Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
igrace babovic sigurno protiv tromza, pa on je lider ekipe
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Znam da smo svi pesimistički nastrojeni i to sa pravom, posle blamaža na poslednjih nekoliko evropskih utakmica, ali ja sam 101% siguran da mi ove prolazimo i da će sve biti rešeno već u Norveškoj.

Ovo važi samo pod jednim uslovom... AKO NE IGRA STEFAN BABOVIĆ!
Bude li on igrao šanse su nam 50-50.

Babonja igra sigurno tamo, ovaj mec mu je zadnja prilika da ohladi glavu i da pocne da igra, inace njegov eventualni ostanak u Partizanu mu nece doneti dobro, a Partizanu jos manje.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
@shomy87bgd

А какве су то утакмице, које такмичење? Их, као да нисмо испадали од 5 пута већих папана.

Игра Бабирло сигурно, и то у пару са Камаром на средини.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ne u paru sa Kamarom, vec ispred, a Kapiten ce igrati u paru sa Kamarom, tako je bar bilo do sad kad su obojica istovremeno na terenu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jel moguce da ce oni nas prenositi ? Otkud sad to :confused Ima nas izmalerisu :D Ako bude onaj krestavac od komentatora ja gledam bez tona ...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I ja se cudim. Oni retosi komentatori ( proslavili se u nindza ratnicima :D) ima da nas izmalerisu....

Nije mi jasno da je RTS toliko pukao. Ni JSL ne prenose vise...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nas mec ce verovatno komentarisati Milos Saranovic... U svakom slucaju mi je drago sto nece biti na rts-u, jer Kovinjalo ubija u pojam.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma Kovinjalo je legenda kod njega uvek babovic ima loptu cak i ako je na klupi, kod njega mi igramo protiv rumuna a ne kiprana itd :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Ako bismo Jecu nekako uspeli da potpišemo, i to bi se iz korena promenilo. Dobili bismo njegovu punu pažnju :wink:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Preuzima nekad on prenose na Prvoj. Prenosio je reprezentaciju sa Francuzima na onoj turneji ( 0-2). Ne znam da li je prenosio i mec sa Svedskom i Spanijom. Isti je vlasnik b92 i Prvoj ( Grci neki)...pa predju po potrebi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Do sada su nam cigani sa prve bili talični u derbijima, suprotno od njiihovim ljubimcima.:D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A u kurac, kakva Prva sad? Hoće li slučajno RTS kupiti sekundarna prava ili kako se to već zove?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PAKI mi jesmo losa ekipa za evropske uslove ali brate ni ovi nisu nista bolji od nas.
sta jel treba mozda i ovih da se plasim? postovanje u redu ali nikako strah.
oni su se mnogo upalili i red je da ih spustimo na zemlju.
nema tu mnogo filozofije, ako ispadnemo od ovih tumba i vermez mogu odmah da se pakuju.
mozda ovo nekima deluje prestrogo, ali to je moje misljenje.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
@Sacayak
Posto su sa Prve po opredeljenju sekundarci mislim da su i ta prava pokupili :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.962
Локација
Kobasicarija "Venac".
saran je sjajan dasa! nije sto je nas:D

prenosio nas je u ligi evrope, kad smo igrali pod "palicom" plavog. nije nam nio bas nesto talican, ali boga molim da on bude taj koji ce raditi nase prenose protiv tromza. covek je pre svega odlican komentator. ako nista, siguran sam da me nece iritirati.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
covek je pre svega odlican komentator.

Ja na primer imam skroz suprotno mišljenje!
Svaku utakmicu koju je prenosio bio je katastrofalan. Vidim da ljudi gore pominju da je prenosio Francuska - Srbija (valjda sam dobro pročitao). Ako je to tačno, on veze s mozgom o fudbalu nema! Dovoljno je što je tu rekao da smo igrali dobro. :prekrsti Opet kažem, ako je on to prenosio.
Bez obzira na taj meč, sve ostale za koje znam da je prenosio, bio mi je užasan. Svaka čast na njemu na svemu, ali ići će i on na MUTE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top