Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
@lazarp,pa ni Mančester Siti,ni Šalke nije,ako bi imali takav pristup.Ja moj Partizan volim,ali znam da može i zaslužuje bolje i više.Što bi Dule Vujošević rekao suva drenovina se cedi samo u narodnim pesmama...
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Dođoh iz Hrama ponosan punog srca, ponosan što navijam za Partizan, što sam Grobar!

Odigrali smo dobro, da se ne lažemo. Ali, Turci su bolji za 2 klase od nas. Mi nismo igrali pilićarski, igrali smo otvoreno, koliko smo mogli i koliko su nam ove zveri iz Turske dopustile. Odavno nisam gledao ovako dobru ekipu u Hramu. Osramotili se nismo, iako je rezultat visok. Treba im pružiti ruku i čestitati, a mi da teramo govna iz uprave.

Dobili smo novog vrhunskog desnog beka. Bravo mali. :clap Ne bih više nikog izdvajao, svi su borili i ginuli na terenu, meni je to dovoljno da mi srce bude puno.

Bilić je takav lik, gospodin, šmeker, fudbalski stručnjak... Svaka mu čast, mnogo ga gotivim.

Kiša je bila sito večeras. Lepo su se izbistrile one jedinke koje žive za crno-bele boje od onih koji žive da budu viđeni, uslikani i da gledaju velike evropske timove po lepom vremenu u Hramu. Kakvo navijanje, kakva podrška, kakva iskrena ljubav u našem Hramu večeras... Ko je otišao kući posle 60 minuta, ćelava mu keva.

Dobro pamtim sve!!!

:napred Partizan

Edit1: Još samo da se načestitam svega i svačega govnjivom žabaru. Toliko.

Edit2: Slažem se potpuno oko taktike sa Dvoglavim, da u Jelenu igramo 442, a u Jevropi, ali samo u gostima 4231. Kad igraš kući, pred svojim navijačima, napadni pa šta bude. Nemoj pilićariti. Da je ušla ona za 1:1 ili da je đubre žabarsko sviralo čist penal nad Škuletićem, ko zna šta bi bilo. Kao i to sa formacijom, ko zna šta bi bilo da smo krenuli sa 4231. Ostaje samo nejasno uvođenje Ninkovića i posle 0:4 vraćanje u 4231. Ninković je klasičan igrač za one preko puta. Po svemu.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Dosadasnja praksa nas uci da mi ovo treba lagano da izgubimo. Primimo gol u prvih 20 minuta, posle jos jedan ili pred kraj prvog ili ped pocetak drugog i cao zdravo.
A i povreda o kojoj se toliko pica nas je hendikepirala opasno..

Ipak, drma me neki lep osecaj pred veceas, i pritom ne pricam samo o jednom bodu, vec o sva tri!

Da citiram i iskritikujem sam sebe!
Izgleda da sam ipak bio u pravu samo za onaj realan deo, tako se na zalost i desilo..
A ovaj subjektivni osecaj me grdno prevario, izgleda da se odnosio na tri divne devojke u drustvu posle utakmice a ne na tri boda. Jbg ista brojka ali totalno druga ciljna grupa.

Kao sto rekoh gore, mi smo bili gotovi na 2:0. Primili gol na pocetku, primili na kraju prvog poluvremena i cao zdravo. A te primljene golove na kraju poluvremena mrzim najvise od svega, nekad me vise iznerviraju cak i od samog poraza! A posle toga je bilo samo pitanje volje protivnika, koliko ce da nas stisnu i koliko ce gola jos da nam uvale!
Sta reci, izgubili smo amaterski..jbg tako ti je to, mozes da se protegnes samo onoliko koliko si dugacak!

Ima jako puno losih stvari u nasoj igri veceras, nekih totalno nerazumljivih ali i smesnih i komicnih situacija!

Ipak, i pored svega na mene je jedna stvar ostavila jako pozitivan utisak. Nesto meni veoma bitno. Primetio sam i na 2 i na 3 i na 4:0 da smo se borili, trudili bre i borili kao da mozemo da se vratimo, cak i na 4:0!! Naravno nismo tako delovali stalno ali u puno situacija jesmo. Mnogo mi se svidja taj voljni momenat kada ti i posle primljena 4 gola za 50ak minuta pokusavas i dalje da stisnes i napadnes protivnika, ne odustajes, pa cak u par situacija pokusavas i atraktivno da stvoris sansu prebacivanjem zadnjeg igraca odbrane preko glave i to iz mesta kako bi proigrao svog igraca koji se ubacuje iza ledja.. ili presingom vec na zadnjoj liniji protivnika, ili pokusavanjem da izdriblas 3-4 igraca i da udjes u sansu - treba veoma jaka zelja i volja da tako nesto pokusas protiv protivnika koji te je pregazio kao brzi voz.. doduse ne svidja mi se nacin, to nepotrebno driblanje i te egzibicije pogotovo kada imas vec otvorenog igraca kome mozes da odigras precizan pas po zemlji i koji ce se naci u mnogo povoljnijoj poziciji od tebe, ali jbg to je suvo neznanje i nije poenta moje price.

Sada lepo sa istim zarom da se vratimo JSL livadama, i da nastavimo da dominiramo! I u to ime da zavrsim ovaj vecerasnji post:

Jadna je ta liga u kojoj mi ovakvi onoliko dominiramo! Ako mi ovako smesno delujemo protiv prosecne euro ekipe, a opet tako vanzemaljski delujemo protiv vecine domacih ekipa - kakvog su kvaliteta onda te domace ekipe i cela liga sveukupno? Jad i zalost!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Sve ste napisali, ipak, evo mene opet...
Uprava, tim bez pleja i mnogo čega ostalog, povređeni i roviti fudbaleri, razlika u klasi, loša odbrana Lukača, previše stari i previše mladi igrači, odluke trenera i tako redom...ne vredi vagati šta je više a šta manje presudilo da ovako rezultatski potonemo...ali, potonuli smo...

Nadam se da je neko igračima i treneru rekao da je ovo najteži poraz Partizana u Evropi u našoj kući, i da njima zbog toga nije svejedno...meni nije svejedno...nadam se ni njima...

Najbolje, ali i najteže se uči na sopstvenim greškama, dobro, shvatam, mali Žile je stvarno u nekim stvarima još dete (nažalost, on i Panta najviše tako deluju baš na terenu), i ne možeš od dece tražiti da urade ono što tražiš od odraslih, ali...ovo treba da je veliki nauk Žiletu da dobro razmisli pre nego što na konferenciji za štampu pre neke utakmice izjavi - idemo na pobedu...
A videli smo večeras koliko je to bila promašena izjava....
Zato, o pobedi se uvek i stalno ,,priča,, samo na terenu, a pred novinarima - bolje ne!

I, svejedno što ljubitelji statistike broje koliko mi nemamo pobedu u Evropi, koliko nismo dali gol i slično, mene statistika ne interesuje, svaka nova utakmica je priča za sebe, i svaka nova akcija na utakmici je priča za sebe...
Vi bre, deco, fudbaleri naši, strašno zadržavate loptu, stalno je carinite po tri puta, pre nego što počnete da mislite šta ćete s njom...a mnogo sporo mislite...
Zar je moguće da niko nema rešenje još ranije, zar je moguće da igrač koji hoće loptu prosto dođe, vraća se nazad (!) na metar od igrača, koji loptu ima, pa da bi mu je taj dao...gde nestadoše dupli pasovi, otvaranje, nuđenje...
Onaj sebičluk u trenutku kada ti je saigrač sam (a ponavlja nam se to!), po meni je u rangu onoga zbog čega je nesrećni Trajko izbačen iz tima! (iako se nećete složiti sa mnom, ali...jbg...Trajkovo je bilo glupo,. ali ni ovo nije uopšte pametno ni fer...)
Zaista, potreban nam je totalni ,,remont,, od terena koji ,,ne pije vodu,, do omladinske škole, koja pored onog što nam je dobro, treba da ,,uveze,, i ono što nemamo, o upravi i ekonomiji, ne vredi ni da pišem...,istupismo,, i istrošismo tastature koliko puta smo to pominjali...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da me je neko prosle subote prije podne pitao da li pristajem da dobijemo derbi 1-0 i da izgubimo od turaka kod kuce ja bih iste sekunde potpisao. Iste sekunde.
Igracemo mi i evropu opet kako treba ali je potrebno par stvari da se rijesi u srpskom sportu. Ovaj tim nema kvalitet za visoke domete a to je krivica svi znamo cija.

Brine me i rad omladinske skole jer ovo sto izlazi u zadnje vrijeme je prilicno lose. Tu mislim i na nedorecene Mitrovica,Markovica te Jojica. S.Jovetic i Nastasic su jedina dva igraca extra klase koji su otisli ne kao talenti nego gotovi igraci za najvise domete. U modernom fudbalu kretanje bez lopte je postala najvaznija stvar a meni se place kad gledam nase mlade igrace, pogotovo u utakmicama kao ova veceras. Bojim se da nam je i skola otisla totalno do vraga.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
E koja bruka i sramota, na sta smo mi spali da se zadovoljavamo iluzornim titulama u iluzornoj ligi JSL. Ovi su nam pokazali gde smo u odnosu na neki srednji kalibar Evropskog fudbala...

Nisu igraci krivi sto ne znaju, krivi su oni koji su ih doveli tu gde jesu. Kriva je Mutava spodoba sa celokupnom njegovom garniturom od uprave do navijaca. Ajde da se vidi neki progres i zelja za boljim sutra pa da se uprava ne proziva nego samo daje podrska igracima, ali sutra ne postoji bukvalno...Svakog dana dno je sve dublje. Davno je bila ona parola ako se secam dobro u PG..."Ne moze Partizan da zaradi koliko vi mozete da ukradete" ....

I sta sad treba kao da se okrenemo JSL ligi, neko ce reci nasa realnost?! mene iskreno bas briga za te domace titule kada smo dosli do nivoa da se nadigravamo sa timovima iz San Marina itd... O kvalitetu fudbala na derbiju u subotu ne vredi trositi reci- Katastrofa!

UPRAVA NAPOLJE!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.789
Arrsenal je jedva ali bas jedva prosao u LS pored Besiktasa.

Besiktas je razbio Torenhema u Londonu I realno je trebao biti rezultat 0-4.

Besiktas je PRVI na tabeli u turskoj.

A mi igramo smesan fudbal I nismo fizicki spremni za Evropu. Kad smo vec gubili 0-4, prizivao sam I 5ti, jer Nikolic je zreo odavno za petardu kako bi se spustio na zemlju posle te mega giga njegove statistike iz nikakve igre. Igra nam je nikakva, i od kad je dosao, redovno bacamo prvo poluvreme.
Naravno da nije krivac za sve ali...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нема шта огромна разлика у квалитету, физичкој припреми, завршници. Док они скоро из сваког шута у гол, дају исти, ми од одличних прилика правимо или фаул у нападу, рука, или нешто треће. Но нема се шта замерити, што неко рече нисмо ни први ни последњи који овако губе, али ја и даље верујем да ће нас ово само учинити јачим, показати неке недостатке, који ће се можда закрпити па онда поново, тако јачи у неке нове европске утакмице.

Жао ми је што ово морам да кажем али Лазовић је почео да ме нервира до крајњих граница. Ми би имали баремн 10 шанси више по утакмице да није његових офсајда, пропуштања кроз ноге које никада, али готово никада не упале, пета, и одбијања лопти од њега као да добацујете зиду. Заиста не видим разлог зашто јуче нисмо могли видети нападача кога имамо на клупи. Јер ово са Лазовићем више иде у комедију. Ок, направи он некад добар потез, али брате за то му треба бар једно 15 лоших! То мора да се нешто мења!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
:thumb up najveći dobitak meča: još jedan potencijalno koristan igrač ( Stevanović) :clap
:thumb down najveći gubitak meča: razbijene iluzije nekima od navijača :roll::confused


ne znam da li je zabranjen ovaj site ali retko realan pristup od njih, primećujem već nekoliko puta u poslednje vreme - pozitivna promena u odnosu na prethodne "napise"
ne znam ko piše jer se ne potpisuje, ali obratite pažnju na poslednji deo teksta, o upravi:

Anatomija jednog ubedljivog poraza
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ko god se nadao bio mozda nekoj nasoj pobedi ili da odvaljujemo Besiktas (a ima vas dosta inace nebi bila ovakva reakcija posle poraza) ja za te osobe nemam reci jer sam siguran da se u tom slucajno pojma nema o fudbalu.

Pa ovi turci su daleko najjaca ekipa u nasoj grupi iako nekima po imenu zvuci Totenhem kao jaci. Mi smo gubili od daleko losijih ekipa u evropi (naprimer grci na strani).

Veceras uopste ne mogu da zamerim nista igracima, turci su imali 6 suteva na gol od kojih su postigli 4, jednom stativu i jednom je Lukac odbranio. U evropi je glavno pravilo da se SVAKA GRESKA naplacuje...mi uopste nismo lose odigrali na sredini terena i stvorili smo par lepih akcija...

Da su cigani Besiktas mi bi i protiv njih pukli ali nasa sreca je ta da se u Srbiji ne koriste greske kao u evropi i zato imamo takve rezultate.

Znamo takodje da jedan Lukac NIKADA nece ni u pola zameniti Stojketa.
Znamo takodje da jedan Stankovic NIKADA nece biti na nivou Savica, Ivanova.
Znamo takodje da jedan Demba BA zaradjuje za 3 meseca kao svi nasi igraci i zaposleni u FKP GODISNJE!

...i posle svega toga vi kukate? Ovo je nas maksimum u evropi i da smo odigrali BEZ GRESKE, kao protiv Totenhema, mogli smo se nekako nadati tom jednom bodu, ovako nema teorije!

PS: Sinoc je Lazovic bio DALEKO najlosiji na terenu, il je padao il je izgubio loptu. Neobicno skroz za njega ali desava se i to. Sigurno nije namerno gresio a bolje da gresi kod 0:3 u LE nego u nasoj ligi kod 0:0!


Glavu gore braco, igramo to takmicenje a ne znamo ni sami kako smo dosli do njega...dakle svaka utakmica treba da bude kao praznik a ne da sluzi tome da nam se sjebe ovako dobar pocetak sezone koju nismo zadnjih 10 godina imali...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
E jebi ga sad, retroaktivno smo se setili i derbija...
Cemu to?
Ja sam prvi mracio pre duela sa njima, komsije su dovoljno jaka ekipa da mogu da nam naprave probleme.
Dobili smo 1:0, stvorili smo dosta sansi, Nikolic je slomio utakmicu sa izmenama, eksploatisali smo nadmocnost nasih spiceva i bolju fiz.spremu.
I na toj utakmici smo imali problema, sve kao posledica stvari o kojima je pisano.

Ali, Besiktas je isuvise ozbiljan tim, sa ozbiljnim trenerom...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ZELJA i REALNOST...

zelja je jedno a realnost je sasvim druga....sto se evrope tice!

Da smo svi realni mi ne bi pravili sada dramu od ovog poraza!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Још пар запажања...

- Миладин Стевановић пријатно изненадио, самоуверен, прилично сигуран, без претераног респекта према снази ривала

- Вулићевић виђен у источној ложи у полувремену, лепо расположен, надам се да ће нам се што пре вратити

- брука и срамота у вези стања терена, само 10 дана после завршене реконструкције. Питам се да ли је дренажа уопште урађена, не зна се да ли је већа срамота ако није урађена или ако је "урађена" на овај начин

- други гол Бешикташа из офсајда, видело се још са трибина али је снимак потврдио. Да имамо и то у виду, јер ако већ помињемо офсајд код шансе малог циганина Јовића, поменимо и ово. Не кажем да нас синоћ не би натрпали и без тог гола, али примити гол из офсајда у 45. минуту ипак није за заборав - све сје то икс детаља који утичу на коначни резултат
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
FKP

Ne znam da li je neko ovo pre spominjao pa se unapred izvinjavam ako se ponavljam. Mislim da je naša najveća greška u poslednjih deset godina to što smo promenili travi na stadionu.
Po onoj livadi onaj Tore bi sam sebi slomio nogu prilikom upada u prosečnu rupu, Kavlaka već vidim kako mu lopta udara u busen, odskače i lopta odlazi negde kod autokomande. Đemba Ba bi se više plašio rupa nego lavova u Africi i dok ne skonta gde sme da stane među kraterima šesnaesterca, Lukač bi mu živu loptu iz nogu izvadio. Realno kod Turaka usled fenomenalnih livadskih uslova na terenu dva kidanja prednjih ukrštenih ligamenata kolena, tri pucanja mišića bi bila neminovna i teško da bi sa osmoricom završili utakmicu tako da bi bilo lakih 3:0 za nas za zelenim stolom.:buhaha
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
Da boli,naravno da boli,ali nisam ljut. Razocaran pokerom da,ali ne osecam neki bes. Smeta mi sti je ova ekipa,za koju sam misljo da noze sa svima odigrati ega,dozivela klasicni izuvanje iz cipela. Ovaj put cu samo o pozigivnim stvarima:
-miladin stevanovic. Odigrao vrlo dobro. Svideo mi se u svim segmentima. Takav je bio veceras,ali necu da pozurujem sa ocenama tipa "necemo osetiti vuletovo odsustvo". Za tako nesto treba kontinuitet,a on je ipak mlad decko.
-navijanje. Retko ga komentarisem,ali veceras je bilo izvrsno,narocito ono na kraju.
-nismo napravili sranje. Cak smo aplaudirali bilicu I dali ganferima udicu da nas prozivaju za"podrijetlo". Nesrecnici oni mali pogani.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ja sam zadovoljan sto protiv ovakve ekipe nismo dozivjeli drugu tikvu napr.
Iskreno bih zelio da vise nikad ne zaigramo u evropi dok se sansa za ovakvim unistenjima drasticno ne smanji,a isto toliko poraste da konacno nekog otresemo.

Bilic je jedan od vece trenerske gospode koja je gostovala na nasem terenu.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Жао ми је што ово морам да кажем али Лазовић је почео да ме нервира до крајњих граница. Ми би имали баремн 10 шанси више по утакмице да није његових офсајда, пропуштања кроз ноге које никада, али готово никада не упале, пета, и одбијања лопти од њега као да добацујете зиду. Заиста не видим разлог зашто јуче нисмо могли видети нападача кога имамо на клупи. Јер ово са Лазовићем више иде у комедију. Ок, направи он некад добар потез, али брате за то му треба бар једно 15 лоших! То мора да се нешто мења!

Mene Danko, kao pojava, iritira vec vise od 10 godina, ali se stvarno ne mogu sloziti sa ovim gore. Bez njega u timu, ne da bi imali 10 sansi vise, nego vjerovatno ne bi imali ni jednu sansu protiv prosjecnog jsl-igasa.Pogotovo kad je i kapiten van igre.
Evo i sinoc je, bar po meni, bio jedan od boljih igraca. Jeste da je grijesio dosta, ali sam prilicno siguran da bi se te greske svele na minimum kada bi, kao i ostatak naseg tima, odigravao prvom do sebe, bez ikakve zelje za nekom kreacijom.

I ona greska Drincica kod drugog gola je posledica toga sto Drincic i B. Ilic cesto moraju da kreiraju igru, jer je jos odavno jasno kao dan da mi pravu 10-ku nemamo, i to je po meni najveci problem ove ekipe. A ako zelis da iskreiras neku sansu, mora malo i da se rizikuje...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Знали смо да ће доћи дан када ће неко казнити све оне грешке и пропусте које иначе правимо, ето то се десило синоћ, гости јесу показали више, доказали су свој квалитет, оправдали су улогу фаворита, али је наш пораз превисок, мислим да нисмо заслужили да изгубимо са 4 разлике, али ето тако се завршило.
Било је тренутака добре игре, имали смо и ми своје добре ситуације као и пар контри које су могле да буду крунисане голом, велика школа за нас.
Наравно, руку на срце, могли смо да доживимо и пораз већи и од оних 1:6 из 1976. Богу хвала па је остало на 0:4.

Понављам се сада, али за нас је велики успех што смо уопште успели да се пласирамо у групну фазу, излишно је наводити бројне разлоге зашто је то тако, узрок свих наших проблема, је у централној ложи, док је тај олош у клубу боље бити неће.

Свака част сваком ко је синоћ био на Стадиону ЈНА и бодрио Парни Ваљак, грмело се из свег гласа, подсетили смо на стара добра времена, уздржали се од било чега што може да нанесе штету нашем клубу и коначно показали да смо прави, да нам је Партизан на првом месту.

Подршка нашем тиму и на 0:4 ми се чини као најава неких бољих, лепших времена.
То смо ми, верни од смрти, упорни и тврдоглави, наш тим може да буде поражен и надигран, али наш дух и нашу песму ништа не може да утиша, ништа не може да сломи.
Дај Боже да се тргнемо, разбудимо, и отерамо ову багру, да нам сване, да нам клуб буде прави какав и треба.

Партизане тебе лудо волим, и кад та Љубав мени ствара силну бол.
Нема предаје, сви уз клуб, Мурата нисмо заклали, али ћемо да прикољемо Ћуране.
Главу горе, идемо даље.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Posle prespavane noci i hladne glave.....

Jako,jako lose.

Kada smo poslednji put ovako ponizeni na nasem stadionu?

Mislim da je moglo bolje , iako je protivnik veoma jak.

Evropa je jedino merilo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top