Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Serbia ACAB

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
173
Reaction score
0
Локација
BGD
Samo hrabro...neka ostave srce na terenu pa sta bude...borbeno od prvog minuta,neka pokazu kako se gine za nas klub(ako to mogu)...ovo nam je prekretnica sezone ova utakmica mora da se dobije!

IDEMO DALJE!!!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Miskec
Ti stvarno mislis da smo izgubili jer smo ih podcenili ???

a ne zato sto smo odigrali katastrofalno takticki i ocajno trkacki taj (oba) meca (pa i sledeca dva posle) i zato sto smo ocigledno i lose pripremljeni u toku leta??
Lose izmene,bespotrebno kockanje sa nekim privremenim resenjima?
Losa postavka/kretanje igraca kao da igraju neki pioniri?
Bez spojenih linija tima?
Stil igre (Djole do Krleta/Gavrana i tako u krug do neke duge lopte na "visokog" Dijaru)??
Sakrivanja igraca na terenu kad nemaju loptu?
Lose kretnje igraca kad nemaju loptu?
Konstantno vracanje iste kad je dobiju (Raca)?
Konstantno trazenje mesta za pojedine igrace (Djole,Brana...)

ako je samo do podcenjivanja, podcenili smo i Ril pa nismo izgubili, ali mnogo toga smrdi u nasem timu, nazalost.

Nisam vise optimista ali se nadam da ce igraci moci da pogledaju u oci Moreiru posle tekme. Ako budu mogli onda cemo mozda i da prodjemo
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Mi to hocemo, MI TO MOZEMO!!!! Ja verujem u prolaz!!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја се искрено надам да ће ако ништа неки инат прорадити вечерас и код играча и код Јокана! Управо због свакаквих писања по штампи а и због великог броја оних који нам желе зло и разних неверника! Сигуран сам да имамо квалитет, и да смо боља екипа од Жилине, али ако не може тако онда бар нек их добију на мишиће! Ја верујем у Партизан, а шта ће вечерас бити видећемо!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Evo svanulo je svima su jos glave mlake,navijaci nezadovoljni klub potresen,igraci zbunjeni,ali svi moramo danas da budemo jedinstveni i da verujemo jer vera je ta koja nas drzi ko ne veruje ko se ne trudi ko nema srca,neka danas i ne izadje na teren...Jokane imas nasu podrsku prelomi ,izdigni se iznad situacije pokazi da si vredan ovoga imaj VERE,izvedi najbolje sto moze u ovom trenutku pusti im danas ovo http://www.youtube.com/watch?v=g9WUMwilLWE neka najzad shvate koju tezinu ima taj dres koji nose neka ginu,neka se bore ,neka poslednja kap znoja svakog od njih ostane na travi stadiona i niko im nista nece zameriti ,ma neka trce i kao muve bez glave,ali neka samo TRCE.
Ajmo crno beli hrabro do pobede... :pfc: :BB
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Mislim da je za prolazak neophodna da damo 2 gola jer jedan cemo sigurno da primimo.Znate i samo da pozadi uvek neko kiksne.Vidim razne formacije koje novine predvidjaju i razlikuju se,jedno je sigurno.Sanse za prolaz su nam mnogo vece ako odemo da igramo sa 2spica i da se nadigravamo.Ako budemo otisli sa ciljem 'poluvreme 0:0 u drugom ofanziva 1:0 i ajd' zdravo' mislim da nam se ne pise dobro.Treba da igramo onako kako nijedna nasa ekipa nije odigrala na gostovanju nekoj iole ozbiljnijoj ekipi:eek:tvoreno i napadacki.Od 1.minuta treba staviti Slovacima do znanja ko kosi a ko vodu nosi.Dosta je bilo zajebavanja
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ја искрено нисам превелики оптимиста сутра, иако сам углавном увијек убијеђен у нашу побједу. Разлог за то јесте што екипа није ни у једном тренутка показала да може да направи неку реакцију на неки "лош дан". Имали смо овог љета већ јако лоших издања и свако следеће је било, чини се, још лошије. Партизане мој срећно ти, вечерас ћемо се заједно или радовати или туговати, а ја сам већ толико емотивно исцрпљен тако да не знам ни да ли ћу да гледам ту утакмицу!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Увек сам оптимиста, чак и када нема разлога за тако нешто. Верујем да ће вечерас прорадити оно лудило својствено само Партизану, које се јавља онда када више немамо куд. Када нас сви отпишу, као некада против Селтика, Ђургардена, Њукасла...верујем да ће играчи бити свесни ситуације и грба који носе, да ћемо имати 11 Мореира у тиму.

Крајње је време да се део квалитета ове екипе пренесе на терен. Када, ако не вечерас?

Толико. Напред Партизан! :napred Partizan
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.204
Reaction score
18.720
Локација
U Kinšasi
Svi smo se nadali da ce plej of LS biti utakmica sezone za nas. Ovo je nasa utakmica sezone. Ako ne prodjemo, ne mogu ni da pomislim sta ce da se desi.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Ma vidjecemo. Veceras cemo se pokazati ko smo i sta smo. Ako ispadnemo, zna se domaca liga i zdravo. Jurnjava za titulom. Nista strasno.

Meni nasi momci nisu ulili mnogo povjerenja u poslednje 4 utakmice (izuzimajuci Borac), tako da ovaj mec docekujem mnogo skepticniji nego inace. Ako prodjemo, ima da skacem do neba, ako ispadnemo, jbg, sad to vise i nije toliki sok. Idemo korak unazad, i opet ispocetka.

Ipak osjecaj mi govori da ce nasi ratnici pokazati disciplinu, i ako nista drugo, a ono iz inata da nam svima zapuse usta izbaciti Zilinu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.204
Reaction score
18.720
Локација
U Kinšasi
Meni je ostala u glavi slika posle prve utakmice, kada je sudija odsvirao kraj. Nasi igraci krecu prema svlacionici, a njihovi padaju na zemlju od umora. E, ako budem veceras video nase igrace da popadaju od trcanja, nece mi biti zao ni ako izgubimo 5-0.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Ma mi smo fizicki superiorniji od slovaka. Ozbiljno to mislim. Pred kraj tekme u Bg mi smo njih nadtrcavali, oni vise nisu mogli da se pomjere. I tehnika i fizikalija je na nasoj strani. Samo nam jos glava treba da bude cista i skoncentrisana.
 

ivamil

Početnik
Учлањен(а)
17.04.2009
Порука
90
Reaction score
0
Ja sam bas optimista,verujem u pobedu! :D:
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
S verom u Boga, za pobedu i Partizan! IDEMO DALJE!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Mozda sam ja budala, ali milslim da cemo zgaziti buraniju veceras.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Aco-Berane[/URL] ne znam na čemu baziraš takav optimizam?
Ne znam ubijedjen sam da cemo ih razbiti...Opet,sjetite se nas zadnje vrijeme niko nije razbio,to ne moze niko da kaze,prvi mec su odigrali kao zenice,momci to znaju,sigurno se sada nece ponoviti,vjerujem u Djoleta,Moreiru,Krstajica da ce viknuti na tu djecu i dignuti ih.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
I ja ocekujem neku malu revoluciju u glavama igraca, nesto slicno vaterpolistima na SP. Sednu pet minuta u svlacionucu sami, kaze ko sta kome ima da kaze, onda Djole, Moeira i Krstajic kazu kako ce pucati u noge svakome ko bude igrao kao zena, i eto resenja. Zvuci naivno, ali deluje, zna to svako ko je igrao fudbal.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Miskec
Ti stvarno mislis da smo izgubili jer smo ih podcenili ???
Mislim da je to bio osnovni problem. Da smo ih shvatili samo malo ozbiljnije ne bi se desilio sve ovo o čemu si ti pričao i još mnogo toga što nisi spomeuo jer ja nisam video jednu smešnu ekipu sa Kipra već ekipu koja je odlično taktički i tehnički podkovana.

Kao što sam rekao ja nisam veliki optimista pred večerašnji meč jer ono što sam video od naših fudbalera, a bogami i od funkcionera ne uliva neku veru. Nemojte pogrešno da shvatite ali ja mislim da ovaj tim pre svega zaslužuje da se nađe u LS jer po meni ima kapacitet da se nosi sa najboljim timovima Evrope (bravo Ivane) ali neke stvari su se desile i ne znam da li mogu da se zaboravre.

Aj pa da se Acina očekivanja ispune :pfc:.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ja stvano ne mogu da ocekujem drugacije od svog kluba,samo pobjeda! Kad bude drugacije ja cu prestati da navijam za Partizan,ali to ce se desiti,NIKAD,mozda ni tad...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top