Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Imam pitanje za Makedonce: Trenutno sam u Ohridu i na TV-u od RTS-a sam nasao samo jedan kanal. Na logou pise samo RTS. Da li ce biti prenosa i na njemu ili da hvatam neki strim?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Hvataj neki strim. SAT pretezno ne prenosi utakmice koje se igraju na strani tj. imaju drugi program od domaceg RTS-a!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Imam pitanje za Makedonce: Trenutno sam u Ohridu i na TV-u od RTS-a sam nasao samo jedan kanal. Na logou pise samo RTS. Da li ce biti prenosa i na njemu ili da hvatam neki strim?
Posto sam Makedonac odgovoricu ti,trazi stream odmah.RTS SAT prenosi samo domace utakmice Partizana,gostovanja retko kad puste na Satelitu.

Bojim se da ovaj sastav nema dovoljno cvrstine.Napred Partizan!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
gore od ona dva meca protiv jermena ne mozemo odigrati, ako odigramo upola od onoga sto smo pokazali na pripremama mozemo necemu da se nadamo. nadam se da ce markovic pred konkurencijom u vidu djemba djembe da da 200% u defanzivi,napred nam i ne treba.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Za tebe uvek bicu tu u dobru i u zlu!
Gazi Partizane austrobugare! bice 1:3
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Vreme je za utakmicu, sada se sve zaboravlja i bitno je samo da zabelezimo koliko toliko povoljan rezultat. Moja procena 0:0 i Lukac brani penal.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Imam pitanje za Makedonce: Trenutno sam u Ohridu i na TV-u od RTS-a sam nasao samo jedan kanal. Na logou pise samo RTS. Da li ce biti prenosa i na njemu ili da hvatam neki strim?

trazi na netu brate, to je satelitski program RTS i oni ne prenose tekmu.. da si pitao ranije uputio bi te o kojoj kladioni da ides, ja sam prosle nedelje tamo gledo..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
I tako to ukljucice se u prenosu u 7 minutu.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Grobari glasniji od ovih trubica! AJMO BRE
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Pomozi Boze!Nek nam je sa srecom!
 
Последња измена:

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
Nije lose, mogli smo bolje da prodjemo..Imamo sansu na JNA za prolaz.
Djemba2x veoma dobra, zna da doda loptu u noge, cvrst u duelu...
Lukac :respect
Scepovic- sta reci za njega...kako taj decko zna da digne pritisak to je strasno!!!

Sudija :pop:pop:pop
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Опет главни утисак са утакмице - примамо уникатни гол, гол из њиховог испуцавања. Мало се понавља Генк, поведемо 1:0, попасемо црвени, па изгубимо 1:2.

Шта знам, ако не буде играо Шћапакадабра у реваншу, можда и урадимо нешто. Рекао сам и пре пар дана, ако постигнемо један гол на страни шансе су нам 25% да избацујемо Бугаре лудаке. Ђемба-Ђемба ако је спреман за целу, и то ће бити велики плус. Нажалост Сале Илић је данас био међу најслабијима код нас, изгледа да ће Ђ-Ђ бити главни шраф на средини терена.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
za ovo je dovoljan jedan komentar. UPRAVA NAPOLJE !!!!!!!!!!!! ovde niko nije kriv,prosto ljudi ne znaju da igraju,o uigranosti naseg tima suvisno je govoriti. rasovicu je sastavljen tim stihiski,takav ce biti i rezultat.. Lukacu care !!! i djemba je pokazao klasu.. samo jedno pitanje za upucene,grbic igra krilo a decko je visok blizu 2 metra.. ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top