Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizan ove sezone živi evropski san!

10 bodova će biti verovatno dovoljno za prolaz. Dakle bar bod protiv Bilbaa u Bg, remi u Holandiji, pobeda nad nemcima u BG. A moguće da bi i 3 remija i 9 bodova bilo dovoljno.

Ajmo crno-beli, možemo!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
aaa-rul.jpg


Molim lepo....

Daće Bog da se nastavi niz i u trećem kolu.

aaa-rul.jpg
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Partizan ove sezone živi evropski san!

10 bodova će biti verovatno dovoljno za prolaz. Dakle bar bod protiv Bilbaa u Bg, remi u Holandiji, pobeda nad nemcima u BG. A moguće da bi i 3 remija i 9 bodova bilo dovoljno.

Ajmo crno-beli, možemo!
Nereseno sa baskijcima i svabama kuci + nereseno sa lalama u gostima nas 99,999% vodi u evro-prolece....tim rezultatima bi imali vise osvojenih bodova u medjusobnim duelima protiv dva direktna konkurenta - Az-a i Augsburga pa nam mozda cak ne bi stetilo ni da obe izgubimo od Atletika. Ukolio nam je cilj bar to drugo mesto....mada kako je krenulo :šal
Koliko god da ne bi bila katastrofa i da ostanemo samo sa 6 bodova jednostavno ne smemo da razmisljamo o tome ni sekund. Pokazali smo da itekako mozemo da nadigramo i AZ i Augsburg tako da je sada evro-prolece dosta blizu i taj zicer moramo da iskoristimo. Raspored nam ide lepo na noge u zadnjem kolu cak i da ostanemo sa 6 bodova imamo sansu da pobedom odemo dalje, a verujem da ce ta utakmica biti samo proslava evro-proleca.
Ekipa je zasluzila maksimalnu podrsku i vreme je da krenemo i u prvenstvu kako smo u Evropi....

A kada dodjemo do 1/16 finala....ko zna sta ce posle da bude ova ekipa je totalno nepredvidljiva....
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
@Kejp, oplakah, hahahahahaha :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

Iskreno, juce mu nemam sta zameriti... Zna li se stepen povreda za abua i balazica?
Sto se bilabaa tice, bojim se da se sad ne dignemo, pa da nas oni prebiju i strpaju 3-4 gola... jebiga i barsi su dali 4. to bi nas totalno poremetilo
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Ne samo odbrana gola, nego konačno zakrpljena leva strana plus odlična ofanziva po boku. Usralo nas samo tako.

Kakav je to koridor bio leptejebo. Tu nije jebo samo onaj ko nije pitao.... Jedna lasta ne čini proleće ali daj Bože da smo se tu konačno zakrpili. Valjda će i Fabricio da profitira i dalje mi je klimav.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Partizan ove sezone živi evropski san!

10 bodova će biti verovatno dovoljno za prolaz. Dakle bar bod protiv Bilbaa u Bg, remi u Holandiji, pobeda nad nemcima u BG. A moguće da bi i 3 remija i 9 bodova bilo dovoljno.

Ajmo crno-beli, možemo!

Ne znam na temelju čega baš toliki optimizam ,dobili smo švabe ali da smo baš toliko bili bolji i nismo, stvarno bi bio red da ponovo odgledate negde snimak utakmice i da malo prikočite sa euforijom.Pobedili jesmo,i to u gostima,i to švabe ,i to 2 razlike sve to je za svaku pohvalu,sreću i veselje ali kad se malo prisetim šta su nam radili u obrani nije mi baš toplo oko srca.Stvarno smo imali mnogo sreće ali sreća prati hrabre,Partizan je zaslužio tu sreću ali ako nešto ne promenimo u obrani mislim da nam ni sreća više neće pomoći.
Iz iskustva znam da posle velike Grobarske euforije obično usledi Grobarska kataklizma,smak sveta....Zato polako iz utakmice u utakmice pa šta nam Bog da:napred Partizan
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Obojica pauziraju po nedelju dana.Jevtovic nesto duze,oko dve nedelje.

Hvala, ziv i zdrav bio!

A sto se tice Fabricia... ne znam, podseca me na Eduarda, doduse razlicite su pozicije. Evidentno je da hoce, cini mi se da ima slifa, ok je tip. Trebalo bi po meni uzeti u obzir da j i prvi put van Brazila, jezik, mentalitet, sve... A opet sa druge strane, za 26god 11 klubova, huh... Ako nista plijeni gradjom :D Ima skok igru, postavlja se dobro, ali rodjace, panican je nekad... Sve se nadam da ce to doci na svoje, samo da ne zaigra onaj stalak za infuziju (ostojic)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ako cemo realno kod te odbrane gola on je sve i zasrao na pocetku svojim ispadanjem.
S loptom je odlican i na igracu s loptom je dobar, bez lopte je totalno neinteligentan i neobucen.


apsolutno tacno! SVE augzburgovo je islo preko naseg levog boka u prvom poluvremenu. bobadilja svaki put neometan prima loptu i radi sta 'oce.
ipak, mali ima stofa, a cini mi se i sportske drskosti. videcemo...ne donosimo olako zakljucke da smo resili problem levog beka.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.436
Reaction score
38.137
Partizan ove sezone živi evropski san!

10 bodova će biti verovatno dovoljno za prolaz. Dakle bar bod protiv Bilbaa u Bg, remi u Holandiji, pobeda nad nemcima u BG. A moguće da bi i 3 remija i 9 bodova bilo dovoljno.

Ajmo crno-beli, možemo!

A moguce i da ispadnemo sa 4 pobede i 12 bodova.

Rano je za kalkulacije, prerano.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Hahaha :D

Милинковић: Премијер још није честитао

03 октобар, 2015 0
"Сигурно има преча посла. Пуно ми је срце што изузетно добро представљамо своју земљу на европској сцени и што из утакмице у утакмицу подижемо углед српског фудбала"




kiza%282%29.jpg
ФОТО: И. Милутиновић Да ли вам је, баш као и после тријумфа над АЗ Алкмаром, честитао и премијер Републике Србије Александар Вучић?
- За сада - није... Сигурно има преча посла. Пуно ми је срце што изузетно добро представљамо своју земљу на европској сцени и што из утакмице у утакмицу подижемо углед српског фудбала. Драго ми је и што смо наше људе из Немачке и Аустрије учинили срећнима, после славља над Аугзбургом осећали су се поносно. Честитке стижу из свих крајева Европе – открива Милинковић.
ruznal
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svakako velika pobeda koja mnogo znači kako klubu, tako i nama navijačima da se unese malo pozitivnog duha na našim utakmicama, nadam se da će se iskoristiti to na pravi način. Kada se sagledava ova utakmica, ne treba je gledati iz nekog istorijskog ugla, kako pokušavaju neki mediji sa tim besmislenim trivijalnim računanjem godina, tako i ovde sa pravljenjem statistike u odnosu na neka prošla vremena, jer sve ima svoje.
Ono što je prvi utisak da za razliku od domaćeg prevenstva, gde "neće pa neće", u Ligi Evrope je skroz suprotno, "hoće pa hoće". Fascinantna je naša realizacija u ove prve dve utakmice u Ligi Evrope, tu smo na nivou velikih timova. Kada se sagledava odbrana treba imati na umu da su Nemci imali 30 šuteva na naš gol, što je nedopustivo i samo zahvaljujući sjajnim odbranama Živkovića i njihovim promašajima smo primili samo jedan gol. Ne treba nam tu samozavaranja o našoj odličnoj odbrani, oni su samo za prva dva minuta nastavka imali dve mrtve šanse.
Naravno da je za Evropu potrebna i sreća i sigurno je da su je ovi naši momci i zaslužili, ali neće ona stalno da nas prati, moramo i mi da se potrudimo da je držimo na našoj strani.

Ponovo su se javili glasovi kako je bitnija Evropa od domaćeg prvenstva, što je svakako skroz pogrešno, odnosno klasično razmišljanje gubitnika. Naš najtrofejniji trener u KKP je to lepo rekao da uspesi u Evropi ništa ne znače bez potvrde u domaćem prvenstvu. Čovek kojeg ne cenim zbog mnogih manifetluka u Partizanu je opet lepo pokazao kako se to radi pre desetak godina, kada su se uspesi u Evropi potvrdili ubedlljivim rezultatima u domaćem prvenstvu, samo na taj način Partizan može da predstavlja nešto i u Evropi, inače ćemo biti kao i mnogi klubovi koji su "igrali samo jedno leto".

Moj glas naboljem igraču utakmice je otišao Andriji Živkoviću , zato što je dečko svojim individualnim potezima direktno odlučio pobednika, ali njegov prezimenjak na golu nije ništa manje zaslužan za ovu veliku pobedu. Dečko je skinuo mnoštvo zicera i opasnih šuteva i još jednom je pokazao da se neki loši rezultati neopravdano lome na njemu, jer naš suštinski problem se ne nalazi na našem golu. Mnogi mu zameraju na lošim reakcijama na centaršuteve, što mu očigledno nije jača strana, ali koji je naš golman bio dobar u tome? Omerović je obeležio skoro celu deceniju a da nije znao da izlazi na nabačene lopte, Kralj, Stojković isti problemi. Ono što njih povezuje zajedno sa Živkom to je odlična odbrana jedan na jedan, gde su znali mnoštvo zicera da skinu, za koje je nekima ovde sasvim normalno da se to odradi. Sećam se da je Pandurović u sezoni kada smo potpuno dominirali (92/93) imao po dve zicer odbrane i to je bilo dovoljno da se sačuva mreža. Danas nam Borac pravi čarlame i bez problema ulazi u 5-6 mrtvih šansi. Tu je problem, u tome koliko nam protivnici prave 100% prilike, a ne u golmanu.

Imamo lepu poziciju, ne treba momke opterećivati mogućnošću proleća u Evropi, treba kao i do sada bez prevelike pompe i nabijanja pritisaka pristupiti sledećim utakmicama, ako se tako uradi i rezultati mogu biti veliki, veći od onog što smo očekivali posle žreba.

Bitna mi je titula, ali jednostavno gubi na vaznosti kad se od namestaljke s ofkom videlo sta se radi.
Kao da takve stvari ranijih sezona nisu dešavale kada smo osvajili titule. To nikako ne opravdava naše sramotne rezultate u domaćem prvenstvu.
Treba biti covek pa iskulirati onu izmenu iako je bila logicna.
Steta sto nije dao onaj majstorski gol, kapiram da bi mu jako znacilo.
Treba biti navijač čeličnih nerava, pa iskulrati njegovu igru koja je na nivou rekreativca. Da je neki klinac iz naše škola na mestu Burenceta odavno bi šljamare ovde radile, ali ljubav prema FM-u je čudo. Ono nije bila nikakva majstorija, nego bledi pokušaj imitacije Romarija, koji je za razliku od ovog rekreativca takve poteze izvodio nepogrešivo. Problem sa njim je što skoro svaki vezni igrač Partizana bi bolje reagovao od njega u onakvoj šansi. Učinak burenceta u Evropi je 0, ali ostale stvari radi za 10, dečko zna šta je to dobar marketing!
Bilo je gresaka, preterano dosudjen crveni, ali bilo je i dobrih odluka. Mnogi bi se zaleteli, pa svirali barem jedan penal na ona padanja. I crveni je dao pod zestokim pritiskom, posto u prethodnoj akciji nije svirao faul Babovicu posle kojeg mi dajemo gol. Na sve to, 3 gola u drugom poluvremenu, sest izmena, dosta zutih i prekida, on nadoknadi 2 minuta. Bratski od rumuna
Sudija jedino što je nama u korist odradio je puštanje akcije posle jačeg kontakta Babovića sa njihovim igračem posle trećeg gola, koji je mogao, a i nije morao da svira. Svi oni padovi u našem kaznenom prostoru su skandalozno sramotni i svaki je za žuti karton. Sudija još objašnjava njihovom igraču šta je uradio i kako je simulirao, samo je zaboravio da mu da žuti karton, dok je našem Subiću za jedan malo jači start bez razmišljanja dao žuti. Isto tako je još jedanput progledao kroz prste njihovom igraču koji je već imao žuti, kada je odvalio Petrovića.
Strašno je pogrešno to razmišljanje da treba da budemo srećni što nije svirao neki penal kod onih očiglednih simuliranja, time se samo pokazuje naša inferiornost i kompleksi niže vrednosti, zbog kojih je teško i napraviti neki uspeh u evro takmičenjima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Grobari, ima li gde da se procita izjava trenera Augzburga posle tekme?

Sto se tice Fabricia, odigrao je odlican mec. Nadam se da mozemo da pariramo Bilbau u Hramu, cak i bod u tom mecu bi nam bio zlata vredan.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
za bilbao ce da pukne takvo pumpanje u javnosti, da me je vec sada strah tog meca. mogu zamisliti naslove na dan utakmice:
"valjak nastavlja pobednicki niz",
"baski padaju u humskoj!",
"samo jedna rec:pOBEDA!!!", itd,itd.

valjda ce ekipa I trener uspeti zaobici taj podli vrtlog, I odigrati kvalitetno, mudro I hrabro. bod k'o kuca!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mene nije strah utakmice protiv Atletika jer definitvno mislim da je zadnja stvar sto cemo uraditi je zaletiti se da ih razbijemo. Nismo ni jednu utakmicu od pocetka kvalifikacija tako poceli nego smo cekali da nam se otvori prostor.
Veci sam optimista po pitanju Atletika nego po pitanju Cuke u ponedeljak jer smo ispraznjeni i osakaceni.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.295
Локација
Žrnov
Jedini nacin da Milinkovic bude smenjen je da nastavi da podjebava premijera...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top