Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Nadam se jedino remiju Augzburga i Alkmara to bi nam leglo ko budali samar.
Sa dva remija iz zadnja dva kola bi prosli dalje u tom slucaju :pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Samo da ne bude 5-0 ili 6-1. Sve ostalo moze da prodje u ovom trenutku. Nasa je nesreca sto u primeri posle nas igraju kuci protiv ne toliko jakog espanjola pa nece cuvati noge..

Trenutno 1.3 kvota na bilbao i jos je u padu..
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Za Brašanca se zna da je bila povreda, a šta je sa Sašom? Koju on povredu vuče?

Da, zašto Saše Ilića nema u ekipi? O čemu se radi? Jel ima šanse da nastupi u četvrtak? I da li ima šanse da Brašanac nastupi u četvrtak? Sigurno ima ljudi koji bi mogli da daju pouzdane odgovore na ova pitanja. Da konačno budemo kompletni.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sale povređen, sigurno neće biti spreman za četvrtak.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Mi nismo poklonili karte,ali verujem da ćemo fokus baciti na shopping u Holandiji:D nabasaćemo verujem na biki und sneki po radnjama:D

Molim Boga da nabasate na nekog iz uprave da im prenesete sve nase pozdrave.

Za Brašanca se zna da je bila povreda, a šta je sa Sašom? Koju on povredu vuče?

Bilo je u onoj emisiji kod Pantica da je Sale povrijedio valjda casicu koljena i da to mnogo sporije zarasta zbog godina. Ko zna, mozda je ovo i kraj njegove igracke karijere.

Inace, tesko covjeku da bude pametan. Koliko god bio lud, ne znam sta bih vise volio. Najsrecniji bih bio kad bismo ih drknuli, ali bih mozda i vise kad bi oni nas urnisali posto bi, makar vjerujem, onda i onima kojima dosad nije pukao film i ne znaju ko je kriv, tada bilo jasnije.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Molim Boga da nabasate na nekog iz uprave da im prenesete sve nase pozdrave.



Bilo je u onoj emisiji kod Pantica da je Sale povrijedio valjda casicu koljena i da to mnogo sporije zarasta zbog godina. Ko zna, mozda je ovo i kraj njegove igracke karijere.

Inace, tesko covjeku da bude pametan. Koliko god bio lud, ne znam sta bih vise volio. Najsrecniji bih bio kad bismo ih drknuli, ali bih mozda i vise kad bi oni nas urnisali posto bi, makar vjerujem, onda i onima kojima dosad nije pukao film i ne znaju ko je kriv, tada bilo jasnije.

Nije Sale nista povredio, nego nece da trpi ovo sto uprava radi i da bude deo cirkusa
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nisam ni rekao da jest, nego da je tako rekao doktor u klubu u emisiji. A to da nece da ucestvuje nek okaci macku o rep ako je tako. Ili lijepo izadji pa reci, ili igraj do kraja dajuci sve od sebe, ili reci da zavrsavas karijeru i gotova prica. Ne vjerujem da je on od takve sorte tako da ipak vjerujem da je povrijedjen. Pa da nije htio da "ucestvuje u svemu tome" izudarao bi Milinkovica za onaj sastav protiv cigana kad je zamalo zadavio Babovica nakon prvog gola.
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Nije Sale nista povredio, nego nece da trpi ovo sto uprava radi i da bude deo cirkusa

Ne znam da li je ovo pretpostavka,ili tacna informacija??Nesto sam i sam razmisljao ovako.
Elem,ako je istina,svaka mu cast!
Sale je istinska i hodajuca legenda kluba,i kao takav ne zasluzuje da ga jedno govedo vazura i smrdljivi smrad vucelic mazu govnima.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ekipa se raspala u domaćoj ligi i to samo prividno, planski. Mislim da bi u Evropi, kao i dosad, morala da bude potpuno drugačija priča. Imamo šanse i u Bilbau. Može se.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.937
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
U četvrtak postavljamo novi rekord - najteži poraz u evro takmičenjima na gostovanjima. Prošle godine kod kuće, ove je red na gostovanjima.

Za taj mali podvig dovoljno je da primimo šest komada, a da ne postignemo počasni gol. Neka umre Drezden (munuli smo im jedan gol, prc!). I Juventus, Videoton i Kroacija (ili kako se već nazivaju). Bednici koji su stali na pet.

Ubiću se od muke.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ekipa se raspala u domaćoj ligi i to samo prividno, planski. Mislim da bi u Evropi, kao i dosad, morala da bude potpuno drugačija priča. Imamo šanse i u Bilbau. Može se.


Ja bih stvarno volio da imam tvoj entuzijazam :) Brate il si stvarno veliki optimisticar, ili koristis nesto jako...

Daj boze da se u cetvrtak ne obrukamo za sva vremena, a to ciganska Srbija samo ceka... Molim se ne Bogu, vec Atletiko Bilbau da stanu kod 2-3 gola i da nam ne strpaju 8 ne daj boze..
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Sve je moguće. Pa tako i katastrofa. Ali imamo šanse. Nemojte suditi po učinku u domaćoj ligi. To je suština. Ipak ste i vi malo preterali sa pesimizmom, ne samo ja sa umerenim optimizmom. No, ključno je kako razmišljaju igrači, ne mi ovde...
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Sve je moguće. Pa tako i katastrofa. Ali imamo šanse. Nemojte suditi po učinku u domaćoj ligi. To je suština. Ipak ste i vi malo preterali sa pesimizmom, ne samo ja sa umerenim optimizmom. No, ključno je kako razmišljaju igrači, ne mi ovde...

Kako god da igraci razmisljaju,u cetvrtak cemo na nasu zalost videti sta je rutina dobijanja ovakvih utakmica od strane Atletik Blb.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mislim da sutra gubimo glat. 2:0 bi odma potpisao ali mislim da ce pre biti 3 ili 4:0!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Braco, videste li ovo? :D

BASKIJKE NA NOGAMA Golim grudima dočekali Partizan /VIDEO/
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropsk...-NOGAMA-Golim-grudima-docekali-Partizan-VIDEO
688525_atletikbilbao_ff.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top