Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobari Pg

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
59
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Zadovoljan sam sa pobjedom,ali mi nije jasno zasto su stali zadnjih 10 minuta,umjesto da su napadali dali bi im jos jedan gol,jer ekipa Tuna je slaba(jedini koji valja jeste onaj crnja na sredini).
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Оно мене што је мени фантастично што ви иду са дугим лоптама често, Стојке их је гледао њихове снимке и буквално све те покушаје је одрадио како треба.

Nije on gledao njihove snimke nego je jednostavno najbolji srpski golman zadnjih XX godina.

Covek igra u isto vreme i libera a glavom i tehnikom je jaci od pola ekipe Partizana!

Mi sa njim bukvalno imamo igraca vise na terenu!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Nije on gledao njihove snimke nego je jednostavno najbolji srpski golman zadnjih XX godina.

Covek igra u isto vreme i libera a glavom i tehnikom je jaci od pola ekipe Partizana!

Mi sa njim bukvalno imamo igraca vise na terenu!
Могуће и да је то али мени је тако изгледао као да је знао шта у сваком тренутку да ураде.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Naravno, ocekivana euforija na forumu posle pobede, ali u sustini smo gola govna. Sale kapitenu, ako je u tebi i malo ponosa, molim te batali fudbal.

Или.....можда и само можда да се човеку да бар два минута а не да игра по 90 минута по утакмици већ 2 године за редом.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Solidan rezultat, kada se uzmu u obzir sva sranja koja se dešavaju. Mislim da ćemo proći ove Švajcarce, jednostavno smo bolji od njih. Stojke i Obradović:respect
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ovo je najslabiji Partizan u zadnjih 20 godina...ma u istoriji...dno dna...
Pa onaj Partizan iz 2010-te bi oduvao ovaj raspali Tun sa jedno 4-0 s pola snage
Unistila nas uprava za sva vremena..
P.S.Najveci me blam bio kad sam video Rasovica posle utakmice kako je srecan..jbt ko Real da smo pobedili...uzas
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Potpuno uništen ionako loš tim Partizana. Ovo je tragedija kakav fudbal igramo! Niko snage nema. Dupli pas, tačna lopta, šta je to?!?
Drago mi je zbog pobede ali ovo ne liči ni na šta!

Vuk ½kvota 1.10 da u 50. minutu ima već dve izmene½ Rašović srećan kao malo dete što smo pobedili jebeni Tun jedva 1:0! Ako bude branio tamo ovaj rezultat alal mu vera!

Svaka čast i hvala Stojkoviću i Obradoviću a treba pomenuti i Voju Stankovića! Ovo ostalo je žali Bože dresa! To ko nam je bio najbolji dovoljno govori kakvi smo!

Ako je cilj da Sale Ilić umre na terenu onda razumem ovoliko forsiranje čoveka koji više ne može. Hoće ali ne može! Da li su u pitanju katastrofalne pripreme ili nešto drugo ne znam ali čovek je posle par meseci drugi igrač!
Ako je cilj da Jojića pošaljemo na maraton onda razumem toliko guranje čoveka po strani. Još malo će biti na atletskoj stazi pa će trčati krugove.
Ako ja znam koja je svrha Saše Markovića na terenu jebeš mi telo!

@ -Joco-

Nemoj hvaliti Malbašića molim te! Arhiduduk!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Dobro je,dobismo ovo nekako nismo primili gol,sto je u ovakvim utakmicama najvaznije. U revansu ce valjda da sevne neka kontra i dovidjenja. Samo da se ovaj period pred reprezentativnu pauzu zavrsi kako treba, dobijemo ove dve utakmice u prvenstvu ,plasiramo se u grupe,sest novih utakmica,malo da se rastereti strucni stab i igraci.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Najbitnije da smo dobili i to fenomenalnim rezultatom s obzirom u kakvom smo stanju...ostalo je skoro sve manje-vise bilo isto osim protivnika koji je na svu srecu nedovoljno kvalitetan...
OBRADOVIC :respectChicha od 36 leta fizicki spreminiji od svih ostalih igraca...i ajde da je samo fizicki nego je i iskusan kao da je godinama igrao u premijer ligi...mnogo nam se posrecilo sa njim kao i sa ostankom Stojkovica.
Grbic da se posalje negde na planinu da sece drva...klasican crnogorski ubaceni element...i Malbasica bi pre njega nije se lose pokazao veceras sam mu treba jos malo minutaze da podigne formu. Jojic odlicno reagovao ali ipak najveci utisak ove sezone je za mene losa psihicka sprema ekipe - tek posle gola smo postali agresivniji i odlucniji, a do tada ko poplaseni zecevi ugalvnom.....samo neka podigni nivo borbenosti i odlucnost na visi nivo i bice bolje....jbm ti fudbal kad to osnovno nemaju profesionalci koji igraju za Partizan....
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
U ovih 5 utakmica ja gori Partizan nisam gledao u zadnjih nekoliko godina. Ranije smo imali igrace koji su stvarno pravili razliku. Na prvom mestu Moreira kao plejmejker, pa Dijara i onda Kleo. To su bili klasa igraci. Sad te razlike vise nema. Vidi se da Sasa Ilic vise ne moze da se bavi fudbalom. Mnogo smo losi. Protivnik nam je toliko bio bedan da bi ih i onaj Sirak nakantao.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Prije svega, cestitke momcima na pobjedi!

Stojke i Obradovic igraci utakmice.

Ulaskom Ninkovica smo malo zivnuli.
Jojic, golom i onim periodom od 10ak minuta gdje je bljesnuo je malo popravio utisak, ali je generalno i dalje mogao i morao mnogo bolje. Ispod sopstvenih mogucnosti.
Sale Ilic mozda i nije svjez kao nekada, ali je za ove nase mulce tata na sredini terena, samo sto je cesto nedostajao milimetar da mu prodje nekoliko pasova.

Ostalo skroz slabo.

Najvise me srce boli kada pogledam tribine i ono sto se na njima odvija. Jedni jednu, drugi drugu pjesmu, stadion ni do pola pun, jedni tjeraju upravu, drugi gledaju da ih nadjacaju... znam da ovo nije od juce, ali me boli kad vidim ovako podijeljene navijace Partizana. Koliko se grobara sada okrece u grobu? :(
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
@President, bar se borio. Ma da u odnosu na Luku mene svako krilo podseca na Ronalda. :D A i dribling nisam video jos od Nece Tomica...
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Svaka čast Jojiću na golu, ali je pre njega bio, blago rečeno, očajan. Potpuno se ukanalio posle one šanse kada ga je lopta pogodila u butinu pred praznim golom. Čovek posle toga nije mogao loptu da iskontroliše, a kamoli nešto konkretnije da uradi. Nadam se da će mu ovaj gol podići moral i da će krenuti da pruža konkretnije partije.

Šta reći tek za bezmudost naših trenera i konstantno silovanje Ilića iako je očigledno da čovek jednostavno više nije u stanju da igra ozbiljan fudbal 90 minuta?!

Sve pohvale Obradoviću i Stojkoviću.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije potrebno da se sada opet ovde kuka kako smo losi i uzasni. Svi smo vidili kakvi smo bili zadnjih mesec dana i ko je ocekivao da ce se to preko noci promeniti taj nema pojma.

I danas smo bili ocajni ali dovoljno srecni i zahvaljujuci dvojici igraca pobedismo 1:0...

Ako (u sta sam siguran) prodjemo ove, nama trebaju 3-4 dobra pojacanja ako hocemo da se nadamo vecem broju bodova u evropi.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
voja stankovic, polako ali sigurno stasava u vrsnog defanzivca! s obzirom da je covjek u zadnje 3,5 godine opalio samo penal ovo je fenomen kako dasa igra :)

svaka cast stojketu, ali po meni obradovic igrac utakmice!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Ono sto se racuna je pobeda, mi smo lom ali bukvalno lom ipak postoji napredak u odnosu na onu utakmicu u Nisu koja je bila najgora nasa utakmica u poslednjih ohoho godina. Ovo veceras samo pokazuje koliko smo otisli u k... u nekim iole normalnijim vremenima otresli bi ove nesrecnike ko slinu ali...
Djuro govedo botoksirano jebali ti ranko i joco mater krvavu
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Konacno pobeda.
Slusao sam radio prenos, pa ne mogu da dam neku ocenu igre, ali sudeci po onome sto sam cuo i komentarima ovde, izgleda da jos uvek skripi dosta i da igramo lose.

Inace, Vojvodina otkada im je otisao Abu mnogo slabije igra u ofanzivi. Koliko samo jedan igrac znaci ekipi. A mi svakog prelaznog roka ostanemo bez glavnih igraca, zamene se ili ne dovode ili su mnogo losije, pa je i logicno da smo sada u rangu Tuna, ekipe koja je osrednja u Svajcarskoj.
A ako nastave drugovi iz uprave da ovako uspeno vode Partizan, za godinu, dve bicemo u rangu velikana saMalte, Farskih ostrva, dok ce nas Sirak rutinski dobijati. Tuzno.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nisam se nikad porađao, tako da nije u redu da napišem ''porođajne muke''.
Prva pobeda u Evropi ove sezone (i posle 10 utakmica bez pobede).

Ima mnogo loših stvari, ali aj barem večeras da ih ne pljujem.

Čestitke, pa da nas sreća pogleda u revanšu (možda je ipak nismo potrošili :D ).
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kada nam Emir Bekric pozeli srecu onda ne mozemo da omanemo :) Rezultatom trebamo biti zadovoljni ali igra nam je idalje blagi uzas... kada bi mi mogli da izdrzimo bar jedno celo poluvreme onakav presing ko sto smo napravili posle gola mozda bi to i licilo na nesto ali mi pritisnemo 5 minuta i onda stajemo ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top