Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
@ Grobar UE

Ti si samo statisticki "frik" i mucki provokator koji lupa napamet, kakve veze ima sto su oni prezimili u Evropi, i nama je to uspelo 2 put za 70 godina.. :D Ironija, sta je to?

Znaci za 3 godine prodjes Sirak, Valetu, i ostalu boraniju, pritom ne otarasis se Djure i smatras da je bliska proslost totalno marginalna.. Moracu ponovo da procitam Radio Milevu, mozda sam propustio Djurinu bombu..

Istina je i da nam nikakva uredba ili dozvola iz saveza ne pomaze, zato sto je ostalo samo novca za burek.. Ali ako nista, time bi spustili cenu ovim svojim domacim vedetama, tako da kako god okrenes, to pravilo treba odjebati sa sve menadzerima, ali to su samo vlazni snovi.. Ne znam jedino da li se ista menja ako Srbija ikad udje u EU, onda ce to ici malo teze sa uredbama o strancima, ali dotad ce ostati samo Rasa Babic..
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
A gledano sa druge strane, zamisljam sad forumase ili strucni stabovi ovih klubova iz povlascenog dela zreba, sigurno bi svi voleli nas da izbegnu , ipak smo barem po imenu najveci klub od ovih ostalih nepovlascenih.Mozda barem jos malo pamte neke nase uspehe.Tako da bilo ko da nam zapadne, samo jako, sa svakim od ovih klubova mozemo da se nosimo.NEK SE ONI MALO NAS PLASE :D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sad sam i APOEL pretresao jer nisam ih nesto pratio od onog naseg ispadanja, imaju kontinuitet od tada svake godine u LE ili u LS uz onu osminu finala LS, tvrd orah svakom, upisali i nekoliko "vidjenijih" pobeda i skalpova favorita, zajebao ih Maribor prosle godine u tvrdim tekmama ih izbacio a Maribor znamo da je prezimeo i to je nekad nama bila boranija i smejali smo im se i prizeljkivali ih ali Maribor se prati sad i oni su izuzetno ozbiljni tako da drugari dajte tu Spartu pa sta nam Bog da, jesu "nezgodni" nabili su mocnu Levadiju koja je namucila nase komsije Perhane jednom ali ipak ih dajte:D

Dok se mi preganjamo ovde sa vecitim prvacima vaseljene i prema njima riktamo svet ide dzinovskim koracima napred a nekadasnja boranija je postala zid u koji pedantno udarimo svake godine u sezoni kupanja kukala nam majka...i cim nas prodju na kvacilo i u petu pa prezime u Evropi ti Apoeli, Ludogoreci kurci...kao da im mi sluzimo da se okuraze i otvotri im se sve?

I ovo sto mi kenjamo stalno treba jaka liga za uspehe u Evropi, treba moj kurac, Maribor igra Cipiripi ligu sa Koprom i Domzalama, treba normalna i uredjena drzava, treba dobra ekonomija naravno za nase uslove i bez lopova u upravi i da vidis kako i iz cipiripi liga moze da se prezimi, a nasi klubovi svi ispadose u prvom kolu LE jer su igrali sa ciganima namestene utakmice pa stigao Grodig i Trencin da naplati to...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ne, nego će Andora da bije Makabija kao gost, baš kao i Norvežani u Bukureštu. Ne zajebavaj 'leba ti.

pa po toj logici aj da kazemo "bla bla bla... ne nego ce Partizan da izbaci Makabija..." :D
Salu na stranu, dajte ljudi da dobijemo konkretnog protivnika, pa onda da dobijemo konkretan info o toj ekipi pa onda da se poredimo sa njima. Ovako se lupa napamet..eto ja kazem, da su tolika sila ne bi pobedili "samo" sa 1:0 u gostima, mozda uopste nisu bili bolji u duelima nego ih ukenjalo da umuvaju neku frljotku? ili su se ispromasivali silno pa zavrsilo "samo" 1:0?..Hocu reci, dajte malko vise informacija o protivnicima, pa da vidimo konkretno na papiru sa cime imamo posla!

Edit: eto sada vidim da pojedini iznose iformacije koje imaju..bice zajebato!

Ko prezivi do sutra u podne alal mu metla!

Sto se mene tice, utisak mi je isti, bez obzira na "ime" koje sutra izvucemo moramo puno bolje da se pokazemo ako zelimo da se borimo za prolaz.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da ponovim... sasvim je nebitno koga dobijemo. Sve su to ekipe "tu i tamo", sa kojima možemo da igramo, da pobedimo, ali i da izgubimo. Mnogo toga će zavisiti od nas. Odigramo li kao protiv Farana, nema šta da tražimo. Mora to i bolje i više ukoliko želimo dalje.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
@ Deki

A ja ti kazem da su i u Izraelu kladionice popularne, ne samo u Niksicu kada igra Celik.. :D Ove rezultate prvih utakmica protiv totalnih autsajdera ne treba uzimati za ozbiljno, vise od pola ekipa je odigralo nulu do poluvremena, nije sve bas tako kako izgleda. Jos da nije klupskog koeficijenta, neki bi odigrali i X. Kad bi samo znali koliko klubova sa istoka namesta ove prve utakmice u sezoni kupanja, zgadio bi vam se fudbal, tu ima svasta da se vidi, posebno je simpaticno kada padaju kvote na azijiskim kladionicama oko toga, da li ce i jedni i drugi dati gol i sl. :puke mislim ono, sve zive kladionice su u Gibraltaru, ovi odigraju 0-0 protiv Slovacke svoju prvu zvanicnu utakmicu, sa faranima odigraju 7+ u revansu.. Ali da ne idem previse u off, odjavljujem se za danas, obecavam.. :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
ma dajte ljudi! sve ove ekipe su tu negde. sitnice, nijanse se vagaju. nema smisla. jedno je sigurno: KOGA GOD IZVUKLI, KRECEMO KAO BLAGI UNDERDOG! hajde bas da vidimo kako cemo proci kao nepovlasteni. dok smo bili u boljem sesiru nikako nam nije uspevalo da se nametnemo kao tim koji je u nekakvoj prednosti zbog koeficijenta.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.359
Локација
Kej Republika
Ekipe su tu negde sa nama. Ukoliko ne budemo pravili pocetnicke greske, eto nas dalje.
Cekajuci zreb...
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
IDEMO DALJE!!!!!!!!!!!!


pozdrav za andriju madjara :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ekipe su tu negde sa nama. Ukoliko ne budemo pravili pocetnicke greske, eto nas dalje.
Cekajuci zreb...

Domen naučne fantastike?

Makabi- Izaelci nam NIKAKO ne leže i to se dokazalo godinama unazad. Tu nemamo šanse.

Sparta- Očekujem da nas nakantaju u Češkoj sa 3-4 gola razlike.

Ludogorec- Uništiće nas! Imaju odličnu ekipu.

Steaua i Apoel su timovi koje priželjkujem, jer protiv favorita mi igramo fudbal, a ovi drugi nisu nešto.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Jedine izraelce koje smo pobedili I prosli dalje,koliko se secam su bili Makabi iz Haife u prvom takmicarskom kolu nakon sankcija 1996. godine (3:1 I 1:0). Zatim nas izbacio rumunski Nacional.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Steta sto nema jos neki klub sa Farskih ostrva u trecoj rundi kvalifikacija :D

Ne bih voleo Dinamo Zg.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Sve je to u "deset dkg". Uglavnom, vjerujem u prolaz najiskrenije. Protiv Makabija i u dvije pobjede.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Овде није битан толико противник колико ми сами. Што рече Газда са свима њима ми можемо да играмо, како да победимо тако и да изгубимо. Па баш из тог разлога кажем да смо ми себи најбитнији. Верујем да ће екипа бити много чвршћа, бржа, али и расположенија у нападу, када на терену поново буде Волков, као и Бранко! Верујем такође да ће Марко успети да их мотивише додатно ако за то буде имало потребе. А и самим играчима биће све јасно када дође до тог 3. кола. Мислим да можемо, али да ли хоћемо, видећемо. Док прође ово друго коло, па да максимално се окренемо том трећем.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ljudi realno mi se cini,da ovaj Ludogorec mozemo nekako proci,protiv njih smo makar u BG odigrali korektno,u odnosu na ostale utakmice.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Snezo lepojko ustaj sunce jos malo pa ce zreb.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sve ove ekipe ulažu i svake godine su sve jači i jači..
Stojković.Jojić,Marković Lazar, Mitrović,Ivanov..
5 vrhunsdkih igrača iz prošllih kvalifikacija nema :banghead:banghead
I tako svake godine , menadzeri i uprava se bogate a klub nema para već skoro 10 godina ni travu da zameni..
Jbg skupo seme hoćemo a to košta..
Danas čekaju protivnika pa ako na sreću prodjemo-prodjemo, onda će za 4 kolo dovesti 1 igrača ( naravno slobodnog-bez obeštećenja ) a posle rasprodaja..
Ali mi Grobari smo ludaci -vezaćemo se dinamitom kao u Gazi-i dićemo Makabi u vazduh.. :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma sta bude,bude.
Sreca nije nikad bila nas saveznik,tako da se danas nista narocito ne nerviram.
Ko god padne na izvlacenju,nece bas da NAS tako lako zgazi.
Naci aj da vidimo,dizanje ruku i nogu unapred ne vodi nicemu.
Marko mi deluje kao covek,koji ne kuka unapred.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top