Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Zasluzena pobjeda svajcarskog kluba prvenstveno postavkom igre njihovog trenera. Lijepo sam govorio ako covjek bude gledao prvu utakmicu dovoljno ce samo biti da najbrzeg igraca stavi na Aksentijevicevu stranu i gotovo. Aksentijevic, covjek, izgubljen u vremenu i prostoru, cijelo prvo poluvrijeme je Obradovic morao da krpi njegovo lelemudjenje, brzi su od njega garantujem i oba ekonoma ekipa.

Rasovic je izgleda sugerisao da se lopta ne izbija nego da se igra od noge do noge, ali za to je potrebno da se igraci krecu bez lopte KONSTANTNO. Obradovic odlican, Zivkovic odlican, Volkov osrednje ali se bar trudio, ostali svi nikakav doprinos, trcanje bez veze. Mitrovic nije los medjutim zrtva taktike, nadavace se on golova u pravoj ekipi... Stojkovic malo losiji veceras, medjutim koliko nas je puta spasio sto se mene tice moze da da i autogol ne bi mu zamjerio.

Zakljucak: ekipi kojoj Aksentijevic igra na bekovskoj poziciji mnogo veci procenat cireva na zeludcu kod navijaca ...
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Svaki napad pokreću štoperi, igrači se kako tako postavljaju napred, a zadnji vezni koji treba da preuzme loptu i spoji sve to, gleda napred, stoji vešto skriven iza njihovog igrača.

Svaki jebeni put večeras! I on igra u 11. O Briselu je suvišno i govoriti, on nikad neće znati al makar nije skrivalica.

Vuče, sam si sebe smenio. Jesu te jebali lopovi ali ovo je jedna od najsramnijih partija kluba u skorijoj istoriji.

Pokidao nas Tun, e na kurac sve kad nas Tun kida.

Živković kao Mesi, svaka čast detetu.

Edit: Trener izjavio "Ima naznaka da smo oštećeni."

Ima rođo naznaka da su nam se najebali mame u pičku i da niko tu u Švici nije kurcem mrdnuo za čast Partizana večeras.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Imam utisak da bi askentijevic da dune malo jaci vetar odleteo u aut sam od sebe, pa njega bukvalno svaki igrac otrese u duelu ... Zivkovic me odusevio, daj da potpisemo bar i tog Pantica i nek igraju deca svaku utakmicu po 90 min. u prvenstvu , mozda nesto i uradimo onda !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Najveca bruka su Jojic i Ninkovic 2 ubjedljivo najbeskorisnija ograca na terenu koji ne vrijede ni u napadu ni u odbrani. Vratiti ih u teleoptik ili posuditi nekome, bilo kome. Ubaciti omladinsku skolu da igra i gotovo.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Bice sve to dobro kad se ukomponuje Latrej sa Uvinijem,a Djurdjevic sa Fofanom!
I kad stigne Krespo sa Mutuom i Mutavim iz Ciriha,bice Valjak opet onaj pravi!
U nedelju na stadion!Rusimo barikade,svi na zapad.
Hvala Bogu pa nas Tun karao samo 3:0 velikodusno smo spaseni sestarde,sedmarde i ostalih pirotehnici nepoznatih sredstava.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mi smo izgledali kao mlitav kurac zbog veznog reda i napada. Jel ti vidis da se skoro nista nije promenilo u vezi igre na sredini terena? Za razliku od Siraka, u Tunu ima onih koji umeju da ubace u okvir iako su juce bili drugoligasi, a sad su na 8.mestu u prvenstvu. A i ja tupim svasta. Bazel u LS, St. Galen i Tun u LE - to nas fudbal moze samo da sanja!!!

Pa zato i kažem. Nije samo problem do odbrane i toga što je Ivanov otišao.


:pop
Posle ovakve prikazane igre izjaviti ovako nešto je dokaz da smo zaista oštećeni, ali moždano!
Budi ti Vuče srećan što smo primili samo 3 komada!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Jebale vas bre kazne, kao i naši objektivni mediji...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.498
Локација
Topèidera lepša strana
Vuče Vučino ničemu ih nisi naučio ni u Teleoptiku a ni ovde. Ostaje pitanje šta ste koji kurac trenirali sve ove godine.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/nadj-osuo-paljbu-bruka-i-sramota-143147.htm

Ovaj lik nas definitivno zajebava.
Pa sve ti jebem ti si najodgovorniji za sve sto nam se dogodilo.Cak si vise kriv i od mutavog a pogotovo od Vuka.
Osam mjeseci si imao da nadjes stopera i nisi ga nasao.
Sta si bre ti uopste uradio da mi licimo na nesto koga si doveo, sem golmana od koga smo i u svojim redovima imali boljeg?
Nadju razguli iz svetinje!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Najopasniji po gol su Schneuwly i Zuffi (vratio se posle duge povrede, sin bivseg golgetera Bazela Darija Zuffi-a) ali ubedljivo njihov najveci kvalitet je kolektiv / timska igra, ekipa bez superstarova.

Kad smo izvukli Thun napisao sam ovo gore, znaci da treba najbolje cuvati Schneuwly-a i Zuffi-a, a nekih tamo Martineza i siptara sidrasa, i upravo su nam oni dali golove. Pricalo se kako ce da se pravi tunjevina od Thuna, kakvo podcenjivanje! Dobri i motivisan su bili jedino Zivkovic i Obradovic. Nama trebaju barem 5-6 stranca u prvoj postavi, od ovih nasih fudbalera nema nista. Ne znam sto je nasim strucnjacima to tako tesko da shvate....
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Bitno je da su frizure u skladu sa najnovijim trendovima.

Jojic i Ninkovic najgori, toliko srljanja i nerezonskih "pasova" nisam nikada vidio. Od Kamermana sam ocekivao ovakvu partiju, sta ce on kad ne zna bolje, ali makar nije kukavica kao zadnji vezni koji glumi duha na terenu (ko ga vidi dobija nagradu).

Jbt, Aksentijevic izgleda kao da ga je pregazio sleper, da li je moguce da je jedan profesionalni fudbaler onako... iskrivljen?

Sneza veceras nece spavati, propade joj izlet u Monako. Sto se uprave tice, sta tu jos ima da se komentarise?

Sve u svemu, mi smo trebali da ispadnemo od Siraka. Mozda bi bilo i bolje jer bi se do sada mozda neke stvari iskristalisale i rijesile. Ovako upadamo u totalnu krizu u veoma nezgodnom trenutku.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Evo sad se vratih iz Tuna. Ocajno izdanje, nismo uopste licili na ekipu, pitam se gde je bio Djemba, sto nije mali Zivkovic igrao od pocetka?
Zna se ko je kriv, mora da se otera ta bagra iz kluba da bi se spasila ova sezona nekako. Jednostavno, mi vise ovakvi nismo za evropu. Neverovatno kako ljudi moze da srozao jedan klub.
I jos nesto:
Aksentijevica, Markovica, Stankovic uz Ostojica poslati u Teleoptik ili oterati!
 

nniikkoollaa

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
24
Reaction score
9
Dve stvari uraditi:
1.Naći jednog sitnog privatnika, što maltretira zaposlene, i dati mu bič, te ga postaviti za trenera.
2. Za kapitena nekoga, prema kome bi se ovi naši fudbalerčići odnosili sa strahopoštovanjem, a ne da mu pevaju, kako je alkoholičar.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.643
Локација
U Kinšasi
Bole nas percin, gledamo uzivo uz pivo, kokice i strajnica mentola kako nam se klub sistematski urusava od strane lopova, kurvi, jajara, cigana i sake placenika koji stoje iza grobarskih zastava.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ispalo je toliko povlascenih ekipa od jos gorih timova, nije u tome stvar. Problem je u tome kako se ispalo, nacin na koji se radi. I najvecem slepcu je jasno da ovako vise ne moze, a moci ce, kad bagra to malo zamaskira necim i zamaze oci neupucenom narodu, kakva je vecina. Smenice Vuka, doci ce npr. Lotar, i sta onda? Odradice sezonu, ispadnemo opet kad mu rasprodaju ekipu, obrukamo se jos neki put i tako u krug. Nista im ne mozemo, u ovom posrtanju imaju podrsku svojih neprijatelja koji bi ih branili svim silama, ne bi li ih odrzali tu. A sprdali smo se sa ciganima i Lukicem. Crno nam se pise...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nema posebne priče. Sve može da se svede u : Govna su konačno uspela! Uspela su da Partizanu otvore autoput u pakao. Relativno zdrav, dugo se borio, ali su mu kičmu slomili. Godine pljačke, serija idiotskih poteza, gajenje negativne selekcije kao osnovnog principa rada, ukratko sistematskog rušenja deo po deo su samo kulminirali večeras. Ko ne vidi da smo mi 5 godina unazad konstantno bili na ivici nekog Šamroka , taj je slep. Ovo je čitav kontinuitet desttrukcije i nema slučajnosti.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Pa daj ostavku Alberte kad se stidis.
Ima li tvoje odgovornosti za ovo?
Jesi deo sportskog sektora ili fikus?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top