Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sad ce njoj Sandra Partizan da uzvrati... Ovo ako Babovic vidi ima da se razigra :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Posto Andrija ne igra, nama treba neko slican ko ce da ga zameni, a ne daj bilo koga na njegovoj poziciji.
Treba pokusati nesto, mnogo smo procitani.

---------------Kljajic---------------
Vulicevic-Balazic-Fabrisio-Lekovic
--Babovic-----Jevtovic---Ninkovic
--Subic----Oumaru----Stevanovic

Ocekujem da primamo seljacke golove. A ako igramo kao u prvoj, jasno je da necemo se ni primci golu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Realno mi nemamo sta da trazimo protiv ovih. Oni su skroz druga dimenzija i to u svim pogledima.

Nama po svemu sudeci treba jos jedna pobeda da bi sacuvali drugo mesto i tu pobedu mozemo eventualno traziti u zadnje 2 utakmice.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Znači, i bez Andrije Živkovića... E, jebi ga. Plus nema Brašanca i Saše Ilića... Sad sam i ja manji optimista nego što sam bio. Mada, opet nismo bez šansi. Valjda ćemo bar poslednje dve utakmice u grupi igrati u kompletnom sastavu... Jebeš mu mater.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Dovode te u situaciju da skoro pa da priželjkuješ neuspeh, jer će ova banda opet nabiti svima na nos uspeh u Evro takmičenju i to ponavljati do besvesti. A opet, kad znaš da ih ni ispadanje iz lige, ni ispadanje iz daljeg takmičenja LE neće ni zasvrbeti, onda nema ikakvog razloga prizivati neuspeh. U krajnjoj linij, navijam da prođu zbog samih igrača, koji su najmanji krivci za sve što se dešava.
Nadam se dobrom motivacionom govoru druga Vazure pred početak meča.
Očekujem katastrofu, nekih 4-5 golova u našoj mreži. Samo objektivno razmišljam.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Imaju Baskijci onog crnju sto deluje po desnoj strani u napadu, opasan igrac.

U najavi je jedna rutinska pobeda Bilbaa, ali...BORBA BRE!!! Neka dobro natope sveti dres znojem i ja cu biti zadovoljan. Izuzetak je gnjida sa brojem 10. Njegov dres nema potrebe ni prati posle meca.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ni govora o priželjkivanju neuspeha i navijanju da ispadnemo. Jednog dana će samo pisati rezultati koje je Partizan ostvario. Sve ostalo će se zaboraviti. Ostaje samo istorija na papiru. Zato nemamo drugog izbora osim da svim snagama koje su nam ostale na raspolaganju pokušavamo da ostvarujemo što bolje rezultate i u ovim okolnostima, uprkos upravi, uprkos lošim igračima i ostalim faktorima koji nas ometaju. (A da se paralelno sa podrškom vodi borba da se ti remetilački faktori odstrane i okolnosti poprave.) Što kaže Belgija "kad znaš da ih ni ispadanje iz lige, ni ispadanje iz daljeg takmičenja LE neće ni zasvrbeti, onda nema ikakvog razloga prizivati neuspeh." Upravo tako.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Imamo 2 mogucnosti da izbegnemo rezultatsku katastrofu.

Milost Baskijaca i uticaj svetskih kladionica na rezultate meceva Lige Evrope.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dovode te u situaciju da skoro pa da priželjkuješ neuspeh, jer će ova banda opet nabiti svima na nos uspeh u Evro takmičenju i to ponavljati do besvesti.

Nažalost u pravu si. Mogu samo da zamislim koliko će kokodakati na sav glas ako izvučemo pozitivan rezultat.

Ipak, i pored svega toga ne mogu da navijam da izgubimo, ali poraz, pa i bruka, me neće pogoditi!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Kao veliki Partizanovac,ili drugim recima velika budala sto toliko volim Partizan,ocekujem da mozemo do pozitivnog rezultata,i navijam za to ...a s druge strane ,ako uopste i mogu realno da sagledam,ocekujem da bude 2-3 na prema 0 za Bilbao ... iz razloga sto jednostavno ove nase boli kurac da se potrude,jer svi ocekuju to,pa onda i nije neki blam ...

Iskreno ako igramo ko kurac ,ne sutnemo ni jednom na gol,isto ce mi biti a izgubili 1 0 ili 3 0 ...

Znaci samo molim boga da veceras IGRAMO FUDBAL ,pa sta bude nek bude!


Ajmo Partizane!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.211
Navijacki da mozemo se nadati na neki povoljan ishod meca, ali u realnosti to bi bilo 2 do 3 nula za domacine ako se i sa tim rezultatom utakmica zavrsi. Zar u timu imamo igrace i trener koj moze da osvari bolji uspeh, a za upravu i da ne spominjem.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nemam nikakvu dilemu da mi ladno veceras dobijamo......po picki.Jebiga nek oproste dame.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ne igra Zile , igra Babovic, dakle izraziti smo favoriti :napred Partizan
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Igraci su veceras u vrlo specificnoj situaciji..mnogo se pljuje po njima, igrali su jako slabo, imaju iza sebe jako puno neuspeha... A ispred sebe imaju (za nas) zver od protivnika i bukvalno unapred izgubljenu utakmicu.

Da sam ja na mestu bilo koga od 11 koji istrce na teren, ja bi izasao tako rastereceno, tako raspolozan da ujedam 90 minuta..garantovano bi pruzio 130% svojih mogucnosti..jebes mi sve ako ne bi probao da driblam sve redom, ako ne bi probao da sutiram sa 30 metara kad god mi se ukze, ako ne bi ginuo za svaku loptu..ako ne bi istrcao duplo vise kilometara od svog proseka!
Veceras je igracima idealna prilika da se zeljom da igraju fudbal i borbenoscu popisaju po svima koji su ih pljuvali...jer oni nisu krivi ni za sta! Takvi su kakvi su, kriv je onaj ko ih je doveo! Jos samo kad bi i trener to prepoznao, mi bi veceras imali utakmicu sa kojom bi bili najzadovoljniji jos od pocetka sezone, bez obzira na konacan rezultat.


Ali............
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Veceras igramo u za nas neobicnoj kombinaciji: crna majica, beli sorc, bele stucne.
Ne volim bas ovu kombinaciju, ali mozda nam donese srece :D

dres.png
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Dovode te u situaciju da skoro pa da priželjkuješ neuspeh, jer će ova banda opet nabiti svima na nos uspeh u Evro takmičenju i to ponavljati do besvesti. A opet, kad znaš da ih ni ispadanje iz lige, ni ispadanje iz daljeg takmičenja LE neće ni zasvrbeti, onda nema ikakvog razloga prizivati neuspeh. U krajnjoj linij, navijam da prođu zbog samih igrača, koji su najmanji krivci za sve što se dešava.
Nadam se dobrom motivacionom govoru druga Vazure pred početak meča.
Očekujem katastrofu, nekih 4-5 golova u našoj mreži. Samo objektivno razmišljam.


Bas tako. Jedino se nadati da su, posto su se ozbiljno spremili za prvi mec, sada biti opusteniji kad su vidjeli kakvi smo pa moliti Boga za neki remi ili sto manje komada. Upravu to nece sigurno otjerati, tj. ako bi nas napunili. Samo bi jos moglo ubiti ove nase fudbalere.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Generalno jedno od najtezih gostovanja u Evropi za bilo koji tim danasnjice, a kamo li za ovaj ludi Partizan....promil sansi nemamo, prezaljeni smo cak smo cini mi se i sami sebe prezalili i sve osim tesnog poraza od 2-3 razlike je 15x vece cudo od onog u Augsburgu....u kakvo nas je stanje bagra dovela mislim da su nam bodovi nemoguca misija i protiv ekipa koje smo pobedili. Evro prolece odlece....a na trenutak je sve delovalo kao bajka...bar do prve utakmice u prvenstvu :banghead Totalni remont i svegrobarski ustanak pa da bude nesto....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
14 kvota na nasu pobedu :) eto sanse da se obrne kes :)

srecno veceras.. sve je prihvatljivo sem 5,6 golova razike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top