Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
a da ja vas pitam sta ste ocekivali, sta mi gledamo ovde vec nekoliko godina, poluamaterski fudbal...
nama je fudbal otiso u kurac i dok god ne budu usle neke pare i dok god ne budemo igrali jacu ligu nas ce da mlate sa svih strana, ovi igraci su navikli da drve u nasoj ligi i zato tako prolaze, sem toga neki od njih su lazno proglaseni za talente

znaci ja od sad nas svrstavam u amatere, autsajdere, i svaku pobedu cu gledati kao istorijski podvig
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
da li je moguce da neki ovde govore da babovic i nije bio toliko los? jel vi to provocirate ili sta? bilo je mnogo losih, skoro svi, ali babovic... alooooooooooooooooooooooooooooooooo mars bre vise iz partizana

Polako, smiri hormone :D
Salim se ali niko ne provocira, samo danas nije ima 156 prebacivanja na levu i driblanja u stilu Mesija. Brate, pa jel Babovic danas bio gori od Scepovica? Ajde realno? Nemoj da se lazemo? Da se poznajemo pozvao bih te da pogledamo snimak i da zajedno prostudiramo ali jebem mu mater i Tomic je danas zevao van 16 metara umesto da skace dok su ovi izvodili kornere u kojima su najjaci.

U nasem timu mnogo toga skripi, nije Babonja jedini krivac.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Plakalo mi se poslije utakmice ali sada kada citam vase komentare opet mi se osmijeh vratio na lice.
Nego ako je istina da smo uzeli 7 miliona za Markovica - ala smo zajebali tu agenciju samo tako.
Bio sam od onih koji su mislili da ne mozemo kupiti goreg od Jovancica. Koja zabluda.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
U sustini, kod nas je fudbal postao delatnost organizovanog kriminala i bukvalni svaki aspekt naseg fudbala tako i funkcionise. Kad je takva situacija, normalno je da svake godine tone sve dublje i dublje, kako klupski tako i reprezentativni fudbal i ja stvarno ne znam koji se kurac lozite i razocaravate na ovu ekipu i ovaj sport.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Nismo loše prošli, mada sam ja pri rezultatu 1:1 očekivao da ćemo pobediti. Uz maksimalno zalaganje može da se prođe ovaj Tromso. Mislim da Tromso stvarno nije neka teška ekipa i da bi je bilo koji ozbiljan tim (ali mi to nismo) danas nakantao sa 3 razlike.

U prvom poluvremenu je naša ekipa bila nekako bojažljiva, špic nam je bio odsečen, a bekovi i krila su nam bili beskorisni u napadu do izjednačujućeg gola. Tomić je morao bolje... Marković i Šćepović su nas danas upropastili, one šanse bi ja iskoristio. Takođe smo pravili neverovatne kikseve kod njihovih centaršuteva pa nas je to koštalo i rezultata, a za to krivim celu ekipu, a ne samo štopere. Jesmo mi primili 3 gola, ali danas je Miljkon bar još 3 spasao, a Ivanov je bio standardno siguran. Iznenadio me je pozitivno Miljkon, očekivao sam užas... Medo je danas bio zadnji vezni, mada povremeno je bio i štoper, izgubio je jedno 2 lopte koje su mogle da nas koštaju gola, ali nisu. Sve u svemu, nije bio loš... Marković Saša je još jednom pokazao da ume da da gol i nije puno grešio, a Stojkovićeva istrčavanja bez razloga su me koštala bar godinu dana života. Babinjo po običaju prodao bar 100 lopti, o njemu neću da trošim reči. Mali Mitrović me je iznenadio sa onim golom, baš mi je drago zbog njega i čestitam mu ovom prilikom.

Ej, da... Umalo da zaboravim... UPRAVA NAPOLjE!!!
 

Comyzv

Guest
Па ово су неки пајсери својеврсни, а ми опет 3 гола примимо. Па они само на прекид играју... Е мој Вермезе јебем те у очи ако си овако "до детаља скенирао игру". Докле више да нам Рамаданијеви пулени буду носиоци игре, Шћеповић у Телеоптик! Марковић на хлађење једно месец-два... Бабовић што даље од Партизана, што даље. Волков на клупу... Ово је смешно било, сва срећа па они не знају...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Лоше, али не и неочекивано. Ето, доживео сам да кажем и да сам очекивао да ће Партизан да изгуби од тако неке екипе као што је овај Тромзо или како већ. :roll:

Спора и безидејна игра, осим на моменте. Могли смо добити вечерас, а могли смо изгубити и са већом разликом.

Што се две колосалне шансе тиче, о томе се сви слажемо да је то катастрофа. Мислио сам да ће Лазар да се тргне после оног гола што је дао у нашој њива лиги, али је ето и даље у том ауту од зимус. Стефан Шћеповић, хм, два огромна промашаја на две изузетно важне утакмице у изузетно важним моментима. Брату није ни до колена.

Данас су Миљковић и Иванов били добри у пољу, али катастрофа приликом прекида. Волков се убацивао, али није добијао доста лопти. Медо се борио, Аксентијевић такође. Саша Марковић доста добар, као и Митровић. Стојковић мислим да није могао да уради ништа код примљених голова, али ме је у првом полувремену пар пута истраумирао приликом његових излетања.

Надам се да ће Сале Капитен бити спреман да почне реванш, јер без њега ова екипа делује као мува без главе.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Nije bilo toliko lose, skoro svi su bili korektni sem Mede i Sase Markovica u prvih 30 minuta, Babinjo odigrao ekstra ako se uzme u obzir kako moze on da zajebe stvar, Kod ovog Scepovica ne vidim ni jedan jedini kvalitet, Tomic i Markovic za nijansu slabiji nego sto umeju da budu. Uglavnom nismo imali srece da postignemo josh koji gol :D:
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Posto favoriti guraju izuzetno dobro i jedina nasa nada da se ne obrukamo ako eventualno udjemo u tu ligu pada u vodu.Ta nada je bila da se nekako domognemo treceg sesira pa da nam padne neki Helsinborg ili slicno iz cetvrtog sesira. Ovako realno niti mozemo do nekih bodova, samo mozemo do neke nove petarde i novih 0-0-6. Realno je bolje sada da ispadnemo. Tuzno je sto ovo pisem, ali tako je.

Тешка срца морам да се сложим да је најбоље да сад испаднемо.
Ако некако уђемо у Лигу Европе, овај наш смешни тим нема шансе да узме титулу, а ново кантање у Европи нам не гине.

Тужно али истинито.

Отерати одмах Вермезовића, вратити Вукића и Лолу, завести челичну дисциплину, не дати "велемајсторима" ни секунд слободе ван Земунела док не почну да играју иоле пристојно, посебно нашој дечици која су се поново показала, и рад, рад и само рад.

То је секундарни циљ.
Примарни циљ се зна, УПРАВА НАПОЉЕ.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Да Бог да ти Бабовић повукао контру, е тако би гласила најгора фудбалска клетва у овом тренутку.
Овај Тромзо би реално сланина покидала у двомечу, али буквално покидала, можда и још по неки тим из наше њива лиге. Овај наш играчки кадар је дефинитивно зајебао и онај Јешићев из 2006....Бебето врати се....
Лакше бих ја решио судоку на 12 нивоу на мом телефону него што би ови наши квази фудбалери решили један пресинг противничког тима на нашој половини. Јебенe те нове фудбалске тактике, ко их само измисли.....
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Šta ste se okomili na Markovića? Momak se borio k'o lav. A to da li je igrao dobro, jeste, igrao je. Promašio je tu šansu na kraju, ali mašio je Šćepović Stefan 33 i danas i na Kipru i svugde.

Utakmicu su zasrali:
1) njihovi prekidi
2) Stefan Babović
3) Stefan Šćepović
4) naša antiglavata odbrana

Kad je ušao Sale Ilić, Lazar je procvetao, napokon se raširila igra po krilima i bili smo opasni. Do tog momenta smo bili goli kurac. Jeste Lazar trčao kontre 3 na 4 od kojih očekujete jako mnogo, ali da mu se Stefan Šćepović otvarao na vreme ili uopšte otvarao, bila bi drugačija priča.

Na JNA moramo nametnuti svoj ritam i imati loptu u nogama. Nek' igraju irvasi bunker, bolje i to nego da svako malo daju gol iz prekida.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Ma brate, ja se sve bojim, da cu u dilemi "izaberi manje zlo" da navijam da ispadnemo, jer iskreno bolje ispasti od tromsa nego primati petarde od raznih legija i sparti...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Daj ba, o'ladite malo. Jbt, pa taj isti Lazar Markovic je do pre pola godine bio najveci talenat itd... Ok, strasnu sansu promasio, ali desava se. Lepo sam najavio da ce on sledeci da bude... K'o podrobnije prati nase fudbalere moze da primeti da najbolje odigraju prvih 6 meseci u timu i onda sledi kriza(poleti glava u oblake , sta god vec) Tomic je odigrao fenomenalnu prvu polusezonu u nasem dresu i onda se trazio dve godine. Proradio ponovo, proradice i Lazar. U svakom slucaju pljuvanje nije resenje. Najbitnije je da ih svih ovih sranja tim izvuce pouku, e sada nesto nisam siguran da se to radi bas... Ovo je aktivniji rezlutat nego na Kipru sto smo imali i ne treba sada da se pada u depresiju, pisaj ga, videcemo za 7 dana. A ja vala ne mogu da navijam protiv Partizana pa makar nas cekala petarda ne samo na gostovanjima vec i u BG...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Da li zna neko od vas ko je menadzer Sase Markovica?decko je smesan igrac,Brasanac je izmislio fudbal za njega.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Bas me zanima koju ce Tromzo partiju pruziti na JNA,oni su toliko losi da je ovo strasno,sreca njihova sto su naleteli na nas,svako drugi bi im uvalio petardu,do duse uvalili bi im i mi,ali pre 2 godine... Mislim i da ce prvenstvo biti mnogo zanimljivo,jer smo se spustili na nivou Smedereva...
Ja mislim da oni pevaju jos od zreba.U konkurenciji Njukasla, Az Alkmara, Intera i Apoela mi smo bili(i ostali) prava premija.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
lazar je trcao citavu utakmicu i borio se neprekidno, a gol ga nece vec dugo dugo, toje druga prica...zato nerazumijem ovoliko napadanje lazara....a niko nekritikuje tomica, koji ima jedno 10kg viska, i krece se ko baba od 65 godina, svaki napad zakoci i drbila u nesvjest, jedino sto zna je slobodan udarac....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top