Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Sreca pa nisam imao pristup netu kad su nasi "mediji" prenijeli vijest da smo kaznjeni sa dva meca bez publike. Mozemo tumaciti odluku ovako i onako, ali ono sto je sigurno je da je dobra za nas ali i da ipak treba da se manemo rebusa i slicnih gluposti da ne bismo morali drhtati ubuduce.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja mislim da je Sale kapiten ipak izvrsio pritisak na Dejana Stankovica, pa se ovako okoncalo. I onda je i nastala ona fotografija.:buhaha
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Rob Stjuart nas je branio, za vreme nemacke demokratije, Stiven Sigal, za vreme belgijske tehnokratije, Cak Norisa, da dovedu, za vreme latino siranije, koja sledi, verovatno.
I to sve, cena, za kompjuterizovani stadion nam, i natovske igrarije, integracije u koza nostru, templare, don kihote. Da bi prenosili partije saha izmedju, skotskih vitezova nam i malteskih sokolova.

A, onda, nakon, 30 godina, budu i plava, zelena i narandzasta sedista stavili, sa recju PARTIZAN, kao cenu, uzitaka koje smo imali, na 3 foruma, JF, ovaj i VP, sto je skandal, za kraljicin rajh, za judeo ortodoksiju i pleme neko organizovanije od Dinastije i Dalasa, iz istocnih krajeva.

South Gate, vam ovo porucuju.

Daj malo i nama brate :buhaha:buhaha
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Naravno da je lakse, jer tamo vaze i postuju se zakoni, odje ako si u nemilosti bolesnika sve ti je dzaba, koliko god da je zakon na tvojoj strani.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Ma gde jedini, garantujem da ga 90%, ako ne i više, ne razume, nego, jbg, Grobari pa se foliraju... :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svi možete da imate avatar, samo što očigledno niste to provalili.... i bez kinte :wink:

Što se njegovog teksta tiče, ja ga sasvim razumem. Svako treće slovo, svake druga reč, pa spojite.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Neka Gazda,ponekad je neznanje majka mudrosti:D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Prošlo 24h od odluke u Nionu i još se nismo zahvalili Vučiću? Ovo neće na dobro izaći.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Pa možda je Vuletić već zavalio Vučku,ko će to znati.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Upravo sam procitao pismo koje je debeli poslao UEFI..

Samo mogu da kazem ubio ih je u pojam debeli, pa na ono nema sanse da se odgovori protiv argumentovano :buhaha
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Rob Stjuart nas je branio, za vreme nemacke demokratije, Stiven Sigal, za vreme belgijske tehnokratije, Cak Norisa, da dovedu, za vreme latino siranije, koja sledi, verovatno.
I to sve, cena, za kompjuterizovani stadion nam, i natovske igrarije, integracije u koza nostru, templare, don kihote. Da bi prenosili partije saha izmedju, skotskih vitezova nam i malteskih sokolova.

A, onda, nakon, 30 godina, budu i plava, zelena i narandzasta sedista stavili, sa recju PARTIZAN, kao cenu, uzitaka koje smo imali, na 3 foruma, JF, ovaj i VP, sto je skandal, za kraljicin rajh, za judeo ortodoksiju i pleme neko organizovanije od Dinastije i Dalasa, iz istocnih krajeva.

South Gate, vam ovo porucuju.

Haiku poezija, alal vera. :ziveli
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Debeli nikog nije ubio u pojam, jedini razlog sto stadion nije zatvoren jeste protivnik Plzen. Izvestaj sa stadion je pisao ceski delegat Ubijas, u svakom drugom raspletu zreba bili bi kaznjeni, ovako cak ni oni nisu smeli.
Umesto da razvija korektne odnose sa Uefom i njenim organima koje nece moci da poremeti ni ono rosavo govece stankovic, mi ulazimo u konfrontaciju i cak ponizavanje njihovih organa. Nasa pravna sluzba je krajnje neprofesionalna i to ce nas sacekati kad najvise bude bolelo Zapamtite moje reci. Igraju se sa polozajem Partizana za racun tribine kojoj ne smeju da se zamere.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
I kako bi izgledali ti korektni odnosi? Da li ih treba moliti da nas kazne? Ne ispadamo mi neprofesionalni nego ta UEFA..
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Sve je to ok, pa i da su nas kaznila govna, a da ni na jednoj drugoj utakmici nema nikakvih incidenata...

Na Maribor - Spartak Moskva, signalna raketa prolece pored igraca i zabija se u teren! u jebeni teren! ako bilo koga pogodi u glavu ili grudi gotovo sigurna smrt!

kazna?? 70000€.

govna licmerna usrana!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top