Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Nisam totalni pesimista, tracak optimizma vidim u treneru Nikolicu. Sa odlicnom postavkom igre imamo cemu da se nadamo, no necu da zalazim u tu temu.
Sad bas gledam pregled protiv Anderlehta, ljudi niste ni svesni koliko bi nam dobrodosao igrac Kleovih karakteristika za napad na LS, covek je imao njuh za gol, na pravom mestu, pravi golgeter. Imali bi jos veci razlog za optimizam. Ali sta je tu je, idemo na pobedu kako god okrenes !

Ako momci pokazu borbenost, zelju, htenje, u svih 180+ minuta necu imati reci zamerke.

:napred Partizan :napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
И песимисти и оптимисти су у праву :D

Јесте да немамо појма, јесте да су јачи од нас, јесте да не умемо да искористимо предност домаћег терена у реваншу.Јесте да нам је клуб спао на ниске гране а јужна трибина на још ниже.Па отприлике кад се све ово сабере логичан је песимизам.
Али исто тако фудбал не би био толико занимљив да се унапред све зна.

Могуће је да ћемо 6.августа (или кад се већ игра други меч) предвече доживети исто разочарење као и свих ових година.
Али до тада бар можемо нечему да се надамо.А шта би био живот без тога?
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Svesni smo mi, i Hames Rodrigez bi nam dobro dosao, ali preote nam ga Real.. :D Mi od dolaska Djure nemamo uspeha, Anderleht se desio zahvaljajuci zaostavstini Tomica, Petrica i Mirkovica. Tad je Mutavi jos bio svez, nije stigao da nas razjebe na vreme, cak mu ni Radisa nije pomogao i ako se svojski trudio jos na prvoj utakmici na JNA. Posle Anderlehta mutavi je imao nevidjenu srecu sa Teleoptikom, stancovali smo decurliju kao Afrikanci, zato se to rezultatski nije ni odrazilo toliko..

Btw, mislim da se niko ne poziva toliko na srce, na dati sve od sebe kao mi Srbi, ja bih taj optimizam opisao ovako, "s golim rukama na bager". Ali necu vise da kvarim zurku, verujem da ce mi trebati kasike nakon naseg prolaska. :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
A ja se pitam zbog cega vama toliki optimizam? Pa mi kada smo imali ekstra ekipu, kada smo mislili da nam ne moze niko nista, mi smo ga duvali i protiv losijih ekipa nego sto je to Ludogorec. Ovo je evropa a mi smo decenije u zaostatku,...


Ne bi rekao da smo losiji od prosle sezone ali isto tako tvrdim da nismo nesto puno jaci. Tu smo negde...za nijansu mozda jaci ali nas veliki minus je sto je revans opet u BG-u a znamo i sami da tako ne prolazimo ni konobare a kamoli profesionalnu ekipu!

Ti rece pocetkom ljeta da sve ide ka tome da ulazimo u LS. Ne znas kako, ali ide... :D


Salu na stranu, imamo potencijal i podlogu da se borimo za prolaz dalje. Samo da trener to prenese na igrace, a kukanje ovde svakako nece imati negativan efekat na igrace i igru. :D
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Da li vazi ono pravilo iz kosarke- nas niko ne moze da pobedi na tri dobijene? :D
Ako je tako, ja mislim da imamo solidne sanse. :šal
Mozda i nije lose sto ulazimo u mec kao autsajder, kao slabije rangirani, kao neko kome ni tas na vagi nije naklonjen.
Dosta smo se ispaljivali kao ,,mocni Partizan''. Nasa parola je oduvek bila- bezi bagro da te ne pregazimo, tako da malo pritajenosti i tihog rovarenja nije na odmet.
Ratovi se dobijaju bitka po bitku, bitke sa druge strane metak po metak, a mi da pocnemo sa dobijanjem duela, sto vazdusnih sto zemljanih, da ne gresimo u dodavanju lopte kao osnovci, sto je svakako zbog pada koncentracije- kao kad se zablenes u pozamasni dekolte pa ni rodjene ulice ne mozes da se setis.
Dakle, da krenemo od osnovnih stvari u fudbalu i to ce svakako biti veliki pomak unapred u odnosu na prethodnu sezonu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Grobarski pesimizam? Pa nije niko pesimista jer to voli ili zato sto mu je to fetis ali ako ti zadnjih 3-4 godine uprava konstantno slabi tim i prodaje sve sto iole vrijedi kako imati drugaciji stav. Niko nije glup.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Ti rece pocetkom ljeta da sve ide ka tome da ulazimo u LS. Ne znas kako, ali ide... :D


Salu na stranu, imamo potencijal i podlogu da se borimo za prolaz dalje. Samo da trener to prenese na igrace, a kukanje ovde svakako nece imati negativan efekat na igrace i igru. :D


nevezano za clana kojeg si citirao,dada mnogi uvrcu pricu u poslednje vreme,jedno su pricali pre par nedelja sad sasvim nesto drugo ali dobro...


iskreno ja se ne plasim uopste ,prolaz 50-50% a vi pricajte sta hocete ,mi bar sto smo u sportu ceo zivot znamo situaciju i znamo da je sve moguce[iz iskustva pricam]

Samo muda da se skupe i da se da sve od sebe pa sta bog da,nece mi biti krivo kao verujem i vecini vas ako momci daju svoj maximum pa ako su ti Bugari toliko bolji od nas normalno da zasluzuju da idu dalje i srecno im za na dalje,ali verujem da ce nasi odigrati dobro pa cemo valjda i proci.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Mene licno ne zanima nikakav maximum da daju igraci, prosto interesuje me samo prolaz dalje u Play off, radi spasa kluba. Nek Marko Nikolic smisli sta ce da uradi, i na koju magiju ce da prodje Bugare.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.215
Evo sad sam prelistao sta bugari pisu na njihovom forumu, ljudi i oni su se posrali iskreno.
Evo vam par njihovih postova(google translate je u pitanju, al to nije problem :D :

1.Лош много, под условом да други имао 4 дивне парове ....
Мислим да ће се наставити Лудогоретз, али ове игре може бити прилично тешка.

2.50:50 Лудогоретз не у топ форми.Партизан ће бити одушевљени да се врате. Међутим, успех српске гомила Лудогоретз

3.Врло непријатно много! Надам се најмање среће прошле године сте отишли​​, сигурно ће бити тешко, Партизан ће бити вољни да се врате! Желим вам успех! Сада видимо да ли надоградњу до прошле године, тимови попут Диуделанзх не може бити мерило! Међутим, ако желите Лигу шампиона и много тежи противник ће морати да уклоните! Срећно још једном

4.веома гадан жреб, Срби их мрзе уопште историјска
наш тим је у класи прошле године, схватио сам да су Срби и даље исти састав, нису продали ниједан
Ми смо екипа и надам се класа победи
али срећа би га следећи много

5.Председник Патизан је у затвору ове године за 10 дана. Плус њихов тим наизглед није оно што је била прошле године.
Нема очигледне нападачи тада.
Дакле, иако је тешко Лудогоретз ће их уклонити

6.Извукао кратку сламку, најгори могући противник, шансе су, наравно, 50:50 ако Лудогоретз жели да се пробије у Лиги шампиона, требало би да их уклоните и желе да се подсете на чињеницу да прескочите колико је озбиљан противник ће имати Лудогоретз - Партизан држи 50% права на Лазара Марковића, који се прикључио Ливерпул из Бенфике за 20 милиона фунти и гробара'''' добила је 12 милиона евра, не заборави прошлогодишње јаке продаје њиховог Иван Иванов (2 милиона евра), Митровић (5 милиона евра), тако да сам може да направи све врсте ресурса овог тима и да никада не треба потцењивати

Eto to je to, ni oni nisu odusevljeni sa nama :D Mozemo mi njih da prodjemo, ajde malo optimizma(makar nerealnog :D)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.271
Reaction score
34.083
Локација
vaginamandibularia
E da nam je ono robotsko ponemčeno jadno govno klose, pa da iz tri šanse da dva jadna, ponemčena, pedersko ustaška gola...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ok zreb, fifti fifti sanse

Mnogo je dobro sto je prva utakmica u gostima, stavlja nas u bolji polozaj, moci cemo da igramo rasterecenije, oni ce imati imperativ pobede ako stvarno zele tu LS, ocekujem da im strpamo 2 komada, videcemo koliko cemo primiti, 4 ne sigurno
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Jbte Djura je opste poznat u regionu, svi znaju da je zaglavio.. :D Cak ni ovim bugarskim SS-ovcima nije jasno zasto nemamo pojma, a prodajemo igrace po Liverpulu, Mancesteru, Anderlehtu itd. To samo moze ovaj iz zatvora da im objasni.

Eto vam ga sad, ako oni imaju pesimiste, zasto mi nemamo pravo da kukamo kad smo u mnogo gorem polozaju? Nemoj da mi neko vise dira pesimiste. :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bio sam uzivo prosle godine a sad odgledah na net-u revans od prosle godine.
Mi smo promasili 6-7 bas dobrih sansi i da smo poveli verujem da bi ih prosli.
Dokle su oni dogurali svi znamo..
Sreca je neophodna da bi se u bilo cemu uspelo u zivotu..
Naravno da prati hrabre..
Nadam se da cemo biti hrabri i da su Bugari svoj kredit srece potrosili prosle godine..
Treba podrzati momke i struku..
Ja sam odlucio jos od kad je Stanoje oteran da nikada necu kriviti ni jednog naseg trenera i igrace..
Za mene su krivci u foteljama jer kod njih je noz i pogaca..a oni od kad su u klubu pogacu celu uzimaju za sebe ni mrvice nisu ostavili Partizanu..
Napred crno-beli momci ,napred Marko :pfc::pfc:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.912
U grupi sa PSV, Dinamo Zagreb i Chernomorec bili su prvi sa 5 pobeda 1 remi i 0 poraza.
U 16tina finale ibacili Dinamo Kiev i ispali od Valensiju u 8mina finalu.

Zadrzali tim, i pojacali se.

Odrace nas...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.912
Pardon kolega, skrolao sam Wikipediu brzo i nervozno, pa sam obnevideo. :banghead
LAZIO su izbacili...:roll:

Ja bi ovde igrao tesku bunkericu. Sa 3 stopera, i kontre, da drzimo neizvesnost do kraja druge utakmice.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22

Ne vidim razlog ni za pesimizam, ni za optimizam. Vrlo je jednostavno, imas 180 minuta da izbacis Ludogorec, ako ne mozes, nisi za Evropu i kraj. Na stranu to, kako su oni igrali prosle godine i sto su jaci u odnosu na proslu sezonu. Mislim da je negde bolje sto se prva igra tamo (iako nam to ne ide na ruku po tradiciji), jer mislim da Marko zna dobro da napali ekipu na JNA. Odigrati tamo pametno, smiriti ritam utakmice, ali uz nas posed lopte, ne dozvoliti im da diktiraju tempo i mislim da se vracamo u Beograd sa velikim sansama za prolazak.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Kad vam dodje Je-Ne-A bice vam zao sto ste mracili.. :D

Treba takodje napomenuti da su Bugari zbog propisa sve utakmice odigrali u Sofiji, nakon sto su nas izbacili. Jedina ekipa koja ih je razvalila je bio Bazel u plej-ofu za LS, 6:2 u ukupnom skoru. Tad sam pomislio koji smo mi raspad, ali vraga, pocese Bugari cesljati sve redom u LE.. :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Dobar deo posla treba zavrsiti tamo i ne cekati da ti frustrirani kreteni sa zapada zvizde na JNA ako u 20. minutu bude 0:0. Rasovic je prosle godine isao na to na ne izgubi ili eventualno izvuce minimalan poraz i to se videlo po stavu ekipe. Kada smo dosli u prednost kao da smo bili iznenadjeni takvim razvojem dogadja, nismo znali sta da radimo i u zadnjih pola sta se nismo sastavili na terenu dozvolivsi im da postignu dva gola, a mogli su jos neki. Ekipa i trener koji ne znaju sta hoce obicno tako prolaze. Nadam se da ce neke pouke iz toga biti izvucene.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Iscekivanja, ocekivanja... evo u zadnja 3 dana iskucase se 10-20 stranica, sigurno par stotina poruka na ovoj temi a ove Farane niko ne spoemnu :D

Nego...dugo pratim forum ali se ne secam kada se zadnji put desilo da je oko nekog protivnika misljenje ovako podeljeno, i to ide se iz krajnosti u krajnost, jedna polovina misli da ce da nas pregaze kao tenk, a druga polovina je ubedjena da mozemo da ih izbacimo.

Ili mi debelo nemamo pojma o nasem protivniku, ili jos uvek nismo svesni snage naseg time pa ima onih koji znaju nesto sto mi, obicni smrtnici, o nasem timu ne znamo..neki kvaliteti ili sl?

Po mom misljenju mi se pitamo, u fazonu ako ne zaigramo puno bolje nema nam spasa. Ako zaigramo...nije Ludogorec Barselona..:wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top