Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Upravo su na sletanju, još jedno 5-6 minuta...
Edit: Evo sleteli posle 5 sati putovanja, tačno u 23:58 po našem (22.58h po tamošenjem) vremenu. Fala qrcu.
fo.jpg

Jesu ovo sleceli na aerodrom ili autoput :)
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Jedino na rts 1 umesto raspalih "srecnih ljudi". Na dvojci ide fudbal omladinaca sa nemcima. Ja mislim da ce nas govna ovaj put zajebati. Potajno se ipak nadam da ce pustiti prenos nekako. Stvarno nemam zivaca za jebene linkove.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Партизан у Торшавн отишао по дуплу победу (уторак, 20 часова)

22 јул, 2014 0
Промењен термин укрцавања, не и план лета ка трећем колу квалификација за Лигу шампиона! Шест сати кашњења на аеродрому „Никола Тесла”, без повишеног притиска код тренера црно-белих Марка Николића

zurnal.rs




sasa-ilic%281%29.jpg
ФОТО: ФК Партизан – Најновије околности не мењају наше амбиције. Овакве ствари не смеју да нас поремете. Било је предлога да кренемо и на дан утакмице, али ово је најлогичније решење. Размрдаћемо се мало у хотелу, у јутарњим часовима одрадити лакши тренинг – открио је Марко Николић принудну промену Партизановог плана до почетка утакмице на „Торсволур” стадиону.
Шеф струке црно-белих, уочи реванша са ХБ Торшавном, још једном је био јасан:
И у овој утакмици идемо на победу! Желимо достојно да представљамо српски фудбал, сваки бод је значајан.
Опрез – мајка мудрости, девиза које се придржавају у Хумској.
Очекујем офанзивнији ХБ него у Београду. Својевремено су победили Салцбург, ремизирали са Малмеом. Репрезентација је, такође, знала да изненади. Озбиљно, од првог секунда!
Николић одлаже причу о Лудогорецу:
Принцип фер-плеја не дозвољава да причамо о Бугарима док дефинитивно не елиминишемо Фаране. Нећемо калкулисати, нити правити тактичке промене, без обзира што знамо да ће нас Лудогорец снимати на острвима.
ХБ Торшавн – Партизан
Стадион: „Торсволур”. Судија: Димитар Мечкаровски. Помоћници: Дејан Неделковски и Гоце Петрески (сви Македонија). Први меч: 0:4.
ХБ ТОРШАВН: Гестсон, Р. Јенсен, Т. Давидсен, Холм, Дос Сантос, Р. Давидсен, Ватнсдал, Јенсен, Бенјаминсен, Едмундсон, К. Муритсен. Тренер: Хедин Аскхам.
ПАРТИЗАН: Лукач, Вулићевић, Б. Илић, Станковић, Волков, Лука, Дринчић, Брашанац, Грбић, Шкулетић, Лазовић. Тренер: Марко Николић.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pa Vi posle plaćajte pretplatu.... :banghead

U inat :pickaciganska idemo u grupe takmičenja bilo kog Evropskog. :D:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
izvestaj!

Uopste me ne bi cudilo da veceras na RTS-u puste reportazu gurbeta sa priprema , cisto malo da izvelicaju njihove raskosne talente. . . :banghead
Gledacemo voljeni klub makar i na nekom polu-streamu (od koga mi se vec dize kosa na glavi)
Veceras lagano do gola , pa polako . . . Bilo bi mi zao da ih ponizimo i sportski , kad je vec uradjeno ovo sa kartama.:roll:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Da covek poludi od nepravde..:banghead

Jesmo li mi gradjani drugog reda pa postoje dvostruki aršini u svemu za musave i za nas..:banghead:banghead

Javno ih treba napasti za ovo..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovaj moj post tice se LS ali dotace i (malo samo) nasu PR menadzerku.Sta ce se desiti ako kojim slicajem Dudalanz izbaci bugare (znam da je sci-fi ali lopta je okrugla),a nas izbace(pu pu jedi g...a srna) farani,jel ce slediti izvinjenje makar.:confused
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Ne znam sta je gore- da nema prenosa ili da postoji prenos ali u cuvenom kombinovanom obliku :banghead.
Neka se teraju u tri lepe, nas ili ne daju, ili nas daju kombinovano (od toga cigane 85 minuta, nas 5 minuta) ili zbog Boljeg zivota i Srecnih ljudi ukljucenje kasni 5 minuta. :banghead
Jeb'o im pas mater.:banghead
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Evo, na sportskom dijelu vijesti na jadnom servisu jadne svrbije tek u dvije riječi spomenuše utakmicu sa HB-om, o prijenosu ni riječi. Bar da upute izvinjenje jer neće biti slike iz FO ili da kažu da pokušavaju sve da obezbijede prijenos, ali jok, boli kurac njih.

Em amateri, em bahati i bezobrazni.

Da smećari igraju, bila bi i jednosatna specijalna emisija sa sve Živadinovićem, majku im prljavu jebem! Ali sad igra tamo neki Partizan, pa nećemo se cimati, pustićemo 137 epizodu Srećnih ljudi na jebenom smrdljivom servisu zemlje lažnih doktora i umno poremećenih premijera.

Što se utakmice tiče, ne očekujem sjajnu igru, ali sve bez pobjede bi bilo malo je reći razočaranje.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ах, тај однос ФК Партизан и његова идиотска "управа" и РТС ...
Волео бих одговоре на два питања:

1. Када је "јавни сервис" последњи пут послао коментатора на гостовање Партизана? Ја се не сећам, а нисам баш млад, и памтим свакакве небитне глупости.
2. Када је "јавни сервис" последњи пут уплатио неки динар на рачун ФК Партизан на име ТВ права за утакмице на стадиону ЈНА?

Какви идиоти воде овај јадан клуб, добро је да смо уопште погодили на која то острва треба да се иде. Г-ђица "директорица маркетинга" поред обавеза које има око мутавка и Тумбе, сада мора и да мисли о тим острвима и што су их Викинзи откривали који мој.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Ne zna se ko je gori,nas vajni marketing ili govna sa rts-a. Da oni ladno ne prenose utakmicu kvalifikacija za LS jedinog ucesnika iz Srbije???
Nemam sumlju da bi prenosili rome sa sve novinarom na stadionu na F,Ostrvima.
Ja sam im poslao prigodno pismo,a evo i maila ako nekoga mrzi da trazi na prethodnoj strani. [email protected].
PRITISAK!!!

Sto se utakmice tice nadam se pobedi opet,jer ako ni zbog cega drugog trebaju nam ti bodovi za neke od narednih sezona,a ovo je idealna prilika d povecamo taj zbir,
Idemo momci,srecno veceras :D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top