Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Da su oni htjeli da se trude ne bi imali tabelu sada kao sto imamo... Ljudi nama je receno da nam se sprema scenario kao kod cigana i da moramo da se primirimo... Hajd da sam to cuo od ljudi koji su grobari, nego meni je to licno u 4 oka rekao covjek koji prati cigane kao sportski novinar, sa kojim se znam 20 godina koji dobro zna situaciju u fudbalu i mrtvi njihov navijac ali covjek iskreno rekao sta on zna.

Mi titulu ne mozemo uzeti ni pod tackom razno, NE SMIJEMO jednostavno.

Gurajmo tu evropu koliko mozemo i to je to ... jebani smo od strane drzave.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Onda tako da im se namestimo da nas guze i da ćutimo, a ne kao onaj ludi Vujošević što se buni, pa zbog toga za malo da nam ugase klub.

Svako pristajanje na ovakav scenario je i saučesništvo, mogu oni da nam ne daju, da nameštaju, ali naš klub ne sme u tome da učestvuje. Treba da igramo i da se ponašamo kao u sezoni 2013/2014 kada se to jednom već desilo, ali smo bar bili prkosni, dobili smo ih u derbiju i igrali smo hrabro do zadnjeg kola, a ne ova saboterska bruka, koju očigledno mogu da popuše samo napredni grobari, koji su sramota kao i naša kolabricionistička uprava.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Jebote, čak je i Djura Mutavi grizao da uzme titulu ... proleće 2014. je period kada sam bio ponosan na FK Partizan kao retko kada.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Djura je bio drug razlicite politicke stranke u odnosu na cergare....a ni sa njim se nismo dobro proveli. Ne smem ni da pomislim sta ce tek da bude sa ovima koji su "napredni" kao i cergari...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nije Đura bio baš toliko mutav koliko se nama činilo...
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ja ovu upravu nit podržavam, niti sam previse protiv njih, nama ni jedna uprava ne valja, od kad idem na utakmice od sezone 1998/1999 uvek nam je smetalo nesto i uvek se skandiralo protiv uprave, al neke stvari su vidljive na pozitivno, i kod toga ne treba zatvarati oči.
Pitam se samo jednu stvar, posto nam je prioritet da igramo LE ove sezone sve i da ostanemo bez titule i kupa, recimo ostvarimo neki lep rezultat, poput onog iz 2004/2005, koji je nas cilj i interes da igramo i 2016/2017 opet LE bez pokušaja da uđemo u LŠ?! To mi jedino nije jasno.
Beže nam cigani dosta, ali ima mnogo jos da se igra, ne mogu ni oni sve da zatvaraju, a bice i tog plej off-a gde ce svasta biti.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ne mogu cigani toliko da zatvaraju koliko mozemo mi sami sebe da useremo. Slazem se, interes nam je valjda titula, pa tek onda LE. A ne kao sad, poceli smo lose sezonu i u 5. kolu smo skontali da nam je interes Evropa i da titulu pustimo niz vodu. A mozda je to i bio napredni cilj, jos pre pocetka sezone, pa nas je iznenadio ovaj uspeh u LE?
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Onda tako da im se namestimo da nas guze i da ćutimo, a ne kao onaj ludi Vujošević što se buni, pa zbog toga za malo da nam ugase klub.

Svako pristajanje na ovakav scenario je i saučesništvo, mogu oni da nam ne daju, da nameštaju, ali naš klub ne sme u tome da učestvuje. Treba da igramo i da se ponašamo kao u sezoni 2013/2014 kada se to jednom već desilo, ali smo bar bili prkosni, dobili smo ih u derbiju i igrali smo hrabro do zadnjeg kola, a ne ova saboterska bruka, koju očigledno mogu da popuše samo napredni grobari, koji su sramota kao i naša kolabricionistička uprava.

Svaka čast! To je to. To je suština.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Kao da je prvi put da se to radi sada kada je naprednjačka uprava. Pa od raspada Jugoslavije više titula smo im sami poklonili nego što su ih oni svojim zaslugama osvojili....zečeviću crkni.

Slaviće se bahato


Naravno, ne mislim da treba da se ćuti. Neka svako pođe od sebe. Ja ne ćutim. Ipak, nisam optimista.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kad se na nasem oficijalnom sajtu klikne -Takmicenja,pa onda UEFA,verovali ili ne,izlaze utakmice 2013/14.Partizan-Thun 1-0 i Thun-Partizan 3-0.Hteo sam da proverim tacne datume utakmica,mozda budem u Spaniji bas u X kolu,a oni izbacuju Partizan-Thun???Pa dali je moguce?2013/14,a sada je 2015/16,jos imamo sanse da prezimimo.Njih bas zabole.Cudim se sto nema utakmice sa Apoelom....Pa ovo je da se krsti covek levom rukom.
EDIT Moja greska.Postoji deo UEFA 2015/16,ali je i taj deo nekako konfuzan.U svakom slucaju-moja greska,zato nisam hteo da brisem post.Mada,kad se klikne UEFA takmicenja izlazi ono sto sam gore napisao.Znaci-Takmicenja-klik,UEFA takmicenja-klik,2013/14.Nije to tesko popraviti....
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.609
Локација
tamo daleko...
Kada se setim slinih usklika "umri bando crvena, sjasi itd", kao i molbe da damo vremena novoj, naprednijoj upravi, ne mogu a da se ne zapitam kako je bilo ko mogao da ocekuje boljitak, u situaciji gde jedna banda menja drugu. U situaciji gde psihopata drzi sve, i gde ocigledno ima materijal kojim moze svakoga da uceni necim, jedini spas po JSDP je frontalna borba. A ako nema ko da se bori, onda ko nas jebe, i treba da nas ugasi.
 

kova

Početnik
Учлањен(а)
01.12.2006
Порука
7
Reaction score
0
Ај ако има неко од Гробара из Фоче, а да ће ићи у четвртак на Билбао, нек ме контактира на приватну поруку. А уједно молим администрацију да ми досзволи приватне поруке на пар дана. Хвала.

едит
може и из Требиња ако неко иде
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.961
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
UEFA je napravila najavu utakmice protiv Atletika:

http://www.uefa.com/uefaeuropaleagu.../match=2016994/prematch/background/index.html

Nadam se da će neki od domaćih "medija" znati da iskoriste nešto od podataka iznetih u ovom tekstu.

Možda činjenicu da je Kapiten (veliko "K") Partizana Saša Ilić igrač sa najviše nastupa u evropskim kupovima među svim igračima učesnicima ovogodišnjih grupa UEFA klupskih takmičenja.

Možda činjenicu da Partizan nikada nije izgubio od španskih klubova kao domaćin u utakmicama evropskih kupova, čak ni kada smo "domaćini" Sportingu bili u Istanbulu (hvala sankcijama "međunarodne zajednice").

A očekujem i bujicu intervjua sa bivšom zvezdom Saragose (koliko beše minuta odigrao?), pavijanom Stefanom Babovićem. Serem mu se na "karijeru".
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Prava utakmica nas ocekuje u LE za par dana.Steta sto necemo imati zadnjeg veznog u timu ali svi znamo ko je najveci krivac za takvo stanje,ne bih se vracao na te ciganske sns debile..

Nadam se x-su iako ocekujem poraz. Po mom misljenju 99% je babovic starter ,da li ce to biti dobro ne znam..

Favorit u kladzama je bilbao. Jedva cekam utakmicu :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Roviti Oumaru, Balazic....nece biti motora na sredini u vidu Brasanca cak nema ni tog Jevtovica da bar glumi zadnjeg veznog....Babovic se vraca...ne gine nam N.Petrovic na sredini mada se vise plasim Babovica na sredini nego njega. Utakmicu sa najjacim rivalom ove polusezone docekujemo desetkovani sa novim trenerom koji jos nije stigao ni tablu da okaci....
Vreme je da Bozinov konacno proradi na velikoj sceni nadam se da je upravo to najavio u prosloj utakmici....nama je odbrana busna da busnija ne moze da bude i to najvise zato sto nemamo defanzivnog veznog u ekipi.
Samo neka Drulovic napadne svim silama i maksimalno naostri ekipu pa da vidimo gde smo.....nemamo sta da izgubimo i treba da rizikujemo i jurnemo ka velikoj pobedi koja bi ozbiljno priblizila evropskom prolecu za koje vecina navijaca POJMA NEMA STA ZNACI jer su totalno pogubljeni zbog ovog haosa u prvenstvu.....
Navijaci su toliko izgubili strpljenje da ako Bilbao ne daj Boze povede nastace pesimizam koji nece moci da se razbije do kraja utakmice....jos ako krene da se energija usmerava na onu budalu babovica i svinjske glave u upravi mogli bi oni bodovi u augzburgu da nam budu poslednji....

Jeste da su i dalje tu svinjske glave i tatin sin ali dosoa je novi trener, ostvario pobedu na debiju i zaboravite bre sve lose bar na tih 90 minuta i SVI K'O JEDAN !! Velika utakmica nas ceka u cetvrtak protiv velikog protivnika gde imamo veliku priliku za evro-prolece. Meni je iskreno zao da nam ovakvu utakmicu pokvare svinjske lopovske glave i neki tamo tatin sin a vi kako hocete....

I ajde da vidimo te "vodje Juga" da li ce uspeti da organizuju navijanje kako treba da ne izdominiramo kao protiv Batea....ili je previse opasno nesto dobro uraditi kad Partizna ima sansu za veliki uspeh....jebem vas u usta ciganska.....
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Nemoj sve u isti koš, ovaj apel se pre svega odnosi na nervozni i frustrirani deo istočne i zapadne tribine koji ne može da iskontroliše svoje emocije i energiju troši bacanjem kletvi na igrača sa brojem 10. Slaviću dan kada ću mu videti leđa. Tačnije, kad okonča (ne)fudbalsku karijeru, ovako uvek postoji šansa da se vrati nazad.
Inače, toliko su mi zagorčali život igrama i rezultatima u ovoj mučenoj ligi da ne mogu kao čovek ni da se radujem uspesima u LE. Drago mi je, normalno, ali sve ovo je previše mučno. Pošto je titula takoreći nedostižna, jedine 2 stvari koje bi mogle da me usreće su proleće u LE i trpanje cigana u derbiju. Sve ostalo je ništa.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
A možda ga čeka pozicija trener/igrač? Čisto ono da pripomogne kad ne ide ekipi. Eventualno sportski direktor/kapiten?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top