Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne mogu da verujem da je proslo 25 godina !!?

http://www.youtube.com/watch?v=FMSK2oKgSYw
http://www.youtube.com/watch?v=tNKiE2RwVNcje

kako su nas lopovi unakazili...da se plasimo smrdljivih bugara...

Taj Partizan bi ovome danjašnjem isto dao pet komada, ako ne i više! Bruka i sramota na šta smo spali!


Prenos je obezbedjen na RTS-u.

Prenos čega... fudbal najverovatnije nećeš gledati :D

Očekujem blamažu u Razvratu.

2:0, eventualno 3:1, mada ne vidim kako i ko bi od naših mogao da im umulja gol.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.923
Kako se blizi pocetak,sve sam veci optimista.Ocekujem da Scepa zablista :)
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Mora da priznam da uvek kad dodje evro utakmica ja se setim da odavno nismo imali rezultatskih blamaza i petarde i tresem se pred utakmicu, ma da kad pogledam ko ce da nam brani gol,

----------Lukac-----------
-----Obrad--Ivanov--------
----------Djemba----------
ne verujem da bi se izblamirali ni protiv Real Madrid, a kamo li neki Ludogorec. Ali ipak rupa desno kraj Aksentijevica, i macka u dzaku levo pored Gulana...

Ma dobijamo bre 1-3, strelci Grbic, Scepovic, Ninkovic.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Pred svaki mec u nekom evropskom takmicenju optimizam raste kako se pocetak blizi...e,zatim dolazi do velikog preokreta.
Nakon 15 minuta utakmice zapitamo se na cemu se zasnivao neopravdani talas optimizma,gde je nestao Scepovicev urodjeni napadacki kvalitet,zasto je Luka dosao iz Rada,kako to da Pauljevic nije brzi od metka...krecu rasprave o Miljkovoj defanzivi,nagadjanja sta bi bilo da su ostali Nastasic,Joveta i Markovic , da li bi nam odbrana izgledala manje suplja da je sudija iskljucio Voju Stankovica jos u tunelu...
No, i pored svih nasih mana vera u eliminaciju Bugara zivece bar do poslednjeg sudijskog zvizduka na JNA...
Da nam je samo jedan krsteni napadac danas,ne bih mnogo strahovao za rezultat. Ocekujem da ce Bugari da navale u nameri da se dobro obezbede pred gostovanju u Beogradu,a tu je nasa sansa...naravno,uvek postoji mogucnost da se Partizan konacno probudi i zaigra fudbal. U tom slucaju ovi sumari se nece puno pitati.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kako se blizi pocetak,sve sam veci optimista.Ocekujem da Scepa zablista :)
Od njega mogu samo da ocekujem da navijacima pokaze karu ili srednjak..
Mada ovaj put igramo sa strane, tako da to verovatno otpada..
Ali ne brinem se ja, nacice on put kako da me iznervira na drugi nacin.. na primer svojom pojavom ili nezalaganjem.
 

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
Jel na jucerasnji dan bila petarda od dinama? Mnogo mi se to nesto poklapa, valjda nece veceras opet...
Odigrali su dve ocajne utakmice valjda ce veceras da zapnu u pm!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Важно је да првих 15,20 минута не примимо гол, после ће ипак бити лакше и можемо извући добар резултат. Срећно Црно-Бели!
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Mi svake godine kukamo kako se ekipe iz naseg prvenstva brane,igraju bunker,e pa gospodo evo vam sada se pokazite,poginitie za crnobele boje,i rezultat ce doci sam po sebi.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Jedini, doslovce jedini argument na nasoj strani u predstojecem dvomecu je relativno pozitivan skor sa Balgarima.
Ako i Partizan racunamo u srpske klubove, onda od kada pratim fudbal nijedan tim iz Srb nije ispao od mutavih, sem mrtvog OFK od Lokomotive Plovdiv tamo negde 2005-06.
Mi smo mlatnuli Slaviju, Borac -Lokomotivu Sofija, cigani Trakiju osamdesetih...
Doduse CDNA nas je izbacivao iz KES, tako da kada se sve sabere, ni tradicija nije nasa velika prednost.

Spasa nam nema, propasti necemo.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Pa ja se samo nadam da ce bude manja sparina u razgradu veceras no sto je bila zadnja protiv siraka. Da ne izgaraju momci u 35-tom.

Mi ako budemo u stanju da odigramo najbolje sto umemo, ludigorac ima da prsne ko lubenica. Ali ako se ponovi srljanje kao protiv siraka onda mi pucamo ko lonac.
Veseli me sto ce igrati Grbic umesto Luke, verujem da ce biti zesce motivisan a ako odigra bar pola onog sto zna, Scepa bi trebao imati mnogo upotrebljivih lopti. Jer kako gledam suparnici nam imaju jacu vezu nego odbranu, tako da sto dublje probijati i na taj nacin uposliti napaca. VALJDA ce Scepa ipak proraditi (po prvi put!)..
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ako imamo neku prednost ona je u tome da nas nisu mogli skautirati. Ne da oni nemaju pojma u kojoj ćemo formaciji početi i ko će biti u prvih 11, nego nemamo ni mi. 'Ajd pa sa srećom!
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Ma videcete vi veceras kada Scepakadabra eksplodira i uvali dva komada ! Dajte malo pozitivnog duha..ne sjecam se kada je vladao veci pesimizar,mozda je bas to dobar znak :) Ajde Scepovicu,u tebi su sve nade :)))
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sve osim zavrsavanja posla vec u ovoj tekmi (u korist ovih bugara) bi za mene bilo veliko iznenadjenje. Ja ne vidim na koju foru mi mislimo da "igramo fudbal". Iskreno se plasim petarde.

Jadan Lukac...sta ce covak morati da prezivljava...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Iskreno se nadam dobroj igri i pozitivnom rezultatu pred revans. Nisu valjda igraci toliko bezmudi i puni straha.

Hajde momci, igrajte fudbal veceras!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Jedino zbog par novih igraca u postavi gajim optimizam za ovu utakmicu, a po malo i zbog toga sto su jedva preziveli nervni slom protiv jermena pa ce danas verovatno maksimalno ozbiljno uci u mec....to su eto stvari zbog kojih sam optimistican.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Ja nemam nikakvu tremu pred mec,sto nije dobro. Obicno kad je bila prisutna mi smo dobijali, ali ovako tesko.

Da li je zbog toga sto ne ocekujem nista od nas veceras, jer se kao bojim Bugara koje sam gledao samo na hajlajtsu protiv Slovana koja je isto tako rupa od tima.

Nadam se da ce se ekipa razigrati i uvaliti makar jedan gol pa da nam bude lakse u revansu. Ali kad se bolje razmisli, nisu oni Real pa da se toliko bojimo. Idemoo breeee
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
"Ajde bre igrajte fudbal veceras"

To je ono cemu se svi nadamo, da konacno ovi nasi to urade. Ako odigramo kao protiv Siraka. crno nam se pise. Nakon prvog meca u Jermeniji sam rekao da ne moze gore pa se desio beogradski revans mec a mi opet losi. Nadam se da je red valjda da nas malo i prijatno iznenade . . .

E sad problem je kako i sa kojim igracima? Ne znamo tacno ni ko ce istrcati veceras na stadionu u Razgradu i da li cemo uspeti da ih iznenadimo? Plasim se najvise nas, nekih nasih gresaka kobnih po nas gol. Opet sa druge strane ko moze dati gol za nas? Gol koji bi nam mnogo znacio jer zna se sta znace postignuti golovi u mecevima evrokupova i to u gostima. Jedan gol tamo kao da smo dali dva i tako redom. Velika steta sto nema Mitrovica, ostaju nam Scepovic, Kojic ,mozda Grbic u spicu, valjda Vuk zna sta ce.

Pisem a nisam puno rekao jer nemam pojma sta da ocekujem vise od nas. Ono sto je obavezno je borba do kraja, cak i ako budemo gubili moramo da jurimo taj gol tamo.

Eh da, igrajte taj fudbal veceras crno-beli !!!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja mislim da imamo sanse u ovom dvomecu pre svega zato sto ima promena u prvoj postavi,uloga favorita pripada bugarima tako da nemaju neki ogroman pritisak i nadam se da ce uci motivisani i da ce boriti pa sta bude.Nisu ni ti bugari mancester ko sto smo ih mi predstavili.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
na pripemama se uigravalo jedno, a za najvazniji mec sezone ce izaci nesto sasvim drugo. prase se ne goji pred bozic.
bio bih barem za jotu mirniji da danas igramo protiv bugara a ne legije stranaca. apoel i ael mi ne izlaze iz glave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top