Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
IVAN
Što se ti nađe prozvan, jesam ja spominjao negde Zabranjene, kad rekoh gde je hrabrost?

Pre svega ovo je ovde forum , a ne teren,niti tribina na forumu se iznose mišljenja a ne igra se niti se navija.

Tako da o virtuelnoj "sramoti" i kvazi moralisanju ne bih trošio reči.

Bitan je stav, Pristup i Srce a naši igrači nemaju ništa od toga navedenog, jel ih sramota zbog toga?, Trebalo bi da jeste.

I mene bi bila sramota da dopustim protivnku da vidi strah i nesigurnost, a naši igrači nam upravo to demonstriraju iz godine u godinu u obilatim količinama, pa ne primećujem nikakav sram kod njih, jedino što je mene sramota onih koji nose Partizanov dres danas(čast izuzetcima u velikoj manjini).

Više od dve godine nisam bio na stadionu i zarekao sam se da se neću ni pojaviti dok ne vidim da se nešto konkretno ne poteže i organizuje povodom pitanja teranje uprave, na skupu podrše Stanoju sam bio i to je bilo moje poslednje pojavljivanje kraj stadiona, kada se nešto slično ponovo bude organizovalo , nešto što je upereno protiv ove uprave eto me.

Borba protiv uprave koja se svodi na povremeno skandiranje uprava napolje i nema nekog velikog efekta.

Za razliku od družine sa juga vama se mora odati priznanje da ste protiv ove uprave , ali samim skandiranjem ništa se postići neće, potrebni su česti protesti ispred stadiona, naravno mirni protesti da kerovi nebi imali materijala za akciju.

Dok je god prioritet navijanje,, ultra fazon, biti in a ne teranje ološa biće nam ovako, ništa se neće pomeriti sa mrtve tačke.

Kada navijači prestanu da budu svrha sami za sebe desiće se i promene, a kada će to biti nikada a možda ni tada.

IZMENA:


Što se ti leba ti nađe prozvan kad sam ja spomenuo na forumu gde je ta silna hrabrost i optimizam kad treba da se tera uprava?

I šta kažeš sramota je velika "širiti pesimizam" ovde na forumu , nema šta super ti je logika, ajmo svi da se uhvatimo za ručice pa da odašiljamo pozitivnu energiju kako bi našim splavarima ulili potrebnu hrabrost i fudbalsko znanje i pre svega ojačali im timski duh.
I kako bi našem Đuri usadili potrebnu ljubav prema klubu i usmerili ga u pravom koloseku.

Pa to je jedna gomila seronja na tom terenu u našem Partizanu već dugi niz godina, preči su im splavovi i kurve od Partizana i to demonstriraju iz godine u godinu i iz utakmice u utakmicu.


Ali ne ovde u virtuelnom svetu ako se napiše da smo teški kurton što i jesmo sa tendencijom da postanemop i probušeni kurton to je onda jeres i sramota ...

I mene onda treba da bude sramota jelda?

Pošto narušavamo strašni Spartanski stav naših igrača i navijača, mojne više usraću se...
 
Последња измена од уредника:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zreb nije bitan sve je u rukama nasih igraca ili bolje reci u glavama. Ovo je jednan od razloga sto sam za veliki broj stranaca u klubovima jer oni nemaju nikakvih kompleksa a ovi nasi ce vjerovatno samo da razmisljaju o tome kako su nas izbacili prosle godine i sa tim mislima cemo uci u dvomec...
Ako udjemo ciste glave sve je moguce.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Malo pesimizma nije na odmet.

Mi ne pripadamo fudbalskoj Evropi ni u jednom pogledu. Ni u pogledu finansija, ni u pogledu organizacije, ni u pogledu infrastrukture. Ali smo zato sampioni u busanju u grudi, to nam je nacionalni sport.

Milion puta je prezvakana tema i milion eseja na ovom forumu je napisano na temu amaterizma i diletantizma uprave fudbalskog kluba, necu ponovo da elaboriram. Na cemu se zasniva optimizan velikog broja ovde? Imamo li i jedan argument?

Necemo da se predamo unapred?

Ajde?!

A jos gore i odvratnije, odvratnije cak i od one dve pink dronfulje, je to sto ce vecini trener biti glavni krivac ako (kad) budemo ispali od cigana iz Razgrada. Isto kao sto je bio i "trener teleceg pogleda", isto kao sto je bio i Sale "Samrok". Ovo je jebeni deja vu.

Od ovakvog Partizana ne ocekujem ama bas nista. Marko Nikolic ima moju apsolutnu podrsku, sta god da se desi, jer znam da ce dati sve od sebe da napravi rezultat u ovoj nemogucoj misiji. Isto kao sto su "trener teleceg pogleda" i Sale "Samrok" imali moju podrsku i nakon blamaza protiv Tuna i Samroka.

Mozemo mi da prodjemo ovu ciganeriju, sto da ne. Ako se to desi, to ce biti iskljucivo kao posledica carobnjastva Marka Nikolica. Ali to nije dobro i to nije pravi put. To ce samo privremeno zamaskirati diletantizam i javasluk u vrhu kluba, Djura ce dobiti novi petogodisnji mandat, a trenera ce i dalje prcati u mozak i zajebavati ga oko pojacanja. (Nemoj da neko pomisli da prizeljkujem ispadanje, samo sagledavam situaciju realno)

Budimo realni (pesimisti).
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
e fala Bogu da i mi konacno krenemo od saznanja da nismo favoriti. pun mi tuki apoela, aela, tuna i proslogodisnje lude sume. sad ce bolgarce sto dremka na lovorikama da vidi cija merino ovca daje najbolju vunu.

CUVAJTE SE, JERBO SAD SMO DONJI!!!:BB

EDIT: sneska crna, zavrsi li taj felacio cika infantinu!?
zna li se koji dan igramo??? treba mi sreda k'o leba.
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да је екипа по мери. Ни за превелики оптимизам ни за превелики песимизам. Али ми га претерасмо, већ гледамо ка жребу за ЛЕ! Људи, будимо мало реалнији, и Андерлехт је испао од нас, па чисто сумњам да сваки пут када нас виде на жребу им ноге подрхтавају. Наравно није т тај однос снага, али опет.

Ми смо испали од тог Лудогореца, а можда свиме нисмо заслужили два пораза. Такође ми смо солидно јачи него тада, не сумњам и да су они јачи, али не верујем баш као ми. Ипак смо ми тада имали Шћеповића у нападу.

Опет кажем не треба бити нешто претерано оптимистичан, али брате не треба ни да сами себе завијамо у црно од почетка. Поготову што сам увек, али увек, па чак и сада са својих 26 година и даље верујем да на исход једне утакмице утиче све, па чак и енергија која долази са трибина, и енергија коју шире сви Гробари. Ако ми од почетка кренемо са ставом да нема шта да тражимо, ајде онда да ништа не тражимо, не дођемо на утакмицу, не гледамо на тв-у и тако даље...

Играј бре, ломи, гази мељи!!! Па шта буде...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ал мени је најјаче како се ође фрљате прогнозама, а бугаре вјероватно нисте гледали од реванша у Хумској. Јесу они после јебали мамаре у ЛЕ, ал ово је нова сезона, нису још у пуној форми. Они су нас и прошле године на гузове прошли, пактично смо им поклонили пролаз, па су тек после издоминирали...

Сад смо јачи, а вјероватно и они! Добра је ствар што ће ово бити први Николићев меч гдје ће противник да изађе да игра фудбал и нападне. Мислим да нама то може да одговара.

Волио бих да први меч играмо на ЈНА, ал јбг.

Мислим да ће бити интересантно...
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Sta kazu nasi za zreb? Svi zanemeli izgleda...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ал мени је најјаче како се ође фрљате прогнозама, а бугаре вјероватно нисте гледали од реванша у Хумској. Јесу они после јебали мамаре у ЛЕ, ал ово је нова сезона, нису још у пуној форми. Они су нас и прошле године на гузове прошли, пактично смо им поклонили пролаз, па су тек после издоминирали...
Pa ako gledas po pripremnom peridu onda nisu bas dobre vesti, iako pripremni period nije neki reper(vecinom u nasem slucaju) ali moze da nagovesti da su u formi i da su skontali kad da je tempiraju jer im je LS prioritet da udju....nabili Steauu 4:2 i Dinamo, dali 19 golova u cetri pripremne utakmice...(ne kazem jesu pripreme drugo od takmicarskih utakmica ali mi kilavimo i u jednim i u drugim) tako da to i nije argument bas.

Gostuju sutra Haskovu novom ligasu pa ako nasi ne stignu da ih pogledaju iduce nedelje sigurno Cerno More na strani jer Dudelanz je kurac tu ce kriti adute dobili prvu 4:0!
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Није ноћна мора, то је Луда гора! :D


Уколико би се десило да нас Лудогораши избаце у две узастопне сезоне и још мало се попишају по нашој и овако не великој европској историји, могли би да се запитамо, али овај пут озбиљно, колико је свако од нас овде на форуму, стадиону, у граду, држави крив за све то.

Чујем често, некада и од озбиљних људи, како момке не треба форсирати, вршити притисак, правити морање. Ја бих у односу на оно што сам кроз живот видео и сазнао рекао да нема успешног појединца, велике институције или моћне државе без великог форсирања, огромног притиска и константног морања. Према томе, нема суздржавања, поставимо ствари онаквима какве оне стварно јесу, рецимо истину па колико год црва трулежи из ње изшикљало.

Сви ми смо негде некада чули,'' Партизан је велики европски клуб'', некада та констатација дође од људи који нам значе и којима верујемо, некада од оних којима не верујемо, ипак, шта је битно, у ту реченицу срце сваког од нас је увек искрено веровало, а брк нам се на ту констатацију негде дубоко у души увек искрено и устрептало смешио. Осећање припадности тој величини је еквивалент оног тренутка када нам се подигне дијафрагма и срце снажно залупа приликом уласка нашег играча у противнички шеснестреац, пет стотитинки тишине, кратки трзај ноге и...и, копрцање лопте у противничкој мрежи, ''ГО''. Постоји ли након тог момента и једна ствар у универзуму која је битнија од жига тог штамбиља који не осећамо сами, осећају сви око нас, као величанство тренутка који невидљивом нити повезује Партизанову екипу, навијаче и оно горе поменуто морање и зној рада наше прошлости као потврду величине и моћи чије смо плодове дошли да покупимо. Знам ја да сте сви ви осетили оно што сам хтео да кажем, описао бих то и још као ''Најслађу тајну Гробарског лудила ''.

Лудогорец има Луду гору и Бразилце, али нема ''Најслађу тајну Гробарског лудила''. Фаворити јесу и ту нема дилеме, ипак нико ме неће убедити да их нећемо проћи ако Марко Николић успе да пробуди тајну блесавости Парног ваљка у срцима наших играча. Исто тако, битно је и да ми навијачи до краја верујемо у то, не требају нам малодушни, неверујући и млаки, премда ми и ни смо такви. Морамо сами, препознати лудило на терену, повезати нити и печати ће пуцати на све стране. Какав би то стампедо еуфорије и оне наше карактеристе индивидуалне дисхармоничне повезаности био.

На срећу, или жалост, од овога горе поменутог у наредном двомечу више немамо. Прилика је да сви понаособ видимо докле смо свој клуб довели са тим ставовима, ''Проћи ће брука, а образи беса и ината који носе у себи срамоту која рађа нови рад и велику муку за боље сутра неће бридети, јер освојићемо титулу(читај: Тамо неку, шатро титулу)''.
Србија већ данас јула. 2014 нема више два фудбалска клуба, има само један, притом не мислим на ово лето и ову сезону. Да ли имамо довољно капацитета за то да и овај један преостали опстане, видећемо.

Колико је свако од нас овде на форуму, стадиону, у граду, држави крив за све то, не знам али моје срце осећа ту кривицу скоро непогрешиво као и раније помињану величину Партизана.

Није Луда гора, то је ноћна мора!
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Sve je mahom rečeno u Gazdinom članku. Ludogorec nije Barsa i sasvim je pobediv. Ali, ne postoji ni promil šanse da u tome uspemo ako igrači budu pokazivali bilo kakav nivo nonšalancije u dvomeču protiv njih (a kamoli apsolutnu indolentnost koju su pokazivali u većem delu utakmice sa Faranima - čast izuzecima).

Dakle, apsolutna koncentracija i izgaranje na terenu i imamo čemu da se nadamo. Nadam se da će Nikolić uspeti da utuvi to igračima u glave.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Realno imamo sanse za prolaz,danas svi igraju fudbal , pa i mi.Ko je ocekivao od jedne Kostarike na SP-u da onako odigra??? Nemojte mraciti toliko, meni nesto govori da mozemo proci.Problem je sto nasim igracima domaci teren predstavlja otezavajucu okolnost, plase se reakcije publike, a mi kakvi smo, posle loseg dodavanje proklinje mu se pola familije.Znaci samo da im Marko sredi glave i da kad izadju na JNA igraju pametno i snazno.Ne treba napominjati da JNA u revasnu mora da gori, ko onomad protiv APOEL-a.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ludogorec nije tim koji ce da vas uhvati i nakanta od prvog minuta.

Oni sigurno jesu ozbiljan tim,tim koji moze da naskodi mnogima ali to nije tim koji ima takav kvalitet da izgubite za 10 minuta.

Mi svakako mozemo da igramo sa njima.Prosle godine smo sami sebe izbacili,takodje ove godine smo sigurno stabilniji kao tim,nema remonta odbrane pred sam mec,a to je najbitnije,to nas je i kostalo prosle godine.

Imamo 180 minuta da se borimo i uopste nam protivnik nije takav da treba da se plasimo.

Jesmo mi kao klub takvi kakvi smo,jeste ovaj sastav supalj ali i takvi sigurno mozemo nesto protiv Bugara.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Kad smo vec kod Ludogoreca i prosle godine. Ako je to taj Ludogorec iz jula 2013., imamo realne sanse, ali verujem kao i ostali da su nesto naucili kroz ovu godinu igranja u LE. Inace bi da podsetim kako nas je Gospodin unakazio i u Evropi, ne samo na derbiju, pogledajte kako je prvo dodao loptu njima u noge, a posle toga kako je ispratio svog igraca na krilu pre dosudjenog penala.. Nazalost, mi smo skloni da s jebemo sami sebe na svakoj utakmici, ali i to ide pod nedostatak kvaliteta.

https://www.youtube.com/watch?v=_9V25aSId2o#t=407

Sa ovako debilnim greskama (doduse kao i u prvoj utakmici) nema prolaska u Evropi. Ostaje da se nadamo da je B. Ilic Gospodin na terenu, a ne samo van njega. :D

Ostali da se zabarikadiraju u prvoj utakmici na gol liniji kao Bugari na JNA, pa da vidimo koliko mozemo u revansu. Ako se budemo nadigravali sa njima, ima da nas razbucaju. Cenim da je MN naucio nesto u Vojvodini i Radu kako se igra kada si autsajder. Takodje apelujem da se dovede neki drvoseca da igra pored Drincica, od Brasanca i Pantica nema leba kada trebas da se udaras za svaku loptu, suvise su metiljavi za ovaj nivo takmicenja.

Edit: Da se ogradim, naravno nije Gospodin kriv sto je morao da igra desnog beka, ali i pored toga, onako ispratiti igraca je kriminalno, kao da je sve ove godine proveo na Bumbarevom brdu.. :puke
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Uzivajte bar malo u ovome sto se danas desavalo u Nionu. U onome sto ce se narednih dana desavati na JeNeA i sirom Evrope. Sve ono sto smo celu zimu i prolece tako zestoko trazili od nasih fudbalera desilo se na malo drugaciji nacin ali se desilo.
Deo smo necega o cemu se prica u svetu i necega sto nije bas dostupno svake godine.
Tako pozitivnom energijom cemo siguran sam pomoci i nasim momcima na terenu. A trebace im pomoc naravno.

Ono sto je bilo bilo je. Znamo svi od koga smo i kako gubili i ko je kriv a ko je prav. Nista nema od vracanja u proslost kad je ovakvo takmicenje u pitanju i ovakva dinamika desavanja oko klubova i unutar njih u poslednje vreme.

Sastavi timova i struke se menjaju takvom brzinom da se prakticno nikad ne desi da jedna te ista ekipa igra celu sezonu u nekom takmicenju a kamo li dve sezone, tako da i neke strucnije analize ne mogu mnogo da pomognu u takvoj situaciji.
Menadzeri rastavljaju i sastavljaju ekipe u toku noci. Sve se menja munjevitom brzinom, lova se obrce i sve vri. Pa ko u takvoj situaciji moze da pomisli sta je pre par godina bio Samrok, Tikva ili Fljamurtari i ko smo bili mi tada.To je svojevrsni mazohizam razmisljati u tom pravcu u ovakvim uslovima.
Sada treba samo uzivati u cinjenici da su kvalifikacije tu i da smo mi deo njih.
Sto bolje da se spremi ekipa koja je na raspolaganju i da im pozelimo da na svakoj utakmici daju sve od sebe, i po koji gol ako je moguce.Dakle da budu opusteni, jer samo tako ce sve ono sto znaju izaci iz njih a mi cemo ih u tome podrzati i uzivati sa njima.
Uspeh u takvoj situaciji dolazi neminovno, nema veze ko je protivnik.
Strucne analize ce biti potrebne za ovu nasu realnost koja nas uskoro ceka. Tu ce trebati zivci i sve sto ide uz to. Do tada uzivajte u evropskom "Partizanu" pa dok traje neka traje.
Neko bi sve dao da samo minut bude deo ovoga u cemu mi trenutno uzivamo, sve bi dao, ali....Ne moze to svako !!!
I zato:napred Partizan i :ziveli!!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Izgleda je i ovima iz UEFA-e dosadilo da citaju prepirke ko je bolji trener - Rasovic ili Nikolic, pa nam opet dodelili Ludogorec :D

Imaju odlicnu sezonu iza sebe, 1/8 finala LE, a u novu ne ulaze sa okrnjenim vec pojacanim sastavom sto dovoljno govori gde smo mi u odnosu na njih.

Nasa prednost je sto imamo dva-tri igraca koja dobrim kretnjama sa bocnih pozicija usecanjem i ulaskom iz drugog plana prave pritisak izmedju stopera i beka, a koliko se secam tu su tute najslabije. Dakle, Lazovic, Vulicevic, Zivkovic i eventualno Grbic, uz kvalitetnu partiju Drincica i drugog, kvalitetnog pas-igraca Ilic/Pantic/Ninkovic, mogu da nas poguraju do narednog kola. Ali. Golgeter, pravi golgeter je pod obavezno. Znaci, ne moze se trenirati realizacija na takmicarskoj utakmici, prva i svaka sansa mora biti gol ili sut u okvir gola a ne preko tribine. Tejgo, sa svim svojim manama kojih ima mnogo, bi ovakvom sastavu doneo kvalitet vise.

Sto se odbrane tice, sa i bez Ilica smo u problemu, jer nam po levoj strani duva zestoka promaja. Stankovic i bilo koji od levih bekova ocajno ili uopste ne brane prostor, postavkom i kretanjem ostavljaju previse mogucnosti protivnicima. Trajkovica ne racunam, on je tek prica za sebe, tempirana bomba u svakom smislu.

Takticka disciplina i koncentracija nas vode dalje. Ovaj dvomec je diplomski za Nikolica.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zabole me kurac za bugare bas!
meni je bitno samo da mi odigramo muski, a ne kao picke pa sta bude.
ako odigramo srcem, maksimalno borbeno i takticki odgovorno imacemo sansi da prodjemo.
niko nasim igracima nece zameriti nista ako se budu borili posteno.
ja se ne kurcim, vec pricam ono sto mislim.
dakle jesu oni favoriti, ali mi nismo bez sansi, a u fudbalu se puno puta desilo da ne prodje bolja ekipa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Колико се ја разумем у фудбал, реванш утакмице још нису ни одигране, дакле, Лудогорци и ми тек треба да се потрудимо да не поиспадамо, па да се тек онда сусретнемо...
Али, да кажемо да је реално да ћемо се сусрести...

Дакле?

Није вам се допадао Динамо Загреб, није вам се допадала Спарта Праха, шта је сад, не свиђају вам се ни неки тамо Бугари из Луде шуме?

Њих бар познајемо...колико толико...одгледах бугарске клипове о нашем прошлом двомечу са њима...
Било би добро да Лукач брани што боље, да одбрана ако је икако могуће не прави киксеве у нашем познатом кикс-стилу, а ако се Саша Марковић којим случајем икако појави на терену, онда само нек иде што даље од нашег гола, (од њега у средини и позади никакве вајде нема) а видим, у шпицу га, тај прошли пут, било чак и кренуло...

Добро, све у свему, они су јачи од нас, али какве то има везе, можда запнемо, можда покажемо нешто од фудбала, миожда будемо и имали неку (луду?) срећу...јесте, српски фудбал је углавном на нивоу Чуке, Воше и Жирафа, а видели смо јуче на каквом - Партизан је ипак нешто јачи од тог просека, и шта сад, ништа - идемо у Лигу Шампиона, а како је реванш са Бугарима тек мало даље, одох ја да се мало одморим, те се, за кратко време одјављујем из овог финог друштванцета на Форуму...

Нек нам је са срећом, и - напред Партизан!

:napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top