Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
По мени види се благи помак у игри, наша десна страна катастрофа, Гулан није лоше играо, али је испао код другог гола. Ђемба-Ђемба показао да има више технике од већине средине. Браво за Саши за гол. Све у свему није лош резултат, требамо дати подршку момцима, а за тјерање оставити за касније док имамо активни резултат немојте да уносимо нервозу у тим.
едит: Судији јебем матер, дао милион картоне, а онда Јојићи црвени кад смо колико толико нападали и држали лопту.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
prvi utisci:
neke decije bolesti za vek vekova ostaju kod nas. ipak i pored svega vidjenog konture za bolju buducnost se naziru. obradovic, gulan i djemba djemba mogu poboljsati igru ovog partizana. ovaj potonji je tata. za pola sata koliko je odigrao, pokazao je mnogo.
vuce, zasto dzigija napolje:banghead
mitar se vraca za revans, crni covek ce da iznosi loptu, obradovic i tuta ce se dodatno uigrati...prolazimo bugare!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nadam se da ga Rasovic nece staviti u revansu ...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ono kad za 15 minuta vidiš da je Đemba Đemba za dve klase bolji od svih a Aksentijević slabiji od svih.

Ovo je najbolji mogući rezultat.(bez šale)
Revanš za sedam dana .
Mora pasti dogovor gde će biti se grupisati "košarkaška" podrška,moramo napraviti Pionir na otvoreno,mora da trešti kada napadamo i da pucaju bubne opne kada Bugari imaju loptu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Utakmica podseća na Genk.
Igramo protiv kvalitetnije ekipe, povedemo, zaseremo, primimo neverovatan gol i izgubimo.

Što se tiče kartona, da smo izašli sa sekirama, manje bi dobili.

Po kojoj logici MŠ izvodi slobodan udarac pored Jojića i Ninkovića?!
Broj njegovih pogrešnih dodavanja je dvocifren. Ako nešto može da sjebe, on će sjebati.
Koliko je nazadovao Aksent, ono je strašno.

Obradović je odigrao dobro, ĐĐ dobro.
Šteta što su došli tek sad.




Šanse za prolaz su male.
Koliko god da se ljudi zanose ''aktivnim rezultatom'', ovi imaju bokove koji bi nas urnisali ako pokušamo da se otvorimo.


Igraćemo čekalicu, bunariti na Mitra, pa šta nam bog da.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Po meni iznenadjujuce dobra igra nasih protiv Ludogoreca, solidno smo im se suprostavili. Bolje nego sto sam ocekivao. Ali napravili smo neke greske kao u periodu od 1995-2003 god. kada smo iz samo nama znanih, nedopustivih gresaka ispadali iz daljeg takmicenja.
Nije mi jasno zasto pored Jojica Scepovic izvodi sl. udarce u zoni suta?!

Kad se podvuce crta, dobro smo prosli, posle ovolikih promena u timu od prosle sezone, dovodjenja igraca par dana pred utakmicu, sa dosta fudbalera skromnog kvaliteta, ovo je jos super rezultat. Nema sta da zemrim igracima i Strucnom stabu dali su sve od sebe, ovoliko mogu. Ako mogu da za nijansu podignu nivo igre u revansu mozda i prodjemo dalje.
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
Mi smo i definitivno ispali.

Bolji su od nas mnogo.

:buhaha


Ови Бугари нису никакви, да нам Ђурић и његова екипа не воде клуб одавно бисмо ми били испред ових бугарских сељобера.
Нисмо ни тако лоше одиграли, Ђемба ће стварно бити појачање, Обрадовић и Гулан исто добро одиграли, само онај гол... :banghead
Није ми јасно зашто нам оно говно изводи слободњаке? Ако тај педерчић не буде играо у Београду, имамо реалне шансе за пролаз даље.
А судији посебно јебем маму распалу.
 
Последња измена од уредника:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jbg, imali smo srece kod gola, al zato ispadi kod oba gola i poraz u prvom mecu. Ne treba se predati, ali su nam sanse u revansu minimalne.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Igraćemo čekalicu, bunariti na Mitra, pa šta nam bog da.

Шта год играли и како год играли, Митар овима има да јебе маме!!!
А што се оптимизма на форуму тиче, ја мислим да није то баш олако и тек тако да се појавио напрасно... Мислим да су људи понешто и препознали и да ипак има штофа, ако ништа, онда бар да се прођу ови папани!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Djembara je KLASA za sve nase ''fudbalere''. Lukac opet dobar ali mora da poradi na ispucavanjima. Stoperi solidni ali sa bokova duva takva promaja da ni Dzon Teri ne bi mogao sve da pozatvara. Sasa Ilic definitivno vise nema snage za vise od 30minuta. Krila uzasna. Grbic nista nije pokazao, ne bi mogao mene da predribla i pretrci a ne nekog ozbiljnog beka. Jojic pod hitno na klupu ili jos bolje tribine. Mi ako zelimo bilo sta da napravimo MORAMO dovesti barem jednog veznjaka da igra za DJDJ. Scepovic sto dalje od PFC.
Jedina nada pred revans mi je da ce Mitar nesto da promeni i da ce Djembara igrati svih 90. Gol danas ne bismo dali da se igra do kraja godine, a gol nas je tako USRAO da smo ovo morali da iskoristimo ali ne moze da se igra dobra odbrana sa igracima koji jos ne znaju ni kako im se zove kolega...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Dobar rezultat, plašio sam se da će da nas nakantaju pa da niko ne dođe na revanš. Ovako će valjda doći ljudi pa barem za KK da bude koji dinar više.

Utakmica klasična za nas, golovi standardno retardirano primljeni. Imali smo sreće da i oni imaju retosa u ekipi koji promaši čitavu loptu. Djemba-Djemba deluje fino možda i bude nešto od njega.

Sudiji se najebem cele familije, najviše me je on smrad nervirao. I nakazni rts i njegovi komentatori i emisije u kojoj pričaju o ciganima i prikazuju glavudžu od onog njihovog debilnog trenera.
 

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Au kakvu smo mi sansu propustili da vec u ovoj utakmici prakticno zavrsimo veci deo posla . Ono sto raduje je znatno bolja i tecnija igra u odnosu na utakmice sa Sirakom . Sa druge strane , opet smo primili 2 jako glupa gola , da ne pominjem drugi jer je to stvarno tragedija . Lepo smo procitali protivnika , umrtvili igru u prvom delu mece , nismo toliko pretili ali nisu ni oni sem one jedne prilike kad je Lukac intervenisao . U drugom poluvremenu oni krenuli na sve ili nista sto je nama otvorilo prostor za kontre . Eh sad nas je problem sto kontre nema ko da istrci i sto su nam igraci u jako losem fizickom stanju. Nas gol isto smesan , ali i kao takav je morao da se sacuva kako god . Izmene nam nisu donele nista izuzem Djembe , koji je za ove nas kvazi kreativne igrace ronaldinjo licno. Tacno se primeti da smo gradili igru na Mitru , a to Scepovic nikako ne moze da odigra . Danas je imao bezbroj netacnih dodavanja . LUkac nas je opet izvadio na kraju , jer da smo primili i taj treci gol , mislim da bi nam se sanse za prolaz merile u promilima . Odbrana veci deo meca iznenadjujuce sigurna , iako je proslo samo nekoliko treninga u tom formatu . Aksent stara boljka . Ilic kapiten se nije video celu tekmu , razlog nepoznat . Jojic je nesto kao pokusavao , ali bez efekta . Nikako ne mogu da skapiram ono guranje Scepovica da izvede 2 slobodnjaka pored zivog Jojica , ali nikako . Sve u svemu , iako smo veliki deo nas pesimisticki usli u utakmicu , mozemo biti donekle zadovoljni prikazanim . Videcemo u sledecoj utakmici kako ce to izgledati sa Mitrovicem u napadu , ja se nadam dosta bolje . Bugari jesu dobar tim , igaru brzo , borbeno i disciplinovano , ali nikako se ne treba predati i u revansu od prvog minuta napasti svim snagama . Uz dobar pristup i malo srece mislim da mozemo da ih izbacimo .
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Idemo dalje. Najvise zahvaljujuci Lukacu koji je skinuo ono u 88 minutu. Sa kakvim se mi indijancima mucimo boze dragi. Ovakve smo nekada tukli sa 3+ razlike i tamo i ovamo.
Sa ovim timom koji nam je mutavi sastavio ovo je realnost. Mozemo se ljutiti na igrace i Vuka koliko hocemo ali ozbiljan fudbal igraju ozbiljni igraci.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Bez Scepe, sa Mitrom, Grbicem i Djembom i pod obavezno Ninkovica u prvu i mi ove prolazimo

Ja brate mili za Grbica nisam ni znao da igra do 40. minuta posto nisam gledao prvih 5 minuta.
Gulan je bio odlican po meni, jako sigurnu loptu ima i mnogo je napada presekao.Lukac je navikao da ima mnogo intervencija i on na tom nivou odlicno brani.Nisam mislio da ce nam to biti najveci poblem, ali mislim da je vezni red mnogo los i spor.Pomeranje i transformacija iz odbrane u napad katastrofa.Bugari su ispod prosecna ekipa, ali problem je sto smo mi i ispod toga.
E sad ono sto je mene najvise razocaralo u ovoj utakmici je Rasovic.GLedajuci i Sirak i ove takticki smo jako lose stajali mada mi nije jasno zasto se odustalo od presinga sa priprema!
I da, scepovicu ( namerno malim slovima) zdravo, zbogom dovidjenja kako god samo da te ne gledam (o) u svetom dresu!
 

Kljajoni

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2007
Порука
117
Reaction score
3
Локација
Backa Palanka - Novi Sad
Ja sam iskreno ocekivao petardu ko kucu tako da je ovo vanserijski rezultat. A prolazimo Bugare kada na vrbi rodi grozdje, nismo krstenu sansu stvorili na utakmici, nas gol je bio cista sreca. Bar cemo biti pojacani neigranjem Jojica, bas je ocajno odigrao. Koja je logika treneru bila da zameni Dzigija, to nas je ubilo, on je bar mogao da trci.

Djemba je za ove nase Jaja Ture licno !

I hvala Lukacu za onu odbranu na kraju, svi bi bili na kolac razapeti da je ta usla
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ono kad za 15 minuta vidiš da je Đemba Đemba za dve klase bolji od svih

Matori...tužno je što se posle 3-4 minuta videlo koliko je boljii od svih. On koji je došao kao destruktivan igrač je kreativniji, sigurniji i bolji u svakom segmentu fudbalske igre od svih naših veznjaka zajedno.......zaista žalosno.

Ali znaš šta.....i bugari su govno, kriv kurac od ekipe. Idemo dalje!!!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
@Busido

A kakvi smo mi majke ti?

Iz jedne jedine sanse smo uvaljali gol koji nas je usrao.

Nijednu jebenu akciju ne mozemo da napravimo totalno smo neuklopljeni.

Odbrana u pojedinim trenucima pravi neshvatljive greske.

Sanse su nam veoma male da prodjemo koliko god mi tesko to palo.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Zamolio bih govnare iz uprave FK Partizan da sto pre plate nekom da vodi Scepovica!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top