Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Slusati ili ne ovog "naseg" komentatora, pitanje je sad? Ajmo crno-beli! Samo ostro!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Koliko su meni mocni ovi dresovi, jedni od najljepsih.
Ajde momci kidajte.
Odakle se cuju navijaci?
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Imam snimke sa nekih od nasih utakmica na kojima sam bio koje su snimane telefonom, Huawei p9 lite. Vide se puno, puno bolje od ovog sranja od RTS-ove kamere.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bez komentarisanja!!!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
...

#51 ima ime i prezime i zove se Ognjen Ožegović, ako nisi znao, dao je dosad dva gola za Partizan, ali i podosta golova za druge klubove - ima prilično profesionalnog iskustva na poziciji špica, sticanog u raznim klubovima, uglavnom po Srbiji, na svakoj utakmici koju igra za Partizan, prilično se trudi da pokaže onoliko koliko zna i može...
Đole Jovanović je vrlo mlad igrač, već je pokazao da ima njuh za gol...ali dao je tek jedan gol u zvaničnim utakmicama za Partizan...

I stvarno bih voleo da zagovornici mišljenja da je Đole podoban za izlazak na teren među prvih 11 od početka utakmice KONAČNO na Forumu napišu ŠTA taj dečko bolje poseduje od Solomona, Ožegovića, možda i od Tavambe?!
Da li je jači, brži, iskusniji, namazaniji, lukaviji, ima bolji šut, kojom nogom, kako skače, kako šutira glavom, kakav ima dribling, kako se gradi, koliko ulazi u šanse, kako ih i koliko realizuje, i sve tako redom, računajući i to KOLIKO puta ste ga gledali u nekoj utakmici i KOG kvaliteta i ranga je bio protivnik tima u kojem je Đole tad igrao?

Dakle, može li konačno neki argument, a ne samo Đole zaslužuje, Đole je pokidao, Đole ovo, Đole ono, šta je pokidao, zašto je zaslužio, šta je ovo, šta je ono?!

Ja protiv njega nemam ništa, ali veliki sam protivnik iznošenja želja i mišljenja ali bez neke argumentacije...

Evo Teleoptik je u trećoj ligi bio ,,strah i trepet,, sad u drugoj ne može nikog da pobedi (priznajem u promenjenom sastavu, ali ipak...), i onda neko kaže što je otišao Sava Petrov, što ne igra Đole od početka, itd...a ja pitam u čemu je bolji Sava Petrov ili Đole od Ožegovića, pa izvol'te, objasnite...naravno, uz napomenu na koliko utakmica ste vi sve to videli...

Evo brate, reci kako da mu tepamo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samo da cujem kako neko brani ovo govno malo sabotersko!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Jebem li mu majku cigansku i onom ko ga je doveo:banghead
U vidara fazonu:pickaciganska
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
al i vi jedete govna za medalju...

Hajde, reci nam lepo, koliko cesto konzumiras kanabis? Dok si u tom izmenjenom stanju svesti, objasni mi fiziku i logiku iza podizanja jedne ruke iznad glave dok skaces?

Mozda on nije picka ciganska, mozda je samo zrtva neobjasnjene fizicke pojave...

JEBEM LI MU MAJKU CIGANSKU U PICKU JA
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mozete komentarisati, nit imam volje gledati forum nit utakmicu... u pm krasnu..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Jebem ti mater ciganski gade, crkni picka ti materina!!!
Djukicu, jedi govna i ti, i Ivica, terajte se u picku materinu, dva gola za deset minuta, ako ostane remi puna kapa!
Picka vam materina govnari jedni!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nama je problem na klupi i u fotelji sportskog direktora, a mi i dalje pičkaramo nebitnog lika...

Ubijemo se da dovedemo štopera i levog beka da bi sedeli na klupi, dok nas Ostojić i Miletić sa kosom urnišu...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top