Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sve pohvale za potez, konacno da se stane na kraj indijancima
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085

А ја се јутрос питам шта то раде на јужној трибини, бушили су неке рупе, вероватно за стубове. Радили су нешто и око рефлектора, мењало се нешто доле у разводним кутијама.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Igrom slucaja, poznajem momka koji je usao na teren za vreme meca Partizan- Steua. On je nakon toga dobio dozivotnu zabranu prisustvovanja sportskim priredbama. Kod nas bi ta zabrana trebala da se sprovodi ovako. Kad god igra Partizan, on mora da se javi u obliznjoj policijskoj stanici i tu da se zadrzi za vreme trajanja utakmice. Uzmite ovaj primer sa rezervom, posto su ljudi skloni laganju...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.643
Локација
Tamo gde si ti!
isto me poslužilo u nekom 35. minutu utakmice, baš kad se u kadru pojavio onaj njihov mali brzanac sa brojem 17 nakon što ga je Ostojić srušio i dobio žuti za to, da čujem šta je jedan od mikrofona sa terena pored tribine, pretpostavljam one iza našeg gola u tom trenutku, uhvatio - od reči do reči:
"Stojkoviću, brani bre, ne sviraj k**cu, p***o jedna, brani bre.." :confused

nakon toga glava nije više bila hladna :banghead

Nema šanse da mu je to neko vikao sa tribine na kojoj smo bili smešteni mi iz Srbije. Em što je ta tribina bila udaljena najmanje 25 metara od Stojkovića, em što bi nar neko od nas prisutnih to čuo.

Tako da su mu to verovatno dobacivali ljudi sa tribine odmah iza gola.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
pa zar nije tamo bila najveća grupa naših navijača?
mislim, video sam u prenosu naše dresove i na bočnim tribinama, ali bila je jedna veća grupacija na centru te tribine iza gola, i jedna u ćošku sa leve strane ako se gleda pravac kako smo tada napadali..

ne znam koja je grupa bila odakle, a ne znam ni koji mikrofon je to pokupio, samo pretpostavljam da je taj iza gola gde je bio Stojke..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.643
Локација
Tamo gde si ti!
Jeste, tu je bila locirana najveća grupa naših navijača. Ali u samom uglu. Tačno iza gola je bila manja grupa i jedino je neko iz te grupe mogao da dobacuje Stojkoviću.

Pod uslovom da si dobro čuo, a nema razloga da nisi, treba da je sramota tog koji je vređao igrača Partizana bez ikakvog razloga.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Jeste neko dobacivao Stojkoviću,ja sam bio na tribini iza gola ali prema ćošku gde je bila većina Grobara iz Srbije i čuo sam u jednom trenutku da neko ko je oko 10-15 metara od mene mu dobacuje i vređa ga.Sa te udaljenosti Stojković je mogao da ga čuje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Pa to to je to što sam nekada pisao da je MRŽNJA zacarila mnogim ljudima, i da nije zdravo biti non-stop u tom stanju...stalno neka mržnja, bes, razlozi sa sukob, provociranje, šikaniranje, tuču...
Nekad je to bilo brate, ko ima višak energije, idi u neki bokserski, karate, itd. klub, šteta da ta energija uzalud propada...

Eto taj čovek, ako je iz Švice, dolazi mu Partizan tamo jednom u 100 godina, i on koristi tu priliku nizašta pametnije nego da jebe majku Stojketu?!
A ako je tu došao odnekud poizdalje, još gluplje, pređeš toliki put da bi nekoga mrzeo...doduše, prav za prav, možda on i ne mrzi toliko, nego našem narodu prosto uzrečica, jebem ti ovo, jebem ti, ovo, pičko, itd, naročito kad je neko dovoljno daleko da ne može da ti uzvrati, ili ako je u manjini...
Jasno je meni da su (smo) mnogi od nas toliko isfrustrirani i toliko napeti iznad maksimuma koji možemo da podnesemo, da pucamo po raznim šavovima, ali ipak...može li i još nešto nekad da se pokaže sem mržnje...?

Opet podvlačim, meni je ta MRŽNJA i želja za NASILJEM u današnjim ljudima (naravno ne svim) osnovni problem, dakle na Partizanovim utakmicama, u stadionu, hali, vičeš protiv Vučića, evo ga neko da te bije (NASILJE), staviš srpsku trobojku na obraz, ovi pored ti ,,vade dušu,, (šikaniranje)...dođu crnci iz Olimpijakosa, puštaš majmunske krike (rasizam), gađaš njihove igrače flašom (nasilje, mržnja), obeležavaš dan koji ima veze umesto sa Partizanom - sa Srebrenicom (MRŽNJA)...ističeš pisani protest u Zemunelu protiv Ožegovića...ajd da ne ulazimo u to ko je glodar ko nije, samo kažem da se ako ne mnogo ili svi, a ono dovoljno ljudi na stadionu bavi stvarima koje NEMAJU veze sa Partizanom, a posle Partizan popije debelu kaznu...

Daj bre ljudi, bavite se malo Partizanom...zar nije dosta politike, ratova, nacionalizma, šovinizma...ako i nije, neće se to rešiti tako što na stadionu neko nešto viče ili uradi a ispašta - Partizan...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa to to je to što sam nekada pisao da je MRŽNJA zacarila mnogim ljudima, i da nije zdravo biti non-stop u tom stanju...stalno neka mržnja, bes, razlozi sa sukob, provociranje, šikaniranje, tuču...
Nekad je to bilo brate, ko ima višak energije, idi u neki bokserski, karate, itd. klub, šteta da ta energija uzalud propada...

Eto taj čovek, ako je iz Švice, dolazi mu Partizan tamo jednom u 100 godina, i on koristi tu priliku nizašta pametnije nego da jebe majku Stojketu?!...

Kad se baviš tim borilačkim veštinama postoji realna šansa i da dobiješ batine... ovako, odeš na tribinu isereš se do mile volje i vratiš se kući, pretežno netaknut.. pa onda na Fejs i pokažeš svima koji si Herojčina (sarkazam off)

Ko vama garantuje da taj gastos nije neka ciganštura, koja je iskoristila priliku da Stojketu jebe kevu!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Bilo je i cigosa medju navijacima iz ch. Ja znam za trojicu koji su isli, al to su cigosi u fazonu «*znam da smo osvojili evropsko prvenstvo u fudbalu negde oko rata*», al su najglasniji oko Kokeze, Toleta i Tudjmana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Malo je onda sramota, kad je vec potvrdjeno od vise vas da covjek nije lose cuo, sto ga nisu malo prevaspitali ti oko njega. Pogotovo ako je to trajalo.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam i napisao da sam čuo u jednom momentu dobacivanje Stojketu,nis mogao da vidim ko je dobacivao ali nisam ga čuo više.Taj koji je dobacivao je bio negde po sredini Stojketovog gola na ogradi ili u prvih nekoliko redova tribina.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mi koji smo bili gore na tribini u cosku nismo mogli ama bas nista niti videti niti cuti ko sta dobacuje igracima sa donjeg dela.
Verovatno posto si bio dole tebi je bilo lakse cuti.

Inace, odlicno popunjen je bio stadion sa Partizanovcima/Grobara! :)
Pocinje kop skandiranje "Ustanite Grobari!" i 80% stadiona ustaje!:D
Svaka cast ljudima koji su kolima stigli do Berna!:clap
Ma bravo za sve koji ste(smo) dosli do Berna da podrazavamo nase momke na onom prohladnom vremenu!:partizan_fan:
Takodje veliku zahvalnost na fudbalerima i ljudima iz strucnog staba na ljubaznosti i odvojenom vremenu sa svakom navijacu koji je dosao da njih pozdravi u hotelu gde su spavali! Svako ko je hteo mogao da se slika, da poprica, da uzme autogram sa bilo kog iz Partizanove "ekspedicije"!:clap
Ja sam imao tu srecu da bukiram sobu u istom hotelu, tako da moje je bilo samo da sidjem do lobia.:D

Malo kasnim sa ovakvim postom, ali postoje 2 razloga za to:
- Stigao sam kuci 2 dana kasnije posto 2 puta su nam odlagali let iz Bazela za Skopje (jebeni Wizz-Air) i na kraju smo morali ici cak do Ciriha; i
- Osim boda u gostima iz Svajcarske sam doneo i bronhitis u plucima, tek sada mi je nesto bolje.

P.S. @Tomic11
Sreca tvoja sto nismo pobedili :) postrosio bi sve pare samo na moje i Tuljino pivo nakon utakmice! :D
A tek pa ovi ostali sto bi hteli da popiju nesto, a veruj mi piju. :)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Castio bih ja i za x, al’ nismo uskladili termine. Nekom drugom prilikom, evo u Bazelu u 1/8 finala Le na prolece :)
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam se sinoć vratio sa najdužeg gostovanja u svojoj navijačkoj istoriji.Došao sam dva dana pre utakmice i ostao još pet posle,primio me brat Grobar na privrrmenom radu u ch na pun pansion.Inače vratio se Wizzairom za Niš,sve po redu vožnje.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Znaci Stojke neizvestan. Kako oise Hotsport na dan utakmice ce prelomiti . Jbm mu mater , kolke tolke sanse smo imali sa njim . Po meni veliki gubitak.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Imaš na rts bem im mater zašto su im uopšte dozvolili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top