Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Kada imas rupetine u timu,onda i sa golom u gostima i dva primljena treba da se sutiras u dupe...Aksent dokazao sta znaci rupa na boku i da dubioza moze da bude i veca od one prikazane u Limasolu.Cekam dan kada cemo ovog kurcobolca sto je u spicu da poklonimo preko.Scepovic zna fudbal,komedija...Za drugi gol kriv reprezentativac ostatka sveta svojevremeno.Ivanov miran,Obrad vrhunski stoper,Lukac nas spasava a Djemba Djemba pokazao razliku izmedju ''jednog od najvecih promasaja u istoriji Junajteda'' i nase drage decice sa mentalitetom pickica,ponosnim produktima balkanske La Masije.Saletu Kapitenu svaka cast...Sudija nas unakazio ali to nije opravdanje za neinteligenciju nase decice...Moramo ove mucenike da prodjemo jer nista nisu posebno.Dati maksimum a pre toga dovesti(zameniti) desnog beka...:napred Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.009
Локација
ante portas
Пресликан Генк. Почевши од истог судије, издрканог грчког говнара, преко наше предности и губитка исте, јефтино примљених голова. И што је најгоре, не очекујем никакав ураган у реваншу јер пола екипе (пре свега "наша деца") нема ни кап крви у себи, а о спортској дрскости да не причам.

Рекао сам себи 1000 пута да се не вреди нервирати док је клуб у рукама криминалаца а играчима газдује шиптарски нарко дилер Фаљи, али не вреди...

Циганштуру стефана бабовића на месту најбезобразнијег успешно мења ова индивидуа што се одазива на име Марко Шћеповић, је ли могуће да се њему толерише оволики безобразлук, курцобоља, самовоља...?

Бугари ништа посебно, али ни Генк није био ништа посебно па смо га ми својим идиотлуцима погурали у следеће коло. Дај Боже да се не понови.

Страшно како тај човек иритира .
Колико је он заљубљен у себе .
Осећам да он за себе мисли да је стварно Ибрахимовић .
Човек унакази све што личи на озбиљну акцију,шансу .
Да смо вечерас имали продуктивнијег шпица,шпица који би навукао бугарске штопере и умео да одложи лопту на страну везњацима друга би прича била .
Страховито иритантан појединац .
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Гулан, Иванов и Ђемба најбољи. Шћеповић, Јојић фризер и Илић најгори.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Copy/paste za naseg zvanicnog sajta:

Igralo se 4 minuta umesto 3, a u ovom trenutku užasni sudija Kukulele…svira kraj.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ne znam dal Volkov ima prava da igra revanš. Ako ima, sa njim, Mitrom i Djembom uvaljujemo ovima gol bez problema.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Po meni Gulan sasvim dobar. Aksent U Ž A S A N! Dečko idi moli Miljka da ti pokaže neke stvari. Lukač i Đemba odlični. Malbašić ništa.
Kako sam se plašio pre početka, ovo ispade na kraju super...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Bugari prosecni, ali imaju ideju u igri, akcijaju, menjaju tempo igre.
Bice opasniji u revansu, jer im se otvaraju kontre, koje su i danas docekali.

Управо то, свако ко мисли да је овај резултат повољан за нас због гола у гостима, опасно се вара. Постаје фрустрирајуће да ко зна коју утакмицу редом ми губимо због сопствених будалаштина.

Што се тиче оне бескорисне масе у нападу, мислим на Слађаново чедо, надам се да ће убудуће своју флегматичност усавршавати у каквом будистичком храму, и жељно чекам дан кад ће нам се скинути више с курца. Док се не појави нови Фаљијев пулен.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ne znam odakle vama ovoliki optimizam.. pa bugari igraju akcije sa propustanjem lopte u prazan prostor,to jest bez gledanja igraca nego sve iz rutine i izradjenih akcija..u revansu primamo laka dva komada iz kontre i cao vidimo se. i opet,ljudi nemoj da se dzaba nerviramo,svu nervozu koju imate prema igracima (uglavnom scepovicu) usmerite na upravu sledece nedelje.. kada 15 hiljada ljudi bude pevalo 45 minuta uprava napolje ,djura ce morati malo vise da se zapita za svoje dupe.. UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Copy Генк Paste Лудогорец. Шта рећи, ни толико лоше колико смо очекивали ни толико добро колико смо се надали. Мислим да играч до деветнаест година може да се пријави двадесет и четири часа пред утакмицу, дакле пријавити десног бека из омладинаца, кадета, петлића, кафане небитно, овај садашњи врло успешно глуми ваздух. Други гол још један у низу бисера само нама познатих. Кад мислим да више не постоји нов начин да добијемо гол, они ме увек изненаде. У реваншу даће бог и Митар...
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ljudi samo ne znam o kom Genku pricate, pa mi smo njih iskidali ali nismo imali srece, a sa ovima smo imali monooogo srece!!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Не знам како нико није прокоментарисао, али партија Иванова је била катастрофална. У доста ситуација је дјеловао као да га не интересује игра Партизана. Умало да не примимо и трећи гол због његове ноншаланције или је могао лагано направити пенал, само да је противнички играч пао.

Обрадовић је одиграо одлично. Имати њега, значи сигурност, а не као Остојић и Станковић, кад стрепим за сваку лопту.

Не знам ко је Шћеповићу дао да изводи слободне, ваљда то тренер одлучује или не!? :confused Елем, што се сви кунете у Јојића, није човјека дао 20 голова из слободних него један једини који је Бајковић унио у гол. Нинковић је човјек за слободњаке, остали ни близу.

И да, она прилика Шћеповића на крају, препаметни Ковињало, а и других људи сличног размишљања има, мисле да није требао примати, него одмах шутати!? Чиме би је шутнуо, курцем? Јбт, није могао боље извући ситуацију до шута. Штета само што је шут био лијевом ногом односно слаб.
Код Шћеповића ме нервира његово 'лађење јаја при враћању у одбрану. Не верујем да може толико бити незаинтересован и опуштен. За казну, умјесто нападачког пара Шћеповић - Митровић, треба ставити Грбић - Митровић.

Зонска одбрана нам је мало шупљија од швајсарског сира. Да Лудогорец има такву зону, ми би дали 5 комада.

Честитке Гулану на првом повратничком мечу који је сасвим солидно одиграо. Мислим да може одлично одиграти и на задњем везном умјесто нејасног Марковића.

Измјене добро тајмиране, али лоше урадиле замишљено. Уводиш Ђембу да затвори утакмицу - добијеш гол. Уводиш Којића за офанзиву, добијеш црвени картон и мораш се враћати у дефанзиву. :buhaha Ђемба сасвим солидан, Малбашић ништа урадио није, Којић такође.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Аух како смо причали да ћемо проћи ово и није толико лоше. Идаље се нервирам само зато што смо ми малтене сами себи дали тај други гол. Невероватно да су сви стали а овај као на тренингу постигао погодак. Али шта да се ради да је могло боље, могло је али је могло и горе да нас Лукач опет није спасио. Судија ... да се прекрстим и левом и десном ко теби даде да судиш све ти смрдљиво ! Он појма није имао коме даје картоне и зашто само вади и сипа на нас. Обрадовић сасвим добар, Ђемба ме одушевио !!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Imamo male sanse za prolaz. scepovic je prerastao Partizan i treba da ide,steta da se takva klasa zadrzava kod nas. Kad je scepovic dao gol iz slobodnjaka da on ima prednost pre Jojica da izvede slobodnjak? Obradovic odlican, Gulan dobar mada je kriv za drugi gol,Djemba vidi se da covek zna, kako treba i kad treba, Grbic solidan. Aksentijevic nula, ako moze nekako Luka da odigra u revansu jer Aksentijevic je nula. Jojic po meni dobar trcao borio se i nije zasluzio iskljucenje,Malbasic hvala i dovidjenja!Lukac bravo majstore!Markovic bravo za gol ostalo solidno, ostale da ne komentarisem.Tim koji bi po meni ttrebao da igra u revansu
Lukac- Luka,Ivanov, Obradovic, Gulan-Djemba,Grbic,Ninkovic(krilo),Markovic,Ilic (polu Spic) i Mitrovic.:napred Partizan
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Kao prvo, sramota za UEFA ko sve sudi danas na ovom nivou!
Ne znam kako Vuk ne moze da tolerise ovoliku Scepovicevu kurcobolju! Pa potrci covjece, ne boli to!
Aksentijevic %%$##_X????
Ivanov po meni veceras takodje nije bio na nivou!
U revansu ne ocekujem nista posebno, nazalost.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Dobro smo prošli, s obzirom na to koliko golova su mogli da nam uvale.

Šćepovića motkom isterati iz kluba. Koliki god potencijal imao, on neće ništa značajno uraditi u svojoj karijeri zbog svojih ljudskih 'kvaliteta'.

Odbrana mnogo bolja nego u dvomeču sa Širakom (logično, zbog prisustva Obradovića), ali im onu amatersku grešku kod drugog gola Ludogorca ne mogu oprostiti.

Od igrača sredine terena bih izdvojio Erika. Kako on barata sa loptom... :respect Nije za džabe igrao u jednom Mančesteru. Možda i najveće pojačanje za koje nismo dali ni evro u ko zna koliko godina.

Mislim da Bugare možemo da prođemo na ludilo, užarenu atmosferu i sreću. Uverili smo se da na brzinu i tečnost igre - ne možemo.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nedje sam davno procitao da Djembin pas nikad ne ide naprijed...kaaaeko je???
Coek daje loptu bolje nego svi nasi na gomilu.
Bugare je moguce proci,sve vise sam ubijedjen u to.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Djemba nema kompleks nize vrednosti, gleda samo napred, prosto se ovde ne uklapa. Kada dobije loptu mase im rukama da se pomeraju :buhaha

Kod njega nije u pitanju neki kvalitet vec mentalitet.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Заборавих да напоменем шћеповића , дал да се смејем или да плачем . Човек изводи слободњак са 18 метара а лопте нема у кадру , човек гађа голубове ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top