Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedno pitanje za one malo upucenije.

Sinoc na utakmici na istoku je bio transparent "Francuz voli Partizan.O cemu se radi?Hvala unapred:ziveli
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Tusta i tma!Sinergija agentskog juga i SNS barona u upravi , na tribinama vlada kuga jer ljudi nisu blesavi, gadi im se ova kolaboracionisticka, saboterska Vuciceva gamad i zgadija, pa tako na "utakmicu sezone" za prolece u Evropi o cemu Zeljko Pantic manta ko papagaj dodje petnestak hiljada ljudi, Partizanovce ne mozes da prevaris kao ovo stado prekoputa!

Igru ne bih komentarisao, nije je ni bilo, bezmudo stajanje i blejanje, Bilbao je jaci za dve klase ali da ti na svom terenu ne sutnes cestito u gol, bruka i sramota...nije Drule kriv za to vec iskljucivo kolaboracionisti i lopovi koji ce nas sahraniti ako ih nekako ne znam kako ne oteramo zajedno sa onom placenixckom bagrom na jugu?!

Crni nas dani cekaju, mozda cemo se mi plasirati nekako na guzove dalje tu cemo ispasti naglavacke a onda sledi prolece ponizenja, sparing partneri drzavnom projektu mozda se vodja smiluje i da nam Kup ali samo mozda ako mu Vucela , Gmazura i Nedic popuse u kbinetu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nažalost uopšte nisam optimista po pitanju "proleća u Jevropi"! Mi jednostavno moramo kako znamo i umemo da isčupamo bod na sledećoj utakmici, kad već nismo juče. Ukoliko doživimo poraz, a pogotovo ubedljiv, izgubićemo i u Holandiji, mada, jedan bod i tu bi nam zlata značio. Dakle, sve će pasti na poslednju utakmicu protiv švaba u Beogradu. Uzimajući u obzir da smo u prvoj protiv njih imali neviđenu sreću, da su bez po muke mogli da nas petardiraju, cenim da će da nas rasture na JNA i odu dalje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ukratko, back to reality... kome treba vise

Ово је класичан пример утакмице где нам покажу да импровизација која се спороводи у нашем клубу нема шта да тражи против организованог система који противнички клуб има.

Био је Бешикташ у исто време прошле године, срећом па су ови мало слабији од њих, па смо боље прошли. Они су против АЗ извели други тим, вечерас им је играо скоро најбољи састав (на нашу жалост). Да не причам о појединцима, ову утакмицу је изгубио клуб, својим дилетантским приступом читавој сезони.

sve potpisujem. Samo da na neku srecu ili bilo sta izvucemo jos koji bod a da Bilbao ocisti.

Retka pametna stvar Tumbakovića je što je svojevremeno tukao Kovinjala.
Nikad odvratniji komentator.

kad je ovo bilo? Ja ne mogu da zamislim ovu scenu.

DODATAK:

Da li je moguce da je bio transparent zahvalnosti Milinkovicu. Pa govna jedna, kad ste posljednji put nekom treneru, kojima je po vise osnova trebalo dati podrsku, to uradili.

tmt_FKP-ATLB_22.10.2015_01_25810.jpg
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa naravno da je bio transparent kad su govna plaćena od ćaleta lažnog kapitena. Odvratna slika.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.494
Локација
tamo daleko...
Dali su Jokanu podršku da ode iz kluba.

Zato se sada zahvaljuju saboteru i neznalici, kome nije ni mesto bilo u Partizanu posle izjava koje je davao pre par godina. Ljigavci ljigavi. Najsramotnija ekipa koja je hodala Jugom.

Koliko nam samo malo nedostaje da budemo ozbiljan klub, ali to nikada nece da se desi, jer su sve uprave mislile kako da napune dzepove preko Partizana. Sa ovakvim Jugom, sve sto se desava Partizanu je "normalno" i ocekivano.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Gledajuci sa TV-a(kompa)meni je licilo da ovi zeleni iz Bilbaoa su bili duplo vise na terenu,da smo igrali nasih 11 protiv njihovih 22.Na svakom u crno-belom kad je imao loptu su bili po dvojca zelenih i samo u nekim trenutcima retkim smo uspeli da se oslobodimo pritiska.

Nema sta da ti se cini. Tako je izgledao i uzivo. Na stranu sto su dobra ekipa, igraju dugo zajedno, iskusni su i imaju kvalitet - ali impresionirala je disciplina i takticka obucenost svakog pojedinacnog igraca. Gledas neke situacije, za koje znas da bi se Trujicu odbila lopta od panja, Ninkovic bi je izgubio, Bozinov bi pao u velikom stilu rasirenih ruku, Babovic bi se razdrao na saigrace iz odbrane - a oni je resavaju kao od sale, imaju spremljen potez pre nego sto i prime loptu...

Jedino me muci - da li smo mi toliko losiji i to kao domaca ekipa, ili su oni sa svog 14-tog ili kog mesta u Primeri paralelni univerzum za nas. Onaj koji gledaju ovi dokoni ljudi sto prate fudbal osim Partizana.

I brazilac je dobar igrac,njega zabole protiv koga igra,samo da ga nevrate u favele.

Brazilijero je doktor. Da je dao gol, bio bi kompletan ucinak. Dok nasa decica iz La Masije ili Zemunela ili Teleoptika ili odakle su vec dosla, iz kojieh selendri nemocno krse rucice posle utakmice - u fazonu jbg. ipak je to Bilbao, uz neizostavno "aj' da menjamo dres" - taj Brazilac koga ovde Goran brani zdusno i pet minuta nakon zvizduka besni zato sto nije dao gol u 93-em minutu, pogotovo kad je video kako ovi menjaju dresove...

Kakav god da je igrac (mislim na kvalitet) - ima karakter na koji bi neki nesrecnici trebali da se ugledaju.

Koliko nam samo malo nedostaje da budemo ozbiljan klub, ali to nikada nece da se desi...

Da li je realno da napises ovako nesto!? Nama fali sve, od kafe kuvarice, preko normalnih portira koji stoje na rampi, pa do Kapitena prvog tima. Realno osim Voje, Trbojevica i mozda ekonoma - treba sve oterati. Cak i Bugija. Da ne pominjemo stadion, rezervne dresove, poimanje brenda, klupsku slavu, malogradjanski i podanicki mentalitet i naravno - nepostojece navijace... Malo nam fali!
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.494
Локација
tamo daleko...
Da, realno je. Malo nam nedostaje, samo malo vise postenja rukovodecih kadrova. Da te funkcije obavljaju ljudi kojima je stalo do sportskih rezultata, a ne samo do toga kako da se obogate od kluba. Oni su kao tas na vagi, koji srozava klub na najnize grane. Da upravu cine ljudi koji bi se borili za Partizan, posteno i od srca, sve ovo sto si ti naveo bi se resilo u danu. Umesto da smo bisere iz Teleoptika iskoristili da imamo stabilan klub u inostranim okvirima, ta su deca sluzila da bagra napuni dzepove. I za puko prezivljanje.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
kolega mrzim_sve je mozda malo preterao kad kaze da bi bukvalno sve rasterao, ali pogodio je sustinu. klub koji stoji na nogama kao pfc, nema perspektivu za neki jaci evro izlet. drustvena svojina-svacije-nicije ne moze biti kadar za odbijanje pera klubovima koji imaju zdravu organizaciju. ej bre, pa nase uprave se dogovaraju sa ciganima o prepustanju titula. o cemu dalje da pricamo???
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Није претерао човек, у потпуности је у праву. Погледајте само утакмицу против Бешикташа, пре 365 дана, и ову од четвртка против Билбаоа. Само Андрија Живковић играо ту утакмицу од почетка, а Нинковић и Грбић ушли са клупе! 9 стартера са те утакмице није у клубу! Два тренера промењена од тада! 365 дана! Па, мање се мењају екипе са којима играм термин понедељком увече, него састав ФК Партизан!

И онда ти налети клуб попут Атлетика. Људи који знају шта хоће. Људи који знају где су били пре 5 година, где су данас, где ће бити на крају сезоне, и где ће бити за 5 година! Насупрот њима Партизан, који ће како ствари стоје, и следеће године у ово време да игра утакмицу са 18 нових играча, са два промењена тренера до тада, са управом која фудбал није играла ни на Сонију. И онда ћемо да причамо да ли је тадашњи голман добро наместио зид, или да је тадашњи леви бек каскао за играчем уместо да "уђе" у дуел, или да се тадашњи везни играч саплео на лопту?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Inace opet ponavljam,... ko je mislio da mi ove mozemo sa ovim sastavom da dobijemo, taj nema pojma o fudbalu i bolje da kupi prnje a ne da spemuje forum sa kojekakvim glupostima.
Mijatovic je u pravu da sam spamovao temu ono vece jer sam se napio ko d... i poludeo od nemoci ekipe
ali , dve stvari nisu tacne
prva, procitaj bolje moje postove ... o svojoj prvoj recenici, ja sve vreme pricam da smo konacno dobili zasluzenu porciju realnosti (sto rece profesor)
Druga stvar.. ostajem pri tome da Alen i Bozinov ne zasluzuju svoju zaradu i da je nama trebalo nesto drugo sto pravi razliku za tu platu , a krivim iskljucivo vazuru i nikog drugog za ovaj fejl.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Brazilijero je doktor. Da je dao gol, bio bi kompletan ucinak. Dok nasa decica iz La Masije ili Zemunela ili Teleoptika ili odakle su vec dosla, iz kojieh selendri nemocno krse rucice posle utakmice - u fazonu jbg. ipak je to Bilbao, uz neizostavno "aj' da menjamo dres" - taj Brazilac koga ovde Goran brani zdusno i pet minuta nakon zvizduka besni zato sto nije dao gol u 93-em minutu, pogotovo kad je video kako ovi menjaju dresove...

Kakav god da je igrac (mislim na kvalitet) - ima karakter na koji bi neki nesrecnici trebali da se ugledaju.

Braziljero samo sto nije pojeo ,mislim instagram kinga po zavrsetku meca kada su prilazili jugu,doduse to se nije videlo ,ali bukvalno ga je par njih smirivalo i drzalo.Brazilac uopste nije bio naivan u toj situaciji
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svoju aviokartu i ulaznicu sam dao drugu. Ne pada mi na pamet da potrošim četiri dana svoga života na ove kretene! Cenim da će pući petarda.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Sve je moguće. Ali ako nastupimo u kompletnom sastavu, mi možemo da prođemo mnogo bolje nego u Beogradu, kada nam nisu igrali Abubakar, Brašanac, Saša Ilić, Babović, Jevtović, Balažic i Subić. Uveren sam u to. Igre i rezultati u JSL nisu merilo, zna se već zbog čega. Hajde, ljudi, igrajte maksimalno bar u Evropi. Tu niko ne sme da vam zabrani da pobeđujete.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Mi nismo poklonili karte,ali verujem da ćemo fokus baciti na shopping u Holandiji:D nabasaćemo verujem na biki und sneki po radnjama:D
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ozbiljno, ljudi, jel zna neko pouzdano kakav nam je "zdravstveni bilten" pred ovu utakmicu? Jel ima šanse da odigramo u kompletnom sastavu? Šta se dešava sa Brašancem, a pogotovo sa Ilićem?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za Brašanca se zna da je bila povreda, a šta je sa Sašom? Koju on povredu vuče?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top