Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja mislim da ćemo mi svakako biti drugi i kad se završi sledeće kolo(imamo bolji medjusobni), gde ćemo naravno opet popušiti.

Naše neke šanse su te dve poslednje utakmice gde očigledno možemo da igramo. Bilbao je skroz druga dimenzija...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Stevanovic dobar igrac :buhaha:buhaha:buhaha
To govori njegova sjajna karijera u drugoj Talijanskoj ligi, tacnije klupe te lige znaju vise o njemu nego navijaci kluba za koji je igrao. Decko veze sa zivotom nema, preslikani Grbic, Trujic nista bolji, sem Abua i Zileta ovo ostalo je drvna gradja koja se skladisti po ko zna koji put...
i ko je kritikovao Drulovica?

Stevanovic je odlican a ne dobar igrac u ovakvom Partizanu. On je najmanji problem u srednjem redu gdje niko niti zna sta odigrati niti ima snagu za duel i kontakt.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Kod nas kad se menja igrac koji igra slabo,onaj koji ga menja igra jos gore!Bojim se da ne bude tako i sa trenerom.
Ocajna utakmica,narocito je "briljirao" Ostojic,ko bi drugi!?Pa ovi sto sad igraju u Partizanu pre 30- ak godina ne bi pustio ni "Graficar" u prvi tim!Osnove ne znaju,da primi loptu,da odigra dupli pas,da igra unapred,da doda,da igra na prvu,jer ako si spor i slab sta ti drugo ostaje nego da odigravas brzo i pametno,eno im ga Sasa Ilic,pa ucite od njega,covek koji to zna,ali ne vredi kad mozga kod ovih nema,nista tu trener ne moze!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Igra nula od pocetka do kraja, kukavicka igra na svom stadionu kao da smo igrali protiv Real M.
Petrovic bolji od Jevtovica na sredini sto ne znaci da je odlican igrac.

Ne smeta mi sto smo izgubili od jaceg ali smeta mi to sto nismo ni zapretili iz igre za 90 min. Pa to je sramota jbt.

Kralj instagrama mora na klupu zajedno sa Ninkovicem sto se podrazumijeva.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ово је класичан пример утакмице где нам покажу да импровизација која се спороводи у нашем клубу нема шта да тражи против организованог система који противнички клуб има.

Био је Бешикташ у исто време прошле године, срећом па су ови мало слабији од њих, па смо боље прошли. Они су против АЗ извели други тим, вечерас им је играо скоро најбољи састав (на нашу жалост). Да не причам о појединцима, ову утакмицу је изгубио клуб, својим дилетантским приступом читавој сезони.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Džabe Abu i Živković, pa i Stevanović, kad mi od potrebna dva centralna vezna, ili pravog zadnjeg veznog imamo samo Brašanca... E da, imamo i lucidnog kreativca Babovića, nesuđenog MVP-a trećeg kola. Samo moje viđenje, koje naravno ne mora da bude tačno, jer daleko sam ja od trenera.

Podrška za Milinka što je isforsirao Ninkovića, da vidimo već jednom na čemu smo sa njim, mada je sasvim izgledno da je sebi najveći problem.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Stevanovic je odlican a ne dobar igrac u ovakvom Partizanu. On je najmanji problem u srednjem redu gdje niko niti zna sta odigrati niti ima snagu za duel i kontakt.
Ma cuj odlican, sjajan igrac, potpuni upgrade u odnosu na ono sto smo imali i sto nam je trebalo na kraju prelaznog roka- sa ne tako malom zaradom. Bas pravi razliku na terenu, narocito kod prvog gola Bilbaa kad je naprasno zaboravio defanzivne obaveze pa je leva strana zujala prazna. Decko je strasno limitiran, sem neke snage- koja opet zavisi i od volje za igrom, on nema tehniku, dribling, nije kreativan , prosto receno jednodimenzionalan i predvidiv igrac, za zaradu koju uzima potpuni promasaj, jer sve smo to pokrili Trujicem i Grbicem. Nije on kriv nego mamlaz koji ga je doveo.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Би'л бао

Стари 'добри' Партизан. Повратак у Евро мод из ранијих година. Борбеност и дисциплина на нивоу утакмице против Астераса тамо и Бешикташа кући. Какав је оно био почетак? Срамота. Без капи крви, уплашени, без воље. Да ли је Билбао бољи? Јесте па шта. Је л' то разлог да се у меч уђе ко пичка, спуштених гаћа? Предали се у свлачионици. Бре, ако је неко бољи од тебе има да покидаш, да се бориш и да риљаш целу утакмицу, да га натераш да да сто посто од својих могућности да те победи, па ако у таквој утакмици изгубиш молим лепо, дао си све од себе, противник био бољи и победио. Овако, они нас добили 'пешке'. Нису се ни ознојили. Друго, играч који игра у Партизану не сме да се плаши противника. Данас смо читаву утакмицу гледали 1 на 11 кад ми имамо лопту. Онај ко је има лопту игра сам против 11 Шпанаца, јер се нико не отвара, нико не преузима одговорност, сви стоје у месту и моле бога да се лопта не одбије баш њима. Нисам оптимиста у наступајућим Евро дуелима, бојим се да више нећемо узети ни бода. Ни тим ни тренер ми не уливају поверење. Тим је такав какав је, али ако тренер не може да их 'напали' пред овакву утакмицу, онда стварно не знам шта да мислим о таквом човеку на клупи. Понављам, пораз сам по себи није проблем, проблем је начин на који смо изгубили. Не може ми нико рећи да је Исланд квалитетнији од Холандије, ма колико она била у паду, па су их два пута добили захваљујући приступу утакмици и избацили с европског првенства. Ово што сам вечерас видео од Партизана не желим више никад да видим. Питам се шта неки имају међу ногама и ко кога, да простите, јебе кад су у кревету с женском.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Upravo došao sa stadiona sa jednom mišlju: "Ovi amateri u Partizanovom dresu ni najmanje nepoštuju svoju publiku".

Božinov je identična prevara od igrača kao i djemba x 2.

Nastup tima bez ikakvog koncepta, smelosti, alternativa....već samo džukački,neinteligentno i prevaziđeno.

Ova odvratnost od osećaja posle utakmice mi je nemerljivo nepodnodšljivija nego osećaj posle poraza gde smo promašili milion šansi.

SRAM VAS BILO, NISTE NI SVESNI KOLIKO IMATE SREĆE DA PRIMATE OVOLIKE NOVCE KAO PLATU, A IMATE OVAKAV UČINAK!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
sve ispade prema ocekivanjima: manje-vise rutinska pobeda jedne uzasno ozbiljne ekipe. neverovatno koliko su oni takticki jaci od nas. 'ajd sto to jesu individualnim kvalitetom, ali kako dobro stoje na terenu je fascinantno. nijedan nas igrac okrenut licem golu nije imao mogucnosti da ucini bilo sta. svaki pokusaj pasa je bio osujecen, a solo prodori su zavrsavali zakucavanjem u njihovog fudbalera. baski su me do ludila dovodili svojom ozbiljnoscu.

ne, zaista nemam zamerki za ovo danas. ovako skrpljen tim je dao svoj maksimum. zar je bilo realno ocekivati da sa dzigijem na mestu pleja nesto vise uradimo??? dozvolite, ali babun bi barem iznudio koji faul vise, ako nista drugo. mnogo su nam falili brasanac i oumaru, svaki na svoj nacin.

dobre stvari: niko nije pocrveneo niti se povredio u 15 minuti. az nas nije stigao po broju bodova. guraj dalje. mi bi mogli sa jos dva remija opusteno biti drugi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Stevanovic dobar igrac :buhaha:buhaha:buhaha
To govori njegova sjajna karijera u drugoj Talijanskoj ligi, tacnije klupe te lige znaju vise o njemu nego navijaci kluba za koji je igrao. Decko veze sa zivotom nema, preslikani Grbic, Trujic nista bolji, sem Abua i Zileta ovo ostalo je drvna gradja koja se skladisti po ko zna koji put...
i ko je kritikovao Drulovica?
Stevanovic je brz, agresivan, spretan sa loptom....ima neku zestinu i zelju da se nadigrava. Te osobine krase jos samo Zileta, Abua i Brasanca, a mozda i Vulicevica pa i novopridoslog Subica. Druga je prica sto kad Stevanovic ili Zlie imaju lopte budu okruzeni sa 3-4 igraca od kojih ni jedan nije onaj sa crno-belim dresom pa navijaci ocekuju da oni prelete kao zmajevi sve te igrace i daju gol ili naprave asistenciju.....
Drulovic je dobio sansu, cekacemo ga nije mu lako u ovim uslovima. Nemam nameru da ga kritikujem ali kakva je ono misteriozna pojava kod svih nasih trenera po srbadiji da se vecito tapse igracu ma sta uradio?? Eto to me samo zanima.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Bili smo inferiorni, kao amateri prema njima. Samo su nam nagovestili,nisu nam čak ni pokazali, da mogu da rade šta god hoće sa nama. Srećom nisu želeli da nas brukaju,a mogli su.

Mislim da nema mnogo smisla komentarisati šta nije valjalo i zašto ovi naši zumbuli ne mogu protiv ozbiljnih fudbalera.

Što se tiče pozitivnih stvari, čini mi se da je Vulićević malo živnuo. Mnogo je bolji nego prethodnih par utakmica.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Po meni je Fabrisio bio sjajan danas. Petrovic isto solidan ako izuzmemo cinjenicu da nikada nisam gledao igraca koji manje koristi desnu nogu u igri od njega. Zato je i pomeren na beka, ne ume da odigra desnom pas ni 2 cm u proizvoljnom pravcu.

EDIT: Sta tek reci za danas odlicne Z. Zivkovica i Vulicevica. OStali svi podbacili
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
U prvi mah sam bio zgranut slusajuci Kovinjala.Sada citam neke stvari ovde i zakljucujem da je Kovinjalo upravo ono sto zasluzujemo, tacno treba da nas jebe ko stigne.Da stignemo do finala Lige Evrope i da izgubimo na penale od Mancester Junajteda, ovde bi se u sitna crevca analiziralo koliko nemamo pojma.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Na stranu igra i cinjenica da smo 5 evropska liga , sudeci posle vecerasnje utakmice. Definitivno , utisak veceri je broj gledalaca na JNA i broj komentara na forumu navijaca Partizana. Cisto da se ne cudimo kad nas vlastela jebe u svim mogucim varijantama jer je nas uticaj ravan statistickoj gresci.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Odradili su nas rutinski, kako to inače rade ozbiljne ekipe kada trebaju veći kvalitet sa papira da prenesu na teren. S obzirom da smo igrali bez napadača, bez zadnjeg vezog kojem je to inače u opisu poslu, uz to sa veovatno najgorim štoperskim parom u istoriji kluba, a protiv ozbiljne ekipe koja je izašla na teren sa najjačim sastavom sasvim očekivan epilog.
Stevanović ima lep potencijal, samo ga treba bolje uskladiti sa timom, bojim se da ćemo teško više gledati onog Vulićevića, na kakvog smo se navikli pre povrede.
I dalje imamo realne šanse za daljnji plasman, mada u suštini svaka pobeda i svaki bod sa ovakvim timom u Evropi je samo bonus i to nikako ne može da bude satisfakcija za loše igre u domaćem prvenstvu i večeras se videlo koliko nam je uprava neprijatelj kluba, koliko smo tanki da igramo na dva fronta, u stavi tanki smo za jedno takmičenje, a kamoli za dva.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Loše, loše...
Znam, znam, imali smo povređene igrače, ali uopšte nisam siguran da bi bilo bolje i da su oni bili u timu...
Izgledalo je kao da srednjoškolci sa pola snage dobijaju neke osnovce...
Igrali smo ko reprezentacija Srbije, ili Srbije i Crne Gore, u svojim najgorim izdanjima...

Ako Kiza Milinković nije znao da pripremi utakmicu, ili nije znao šta da kaže igračima, izgleda da im je Drula toliko napričao da nisu znali šta da rade na terenu...
Celo poluvreme smo bili u strahu, taktici i ziherašenju, i iako je tačno da su ovi tamo bili brži, jači i bolji, to ne znači da su vanzemaljci ili neki nadljudi pa da ne možemo ni akciju da napravimo...poneki potez Lukića, Stevanovića, pa čak i Ostojića, da, Ostojića, pokazivao je da su i ti Baskijci ipak samo ljudi...

Ali, šta vredi, prvo poluvreme smo bacili u vodu, u drugom smo bili nemoćni, a onda više nismo imali ni snage...k'o bik na koridi, kad mu sva krv istekne pa samo čeka da se sve okonča...

Što se tiče Evrope, Kizo, vrati se!

Dobro, znam, momci na terenu su se trudili, Atletiko jeste jači, ne volim igru koja se zasniva na pretpostavci da će na utakmici biti jedva jedan il nijedan gol, neki naši igrači nemaju neke osnove fudbala u svojim nogama, i...eto tako, šta je bilo bilo je, ne sviđa mi se, koliko god da mi imamo ,,plejeva,, u timu nikako neko od njih da dobije neku jaku utakmicu...pa ko god da igra ili ne igra...

E, sudbino...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ne znam koliko prima Stevanović, ali za razliku od Božinova ovaj ume da prođe igrača i napravi višak. Bugarin ne zna ni ono na šta se ovde neki lože, da odigra pas iz drugog plana, otvori šasnsu saigraču, jednostavno čovek je rekreativac i nije za ozbiljan fudbal. E sada, ja sam mislio da su igrači što su otišli bili skupi za novu upravu, pa bi valjda novopridošli trebalo da budu jeftiniji od njih.

Nego, vidim smeta kada se mnogo piše posle poraza, sada smeta i što se ne piše kada izgubimo. Ne kapiram, šta to ne valjaju navijači Partizana što pišu ovde? :confused
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nego, vidim smeta kada se mnogo piše posle poraza, sada smeta i što se ne piše kada izgubimo. Ne kapiram, šta to ne valjaju navijači Partizana što pišu ovde? :confused
Nema potrebe da tumacis ono sto sam rekao sasvim jasno, kada se pojavi onoliko ljudi na stadionu na evropskoj utakmici koja nam znaci prolece, i kada se na forumu navijaca ne napisu ni 3 strane o utakmici koja nam je mogla znaciti prolece u Evropi, to samo potvrdjuje jednu apatiju u koju smo zapali. Mi smo se sveli na jednu amorfnu masu ( i agente najugu) i vise nemamo prava da seremo o bilo cemu, jer cigani skupe vise ljudi protiv slaninara nego mi protiv Bilbaa za prolaz na prolece posle 10 godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top