Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Rogic prvi trener? Pa bolje da Misi Tumbasu damo PRO licencu...Covek je do svih pozicija u zivotu dosao preko Toleta Karadzica i Radomira Antica, a neverovatno sa obojicom je u strasnim odnosima...Ne sme od Vermeza da zucne, a karijera kao igraca mu je bila zavidna.

Nego da ne skrecemo previse sa teme...Imao sam priliku danas da razgovaram sa nasim jednim covekom koji vec dugo zivi u Norveskoj. Kaze gledao ih je dosta puta i nisu ni jaki ko sto se prica, a nisu ni naivni. Camguga DMC je strasan, a golmana tamosnja stampa razapinje jer je cesto trezan. Ukoliko im se da gol na vreme cesto gube svu disciplinu u igri i napadaju nerezonski.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
http://www.zurnal.rs/2012/08/15/tumbakovic-grobari-dajte-nam-pozitivnu-energiju/index.html
Тумбаковић: Гробари, дајте нам позитивну енергију


Ако сваки појединац у клубу, играч на терену, тренер на клупи и навијач на трибинама покаже јединство имамо шансу да елиминишемо Тромсо. Изговорена приликом анализе игре норвешког представника, реченица Александра Рогића можда најверније илуструје расположење у Партизану пред завршно коло квалификација за Лигу Европе.

Поруку сарадника Владимира Вермезовића ваља тумачити као идеју водиљу у данима припреме за наредни међународни изазов, у који црно-бели улазе суочени са, неочекиваним, унутрашњим проблемима. Елиминација од АЕЛ-а покренула је незадовољство, исказано јавним замеркама Звонимира Вукића на статус и повицима са трибина против управе. Довољно да се схвати деликатност тренутка и огласи неко од челника. Улогу да стане пред јавност храбро је прихватио Љубиша Тумбаковић.
– Осећам присуство ироније у констатацијама да смо изгубили од „тамо неких Кипрана”. Заборавља се чињеница да за тим из Лимасола играју само двојица домаћих играча и да нам је ривал била екипа чијих је 80 процената првотимаца стицало искуство у Португалу – подсећа директор Партизана.
Како реагујете на негодовања Гробара, испољена у последње две утакмице?
– На то немам посебан коментар. Десет година сам био ван Србије и овдашњег фудбала. Могу да констатујем како сам збуњен и разочаран. Само желим да нам навијачи пруже више позитивне енергије са трибина. На тај начин ће направити значајан предуслов да српски фудбал крене напред, а ми ћемо се потрудити да се публика боље осећа.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Kako ce se potruditi da se publika bolje oseca? Kako da se osecam bolje kad znam da ce utakmicu sezone na poziciji stopera igrati jedan Miljkovic, sve zbog njegove nesposobnosti?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
vracamo se na staro...niko ne sere sto smo ispali vec sto nismo ucinili bilo sta da ne ispadnemo
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.964
Локација
Kobasicarija "Venac".
ubo si ga zorz:clap. u jednu recenicu stade 15 gusto kucanih strana na temu "zasto pukosmo od ael-a". shodno vidjenom, eventualno ispadanje od norvezana me ne bi ni najmanje iznenadilo. dakle, nadam se, pizdecu, radice srcka, ali jadni smo...isuvise.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tumba je "zbunjen i razocaran".Lepo te nije bilo 10 godina u Srbiji,sto si se vracao kad te niko nije ni trazio?Toliko se blamira ovaj covek sa ovim izjavama da nije normalno.Idi tamo u Kinu,za bolje i nisi.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
– Осећам присуство ироније у констатацијама да смо изгубили од „тамо неких Кипрана”. Заборавља се чињеница да за тим из Лимасола играју само двојица домаћих играча и да нам је ривал била екипа чијих је 80 процената првотимаца стицало искуство у Португалу – подсећа директор Партизана.
Da su sticalii iskustvo u Portugalu onda bi i igrali tamo:D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
– Осећам присуство ироније у констатацијама да смо изгубили од „тамо неких Кипрана”. Заборавља се чињеница да за тим из Лимасола играју само двојица домаћих играча и да нам је ривал била екипа чијих је 80 процената првотимаца стицало искуство у Португалу – подсећа директор Партизана.

Стручни двојац нам је на нивоу Бивиса и Батхеда. Зар није велики стратег Чика Црни рекао, парафразирам, "ти Португалци из АЕЛ-а да ваљају играли би у Португалији"?

Само желим да нам навијачи пруже више позитивне енергије са трибина. На тај начин ће направити значајан предуслов да српски фудбал крене напред, а ми ћемо се потрудити да се публика боље осећа.

А када ће лопурде које су вас ангажовале да пруже мало позитивне енергије, само један импулс? Пун нам вас је курац, само серете о томе како навијачи требају ово или оно, да подрже, да дају енергију, а вас боли курац да учините један једини корак да нам клуб личи на иоле озбиљан европски клуб?

Преко 30 година чекамо да само једном неко покаже да жели да унапреди Партизан, само један потез, само да препознамо да им је стало до Партизана. Али не, уместо тога "навијачи, подржите, а ми ћемо да јашемо, крадемо, муљамо". М`рш бре, пичка ли вам материна.

"Навијачи, подржите" а то што су навијачи принуђени да гледају бахатог безобразног створа јер му је тата сива еминенција, нема везе. И то што су навијачи у 21. веку принуђени да гледају сподобе попут Мутавог или Ратомира које не би примио ни Вук Бојовић, то исто нема везе.
 
Последња измена:

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ma bitno da pare nisu problem kod Tumbe,a to sto ce u Norveskoj stopera igrati Miljkovic nema veze,verovatno ce navijaci biti krivi ako ne prodjemo u grupnu fazu,jer jelte nisu pruzili dovoljno pozitivne energije...
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Tromso.jpg


Oprema im nije najsrecnija.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kaze cika crni da mu je prvenstvo vaznije od lige evrope kao da igramo sa atletiko madridom, a ne sa irvasima.
kako sebi pravi alibi ako ispadnemo pa to je smesno, plus ovakva izjava lose po meni utice i na igrace.
tu nema opravdanja u slucaju ne daj boze neuspeha, mi ove skandinavce moramo da prodjemo i tacka.
u suprotnom vec je receno ovde da idemo u totalni ambis.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne pravi alibi već spušta tenziju pred dvomeč sa objektvino jačom ekipom.
Najbolje da počne da nas loži ko cigani,litar krvi,ljubav,časni krst,Šavija idemo dalje cela Srbija za Zvezdu navija...
Ako nas usere možda i prođemo dalje,na kvalitet sigurno nećemo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znam da smo svi pesimistički nastrojeni i to sa pravom, posle blamaža na poslednjih nekoliko evropskih utakmica, ali ja sam 101% siguran da mi ove prolazimo i da će sve biti rešeno već u Norveškoj.

Ovo važi samo pod jednim uslovom... AKO NE IGRA STEFAN BABOVIĆ!
Bude li on igrao šanse su nam 50-50.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ wg
ja nista ne ocekujem. Ne bi me iznenadio nijedan rezultat u norveskoj, kao nijedan idhod dvomeca. Oni divlji, mi...takvi kakvi smo. Tuga vs cemer.ne znam samo odakle ti pokrice za hrabru izjavu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top