Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Treba biti navijač čeličnih nerava, pa iskulrati njegovu igru koja je na nivou rekreativca. Da je neki klinac iz naše škola na mestu Burenceta odavno bi šljamare ovde radile, ali ljubav prema FM-u je čudo. Ono nije bila nikakva majstorija, nego bledi pokušaj imitacije Romarija, koji je za razliku od ovog rekreativca takve poteze izvodio nepogrešivo. Problem sa njim je što skoro svaki vezni igrač Partizana bi bolje reagovao od njega u onakvoj šansi. Učinak burenceta u Evropi je 0, ali ostale stvari radi za 10, dečko zna šta je to dobar marketing!

Cenim da si u njegovim godinama bio maneken armanija, jer "Burence" izgleda savršeno, čovek se skida posle svake utakmice (valjda da pokaže), ko ima komlekse nek krene sa treninzima, jer takvo burence se ne dobija za tastaturom.

Da, domaće prvenstvo je totalno besmisleno, jer to "takmčenje" nema blage
veze sa sportom i nadmetanjem.
Ko iole poznaje način na koji se sprovodi diktatura u JSL, zna o čemu govorim. Osvajanje titule prošle godine, kao i gubitak pretprošle ...sve je to viteštvo u ovakvim uslovima. 70% klubova (ne)igra protiv cigana, jedan deo pokrivaju sudije. A naši igrači to znaju naravno . To nije perspektiva, to je činjenica !
Evropa je jedino merlio kvaliteta, ciganija to dobro zna i to ih boli. JSL ne prati i ne priznaje niko iz sveta fudbala !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Kad smo vec imali bugarskog Bebeta red je da imamo i bugarskog Romarija :D
Bozinov cuti i radi sada je neuporedivo fizicki spremniji nego sto je bio kada je dosao i ocekujem da ga ta fizicka pripremljenost natera da vise izvuce i iz ostalih segmenta igre, a sigurno da ima sta da pokaze....ubedjen sam da od ponedeljka krece u odlicnu seriju. On ce da odluci utakmicu sa baskijcima i donese nam nova 3 boda zapamtite sta sam rekao....isplatice mu se ovo strpljenje i rad....
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I pored dobrih rezultata ja ipak ocekujem da nas Bilbao nabije. Ako budu hteli da igraju, odnosno ako ih zanima uopste ovo takmicenje. Ipak je to sasvim drugi nivo i drugi svet tako da ne verujem da mozemo do nekog povoljnog rezultata.

Ali, ajd da sacekamo ovi nasi su totalno ludi ko zna sta ce im pasti na pamet :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mislim da ih uopšte ne zanima ovo takmičenje. Ako se malo osvrneš na poslednje godine shvatićeš da španske klubove zanima samo Copa Libertadores.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Muniain im je povredjen i ocekuje se da se vrati na teren tek tamo oko 5 novembra....Ituraspe je isto pvredjen (njihov verovatno ponajbolji defanzivni vezni) ali ne pise kad se ocekuje povratak. Ni oni nisu u nekoj formi tako da eto mogli bi i njih da uhvatimo na krivoj nozi. Ide pauza zbog reprezentacija tako da ko zna sta moze da se promeni u tom periodu imace vremena za dovodenje u red....ipak je u pitanju ekipa koja je nabila Barsu 4:0....mada to je bilo kod kuce, a u gostima su tradicionalno losi, potpuno drugo lice, slicno Seltiku...
Valjalo bi da ih Depor kod kuce izdepriminira pred put u Bg :)
Zanimljivo da sve ekipe forsiraju istu formaciju kao mi...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Да смо нормалан клуб, као што нисмо
Да имамо тренера, као што немамо
Да су у тиму остали Лазовић, Дринчић, Б.Илић, као што нису
Да имамо и управу, као што је немамо

Ми би прошли даље из ове групе!


Idemo dalje!
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sve cestitke na pobedi protiv Ausburga igracima i onima koji su doprineli ovom uspehu.
Da li ima negde snimak utakmice?
Hvala
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mislim da ih uopšte ne zanima ovo takmičenje. Ako se malo osvrneš na poslednje godine shvatićeš da španske klubove zanima samo Copa Libertadores.

2015-Pobednik Sevilja,2014-Sevilja,2012-Atletiko M,(protiv Atletik B.),2010-Atletiko M.,2007-Sevilja(protiv Espanjola),2006-Sevilja,2004-Valensija.
Od 12 zadnih finala su ekipe iz Spanije osvojili Ligu Evrope 7 puta,a 2 puta su u finalu igrale spanske ekipe.
Ako ih Liga Evrope ne zanima,kako bi izgledalo ovo takmicenje da ih zanima?:D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ironija, Sale. Kad god pobedimo u evropskoj utakmici, po mišljenju većinske Srbije, a i pojedinaca na forumu, protivnici su ili preslabi ili ih ne zanima Liga Evrope. To je Espinosa želeo reći.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sličnu analogiju možeš pronaći u Evrokupu, koji onomad naprasno dobi epitet interplanetarnog takmičenja za svemoćnog i životodarnog šampiona svijeta i života u globalu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ironija, Sale. Kad god pobedimo u evropskoj utakmici, po mišljenju većinske Srbije, a i pojedinaca na forumu, protivnici su ili preslabi ili ih ne zanima Liga Evrope. To je Espinosa želeo reći.

Ma,OK,"vecinski" deo koji sada "zivi srecno" to govori,cak i mediji pricaju o tome.Zato sam stavio i onaj smajli na kraju posta.:wink:
Njegov post sam iskoristio jer se covek ocigledno zezao.Ali ovi njihovi mediji su ocigledno ne ze3zaju.Eto,mi dobili "raspali" Augsburg,a oni '91 Bayern....:)
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Cenim da si u njegovim godinama bio maneken armanija, jer "Burence" izgleda savršeno, čovek se skida posle svake utakmice (valjda da pokaže), ko ima komlekse nek krene sa treninzima, jer takvo burence se ne dobija za tastaturom.

Da, domaće prvenstvo je totalno besmisleno, jer to "takmčenje" nema blage
veze sa sportom i nadmetanjem.
Ko iole poznaje način na koji se sprovodi diktatura u JSL, zna o čemu govorim. Osvajanje titule prošle godine, kao i gubitak pretprošle ...sve je to viteštvo u ovakvim uslovima. 70% klubova (ne)igra protiv cigana, jedan deo pokrivaju sudije. A naši igrači to znaju naravno . To nije perspektiva, to je činjenica !
Evropa je jedino merlio kvaliteta, ciganija to dobro zna i to ih boli. JSL ne prati i ne priznaje niko iz sveta fudbala !
Kapiram ja da se tebi sviđa kako on izgleda, samo mi nađi neku utakmicu gde je on pretrčao nekog odbrambenog igrača, ili dobio neki jači duel i koliki je procenat padanja na travu. Maradona, ili Ortega čiji je nadimak bio "Burence" su bili slične građe, ali su za razliku od tvog ljubimca igrali dobar fudbal i u stvarnosti, a ne samo na FM-u.
Svi mi znamo šta se dešava u našem prvenstvu, samo nam izgleda uprava nije obaveštena, koja reaguje samo kada Grbić pokaže dve leve kopačke.
To nije razlog da im mi sami pomažemo svojim katastrofalnim igrama u tekućem prvenstvu, koje su dobrim delom posledica katastrofanog prelaznog roka, odnosno nedostatkom igrača na nekim pozicijama i uopšte malim fonodom fudbalera za tri fronta.
Milinković svakako ima dosta grešaka. Ja ću pokušati da napravim osvrt na iste.
Krenimo redom...Na početku sezone tvrdi da mu Levi bek ne treba i da ima mladog reprezentativca u koga veruje (sa čim sam se načelo složio), da bi zatim doveo još 2 leva beka poslednjeg dana prelaznog roka i time napravio nezdravu konkurenciju. Šta se sad dešava sa Petrovićem, do juče si ga podržavao i sad si rešio da ga ubiješ, a istina je bila negde između. Ako si verovao, onda ostani dosledan, ako nisi što ga niste prodali ako ste navodno imali ponudu za njega.
Na poziciji defanzivnog veziste ima jednog kompetetivnog igrača, koji je apsolutno bez iskustva i tu smo totalno van balansa, što taktičkog, što kvantitativnog.
Jesi ti siguran da si mislio na trenera kada si pisao ovo, ili si toliko opčinjen intelektom i izgledom Vazure, da ti nije palo na pamet da su nam poslednja dva katastrofalna prelazna roka direktno posledica njegovih aktivnosti.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Zamenio se teze, svesno, ili nesvesno.
Samo sam hteo zaštititi i Milinkovića i Božinova od NEOSNOVANIH optužbi.
Svakako da ni jedan ni drugi nisu bezgrešni.
Niti je Božinov Maradona, a nije ni Ortega. Igra na poziciji i u sistemu koji mu profilno ne odgovara. Njemu treba prostor, a da bi imao prostor, mora imati igrača pored sebe, ili ispred sebe i u tom slučaju verujem da bi pružao mnogo više. Takođe, činjenica je da ima krizu koju pokušava da prevaziđe kao pravi profesionalac istovremeno dajući veliku pordšku timu i dokazuje da kao kod njega nema egoizma i pored velike karijere. Ne znam gde je kod tebe igrao na FM, ali znam da je igrao u klubovima kao što su Fiorentina, Juventus, Siti i da tamo nije dolazio na osnovu igrice, pa tako smatram da je zaslužio malo više poštovanja.

Inače, nemam osnova da imam komlekse ni intelektualne ni fizičke prirode, a imam i lepu ženu, ali i oči, pa razlikujem ugledne od neuglednih ljudi.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vučić: Igrači Partizana pobedama zaradili 750.000 evra, a te pare će potrošiti kod nas

Radostan sam što je Partizan pobedio Augzburg i najiskrenije ne zanima me ko će mi na tome zameriti. Ja sam predsednik Vlade Srbije i ne sekiram se za prozivanje. Ti ljudi su doneli veliku i važnu pobedu u Augzburgu, veliku pobedu protiv AZ Alkmara i zaradili 750.000 evra – rekao je Vučić.

Kako je objasnio, taj novac će završiti u Srbiji, odnosno igrači će ga trošiti u našoj zemlji.

Ovi ljudi će kod nas da potroše te pare i kud ćete srećnijeg čoveka od mene – zaključio je premijer.
Popović, Vazura i Vučelić znači među prvima pazarili mitske stanove u mitskom Beogradu na vodi!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zamenio se teze, svesno, ili nesvesno.
Samo sam hteo zaštititi i Milinkovića i Božinova od NEOSNOVANIH optužbi.
Svakako da ni jedan ni drugi nisu bezgrešni.
Niti je Božinov Maradona, a nije ni Ortega. Igra na poziciji i u sistemu koji mu profilno ne odgovara. Njemu treba prostor, a da bi imao prostor, mora imati igrača pored sebe, ili ispred sebe i u tom slučaju verujem da bi pružao mnogo više. Takođe, činjenica je da ima krizu koju pokušava da prevaziđe kao pravi profesionalac istovremeno dajući veliku pordšku timu i dokazuje da kao kod njega nema egoizma i pored velike karijere. Ne znam gde je kod tebe igrao na FM, ali znam da je igrao u klubovima kao što su Fiorentina, Juventus, Siti i da tamo nije dolazio na osnovu igrice, pa tako smatram da je zaslužio malo više poštovanja.

Inače, nemam osnova da imam komlekse ni intelektualne ni fizičke prirode, a imam i lepu ženu, ali i oči, pa razlikujem ugledne od neuglednih ljudi.
Ne znam da li si ti realan kako lik, ali ovo što pišeš je klasična zamena teza.
Prvo, napomenuo sam da tvoj bugarski ljubimac deluje kao rekreativac na terenu, na šta si ti posagao sa velikim ushićenjem za njegovim i svojim telom i izgledom, da bi kada sam ti objasnio da to nema veze sa njegovim izgledom ubacio u priču i svoju lepu ženu. Stvarno ne znam da li je to neko skirveno značenje.:confused :prekrsti
Božinov je inače već duži niz godina van forme, tako da su ove njegove sadašnje igre konstanta kod njega, a inače je u Partizan došao iz druge italijanske lige, u koju je dospeo upravo zbog ovoga što pokazuje u crno-belom dresu.

Ti štitiš Milinkovića tako što mu stavljaš na grbaču i ono za šta je uprava odgovorna, za diletantski odrađeni prelazni rok, čije smo posledice videli i večeras na našem stadionu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Posle dugo godina dobro nam krene u jevropi i mi se expresno popisamo po svemu tome :banghead
Vise nema smisla izdvajati pojedince i medju njima traziti krivce...zna se ko ih je doveo i sastavio...ko te jebo godinama jebace te opet...
Umesto da utakmicu sa Atletikom docekamo u boljoj atmosferi nakon dve evro pobede i tako u dobrom naletu jurnemo pobedu nad velikim protivnikom, pred punim JNA i zakoracimo daleko u evro-prolece i veliki uspeh jasno je da ne da nece biti bolje nego ce biti gore nego sto je bilo i pre AZ-a i pre svaba....ako su ti neocekivani rezultati u Evropi do sada koliko-toliko opravdavali ovaj haos u prvenstvu i drzali mirno prst na obaracu bez trzanja to vise nece biti slucaj.....cak i da dobijemo Atletiko, cak i da izborimo evro-prolece sve ce to da prodje kao uz kurac...mi sami necemo da imamo obzira prema tome, a kamo li ciganski mediji...oni ce jedva docekati da nas ignorisu....
Nismo u stanju da igramo na ta 2 fronta i to je to....kad se na sve to doda da "neko" iznutra uspesno zamenjuje mutavu garnituru...Bog neka pomogne...on jedini moze....
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Iskreno, vise i nebi bilo pametno da se svim silama pokusa neki preokret u nasem prvenstvu a onda sjebes i ovu nadu sto imamo za evropu.

Cigani jednostavno imaju previse bodova da bi ih stigli,.... kad im se cak ni sa obe pobede u naredna 2 derbija ne mozemo pribliziti na 2-3 boda znaci da nema smisla.

Koliko god da je Kiza pogresno radio, treba ga ostaviti dok se ne zavrsi evropska sezona. Ko zna kakva je budala, ima srece vise nego pameti pa i doguramo onda do tog 1/16 ili slucajno dalje .... a za nase domace prvenstvo je ne bitno.... na kraju cemo biti 2. mesto sa 12 bodova iza cigana i to je to. Dali si drugi sa 2 ili 12 bodova iza prvog je sve jedno..!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Vi i dalje ne shvatate da je u domacem prvenstvu u pitanju sabotaza, odnosno da titulu poklanjamo, jer je to, nazalost, odluceno na "nekom" visem nivou, a nasi taj "dogovor" prihvatili. Pa i sami fudbaleri.

Sto se Lige Evrope tice, nadam se da ce nam bar tu i dalje biti dozvoljeno da igramo punom snagom. Da nam neko i to ne uskrati.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Статус
Затворена за писање одговора.
Top