Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Igrali smo neku jebenu kombinaciju fudbal sa jako malo dodira i jos manje trcanja...:D
PA spremamo se za ekipe koje će nam diktirati tempo veći deo meča.:D Sve je ovo Vukov plan...:wink:

Ozbiljno, potpuno sam siguran da je onakva igra nerealna slika ove ekipe. Pored problema sa vremenom, koji se ne moze potpuno isključiti, zaboravlja se da nam je falio čovek koji je svojim prvim pasom ka sredini često počinjao akcije iz zadnje linije. Ekipa je bez njega ostala bukvalno pred meč i nije bilo lako Stankoviću i Ostojiću da to nadomeste , jer oni jednostavno ne znaju tako da dodaju. Kad na to dodate očajno kretanje srednjeg reda, ni protiv naših zonaša se ne bi nastvarali šansi.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sramna (ne)igra, bruka nad brukama , tuga, jad i cemer ukratko jer ste vi sve manje vise apsolvirali u ovih 24 i kusur sata od bruke pa nema sta da se doda ni oduzme vise!

Sto se tice zreba ja sam vec rekao, naravno posle ove kataklizme pametno je sacekati iducu sredu da ne pravimo razanj a zec u sumi ali samo BINGO Ekranas Penevezis-Hafnafjordur da imamo neku, kakvu takvu pristojnu sansu ili rezerva Helsinki-Nome Kalju da Kalju dobije po mogucstvu.

Ostali zreb , mozemo vec da se pakujemo polako a bilo bi uputno uci bar u LE zbog nekih para da se kupi taj kukavni stoper i zadnji vezni ako pretekne, opet uz malo korekcija i sutiranja Rankovih pulena i Voje veselog napolje uz svezu krv neku dal Grbic, Andrija, Panta(samo ne Malbasic taj je isto iz Rankove ergele) mozda i zalicimo na pristojnu ekipu koja moze da se nadmece u 3. kolu kvalifikacija za LS ali samo mozda?

Ono sto smo mi "igrali" u sredu je bilo sacuvaj i sakloni me Boze uz izrazenu kurcobolju, nezalaganje, vucaranje sto je Doktor Hof vec apsolvirao da ne duzim sve lepo!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Ja ne videh ni igre, ni igraca, ni taktike. Jedva cekam revans da vidim na sta ce to da lici, ono juce je delovalo toliko zalosno da ne znam da li jedna pozitivna stvar sem Lukaca moze da se izuzme i Vove koji nas je spasao a koji je isto tokom utakmice par puta zastajao kao da gubi dah.

Drago mi je samo sto Vuk izjavi nesto slicno o pojacanjima sto sam i ja napisao posle utakmice, ali ako oni planiraju ta pojacanja da dovode 31 avgusta neka se nose svi komplet.

Iskreno meni ekipa deluje totalno neuigrano, fizicki jako lose pripremljeni, ali hajde da kazemo da je to ipak bilo zbog vazduha.[/QUOTE]

Pa nemaju Jermeni neka specijalna pluca,pluca na ultra pogon :D
Ne znam kako objasniti katastrofalnu igru,a da to ne budu neke fudbalske izlizane floskule i fraze .
Logicnije mi je da je neigranje Bugarina i ta prica oko njega uticala na ekipu i atmosferu u ekipi .
Plus neisplacene zarade sto dodatno utice na motivaciju i podsticaj igraca .

Nista ovde jos nije gotovo .Treba odraditi revans i sacuvati gol da ne bi neka jermenska frljoka nasla put do nase mreze kao onomad irska raketa .Na stadionu sam imao osecaj kao da je isla sa Autokomande . Jeza me hvata od toga i prisecanja na to.
Vuk ce morati da menja u odbrani nesto . Kako i sta ne znam .
Sasa Markovic ce morati mnogo vise da krlja,uklizava,pravi faulove.
Odmah moraju da se nacnu Jermeni i da se zavrsi posao . Da ne strepimo do prokletog 90 minuta .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Danas je igracima motivacija novac, zarada, bonusi, bolji ugovori....to im je najveca motivacija pa sve ostalo. Zato kad nesto od toga nedostane ili se dovede u pitanje ne umeju da se motivisu najbolje. Cela prica...jedan, dva ili tri igraca koji odskacu od toga prosto nisu dovoljni....a ako odigraju maksimalno iako im nedostaju i pare i zeljeni ugovor i svasta nesto u vezi toga opet ce bolje da prodju nego ako gube motivaciju zbog nedostatka toga....ali ajt ti to njihovim mozgovima objasni.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Hoće li biti podgrupe i kada će se znati? U koliko je sati izvlačenje parova, po BG vremenu?
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Podrupe valjda će se znati oko 10 a izvlaćenje je u 12 po BG vremenu
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ma UEFA je mafija. Dali nam namerno nezgodnog protivnika u 2. kolu. Bezobrazluk. Jos su namerno zbog nas izbacili i onaj UI Kup, u koji bi mozda i upali ako ispadnemo u 2. kolu :D Ovako nema nista... :D


Sala na stranu...

Nisam tog misljenja da je Shirak toliko slab, ok jeste slabiji sigurno od nas (a ti bodovi kod UEFE sto se skupljaju vrede u praksi isto koliko i FIFINA lista).

Jednostavno nas fudbal ne napreduje, ne samo od nas nego od svih klubova pa cak i u reprezentaciji, iako tu vecina igraca igra u ino.

Mi igramo isti fudbal vec godinama. Jeste da mi nemamo igrace tipa Barselone i slicno ali nemaju ih ni drugi (napr. Shirak).

Jednostavno su svi napredovali a mi nekako stojimo u mestu i mozemo da se merimo sa tim timovima samo zahvaljujuci nasoj omladinskoj skoli i tu i tamo sto imamo talentovanih igraca. To nas drzi jos malo u igri.

Uvek trazimo neke izgovore, te sparina, te vrucina, te vlazno, visoka trava, mekana lopta, tvrd teren, dug let, pokvaren autobus, prljave kopacke...

Nama uvek nesto smeta a kada igramo u BG-u i kada nas neki tim oduva onda nije problem za protivnicki tim sto su isto imali sve te probleme kao mi kod njih na terenu.

Eto, doce nam i ovi za nedelju dana u BG i siguran sam da im nece biti problem igrati pod drugim vremenskim okolnostima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Svi su uglas konstatovali da nisu imali vazduha bukvalno.
Danas na treningu,sve u fullu kao na pripremama.
Vidjecemo...

Nebitno je sad, ali lepo sam napisao pred mec da nije ista klima i da je cak velika razlika u odnosu na srbiju.
Inace info sa partizan.rs nije bio tacan, tamo je pisalo da je vlaznost oko 50%..

Nije ista klima. Sad sam gledao na netu vremensku prognozu.
U 17h po njihovom vremenu (a tad se igra utakmica) vlaznost vazduha je od prilike 79%. Dok je u srbiji maksimalno 50%..
Ipak to jeste velika razlika, samo sto to ne treba da bude neki alibi jer smo jaci..
http://www.weather2umbrella.com/de/wettervorhersage-gyumri/eta2/1/66840/2/1h
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Jel se vi zezate sa tom klimom? Pa ako si spreman onda mozes i na 48 stepeni da trcis i na 200% vlaznosti vazduha. Ista je klima bila za sve, isto tako ce biti i u Beogradu za Shirakovce i siguran sam da im "nasa" klima ni malo nece smetati, iako je drugacija od njihove. Il jesi il nisi -> spreman!

Boze dragi, mi smo jedina nacija kojoj te stvari uvek budu izgovori...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nadam se da će naši danas odbiti da komentarišu žreb, da kažu da ih u ovom trenutku interesuje samo revanš protiv Širaka i ništa drugo!

A mediji neka duvaju kurac. Jedva su dočekali da nas "prangijaju", još "filuju" sve i svašta (uz sve opravdane kritike) i zato neka se nose u tri pizde materine.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ne treba da bude opravdanje, ali se jasno vidjelo da otezano trce i disu, u poredjenju sa pripremnim utakmicama, ili sa derbijem u drugom poluvremenu, gdje odavno nisam vidio da smo onako dobro trcali, ne samo u prazno vec i pametno. Nadam se da ce Vuk dovesti ekipu u naredni 15 dana u toj formi i spremi. I samo da izbjegnemo Izraelce, zestoki su bili protiv Djera, u napadu i sredini kidaju.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Neka ih neka,neka filuju.
To obicno i biva u ovo doba godine.
A,njihovi favoriti su bili smesni protiv ribara.
Nadam se da ce sreda promjeniti sve!
Vuku puna podrska.
A mediji smrdijski neka puse kurac.
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
CHAMPIONS ROUTE
Group 1: Seeded
FC Basel 1893 (SUI)
FC Steaua Bucureºti (ROU)/FK Vardar (MKD)
APOEL FC (CYP)
FC Shirak (ARM)/FK Partizan (SRB)
The New Saints FC (WAL)/Legia Warszawa (POL)

Unseeded
Birkirkara FC (MLT)/NK Maribor (SVN)
ŠK Slovan Bratislava (SVK)/PFC Ludogorets Razgrad (BUL)
Gyõri ETO FC (HUN)/Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Sligo Rovers FC (IRL)/Molde FK (NOR)
FC Dinamo Tbilisi (GEO)/ EB/Streymur (FRO)
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
AKO prodjemo ovo 2. kolo, u 3. bi nam daleko najjaci/nezgodiniji protivnici mogli da budu Maccabi Tel-Aviv i Molde FK...
 

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
Bogami ako prodjemo Shirak imamo male sanse da prodjemo 3. kolo. Ovo su sve trenutno mnogo ozbiljnije ekipe od nas.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ne znam gde si iskopao ovo Peki, na sajtu Uefe nema podgrupa?Ako je 'vako kapu da nakrivimo oba "moja" i Helsinki/Kalju i Ekranas/Hafnafjordur u nasem sesiru plus Serif/Sutjeska, Nefci/Skenderbeg i Elfsborg.Ko secer ako je tacno?

U pardon izvinjavam se mi smo ovde ja nisam ni video, onda smo prosli uzasno!

Tbilisi premija ili Molde je go kurac ove sezone ali i mi smo to ne treba zaboraviti a bila bi fora do jaja da Birkirkara istera Maribor, da nas vidi Bog 'vake malo!
Evo sad potvrde na sajtu Uefe Pekijeve "dojave"!!!!
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ako je ovo tacno najebali smo sa slovanom ili makabije... sa ostalima moze da se igra...pogotovo maribor
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Maribor i Tbilisi da se nečemu nadamo, ostalo smo autsajderi.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
У овом тренутку је једино важно да се пласирамо у треће коло квалификација.
Ништа друго не треба и не сме да нас интересује, док и теоретски не обезбедимо пролаз.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top