, hehe) i pohvalili neobicno dobru atmosferu na stadionu. Nisu svatili cemu tolika policija...
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Pantic sinoc odigrao najbolju utakmicu za Partizan,uz konstantnog Tawambu i koncentrisanog Ozegovica kljuc uspeha.
Voleo bih da vidim statistiku i nas procenat realizacije,ali sinoc se videlo sta znaci kad se koriste sanse i da gol na vreme.
Steta sto ona Tavambina nije usla.

Definitivno Tawamba mora ostati na prolece.
Covek je magican,donosi srecu :D
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kakve odvratne stvari govori "g-din Ivica",moj zakljucak je da se radi o veoma iskompleksiranom i bolesnom liku koji pojma nema sta govori.Ja,ja,ja...Klasican psihijatriski slucaj, opasan po okolinu.
PS Partizan-to je ON.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Miralem i Tosic bi nam bili prava poslastica ... vjerujem da bi svi uz njih igrali sjajno.

Elem Svaka cast svim momcima ali jednostavno ja ne mogu da nadjem opravdanje za Jevtovica ... taj djecko mi je jednostavno ... ne mogu da nadjem rijeci ...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da prestignemo Dinamo Zagreb po koeficijentu je samo do pre dve godine bila naucna fantastika. Sada se vidi koliko je bitno pobedjivati u Evropi, ne samo ucestvovati.

Da, sad sam siguran da Ivica i Pantic imaju istog dilera. Malo im zavidim, iskreno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top