Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Moram opet.... KOJI JE VAMA KURAC!

Nisam znao da delim forum sa toliko velikih fudbalskih stručnjaka!

Ludogorec, kakav je da je bolji je, uigraniji je i zato je prošao. Kenjate o taktici, izmenama, treneru i drugim sranjima, a jasno je kao dan da nam je tim sklepan dva dana pre utakmice, od poluigrača, a ima ponekih koji još nisu ni došli. Zar se tako ide u Evropu!!!!

Treba da igramo sa dva pa i tri špica, da ih napadnemo... jeste, verovatno bi i dali gol, možda i dva, ali bi zato primili 4-5. Ne valjaju vam izmene, a ne znate ni zašto su odrađene. Terate Vuka, a zamenu nemate. Žao mi je gospodo, ali Murinjo je u Čelsiju i ne pada mu na pamet da dođe kod šnajdera. Da nećete Avrama nazad!

Ja fudbalerima ovaj put neću ništa da zamerim. Igrali su koliko su znali i mogli, a to što ne znaju mnogo, a još manje mogu, pa nisu oni krivi što su tu gde su, zna se ko ih je doveo.

Što se skidanja kapitenske trake tiče, jeste ciganski potez, ali ponekad to urodi plodom!

Liga šampiona... to je takmičenje za ozbiljne klubove, koji se spreme i uigraju za to takmičenje tokom proleća, a ne početkom avgusta.

LE je premija za nas. Možda se i uigramo do početka septembra ili kad li je već prva utakmica 4. kola kvalifikacija. Možda nas usere žreb pa dobijemo nekoga iz ... ... ma koga go dobijemo, neće biti lako!
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Svi znamo kakvo mišljenje, s punim pravom, preovlađuje o Šćepoviću.
Ali, ovde više nije reč o pojedincu, ovo je direktan napad na klub.
Dotičnu spodobu, koja se odaziva na Kimi, uhapsiti zbog upada na teren/ateltsku stazu, primerno osuditi i doživotno zabraniti ulazak na stadion.
A zašto je ta spodoba, koja se odaziva na ime Kimi, to uradila?
Pa da bi skrenula žižu javnosti sa lopovske uprave, jer će se sada naširoko pisati i pričati o ovom incidentu, a o pravom uzroku propadanja kluba neće se čuti ni jedna reč.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Pa dobro je prošao, mogao je kao Lazar i šamar da popije... ah, da, pa i Lazar je zaslužio šamar, jel' da?

I posle što Mitar hoće da ide? Ma treba još noćas da se spakuje i otera ovde se u klinac.

Za prikazano manekenisanje po terenu, sukcesivnu,uzastopnu,rednu kurcobolju je dobro i prosao .
Ja bi mu zabranio ulaz u Humsku vecno i trajno !

I jos nesto .
To sto misli Kimi,i sto je uradio Kimi,verujem,da misli i da bi uradila vecina istoka,zapada .
Dovoljni pokazatelj su zvizduci kad je usao.
Vuk Rasovic isto tako iritira sa Scepovicem .
Jel on nas pravi ludim ??? :prekrsti Dokle vise ?
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ovaj Ostojic je zajebo i Mangu,povredi covek 2 nasa igraca.Steta za Lukaca ako je stvarno rec o povredi ligamenata kolena nzm koliko moze Zivkovic...Budimo realni ovo je nas maksimum,mislim da trenutno bolje od ovoga ne mozemo.Sad nam ostaje da se nadamo da ce nas na zrebu posluziti sreca i da cemo uci u grupnu fazu liga Evrope....
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Taj Kimi Grobar je upravo napravio FK Partizan svojom kučkom.
I TO MU JE DOPUŠTENO!!!:puke


Što se tiče same utakmice:
To je to ,to smo mi i to je naš maksimum.Gol smo mogli umuvati nekako na guzove ali šta je tu je.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.264
Reaction score
34.006
Локација
vaginamandibularia
Ovde se priča o napadu na instituciju kapitena od strane navijača. E, pa gospodo navijači, institucija kapitena je zvanično mrtva od trenutka od kada je kralju kurcobolje i bezmudosti ista stavljena na ruku! Onaj nesrećni babović koji je takođe ni kriv ni dužan nosio istu se bar trudio da odigra nešto, za razliku od ovog fudbalskog, ljudskog patuljka.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Nisam znao da Šćepović ima ovoliko branitelja na forumu i takođe nisam znao da kapitenska traka Partizana ne znači ništa i da nije bitno na čijoj je ruci.

Grobarima se nikako ne može ugodit. Valjda je veće zlo uprava kluba, od alcz i ljudi sa juga.. Ovaj forum me oduševljava, isti ljudi koji napadaju i pljuju po upravi i Šćepoviću sada ih brane od alcz i ostalih... Što god da se uradi, većini grobara neće odgovarat.

Da ne bude zabune ja nisam dio juga niti podržavam alcz, i pitanje je kad ću opet kročit na tu tribinu, ali jednostavno da skidanje trake izazove ovoliku polemiku nije mi jasno.
Po meni je ono što se desilo prije par godina, upadanje u autobus i skidanje slušalica dijari mnogo je veći skandal i zaista ugrožavanje bezbjednosti fudbalera. Šćepoviću je neko morao da objasni neke stvari, možda ovo nije pravi način, ali neko je morao da nadoknadi živce koje smo izgubili zbog njega...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
bravo kimi care , napusi mi se karine , kao i svi tvoji drugovi koje ne menjas , kao i predsedni , tj tvoj gazda koji te placa !
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Koliko god da nam ide na zivce Marko Scepovic ovo je stvarno bilo ruzno i nije bilo potrebe da se uradi.
 

sasho74

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
118
Reaction score
3
Локација
Makedonija
nastranu sve, ali kad je Ostojic povredio Mitrovica, bio je cist penal za nas.

da ne pominjam i prva dva ofsajda sto su dosudili Mitrovicu .....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ово је агонија којој краја нема. Сарма је већ лепо рекао - сувишно је писати о игри, играчима, тренеру...

Партизан је у европским оквирима све гори и гори, следеће године је сасвим извесно мучење са представником Малте. А отераше Јокана, ови што вечерас срамно скидају траку играчу (колико год да сматрам да је М.Ш. не заслужује), јер је Јокан избацио "само" Жилину. Није нам ваљао ни он, ни Томић. Морало се прокрчити места за Рамаданија.

Ми једноставно нисмо заслужили да прођемо, још једно шверцовање није могло да прође. Ово је логичан резултат вишегодишњег злочиначког подухвата мутавог дегена Ђурића, паразитског ђубрета Бранка Ружића и свих оних испрдака око њих.

Кад један клуб прода у 4-5 година оно најбоље што направи у омладинској школи, па кад још тај новац и не види клупску касу, следи ово. Појави ти се један екстра шпиц, продаш га после годину дана у Фиорентину. Па однегујеш замену за Илића, продаш и њега у Фиорентину после годину дана. Направиш екстра штопера једном у 100 година, па и њега правац у Фиорентину без минута у Хумској. Доведеш новог сјајног штопера, па и он спакован преко. Па ти се појави један паклен бочни играч, па хајмо и њега у Бенфику. Таман посла да се задржи дуже од годину дана. А ево и Митра ће да завале...заузврат ћеш у првом тиму да отвориш место за шкарт из јебене школе, "друге у Европи". За разне Бабовиће, Шћеповиће, С. Марковиће...

И на крају, биће крив тренер. Па толики зулум не би издржао ни Бајерн, а не Партизан.

Три године се види да се Илићу ближи крај каријере, а говнима не пада на памет да направе, купе, измисле средњег везног. Једног смо имали, али кажу, био је прецењен. Велика му била плата, па није преостало Ратомиру за Рено или Милету за бурек.

Фрустрирајуће је што ништа не можеш да урадиш, народ је пао у апатију, ово је све резултат ове наказне државе и лоповског система.

Зато једино да пожелимо комплетној багри, од паразита Банета Ролекса па до мутавог криминалца, да им што пре затребају цитостатици. А да им не буду од помоћи.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Trebao je Kimi da mu lupi samarcinu,a ne da mu najuljudnije skine traku sto vecina ljudi na stadionu ne bi uradila,vec bi ga pljunula posred face.Super je nama kad je taj potez jedini problem koji imamo.Nije skinuo Ilicu,nego drvetu!
Igracima ne zameram nista,oni bolje ne umeju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.264
Reaction score
34.006
Локација
vaginamandibularia
Još jedno zapažanje. Ispali smo od genka, koji je imao brdo stranaca. Ispali smo od aela koji je imao planinu stranaca. Ispadosmo i od bugara, koji su imali tuce stranaca. Dakle, tole karadžiću, najebem ti se mrtve ( krvave, kurveće, itd) majke za pravila o strancima. Jebo te i mihajlović i sve reprezentativne selekcije, i šiptar i 101 i sva menadžerska raspala govna s kojima si u dilu, crve usmrdeli!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nisam znao da Šćepović ima ovoliko branitelja na forumu

Najiskrenije, bar sto se mene tice, NE PODNOSIM nasilje i izivljavanje nad nekim jer znas da ti ne sme nista. To organski ne podnosim i mislim da se time bave samo najgori slojevi ljudske rase. Ovo je po meni i nasilje i izivljavanje nad slabijim bez obzira na to ko on bio.

Ne patetisem o nekoj instituciji kapitena Partizana cak i ne podnosim te popularne izraze "instuticije" itd itd...Ali mora da se zna da je igracima mesto na terenu i da igraju, a navijacima na tribini. Pa ako je navijac nezadovoljan, ima grlo i dlanove i mogucnost da iskaze to zadovoljstvo. Ovaj navijac koji se izivljavao nad Scepovicem ima cak i mikrofon i moc da u roku od 20 sekundi pokrene skandiranje protiv uprave kakav nas stadion NIKAD, ALI NIKADA nije cuo. Ali ne, otpevano uprava napolje preko kurca i to ko da je slucajno, ali zato je izivljavanje nad slabijima na mestu. Uvek bilo. FUJ!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Sta je Voja hteo da kaze u svome textu na sajtu kluba ? ..."Treba obavezno uzeti u obzir i ‘meteorološki faktor’, konkretnije ‘bočne vetrove i zagađenja’, koji dopiru iz ‘raznih kuhinja i podruma’. To je egzaktan i lako uočljiv problem, ali se da lako i rešiti – dezinfekcijom, dezisenkcijom i deratizacijom…"
http://www.sr.partizan.rs/68731-nadolazeci-protiv-formiranih/

Pretpostavljam da je mislio na prozivke majmunka stojica, izmisljene intervjue Mitrovica koji "jedva ceka da ode" itd.

Zna se da mi ne mozemo da prodjemo timove koji nose zelene dresove...
36867998_01d9b86a62_m.jpg
images

172577361851f4020a0667d855793147_w640.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top