Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Nemam osecaj da igramo veceras,niko o tome ne pise.Na forumu 2-3 posta o utakmici,63 o Milinkovicu i drugarima.

Duel dva slabasna tima sa solidnim napadima i ispodprosecnim odbranama.Kladionicarski,gg3+ dolazi sigurno.

Ko ce pobediti?Ne znam.Tim ciji napadaci daju vise golova nego sto primi odbrana.To svakaki,ali ce veceras to doci do izrazaja.

Kao i uvek,nadam se da pobedjujemo ali igram na AZ.Mi smo u prethodnoj deceniji,DECENIJI,pobedili dva tima,od toga na misice,jedva,Sahtjor koji je vec otisao dalje.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Jasno je da moramo da danas izginemo na terenu a mi na tribinama da bi se nadali povoljnom rezultatu. Za mene je povoljan rezultat samo pobeda!
Uopšte ne znam ovaj AZ u kakvom je stanju i kakve ima ambicije u LE ali mi je simptomatično da je po kladionicama kvota na njih 3.6. prosto mi ne deluje realno
da ekipa iz realno dosta jače lige od naše bude toliko potcenjena. Nadam se da znaju nešto što mi ne znamo.
U svakom slučaju svim srcem i glasom danas uz naše momke, zvali se oni Živković, Babović ili Božinov.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
...

PS: Pobedimo li LE onda idemo automatski u LS, dakle nije bas toliko beznacajno ovo takmicenje :D :D :D
Au, pa onda su ova tri boda utoliko važnija! :D

A valjda još uvek važi i onaj fazon da u nekoj fazi LE i LŠ, pojedini iz grupa LŠ ispadaju u LE, kod pojedinih koji su prošli svoju grupu u LE!

Kraće rečeno, još uvek ove sezone imamo šansu da se igramo sa Barselonom, Realom, Bajernom, itd...samo da oni ispadnu a mi da prođemo... :D
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Аз и остали Холанђани...

Једино што ми даје наду пред овај меч је да смо ми "позитивни" с Холандезима. Два пута смо играли с Гронингеном и два пута га избацили. Чак га је и Јеша, с најгорим Партизаном који ја памтим, избацио. То су нам, колико знам, једини дуели с Холанђанима. Понављам, то је једино што ми даје наду пред вечерашњи меч. Све ово остало, што се дешава ове сезоне као да сам већ преживео пре десет година. Не довођење појачања, испадање од Артмедије, испадање од Петах тикве, Ребер-Јешић сезоне, циганско дизање из пепела уз помоћ државе...(додуше, те две дупле круне донеле су им касније Топлицу, Дан Тану, Весића, Лукића, Терзића и педесетак милиона дуга на терету пореских обвезника Србије, али то је нека друга прича. Карма је јебена ствар.) Управо због овог дежавија, нисам оптимиста у погледу вечерашњег меча. Не сећам се да смо икад флеке из првенства, а нарочито дербија, испеглали у Европи. Ситуација где смо одличне партије у Европи сјебавали у првенству су, мање - више уобичајена ствар. У Мадриду 0:1, за викенд у рупи 0:3 и слични излети. Не бих се данас освртао на разноразне појаве у управи, на клупи и терену јер појединачно су битни ко лањски снег, данас игра Партизан, он је једино битан. Напред Црно - Бели.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
75072434.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Европе лига

Стојанче, стварно немамо разлога за смех, чак бих рекао да је ситуација где освајамо Лигу Европе реалнија од ситуације где ове године освајамо првенство Србије. Нема то никакве везе с изгубљеним дебијем, већ са тим да би ови наставили по свом све и да смо победили у рупи. У Европи бар не морамо да бринемо да ће нас сопствена управа избојкотовати ради љубави и мирних снова оног чије се име не спомиње у културном друштву..., мада ако Аугзбург ургира код Меркелове свашта је могуће.Ако тета Ангела има ружне снове, овај "наш" пет дана не сме ока да склопи...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Pre utakmice volim malo da gvirnem ovde, na Forum, da vidim kakvi su utisci i tako to...a danas...skoro pa nigde žive duše...e pa zato ću ja pre nego što krenem da dosađujem još jednom!!! :?

Gledam malo po ostalim portalima...komentari u stilu, a zašto da im dođem na utakmicu, uprava ovo, uprava ono, da je tu Paun, pa da su tu pojačanja, pa ovo, pa ono...pa bih onda i došao a ovako...

Znate šta, ja drage volje mogu da prihvatim da sam glup što idem da gledam Fudbalski Klub Partizan, ali ljudima sa takvim stavovima (koje navodim), mogu samo da kažem: brate, mnogo ste razmaženi...

Mene ustvari čudi želja da se stalno komentariše nešto što ne pratiš dovoljno ozbiljno...
Ako nećeš brate na utakmicu, misliš da je ovakav Partizan nizašta, šta ga uopšte i komentarišeš?
Čemu neprekidna želja u našem narodu da mu je slađe da opljune po nečemu i nekome, nego da izađe negde da prošeta, popije nešto, pojede, nađe neki hobi...

Mora li baš u svakom danu da neki negativizam provaljuje sa svih strana?
Koliko god da je sve crno oko nas, zar je moguće da ne možete da pronađete negde bar neku trunku belog?

Evo, baš za inat svima, svemu i svačemu, pokušaću da srećan i radostan odem na utakmicu, pa makar nas tamo bilo ,,šačica govana,, ili ,,šačica ludaka, budala, Hrvata, Jugoslovena, Šiptara, Muslimana, Srba,, ili bilo koga drugog, bilo koja šačica bilo koga i bilo čega...

Evo, pokušaću baš, zainat svemu da se ne nerviram i ako puknemo žestoko, i pokušaću da se smešim i ako mi njih puknemo žestoko, i neću jadikovati pa čak i da bude nerešeno...

Dosta mi je više da neko i nešto pokušava da odredi ono što je moja suština...

Moja suština želi sad da ide na utakmicu i da se tamo dobro provede...i ne želim da me bilo ko, bilo šta, sprečava u tome...

Odoh...

:D::BB:šal
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Prvi put da nisam optimista...
Kao sto rece kolega voleo bi da pobedimo ali igrao sam na AZ
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Ne bih voleo da pobedimo ali sam igrao na nas :D

Sta je tu je, mi iz ove koze ne mozemo. Ostaje nam samo da se uzdamo u igrace i Grobare, pozrtvovanost ovih na terenj i glasne zice ovih na tribinama, svih jebenih 90 minuta!!!
Jebe mi se za gmazove iz uprave, vazan je samo Partizan. Oni ce dobiti svoje, pre ili kasnije.
Imam dobar predosecaj iako ne zracim nekim optimizmom.
P.S. Da budemo lideri u ruskoj dumi :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nekada sam se tresao dve nedelje pre ovakvih utakmica a sada mi je raspoloženje kao da igramo protiv Bajine Bašte prijateljsku.Nemem nikakva očekivanja,sve mi je ravno do Kosova.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Ajde vreme je za nesto pozitivno da se desi... :napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Ako i bod uzmemo da se šutiramo u pedu.
Upravi jebem sve od A (do) Z.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
RTS se ukljucio a iza Strajnica - 100 ljudi.
Ocekuje se oko 10 000.A to je neki znak upravi!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Zaboravimo bar ova a sledeca 2 sata , na sve probleme oko naseg Fk, dolaze nam Holandezi, sampioni ove zemlje od prije 6 godina, klub koji je remizirao pre 3,5 decenije na Cairu a onda isprasio nislije u revansu,imali su tad najjaci tim u svojoj istoriji, dogurali do finala Kupa Uefa te sezone.
Ici na gol vise, i mi kao i klubovi iz "Nizozemske", igramo na takav nacin, pa kom obojci kom opanci.Neka taktiziranja sa ovim nasim timom, nisu moguca.
Sutirati sto vise iz svih pozicija prema golu, ostro centrirati i nadati se da ce lopta nekog njihovog da zakaci, promijeni smjer ili da njihov odbrambeni igrac reaguje seprtljavo, kao onaj Ceh Lescak iz Anderlehta, kao Pap iz Steaue ili oni centarhalfovi iz Neftcija.Davali smo dosta golova u Evopi nakon frljoka, greski protivnickih golmana, zabica i slicno.Cak je to uspjelo nedavno i nesrecnom Nemanji Petrovicu.A ne uzdam se mnogo u neke nase zicere, jedan na jedan s golmanom, sansa da ga damo na taj nacin je nekih 5 posto, a i davanje golova nakon nebeskih skokova nasih igraca, nakon prekida, malo je moguce.
Na drugoj strani ocekivati , neki biser i nase odbrane te tragikomicnih intervencija, koji smo se cesto nagledali , kada je Partizan u pitanju.
Nadati se da ce ovih drugih ipak biti manje
Borba i nek je sa srecom, jebiga, sto bi rekli autsajderi u ovoj situaciji , lopta je okrugla, pa sta bude bice.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Partizan (4-3-3): Živko Živković, Vulićević, Leković, Balažic, Fabricio, Jevtović, Brašanac, Babović, Andrija Živković, Aboubakar, Šaponjić

Mozda postava koja je trebala da istrci i u rupi.. Ispada kao da se nas trener i u derbiju cuvao za utakmicu u evropi ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top