Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Izbeći i ekipe protiv koga jedan covek stavi keltski krst pa mi navijači ne možemo na stadion 2 meča.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi smo apsolutno zasluženo dosli do ovde, jer smo u svakom dvomeču bili bolji u svakom segmentu.
Iz istog razloga smatram da smo mogli i s manje rizika da udjemo u le. Zvuci nezahvalno ali mislim i da smo sinoc mogli bez rizika da nas glupi gol izbaci, i ko zna šta bi bilo da Miletić nije dao, juriti rezultat tamo je suludo. Opet to ima i drugu stranu medalje ekipa je i psihički i fizički spremna za takve mečeve.
Onaj ludi Vermez je imao jednu dobru izjavu svojevremeno. Ako ćemo da ga damo Dnjepru moramo znati kad, jer ne mozemo duže od pola sata tamo da se odbranimo. Isto je i drugom smeru, ako primimo kasno gol mi nemamo vremena da ga damo. Igrali smo rulet i protiv malatije i protiv moldea, nemamo mi kvalitet da ih izbacimo sa 2 gola razlike ali smatram da je moglo sigurnije...
Pre svega neke zicer izmene Umor - ozegovic, Suma - Natho, nema logike kada nas stisnu pred kraj da ne vijamo bas kontru, a Ozegovic i kontra su posvadjani pojmovi. Stisli su nas u drugom, Zdjelar je fantasticno otvorio prvo, dao par otvarajucih pasova, Asana beše on našao , posle toga se sakrio, to su sve stvari gde može da se napreduje.
Opet igrački kadar je takav da nema mnogo opcija za kombinatoriku, ali bilo bi zanimljivo da vidimo Asana ili u špicu ili na desnom krilu, posto tehniku za levo nema i slične kombinacije. Prilagoditi formaciju timu posto je jasno da je Natho isplivao niotkuda top kvalitetom da nije planiran bas.
Sve ovo ne vredi ništa, jer smo prošli, ali ja se nadam iskreno u zavisnosti od grupa da i uradimo nešto u tim grupama...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sam reko.Daj Manćester da mu slomimo nogu i Astanu da silijemo :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.336
Reaction score
37.540
U PM smo. :buhaha Nemaju pojma ni oni u UEFA, čekaj da se dogovore. Idemo na Traford.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mancester, Astana, i daj neki lak tim, i da igramo na prolece Evropu
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Sad kad bude prva junajted kući bez publike...Ekstra grupa. Može da se igra i sa astanom I alkmarom. Prolazimo.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top