Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Вечерас је та утакмица, после које може много тога позитивног да се издешава у спортском сектору, пре свега по питању даљег раста форме и атмосфере у екипи. Оптимиста сам као ретко кад у последње време, свестан сам да у групама ЛЕ немамо нечему посебном да се надамо, али за вечерас сам оптимиста.

Верујте да ће резултат из Туна много више да прате неки други него ми, а прођемо ли даље - толико ће их изједати пакост и бес да нисте ни свесни. А онда нека се слободно и даље баве "преотимањем" играча.

Не бих ништа предвиђао, погађао ни анализирао, квалитетнији смо тим и ако изостану некакве тешке глупости у нашим редовима - нема бојазни за пролаз.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ne brinem se, nema Babovica i Miljkovica (mada ovom drugom nikad nisam pretjerano ni uzeo za zlo onu ruku protiv Genka).
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Prije izvjesnog vremena sam nabrojao pet najvažnijih utakmica u ovoj sezoni (revanš protiv Širaka, dvije protiv ovih, tada se još nije znalo ko će to biti, ali eto ispravno sam prognozirao da ćemo igrati play off za LE, i dva derbija). Utakmica bitna iz puno razloga: određuje direktno da li ćemo igrati Evropu, taj prelijepi fudbalski izlog, koga ćemo i da li uopšte dovesti do kraja prelaznog roka (subota u ponoć) jer instantno postajemo željena destinacija igrača i njihovih menadžera, čisto fudbalski gledano da vidimo od čega smo napravljeni, mogućnosti dobijanja šest novih prilika za unapređenje klupskog koeficijenta, mogućnost otvaranja kase za ulazak dodatnih više nego 2M jevra i naposlijetku, postavljanja na čeonu poziciju srpskog fudbala već na početku sezone, mada mislim da će i Vojvodina proći. Priznaćete, mnogo toga je u igri.

Iznenađenje koje sam obećao za ponedjeljak ili utorak malo kasni, ali ne brinite, biće, biće...

JA VOLIM GA K'O OKA DVA...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.433
Reaction score
38.120
Верујте да ће резултат из Туна много више да прате неки други него ми, а прођемо ли даље - толико ће их изједати пакост и бес да нисте ни свесни.

Tu je bar računica jasna. Znaju musavi da naš eventualni prolazak u grupnu fazu LE povlači i jačanje tima, u suprotnom mutavi ne da neće nikoga dovesti nego će gledati koga još može da uvalja u minut posle 12. A u prvom slučaju šanse da oni umesto pehara u rukama drže "trofej" iz prethodne/ih sezone/a vrtoglavo rastu. :wink:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jako vazna utakmica veceras, ako prodjemo dalje siguran sam da ce nam forma samo rasti i da ce sve ici na bolje. U slucaju ne daj Boze ispadanja ko zna sta ce se sve izdogadjati ali ne zelim ni da razmisljam o tome. Samo da im uvaljamo jedan gol i prolazimo !!! SRECNO CRNO BELI !!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Upravo tako. Važna, utakmica koja lomi sezonu.

Tunci su nikakva ekipa, a takvih se najviše plašim, jer umemo da potcenimo, čak i bolje od ovih.

Kod nas su bili prilično otvoreni, očekujem da večeras širom otvore sve pozadi. Naša navala tek ulazi u formu ali mislim da bi ove mogli lako i rano da načnemo.

Samo pameti, da ne pobedimo sami sebe nekom budalaštinom, i nema razloga da bude šta drugo sem pobede.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ne brinem se, nema Babovica i Miljkovica (mada ovom drugom nikad nisam pretjerano ni uzeo za zlo onu ruku protiv Genka).

Али су ту Аксентијевић и Воја Станковић... Уздам се у Обрадовића и надам се да ће успети да исконтролише целу задњу линију.

Ако дамо бар један гол, велике су шансе да идемо даље.

Срећно!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Kad se tim menja pri kraju priprema, a u sred kvalifikacija i za ocekivati je da nesto kasnije udjemo u formu. Nadam se kao i svi da se necemo braniti jer videste kako sinoc prodje Karagandy sa svojim bunkerom. Ako prvi damo gol prolazimo ih 101%....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Veceras pamet u "nogama".Jedan mali info u vezi utakmice veceras.Lik koji zivi u Sviss shiptar jedan od vodza balista(navijacke grupe shkendija obecao "nekom"iz srbije da Grobari nece proci dobro.Sad koliko je ovo pouzdano jebem li ga ali u svakom slucaju NAPRED CRNO-BELI.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Вечерас баш као у песми, црно-бели дајте гол па да пиво пијемо.... или шта ко већ воли.
Значај ове утакмице је несумив и повољан исход би у многоме окренуо воду на нашу воденицу у чији точак је овог лета побијено толико клинова да је чудо како уопште још увек клопара.
Овако или онако ми до пласмана у групе морамо стићи, јер за разлику од домаћина коме је то тек један спортски изазов, нама евентуални успех представља хлеб насушни и добру порцију свежег ваздуха пре неког новог стезања за гушу и новог дављења које сигурно предстоји.
Митар нам дугује ваљано опраштање, Партизану захвалност, а себи мирну савест пред растанак, момци дугују себи одличну прилику да буду примећени у фудбалској Европи, Партизану прилику да живи и остане једина светла тачка српског фудбала, а нама потврду неких добрих ствари које смо коначно видели у последње две утакмице.
Нема ту пуно мудрости и заиста би глупо било враћати се сада два корака назад, када смо већ некако закорачили унапред. Зато нека свако обави најбоље оно што је до њега, па да поново задужимо своју куглицу, како и приличи европској господи.
Јесте да нам је господско одело поприлично похабано и добрано окрпљено, али није оно само по себи ни толико важно, колико је битно како се носи и најзад да ли уопште има ко да га носи.
Вечерас је права прилика да се обуче, отресе прашина и накриви шешир, па у дужу шетњу по фином асфалту.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...malbasic-napada-sa-desne-strane-jojic-sa-leve Ne znam koliko je ovo tacno ,ali nesto ovako sam i prizeljkivao ovde ,1 zadnji vezni i ojacana sredina , nema potrebe da im prepustamo sredinu jer smo evidentno jaci ,drzati posed i siguran PAS a od toga ce sve sutra zavisiti ako pas bude kako treba prolazimo sigurno ukoliko bude nesigurnih dodavanja pogotovo na nasoj polovini i 10 metra u njihovom polju moze biti lose .

Igracemo mi i ovde sa dva zadnja vezna, samo sto ce drugi zadnji vezni biti Sale, tj bice malo "vracen unazad".. Slazem se sa ostalim, da ne treba da im pustimo sredinu i da treba da mi diktiramo tempo, jer smatram da smo protiv njih to sposobni uraditi..
Ne znam vise ni sam sta da ocekujem, bojim se ipak same utakmice imajuci u vidu dosadasnji deo sezone, ali se opet nadam da cemo odigrati dobro, imajuci u vidu zadnje dve utakmice, evidntni rast forme i cinjenicu da su ipak realno losija ekipa od nas.. Samo hrabro, bez pardona, pogresnih dodavanje i "poigravanja" pozadi i nadamo se da cemo biti medju kuglicama sutra...

Али су ту Аксентијевић и Воја Станковић... Уздам се у Обрадовића и надам се да ће успети да исконтролише целу задњу линију.

Ако дамо бар један гол, велике су шансе да идемо даље.

Срећно!


Iako ni ja nisam njegov ljubitelj i svestan sam da nema kvalitet za Partizan, a i ja sam ga licno, kao i vecina ljudi na forumu, dosta napadao, ipak Voja Stankovic definitivno pre Ostojica... Najvise zahvaljujuci zalaganju i trudu, ali i formi u ovoj sezoni.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Али су ту Аксентијевић и Воја Станковић...
alo bre, dalje ruke od nase talije!!! ne trazi djavola tamo gdje ga nema!

ako ga ko veceras pribiberi, ima da to bude voja stankovic.

slazem se sa kolegom krmetom oko vaznosti ovog meca za cijelu sezonu, mada je ova utakimica po meni ispred oba derbija. derbiji su ipak prvenstveni mecevi, dok ovamo nemamo pravo na kiks!

bice veceras tesko, jako tesko i mucno nas gledati. neka su oni krs od ekipe, znamo i mi da budemo jos veci krs kad se jajca sklupcaju... a oni to ako osjete kukala nam majka. ne zaboravite da su to prije svega svabe pa sve ostalo. ovo je veliki ispit za Vuka Rasovica i ovu ne iskusnu djecurliju, koja je pod velikim pritiskom. nadam se da ce vucina pokazati trenersku smirenost i stabilnost i da ce nam ekipa odigrati zrelo kao u prethodnom derbiju!

:napred Partizan:BB
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mozzart прогнозира овакав састав:

Stojković – Aksentijević, Obradović, Stanković, Volkov – Marković, Ilić – Malbašić, Ninković, Jojić – Mitrović

По мени само Ђембу у пару са Илићем на задњем везном, умјесто Марковића и тренутно не може боље.

Мислите ви шта хоћете, али Аксентијевић ће експлодирати вечерас у нападу, имаће најмање 3 одлична центаршута. У одбрани један задњи везни мора бити уз њега. Надам се да Вук има некакво рјешење за оног Садика деветку, јер је врло могуће да он почне утакмицу. С обзиром да је виши 10 центи и од Станковића и Обрадовића, може представљати велики проблем при прекидима и центаршутевима. То смо и видјели у Београду, кад је послије ударца главом, лопта прошла тик изнад пречке.

Само се не смијемо одмах повући, јер ће Швајцарци добити самопоуздање и онда се нећемо моћи извући. Морамо играти своју игру, дакле, морамо извући одбрану и ломити их у средини. Надам се раном голу за нас и онда полако.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Неће бити вечерас лаког посла.Они имају добре билансе на домаћем терену у њиховим европским путешествијама.Домаћинска су екипа и играју много боље на свом буњишту .
Лоптица је у њиховом дворишту . Они морају да уђу отворенијег гарда.
У таквој консталацији ваљда ће Вук сипати у ваљак неко ултра гориво како би се ваљак захуктао више и јаче :D. Треба нам оних светлих минута као из прве утакмице. Морамо да се ослободимо и да играмо фудбал. Видели смо сви да ми то можемо !
Један гол решава све !
То морају да имају на уму наши играчи . Без превише срљања,мудро,стрпљиво,паметно.

И само једна/тј. две :D / порука играчима ! Партизане победи за нас !
Играјте за Гробаре !!!

grobari-.jpg


Нека меље парни ваљак и нека успуни наше жеље ! :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Дабоме, средина све решава. Будемо ли играли на средини биће добро, вероватно и гол падне, побегнемо ли одатле, само чудо нас може одвести даље.
Чак и није важно како ће тећи утакмица, док држимо средину све је у нашим рукама, без обзира шта буде писало на семафору.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Лично бих више волео да видим састав типа: Илић, Ђемба, Малбашић, Нинковић, Грбић... Такву везу, јер мислим да је и довољно офанзивна, али исто тако и довољно дефанзивна. Искрено не знам зашто је Грбић тренутно запостављен, а мислим да ако ништа, бар је у рангу са Малбашићем. Но вероватно Вук зна зашто и како. Све у свему вечерас мора храбро, без респекта, и само тако идемо даље. Треба играти као да је прва, а не друга утакмица, и навалити од почетка. Гол нас води у ЛЕ, рачуница је јасна!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Iako ni ja nisam njegov ljubitelj i svestan sam da nema kvalitet za Partizan, a i ja sam ga licno, kao i vecina ljudi na forumu, dosta napadao, ipak Voja Stankovic definitivno pre Ostojica... Najvise zahvaljujuci zalaganju i trudu, ali i formi u ovoj sezoni.

Након "бравура" играча са бројем 40 на дербију у циган-мали, а нарочито након "његова" три гола против Новог Пазара, најискреније се надам да више неће прилазити терену на званичној утакмици. Воја јесте лош фудбалер, али барем може да му се верује, а и играч који му је правио највише проблема (Фофана) је мудром стратегијом наших руководилаца и великим напрезањем нашег тима скаута сада на сигурном, што се Воје тиче.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top