Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
moracu da editujem: situacija pred kraj prvog poluvremena: lazar markovic krece po sredini ka njihovom golu. poludesno se ko' iz bajke otvara jedan nas igrac(mitrovic?), ali avaj, nasa "buducnost" zvana "uvek predugi for" nastavlja pravo i zakucava se u njihovog stopera:( ne, stvarno, taj decko vec duze vremena nije tacan. ne bih ulazio u to zasto je to tako.

Baš to...Kod Lazara Markovića, iz utakmice u utakmicu, ja ne vidim ništa sem neke brzine.
Taj dečko uopšte nema dribling...a voli da solira. Imam osećaj da ne kontroliše loptu. Uvek mu se nekako odbija...
A dribling mu se svodi na davanje dugog fora...nakon čega sledi obavezno zakucavanje u protivničkog igrača.
Nema ideju uopšte, nema kreativnosti, nema fudbalskog vica...ukratko, kad dobije loptu ponaša se kao muva bez glave.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Ja bih sebi jutros, kad sam prespavala, obe ruke odsekla da sam se kojim slučajem zajebala i dala pare da idem ONO od sinoć da gledam.

A sinoćna poseta je ADEKVATNA i PROPORCIONALNA (ne)kvalitetu fudbala koji pokazuju naši igrači...

Da li je moguće da se navijači Partizana zadovoljavaju time što se igrači ZALAŽU!!!! na terenu?!!!! U glasanju za najboljeg igrača na utakmici ubedljivo vodi bek, koji se celo drugo poluvreme šetka u odbrani, trčkara lagano uz aut liniju, i tri puta kada je bio u prilici da centrira, ne uradi to kako treba! O čemu mi ovde pričamo?!

Idite, evo sutra, na bilo koju utakmicu mlađih kategorija II beogradske lige i videćete više volje, zalaganja i fudbalskih poteza nego što ste sinoć videli.

E, kad se bude igrao fudbal, tad će biti navijača i biće puni i istok i zapad, pa da vidite da li će "šipka" da se čuje kad zagrmi UPRAVA NAPOLJE.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Летаргија, неборбеност, муда у свлачионици. Тренер нам је безвезњаковић обични који не зна ништа, ама баш ништа. Ни поставит тактику, ни мотивисат играче ни напаст код куће... Па сретнији би био да смо изгубили, али да смо кидали и стварали шансе, напали са три нападача и показали зубе. Овако смо узели бод, али смо свјесни да немамо игру, и да ће нас неко разбуцат ускоро. Морамо играти са два шпица.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Али није Ђурић крив ми смо говна. Уместо да му јебемо милосну мајку 90 минута сваку утакмицу или да не долазимо на стадион уопште! Бојкот па нек се сами гледају.

:clap

Нисам хтео то први да напишем, пошто увек има оних који желе да изврћу смисао. Написао сам слично још у јуну месецу, згађен прво срамним намештањем мутавог да се пехар прима без публике, па лицемерјем на оној прослави у Шекспировој, па довођењем овог искомплексираног послушника, зихераша и квази-тренера који је попушио отказ где год је био. Од тада сам написао можда 10 постова на овој теми. Чему и зашто?

Тежак канцер је захватио Партизан, и ту нема средњих решења. Или - или. Пошто смо покушавали али очигледно нисмо способни да се на утакмици 45 или 90 минута фокусирамо на највеће зло, већ се мутаве багре сетимо само када се промаше три шансе, пошто би народ и да ужива у утакмици а и да помене мутавог, зато је тако како јесте. Ми хоћемо да се јебемо а да нам не уђе.

Овај мутант од клуба апсолутно не заслужује пажњу, заслужује Мамићевих 4.683 гледалаца на европској утакмици и још мање. Ово је само криминално-менаџерско удружење које користи (тачније - злоупотребљава) име, боје, историју и понајвише материјалне ресурсе некада славног клуба.

Успели су оно што никоме није успело, да ми огаде клуб који пратим деценијама. Да немам више осећај радости и треме када се ближи утакмица. И нисам ја проблем, можда сам ја луд, инаџија, наопак...

Ствар је у томе што знам за најмање још неколико људи, многи су са овог форума, који исто кажу - "гади ми се, ово није мој клуб, не могу више да идем". А сви су у годинама 35+, сви су отровни Партизановци, сви су деценијама, не годинама већ деценијама на трибинама. И нисам их ја наговарао да то кажу.

Играчи то можда не заслужују, али не заслужујемо ни ми да нас неко деценијама јебе у мозак. Жао је и родитељима детета кад га остављају први дан самог у вртићу, али је некада потребно учинити и горке потезе за нечије добро.

Зато, што рече Хофман - другари, што мање нервирања, што пре схватите да ово везе нема с Партизаном, биће вам лакше. Изнервираћете се понекад, оставити неки пост као ја после утакмице или кад ме по 1000. пут изнервира нека изјава и бахатост мутавог дегенерика, али прође и то.

Ова хрпа шљама која води клуб заслужује само тотално игнорисање и отклон. Кад већ није спремно нас 5 или 10 или 15 хиљада да се сакупи и јасно каже бандитима шта мисли, онда им не треба давати легитимитет.

Веома је одјекнуло 4.683 навијача на текми Динамо - Порто. Ко мисли да то није исказивање става, грдно се вара.

Толико...

ЕДИТ - Мени је најмањи проблем 0-0 и играчима не замерам ништа за оно синоћ.
 
Последња измена:

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Teska jajara nam je na klupi i glumi trenera,a svojim izjavama samo nervira i pravi nas budalama,upropastice ove klince 100%,Vermeze odlazi i povedi ostatak bande sa sobom
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
http://www.zurnal.rs/2012/09/21/nefci-se-zali-kod-uefa-trazi-pobedu-sluzbenim-rezultatom/index.html

Rasisticka poruka? Komedija u najavi. I treba svi da nas jebu kad smo govna. Da stvarno hoce da nas izbace, ne na jednu nego na pet. Tu bi mutavom govnetu i Lian-ovoj agenciji bio kraj!

EDIT: Ovo sto je spomenuo Crno-beli, kad bi mogli mi tako protiv Intera i Rubina ali zbog agenata i fenseraja od toga nema nista. Dolazenje samo 1000-2000 ljudi na Inter bi i kod nas imalo itekako odjeka.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Markeca malog skloniti iz prve postave za njegovo dobro, ako ovako nastavi on ce zaribati nacisto, necemo moci ni da ga prodamo a kamoli nesto drugo.

Sve u svemu mi smo profesinalno amaterski tim.
Koliko ja znam Markec je vec prodat :confused. Sta ima jos kome da ga prodajemo..
Igra ocekivana.. mozda i bolja nego sto sam mislio da ce da bude. Ali ni to nije nista pozitivno!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Da je usla jedna od nasih brojnih sansi ,druga bi se prica pricala ovdje . Velicala bi se sigurnost u odbrani i dominantni Partizan ,ali posto mi u napadu imamo par likova koji podsjecaju na napadace onda moramo da naglabamo ovako.
Jeste lose ,rezultat prije svega ali ne bas da je i sve crno , dominirali smo , satjerali ih u njihov sesnaesterac i bukvalno ih natjerali na bunker.
Ma koliko nama djelovalo da su oni krs od ekipe eto oni su u LE u grupnoj fazi i jbg nije to bas toliko krs tim. Vidite da je pun nekih brazilaca i cileanaca.
Ali posto smo u napadu po protivnika kao maslacak po covjeka onda smo tu gdje smo .

PS. Ima li gdje statistika meca ?

Које наше шансе друже??? За 90 минута имали смо ЈЕДАН ударац на гол, и прву и једину праву шансу створили у 93-ем минуту:banghead
 

Dr.Hofmann

Guest
Kompletan ovaj cirkus vezan za izjave i ponašanje njihovog trenera je meni lično jako smešan, pošto pokazuje kakvi su oni u stvari indijanci, ali slaba mi je to uteha kad je naš klub bukvalno razjeban, pa se i ne obazire mnogo na te budalaštine.

Ova parola za koju su se oni sada kao uhvatili samo pokazuje koliko na toj južnoj tribini očigledno niko mozga nema, prva stvar poklanjati toliku pažnju jebenom mutogenu Stamenkoviću, da se njemu uopšte piše i posvećuje bilo kakva parola, je teški idiotizam i tu nema ništa navijačko, ali bukvalno ništa , samo ispoljava određene komplekse i frustracije (tako ispada), druga stvar pisati parolu koja svakome ko ne zna koja je pozadina iste deluje zaista kao rasistička, pošto se spominju i majmun i banana, zaista krajnje inteligentno od agentse sekcije bravo majstori...


Neće od ove njihove žalbe biti ništa, ali je ovo zaista smešno sa naše strane i primitivno u svakom pogledu.
 

Kolonijas

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
6
Reaction score
0
Ne mozete reci da je Partizan sinoc lose igrao. Mislim svako ima svoje misljenje, ali se ja iskreno ne slazem sa tom konstatacijom. Diktirali smo tempo tokom celog meca, bilo je par pojedinaca koji su podbacili, falila je zavrsnica, fali nam i vodja...ali sve u svemu to i nije toliko lose kako je bilo na pocetku. Ima ovde puno prostora za napredak, a borbenost i zelja sinoc nije izostala, sto je najbitnije... Nisu problem mladost, neiskustvo, bla bla bla.... VELIKI PROBLEM JE STO SE NASI IGRACI JE**NO PLASE UTAKMICA U EVROPI, IMAJU KOMPLEKS I TO UBIJA EKIPU.
Odbrana nije imala puno posla, svi su korektno odigrali osim Lazevskog...ne znam cemu ta odluka, razumem da je hteo defanzivnije bekove, ali sinoc se bas videlo koliko nam fali kada Volkov povuce loptu, a iskreno i u defanzivi se Laza nesto nije pokazao...
Sto se tice veznog reda i sredine terena, kapiten standardno dobar (nezamenljiv). Medo je imao nekoliko cudnih odluka, ali je skroz solidno odigrao..Sasa Markovic po meni stvarno obecava, Lazar se sinoc gubio, kao sto je neko rekao, i apsolutno se slazem, posle Stanoja, Lazar vise nije onaj igrac, ne pokazuje i ne vidim uopste da ce biti veliki igrac, a onda sam stvarno imao drugacije misljenje. Neca je ok odigrao, ali me mnogo nervira to sto se ne izdvoji od ekipe i napravi razliku. Kao sto sam vec rekao nemamo vodju ekipe i nekog ko ce preuzeti odgovornost, a ja u njemu vidim tog igraca, jer po meni ima kvalitet.
Napad, ocajan da smo dotakli dno dna i mislim da gore od ovoga nema. Mali Mitrovic je decko koji moze biti veliki igrac, ali on sinoc nije imao veze sa fudbalom. Scepovic kakav-takav, po meni je korisniji sinoc bio.
Vec sam oduzio post pa da ne davim vise, samo da dodam da sam mnogo, ALI MNOGO razocaran u naseg "trenera"...kada sam cuo da su u klub dosli Vermez i Tumba, stvarno sam pomislio da nesto u nasem klubu ide na bolje, ali mi i dalje tonemo.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Bio na JNA posle nekog vremena. Sve u svemu, koliko para , toliko muzike, ono sto valja odmah se utopi, a nama ostanu poluigraci, igraci na zalasku ili oni koji imaju kvalitet za vise, ali fudbal im nije najveci prioritet u zivotu, iako od njega zive.
Djura je siguran....protiv Tromsa smo odigrali jos gore nego protiv ovih pacera sinoc, ali je nas najbolji napadac Ivanov sprecio blamazu, a ovde su se vec kovali planovi o prezimljavanju. Ocito je da trenutan rezultat potpuno kreira misljenje 90% navijaca Partizana i zato nam pamcenje traje kao kod male mace. Jos kad cigani negde ispadnu,a mi prodjemo, onda dejstvo brzog zaboravljanja postane jos jace. Zato i kazem, Djura je siguran.
Sto se tice potencijala tima, mislim da je ogroman, ali da li stvarno mislite da ce pion Djuric i njegovi nalogodavci, uz precutnu podrsku svih nas, zadrzati ovu decu, makar jos 2 godine. Ne bi me cudilo da ih je Siptar vec pola utopio via Firenca.
Sto se same tekme tice,na borbenost ne sme da bude zamerki, to je to, prvo poluvreme ok, tacno se videlo da za toliko Sale Ilic ima snage, drugo poluvreme kanal, tako da je Miljkovic jos ispao najbolji u tom delu igre.
Lazar Markovic, sreca njegova sto ce brzo da zapali, jer bi ga cekala karijera ala Tomic ovde. Klasican primer odsustva individualnog rada sa mladim igracem. Deluje nekako prepusten samom sebi i to neko samopouzdanje sa kojim udje u mec se istopi vec posle 15 min., jer sve pokusava da uradi po jednom sablonu sa jednom fintom i onda njegova brzina i driblerski potencijal padnu u vodu, a umesto aplauza krecu salve zvizduka.
Generalno, najveci problem srpske trenerske struke je ocajan individualan rad sa igracima po pozicijama i robovanje timskim taktikama. Iako u moedrnom fudbalu ne postoje odavno defanzivni bekovi, nasi bekovi (sem Volkova, koji je gle cuda rano pobegao odavde) su ofanzivno totalna katastrofa, stariji Scepovic kao centarfor, ne sme da krene 1 na 1 i bukvalno ceka da mu protivnik otme loptu, Ostojic konstantno stoji dok je lopta na zemlji 3 m iza igraca i stalno mu primaju loptu i okrecu se i postoji jos niz slicnih primera. Deluje mi nekad da se pre utakmice bacaju kockice ko ce na kom mestu da igra, da bi Partizan igrao isto - Tomic stoper ili Tomic krilo, kakva je razlika :confused.
Vermez, klasika, poltronski trener, igra mu onaj ko mora, iz aviona se videlo da Lazar i Lazevski moraju napolje u drugom poluvremenu, ali sto da ih menja, pa da ga neko postrojava, kao njegovog sportskog direktora svojevremeno.
Sto se tice goveda na golu kluba, koji ce trajati dok ne presusi jos tih par busotina u Kaspijskom jezeru, steta sto ga debeli Lola nije priheftao ionako ne znam cemu sluzi u Partizanu sa svojih 100-tinak kg.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jebote koliko je nama sinoc falio Zvone. Taj kljucni zavrsni pas samo on i kapiten znaju da izbunare odnekud al mi imamo trenera kojem se nas najbolji igrac iz prosle sezone jelte ne uklapa u koncepciju.
KATASTROFA!
S.markovic ja ne znam koju ulogu on ima u timu, odbrana nista, napad isto tako, jedino stto ima razarajuci sut, i to je pokazao na pripremama samo. Ako ga to preporucuje do mojega. Da nije mMede bilo, bar bi dva popasli.
Ali da nebi pljuvao samo,prednist je to sto igramo sa verovatno najmladjim timom u celoj LE, i da nije mutave spodobe za 2-3 godine bi imali vrhunsku ekipicu pojacanu sa par strendzera, ovako sa njim na celu mozda ostanu najvise dvojica
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@ Kolonijas

Da, Partizan nije igrao lose. Partizan je igrao jadno. To sto smo mi diktirali tempo protiv jebenog Nefcija iz neke vukojebine, nije neki plus, vec bi to trebala uvek da bude realnost u duelima sa ekipama tog ranga.

Ova ekipa nema prostora za napredak. Jednostavno nema. Da bi se nasa igra popravila treba da pocrkaju matore drtine u upravi, Vermez da ode da vodi tim nekog africkog plemena, a mi da u timu imamo bar 7-8 novih fudbalera.

Fudbalera koji ce moci fizicki da pariraju bar osrednjim evropskim ekipama. Fudbalera koji nece imati ili samo brzinu ili samo snagu ili samo sut ili samo pas, vec od svega po nesto. Mi imamo uzasno limitirane igrace i tu Klop da dodje da nas trenira ne bi bilo puno bolje.

Tim sa Zukom, Dijom, Moreirom, Jovetom bi mogao nesto da uradi u Evropi uz jos 1-2 igrca njihovog ili boljeg kvaliteta, kojih nije bilo, pa ni oni nisu briljirali(dobro Joveta je otisao ranije) A ovaj tim danas je za klasu slabiji od tog, ako ne i vise.

Kritikovao sam i Stanoja, ali se covek makar trudio iz petnih zila da od govana napravi pitu. Vermezu su i govna izgleda odlicna. Da smo izgubili od ovih Indijanaca on bi rekao:igraci su se trudili, diktirali smo tempo, nismo realizovali sanse, sta da radimo...Da uzmes pistolj i da se obesis!

Iz godine u godinu nas tim je sve slabiji i slabiji. Kao i klub uostalom. I dok mutavi degenerik ne ode i ne zameni ga neko ko bi radio u interesu Partizana, mi iole dobrog fudbala necemo videti
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mokoena86 Управо то! То је оно најгоре што нас убија! Еј па Станоје и када смо добијали умео је да буде незадовољан, да урла на играче, да их бре тера да дају још више. Овај је био задовољан и нерешеним против Нефчија, и поразом тамо од Тромса, и од Аела, тамо и вамо! Еј па чекај, како да напредујеш ако имаш тренера који после нерешеног са Нефчијем уђе у свлачионицу и каже свака част, трудили сте се бла бла бла? Ало рођаче!
Ово је, веровали или не можда и последњи бод у овој години у Европи, а не би ме чудило да на крају изађе и каже, после 6 мечева сам задовољан бодом, играчи су се трудили, ово је наша реалност... Вермезе јебо те мутави, и ко вас састави, највећа болест у Партизану...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Igracima se nema sta zameriti . Igrali su ljudi u okviru svojih mogucnosti . Isti tako necu kriviti ni Vermeza sem jedne kritike , a to je da je mec trebao da pocne sa 2 napadaca i mislim da bi mec bio resen . Jednostavno ne mozes da resis mec sa mladicem koji je pre nekoliko dana postao punoletan , koji dobija prve evropske minute . Trebala mu je pomoc u napadu i to bi bolje funkcionisalo . Kazem opet ne treba kriviti Vermeza jer je to pogresno usmeravanje energije i pogresan pravac delovanja .
Svi mi znamo ko je jedini i glavni krivac i uzrocnik problema za ono sinoc .

Pitao bih sportskog direktora i skauting sluzbu u koju svrhu su dovodjeni igraci poput Lovrea ,Knezevica ,Zabije ? Oni su trebali da budu pojacanja i prevaga na evropskom frontu i u utakmicama kakva je ova sinoc.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Nema šta, od nerviranja se ništa ne postiže. Mi smo dotakli skoro pa dno života.
Imamo ubedljivo najgoru upravu u istoriji, tim nam je sklepan od poluigrača i omladinaca, trener nije trener već turbofolk pevac koji jede govna i nabija nam njegovo "zadovoljstvo" na nos.
Znači ako se uzme u obzir sve goro navedeno, svako ko prati ovu lakrdiju od fudbalskog kluba mora biti zadovoljan sa svakim bodom.

Ljudi ovo nije Partizan, već se neki debili poigravaju i eksperimentišu dokle mogu da svima na očima uništavaju jednu fudbalsku instituciju.

Kao što pre mene napomenuste, ne vredi gubiti nerve. Da ne gledam utakmicu, to ne mogu, al da se manje nerviram, vala pokušaću od sad napred. Toliko toga bi napisao, u meni kulja samo tako, gorim od glave do pete, suze mi naviru al ne vredi. Ovakva igra je kriminal.

Pojedinci nemamo snage da se nosimo sa ovim ološem, koji je postao toliko moćan, da niko ne može ni da ga prodrma a kamoli smeni.

I sve u svemu za primer da ukažem na nk maribor, oni su planski nesto gradili, prodaju igrace za par milki iz jebene slovenije, ulaze u tu LE i nabijaju bodove o kojima mi poslednjih godina mozemo da sanjamo.

HVALA MUTAVI DEGENU!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mitrovica bih ja tako suspendovao,to mi je utisak veceri.

Frizura iz granda,nadimak Baloteli i skandalozno ponasanje a na terenu gde on treba da se iskaze ga nema nigde,tj ima ga u blamiranju.

Bradati jarac svrsava na remi,sta kaze covek ,,uzeli smo bod'' i ,,tu smo svi na bod''.........

Lazar Markovic nije krilo,on ne zna da dribla,on je decko spic-poluspic.On je igrac koji ceka ubacivanje u prostor i trk ka golu.
Znaci one lopte koje je dobijao Mitrovic su za njega,nema nikog ispred njega a brz je.

Ali sta vredi kad nam je trener glup ko pajser,umesto da nam igraju napred Mitrovic i Markovic pa da jedan kupi visoke a drugi niske lopte mi igramo sa 5 zadnjih veznih.

Jedan od retkih visprenih igraca Partizana Volkov nije igrao,jer se bradati jarac toliko usrao da ne primi gol da je stavio defanzvinog beka.Covek skuplja bodove....
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
28 godina sam bio prisutan na stadionu (to vazi za Evropske utakmice, inace oko 30), prozivljavao mnogo lepih ali i tuznih trenutaka, jedva sam cekao dan kad igra moj Partizan...ove godine se nesto promenilo, zgadili su mi sve govna iz uprave i ova dvojica poltrona iz sportskog sektora!
Ne pamtim kad sam gledao anemicniji Partizan, bez zelje, bez zara, srca, ideje, bez igraca koji ume da napravi lucidan potez!
Nekad sam uzivao u majstorijama Vukotica, Mancea, Zivkovica, Djelmasa, Varge, Mijata, Cire...koga sad da gledam (Sale kapiten je jedini igrac koji ne moze u isti kos sa ostalim antiigracima, ali njega su stigle godine)!
Ubili su mi svaku zelju da gledam fudbal, jednostavno to vise nije to! Nadam se da ce doci bolja vremena, da cu ponovo sa istom zeljom jedva cekati utakmice svog kluba!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top