Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Zvezdan će krepa.


Ivan Ćurković > kum Deki
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Sad i pantic objavio na instagramu da samo novcana kazna... pantic uticajni instagramas
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ahahhaha pa oni ce da crknu covece... jos ima da ih bra'cki CSKA odvali u sred chmare :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Vuletić ponudio ciganima pravnu pomoć. Hahahaha još ih i zajebavamo! :D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Dobro je! Protiv Čeha pamet u glavu, mada je i protiv YB bilo skoro perfektno. Jebi ga, samo nas čekaju, zašto da ne budemo pametniji.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ali zato cska ima pravo na ako se ne varam 550 karata pa mozemo mi da idemo i taman zvezdan ce crkne. Sad ce da naprave akciju pokazes ulaznicu za cska dobijes beogradsku sns senior karticu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ne znam da li ce to da vazi, ako bude, pun pogodak :)
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kakav pun pogotak, na ciganskoj utakmici napravimo sranje i najebemo, je l' razmišljate vi uopšte?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ju ju... Al' ce da krenu da odumiru ciganchici. Ima da ih bude preminulih na sve strane. Sto se tice odluke koja se tice nas, ovo je verovatno najmanja kazna u poslednjih 10 godina, ali stvarno bi bio skandal da smo kaznjeni bilo kako drasticnije od ovoga.

E sad, ovo "to warn FK Partizan for unauthorized media on the pitch." to bi mozda i moglo da se pronadje po nesto :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bogu hvala na ovakvoj divnoj raspodjeli kazni. Pamet u glavi, iduci put bez kazni, a mandovi neka crknu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ju ju... Al' ce da krenu da odumiru ciganchici. Ima da ih bude preminulih na sve strane. Sto se tice odluke koja se tice nas, ovo je verovatno najmanja kazna u poslednjih 10 godina, ali stvarno bi bio skandal da smo kaznjeni bilo kako drasticnije od ovoga.

E sad, ovo "to warn FK Partizan for unauthorized media on the pitch." to bi mozda i moglo da se pronadje po nesto :D

Nece dati Partizan.net akreditacije za sledecu utakmicu garantela :) Imam ja akreditaciju jaceg networka mogu da duvaju :)
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ova vest oko kazne mi je prvo skenjala pa ulepsala dan kad procitah da je ipak samo novcano...al Vuletic me je skroz oraspolozio...zavuce ga tvorzanu samo tako :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top