Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@fkloznica slazem se ali taj Apoel je igrao osminu finala ako se ne varam i ima sposobnu upravu, i naravno takvi pehovi se dogadjaju. Po meni nije za poredjenje sa Partizanom.

A sto se Vuka tice, vise ne znam sta da mislim, s jedne strane u pravu si da nije kriv zbog tih razloga, ali sa druge strane, mogao je makar da iznese neko misljenje po tome, da se malo pobuni i kaze nesto o takvoj klupskoj politici.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobar je Rašović za JSL, što je najžalosnije od svega.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Mi smo ispali jos u toj bugarskoj vukojebini Razgradu, onako naivno, decije i pocetnicki dozvoliti da te bugarski dunsteri preokrenu posle vodjstva iz nicega 0:1 to mozemo samo mi.

Veceras bezmudo pre svega od strane trenera a igraci u granicama svojih mogucnosti.Rasovic je kod mene spiskao sve kredite bez obzira na Upravu lopovsku, ovo sto mi igramo je jedno veliko nista, da smo dva dana igrali dali bi ga samo slucajno ali mi slucajno ne dajemo golove ko neki?

Nama treba sveza krv u manevru u vidu Zivkovica i malog Pante, Sasa Ilic je "na aparatima", Markovica ne bih komentarisao, Djemba nesto pokusava niko mu se ne otvara a defanzivno se suvise izmice, nema agresije?

Sve u svemu zasluzeno Bugari idu dalje, ostaje nam LE i to nam je da se sutamo u dupe ako udjemo?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
A sto se Vuka tice, vise ne znam sta da mislim, s jedne strane u pravu si da nije kriv zbog tih razloga, ali sa druge strane, mogao je makar da iznese neko misljenje po tome, da se malo pobuni i kaze nesto o takvoj klupskoj politici.

Znao je najbolje od svih dosad dje dolazi i pod kojim uslovima ce raditi.
Unaprijed je prihvatio sve,tako da je bilo kakva prica,zamjerke i kuknjava vise nego suvisna.
Tako ce i ostat sto god da se desi,nije kraj svijeta.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Tuzno je sto je maksimum ove ekipe 0-1 protiv Ludogoreca, koji je za klasu losiji od onog AEL-a od prosle godine recimo.
Cak i da je ovakva nasa ekipa spojila mesec dana zajedno, verujem da bi bez problema prosli Bugare, ovako bolji Klub ide dalje.
Sto se tice Rasovica i njemu je bilo jasno da na klupi nema igraca koji bilo sta moze da promeni, tako da su mu izmene bile malo prinudne, malo sablonske. Iako mislim da nema harizmu za trenera Partizana, on je najmanji problem.

Sve ostalo ce ici po vec vidjenom scenariju - Jug je vec otpevao ''I kada ne budes prvi ti'' da bi utisao mazanje uprave govnima , vec sutra prodajemo 2 najbolja igraca, izvucicemo neke sabane u zrebu za LE, svi ce da zaborave ovu bruku i ispadanje protiv krajnje prosecnih Bugara, ako prodjemo u LE Djura je kupio sebi jos godinu, ako ispadnemo na kraju revansa na JNA ce malo veci broj ljudi pevati Uprava napolje, naravno uprava ce neuspeh resiti smenom Rasovica, gde ce opet objasniti svima kako su oni lepi, a trener glup, u novembru ako bude gusto rutinski deremo kurvu u derbiju, ako ne bude gubimo, onda na zimu prodamo jos 3 najbolja igraca, mucimo se na prolece, istopi se prednost, onda karamo kucku u derbiju 1-0, slavi se titula, prodajemo 7 najboljih igraca, izvlacimo nezgodnog prvaka Malte, prolazimo na penale i onda nas opet osuri prejaki sampion jedne od egzoticnih zemalja kakve su Kipar, Bugarska, mozda Kazahstan ili Albanija...

Sve u svemu - U P R A V A N A P O L J E !
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Momcima se nema sta zameriti, koliko znaju toliko i prikazuju.

evo skidanje trake velikom MS, sramota ko god da je pa i MS
http://www.zurnal.rs/2013/08/06/vod...uo-kapitensku-traku-scepovicu-foto/index.html

ovo je velika sramota za klub. mada kakva je prva garda alcz-a nista cudno. da li je ovo na slici K ,i zar on nije popio zabranu prilaska utakmici na nekoliko godina ? p.s. izvinjavam se za off p.s.2. naklon do poda za post iznad mene !!!! sutina price i vec vidjen scenario 10 godina unazad.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ko god da je pa i Marko Scepovic koga ne mirisem zbog svog ponasanja ovo je skandal na skandalima da razni kriminalci sa juga skidaju traku igracu:banghead

Ko su oni uopste i sta predstavljaju, ko im daje pravo da to rade jel ovo neki cirkus ili klub?Promasio sansu, promasio veceras i nije bio toliko los, mi smo sprdnja od kluba na svim nivoima:pop
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Svi znamo kolika je krivica UO & Co. za svo stanje u klubu i prelazni rok, ali ajde da govorimo samo o fudbalu, tj. o samoj igri koja ne podleže direktno uticaju ovih lopovčina iz uprave:

Mi igru nemamo. Uzimajući u obzir probleme koje smo imali sa tumbanjem zadnje linije i dolascima igrača u toku priprema i njihovu momentalnu adaptaciju na stil igre... E, tu bih stao - ''stil igre''?

To je ono što me baca u razmišljanje, šta zapravo mi igramo, koji fudbal?
Ja vidim u našoj igri naznake fudbala(ako se to uopšte može nazvati fudbalom) koji propagira naša trenerska škola - lopta u nazad, ne napadaj protivničkog igrača, igraj sa jednim špicem iako nemaš uslova za takvu igru.

Bile su pripreme, igrali smo kao neki fudbal. Rašović je na sva usta hvalio kako igramo brzo, agresivno, sa puno trčanja bez lopte... Počinje sezona i ja gledam sve suprotno od toga, uz gratis - nedisciplinu.

Raspisao sam se, krenuo u neku analizu, ali... analizirati mogu do sutra.
Suština je da mi igru nemamo i da kod Rašovića ne vidim ništa od onoga što je pričao, bar da se nazire nešto... ali ništa od toga.

Pohvalio bih Đembu Đembu. Kad tog čoveka vidim sa loptom, zapitam se koliko je naš vezni red jadan i bedan, sa filozofijom igre - ''vraćaj loptu nazad''. Bojim se samo da koliko sutra ne pobegne.
Grbić - Dečko zna fudbal, isto tako kao ĐĐ ide odmah napred, bira logična, jednostavna rešenja. Kad vidim njega i pomislim ko je nama igrao pre njega uz desnu aut liniju, bude mi zlo.
Dodao bih tu i standardno dobrog Lukača)nadam se da nije ozbiljnije povrešen), Obradovića, koji je tata sa svojih 36god. koji isto tako gleda da lopta ide napred, Gulana...

Previše su nade polagali u Mitra. Ne može dečko sam da reši meč, mora da postoji neka ideja, tako da i ne zameram mnogo što nije imao bolji učinak, jer je često bio udvajan.
Što se kapitena tiče, odavno sam govorio da nije on više za ozbiljan fudbal. Meni je žao što se cima ovoliko u tim godinama, umesto da uživa u penziji.
Ninković teško da će biti njegov naslednik. Kod malog Pantića sam više video za kratko vreme nego kod Ninkovića za svo ovo vreme...

S.M. kao zadnji vezni - nonsens, ne vidim šta trener pokušava sa njim. Brašanac bi se bolje snašao na toj poziciji.
Ostojić?! Pritisak mi diže dečko koliko je neartikulisan. Povredi nam 2 igrača, zamalo penal da napravi. Dečko nema pojma, ali eto, trener mu veruje. :banghead
Šćepović, Luka... ne vredi nastavljati dalje.

Za borbenost nemam zamerke, ali ja želim malo i fudbal da gledam.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Prvo za nas nije Ls,sta cemo mi ovako jadni tamo?Da primamo po 5 golova?

Zakrpis jednu rupu Aksentijevica ali se odmah otvori nova Ostojic,legitimni naslednik Miljka,covek povredi golmana i sjebe izmenu nakon idiotskog reagovanja,gde se on zaputio glavom ka nasem golu,sta je hteo?

Sta reci jos o broju 40,koji skida zicer Mitrovicu sa glave i to decko trci ka lopti a ledjima okrenut ka golu!!!

Trener bez srca,muda i ono sto je najvaznije bez apsolutno ikakvog znanja!Covek koji izvede jedinog agilnog igraca,kojem Sale Ilic igra prakticno krilo.

Covek kojem stoperi organizuju igru,kojem je ekipa nespremna fizicki,kojem se igraci vuku po terenu a kapiten Scepovic zaista nista ne zna.

Naravno svi gore navedeni nisu nista krivi,pa i meni da ponude da igram u PFC-u igrao bih iako bih bio najgori.

Zna se ko je kriv,govna iz uprave koja su toliko devastirala klub da nam je trece kolo prag i da smo iz sezone u sezonu sve vise inferiorni,ej izbaci nas ovi seljani, i to dupla pobeda.

Nema razloga za nervozu,za nerviranje,dali smo 2 slucajna gola u 4 meca i nemamo pobedu.
Tek sad ocekujem raspad tima i sistema......
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@heysel66

u pravu si u potpunosti. Potpuno se slazem. Samo mi ga je zao, negde duboko u sebi osecam da je trener koji moze puno da pokaze, i da dokaze...ali... teska srca sto ovo kazem, ali voleo bi da dodje neko drugi. Mada ko god da dodje, opet ce s ovakvom upravom da radi
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Da smo prosli dalje doveli bi bar neko pojacanje, ovako ce sad otici ivanov i mitrovic a zamenice ih neki jsl igraci i tesko nama ...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Scepovicu bi najbolje bilo da ode vec sutra inace ovo nema smisla nikakvog vise.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Momcima se nema sta zameriti, koliko znaju toliko i prikazuju.

evo skidanje trake velikom MS, sramota ko god da je pa i MS
http://www.zurnal.rs/2013/08/06/vod...uo-kapitensku-traku-scepovicu-foto/index.html

NIJEDAN fudbaler da stane u njegovu zastitu?! :banghead


Pa dali je ovo Partizan?:banghead

Ilic je izlazio, nije hteo da koci, i dao je njemu traku, al svejedno, ko je, da je, ovo je cist ciganluk, ovako su cigani isto stroili fudbalere, eto dokle su stigli.
Nigde trenera, nigde Ilica da povuku ekipu, da odbrane svog saigraca, komedija smo postali, najsmesnija... :banghead

Sto nisu otisli na zapad da skinu Djuru sa trona, nego Scepovicu skidaju traku?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Nek dovedu Milanića, verujem da će dobiti otkaz u Sturmu.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Osim što nemamo špica koja zna da da go, Mitar ide vjerovatno, mi ostajemo i samo sa jednim štoperom pod uslovom da Ivanov ode, ali ono što mene najviše brine je što mi nemamo zadnjeg veznog koji zna da odigra odbranu i da prekine protivnički napad nešto tipa Meda ili Lole...

Najavljeni odlasci Mitra i Ivanova, nedostatak defanzivnog zadnjeg veznog i trener bez ideje su trenutno naš najveći problem...

Uprava napolje, Đuriću crkni!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top