Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

cane

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Jagodina
Samo polako,sledi pauza a prelazni rok josh nije gotov.Igra ce posle pauze sigurno da bude bolja a kako ce da prodjemo u LE bolje ili gore nego proshle godine zavisice od protivnika.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Bas tako :) Pauza, uigravanje i pojacavanje linija.
Bice tesko pojacati taj koeficijent na 11-12 ali cemo sigurno da se borimo do kraja sa svima!
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Svaka cast, videlo se da je bolje i da krece da se igra fudbal... Svaka cast i nadam se da cemo popraviti igru i igrati jos bolje!!! Evo i jedne pesmice koju sam sastavio dok sam isao kod devojke da gledam (nemojte da mi dajete glupe poene, ne volim ih, a i srecan sam pa smem da pevam :D )
Mi za tebe zivimo ooo
Mi za tebe pijemo ooo
Mi za tebe bijemo ooo
PARTIZANA VOLIMO OOO
 

MRDzA

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
59
Reaction score
0
За све оне који си иједном помислили да Славиша Јокановић није тренер за Партизан! Да ли је иједан други тренер освојио 2 пута за редом дуплу круну!? Не, није! Помињете стално како Партизан нема игру, како зависи од потеза појединца.. А стално тражите "неког појединца од више милиона еура" да би прелазни рок био успјешан? Памет у главу и размислите мало на дуже стазе, пустите човека да ради свој посао, јер сигуран сам да су исти ови критичари, критиковали Дулета Вујошевића на почетку, када смо у Европи добили по само двије утакмице а сада се радују сваком његовом изјавом и гледају га као Бога! Они који се не сјећају, требало би само да погледају почетак теме о Дулету, када лик прозива Дулета, "хоће Муту Николића и разне друге за тренере КК Партизан, Дуле је освојио 5 титула, али је дебео и има неки чип и ништа у Европи неће направити, Партизан служи за набијање комплекса већим тимовима у Европи..." Е драги моји, сада повуците паралелу са ФК Партизан и Јоканом... Живи били, видели!

Тако ћемо једног дана гледати и Г-дина Јокановића, вјерујте ми на ријеч!


Модерацијо, праштај и премјештај, гдје мислиш да треба... Славиша Јокановић је закључан. Хвала Вам!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Dobro je prodjosmo!!!Bilo je napeto ali dobro je.Nismo briljirali ali smo prosli.I dalje sam protiv Jokana ali mu svaka cast sto je izvukao tim iz govana.Cekamo zreb,SRECNO I HVALA CRNO BELI.A Brana kao ponos nase vojne industrije tenk M 84 A1 B
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Ostaje Jokan 200%. Pregrmeo je ovo danas i nastavlja dalje.

Odlicna vest, sledece svodjenje racuna na zimskoj pauzi!

Br.1 - Verder, Viljareal, Roma, PSV, Šahtjor, Sporting, Hamburg, Benfika, Valensija, Panatinaikos, Ajaks, Steaua

Br.2 - Fenerbahče, Bazel, Lil, Seltik, Everton, Briž, Herenven, Galatasaraj, Anderleht, Austrija, Kopenhagen, Lacio

Br.3 - Herta, Sparta Prag, Dinamo Bukurešt, AEK, Slavija Prag, Levski, Atletik Bilbao, Partizan, Hapoel Tel-Aviv, Tvente, Dinamo Zagreb, Fulam

Br.4 - CSKA Sofija, Tuluz, Kluž, Đenova, Rapid Beč, Temišvar, BATE Borisov, Nacional, Salcburg, Šturm, Ventspils, Šerif

Idealno:
PSV
Bazel (nikad losiji)
Ventspils

crvene nikako jer njihov polozaj i rank na listi skrivaju pravu jacinu tih klubova.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
О хвала к*рц-у да нас једном обрадују,мислим да бих умро да смо испали од ових,који су нам се још и ругали....

Ostaje Jokan 200%. Pregrmeo je ovo danas i nastavlja dalje.

Добро је....
Али и даље,играчи морају да схвате неке ствари(а управа поготово),да нам се не би понављале тикве,апоели,рапиди...

СВАКА ЧАСТ ГРОБАРИМА,јавни час навијања !
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
steta,ne mozemo da dobijemo ni ustase,ni slaviju...:Dzaista je milina gledati ove sesire,a mi u njima...sve jaki timovi,vecina njih dorasla i Ligi Sampiona,maltene 60% timova imaju kvalitet za LS...uostalom,da li su vam poznata imena Standarda,Sevilje i Stutgarta!?
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
da od ove godine je uvedeno da se kvalifikacije ne racunaju za poene...tako na primer steaua ostvarila svih 6pobeda a ima isto bodova ko cluj...nego me zanima ako neko zna,mi sad pobedimo nekog u grupi-kolko bodova dobijamo za ranking?
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Donekle smo izvukli sezonu,ne smem ni da zamislim sta bi bilo da smo ispali sad...totalni raspad,sad ocekujem da se stanje malo stabilizuje ... Al brine me ova bezidejna igra...I nije mi jasno kako je Jokan i ovo pregrmeo...Nije on za prvog trenera,bio bi dobar za pomocnika,pa posle ,kad stekne neko iskustvo da preuzme prvi tim...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Mora nam pasti Austrija!Oni jedva prosli Metalurg,i rasturili bi ih ko svinja masnu krpu.Pod dva,Partizan bi imao veliku podrsku Grobara iz Beca!Plus najslabiji su iz 2.sesira.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Последња измена:

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
e ko ubode klub sa kojim cemo igrati skoro moze na loto :D iz svakog sesira po 12 klubova tako da sanse da pogodite sva tri kluba su 1:12:12:12 =0,057% pa vi i dalje nastavite nagadjati :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Vidim ja da cu morati da zatvorim temu do zreba da se ne lupeta i ne priziva magija svevisnja i ostala cuda :D

Bez nagadjanja i ostalog. Poslednje upozorenje !!!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Да и ја кажем једну за дневник...Игра није била какву желимо,али и поред тога се примећује напредак.Не велик,битно је да је ту и да је био довољан да прескочимо ову препреку.Сада ће се ,надам се,лакше дисати.Честитам играчима,руководству и Гробарима који су бодрили наш клуб у Словачкој,уз жеље да имамо среће у жребу сутра,па да у Лиги Европе постигнемо што је могуће бољи резултат.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
čekaj. sad sam u totalnom rebusu. Za sad imamo 2,5 boda, u slučaju svih 6 poraza ili samo jedne pobede i 5 poraza ili 2 remija i 4 poraza mi dobijamo još 2 boda na ova 2,5, znači ove godine minimalno 4,5.. Il sam se zajebo??
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ajde bre ljudi batalite to sad za sad imamo ucestvo u ligu evrope i pravi Grobarski tim na terenu (ocigledno imale su korist ono nase prozivke) :ziveli
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Svaka cast na prolazu.Jokan konacno postavio dobru taktiku a i igraci su izgarali na terenu.Nadam se da ce da nastave sa dobrom igrom i u domacem prvenstvu.Po meni igra je bila mnogo mnogo bolja nego protiv apoela i ziline u bg.
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
čekaj. sad sam u totalnom rebusu. Za sad imamo 2,5 boda, u slučaju svih 6 poraza ili samo jedne pobede i 5 poraza ili 2 remija i 4 poraza mi dobijamo još 2 boda na ova 2,5, znači ove godine minimalno 4,5.. Il sam se zajebo??

zajebo si se :)

mi imamo 2 bonus boda + 0.5 kao bodovi od nacionalnog koeficijenta (20%)

Ako kao sto kazes osvojimo 2 remija i 4 poraza ostajemo na ovih 2.5

Ako recimo ostvarimo 2 2 2 onda dobijamo 6 bodova, ali ovih 6 bodova se NE DODAJU sadasnjim bodovima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top