Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bibras Natko kad je dolazio bio sam presrećan što konačno dobijamo veznjaka koji zna fudbala i kog nismo imali dobrih 10 godina. Od Saleta Ilića Moa.. A to je ono što sam pričao kad je dolazio centralni vezni koji pre primanja lopte ili pasa gleda okolo sebe iza sebe ima li igrača kome će odigrati loptu. Razmišlja unapred i to je što ga odvaja od naših srpskih veznjaka. Čovek bi se juče napakovao asistencija da je umesto Sadika imao Đurđevića dakle prosečnog špica koji ima njuh za gol. Neko reče sledeće godine kapitenska ja se bojim da on posle leta ide negde da zabode dobar ugovor, dao bih mu platu koju god da traži i kapitensku. Videlo se na njemu koliko želi da pobedimo koliko šuteva pokušaja, preciznih dodavanja spajanja sa golom i džabe kad napred nemamo igrača koji bi to završio. Upravi jebem mater zbog nedovođenja špica.

Inače isto kad sam rekao za ovakve utakmice potrebno je da igraju Šćekić i Natko a ispred Suma naravno kad se oporavi i bude sto odsto spreman, ljudi se isčuđavaju. Zdjelar i Šćekić zajedno su veliki minus za organizaciju pa zato je i doveden Natko. Natko je centralni vezni i to mu je prirodna pozicija. Asano bi mi juče išao na hlađenje a ne Tošić čisto malo da se spusti. Ima on itekako doprinosa ali onako izgubiti loptu ne dodati beku kad je protrčavao iza leđa i zatim ne može veća kazna od promašaja nego da odmah primiš gol. To je prvo njegova krivica pa tek onda odbrane. Baš šteta za promašaj Sume i Markovića ali obojica su ušli u drugom poluvremenu ima tu i do nezagrejanosti.

A zašto ljudi gledaju ovo kao poraz pa gledamo zato što igraš kući sa igračem više imaš 20 šuteva naspram njihovih 4 i daš isto golova koliko i oni. Taj AZ ima svega 2 titule prvaka Holandije i 4 kupa pa nije to klub kojeg se trebamo bojati. Grupa nam je po meri samo što sad moramo ići težim putem i vaditi se protiv Astane tamo koja je od 35 utakmica domaćih izgubila svega 5 u evropi. Izgubili su protiv Dinamo Z, Dinamo K, Sportinga, Viljareala i Plovdiva u njihovoj prvoj utakmici u evropi. Ako dobijemo Astanu mislim da skidamo skalp Junajtedu kući, mislim da je i vreme da pobedimo jako ime. Ne bih bio nezadovoljan da nismo imali igrača više i još kući igraš ajde da smo igrali tamo. Ovo je veći bod AZ ali ajde. Da mi natrpamo kurvetinu u nedelju pa ćemo se protiv Junajteda vaditi. Drago mi je što konačno imamo trenera koji svojim stilom odgovara imenu kluba.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.643
Локација
U Kinšasi
Pa to bez kartona, tesko da ce se desiti. Covek je sampion u dobijanju glupih zutih... generalno mi se ne dopada njegova igra, sinoc u par navrata toliko sporo reaguje kad ima posed, da ga stignu s ledja i uzmu... netacne pasove da ne spominjem. Jedino je dobro sto se bar ne krije iza igraca, vec se nudi uvek za prijem.
Da ne bude zabune, igra on mnogo bolje nego prosle sezone, ali za evropu mora bar duplo od trenutnog, sto je preveliki izazov za njega!

Slazem se donekle, ali pisao sam o derbijima. Kljuc nasih solidnih igara u derbijima prosle sezone je bila igra Zdjelara i Scekica. Izubijali su im vezni red, pogotovo Zdjelar ciganskog svabu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Đomla ali tada nisi imao nikakvu veznu liniju niti krila. Sad imaš igrača koji zna da podeli pas, imaš brza krila sad pravimo brdo šansi samo da dođemo do realizacije i biće to dobro. Stava sam da će Marković biti pojačanje samo da uđe u ritam i da se spremi. I ona šansa i ona kretnja njegova to nismo imali prošle sezone a on bi to rutinirao da ima utakmica u nogama. Moraju igrati zajedno Suma i Natko pa posle sat vremena menjaj ubacuj defanzivniju postavku. Kriminalno izgleda kad mi moramo da napadamo i jurimo rezultat igra Zdjelara i Šćekića. I na njih dvojicu dodaš još Miletića koji je ofanzivo igrač manje. Previše je to igrača manje u napadu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
У Дербију највише зависи од тога колико ће СНСудија да пушта, какве је инструкције добио, јер може судија одмах да га сасече у 7. минуту жутим картоном, и онда да Здјелар не постоји до краја утакмце.

Здјелар је веома ризичан играч, прави много погрешних пасова (који су често ризични), не поставља се баш најбоље (што је можда и најбитније за задњег везног).

Недоречен играч.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ne znam za vas, ali nakon duuuugo vremena se nisam plasio za rezultat nakon 1-0 za AZ! Jednostavno sam bio ubedjen s obzirom na nasu igru u poslednje vreme da cemo preokrenuti. Cak sam i nakon 2-2 bio smiren i u ubedjenju da cemo dati jos jedan gol ali...
P.S. Kudite vi Zdjelara koliko hocete. Ali cete videti kako ce Splintera u nedelju da stavi u dzep!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.928
Мене искрено забрињава Стојковићева форма, он синоћ није имао ниједну одбрану, други гол је поприлично лако примио.
И не само то, него генерални ми је утисак да од почетка ове сезоне у доста лошој форми.

Чини ми се да ове сезоне не пружа партије на какве смо од њега навикли. Не знам да ли су у питању године, или шта већ, али он је за нас везан уговором до 2022, чини ми се, ја бих већ полако почео да му тражим замену.

Ovo je posebno vidljivo u situaciji kao juče. Na stranu to da li je mogao bolje ili ne kod golova. On je nas navikao da svaku utakmicu ima bar jednu odbranjenu "mrtvu" šansu. Sinoć se to nije desilo, AZ je imao dva šuta u okvir gola i dao dva gola.

Ali ako premotamo samo malo film, izvukao je on ove sezone par utakmica, nije da nije. Oba gostovanja, Malatija i Molde, je spasao makar po jedan siguran gol, a da je primio samo jedan, mi bi ispali. Tako da je Stojković definitivno najmanji problem kada je naša odbrana u pitanju.

Da neko ne shvati pogrešno, nije namera bila da kritikujem i pokazujem prstom, kao što verujem i da kolega Putnik nije imao tu želju. Stojković nas je samo navikao da nas svaki put čupa, pa kada se to ne desi onda jednostavno bode oči.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Razumecu fudbal sa dva zadnja vezna protiv renomiranih ekipa, ali nikako ne mogu da razumem fudbal sa dva zadnja vezna u vaznoj utakmici gde si favorit (ne po kladionicama, nego po "moranju"), pogotovo pri situaciji gde si brojcano jaci. Evo mene neko da pita ko je bio bolji/losiji Zdjelar ili Scekic, ne znam, isti su, ne doprinose igri, bar ne u meri u kojoj ja razumem fudbal. Razumem i da nam nije dozvoljeno da imamo upotpunjene sve linije tima, ali mi ne radimo kvalitetno ni sa onim sto imamo. Sta je Asano? Nisam ga prihvatio kao krilo kad je dolazio, vec kao nekog "laznog napadaca", sad ga ne prihvatam ni kao krilo, ni kao napadaca. Mozda kao neko sunjalo. Zasto Suma ne igra od 30-og minuta? Jos bolje za ubuduce - zasto Suma ne igra od starta, kad bude fit? Sadik je, u svoj svojoj nespretnosti, bio izuzetno spretan veceras, ali on nije GOLGETER.
Imamo puno mana, ali je valjda odraz svih tih mana i odraz nekog kvaliteta koji posedujemo, pa ih evidentno izbace na videlo. Savu mogu da krivim za nepotpun igracki kadar, koji odstupa od evidentne ideje (uz ziheraski pristup na ovoj tekmi), ali verujem da je dovoljan oportunista da nauci na greskama i odvede nas u nokaut fazu!
Napred PARTIZAN!
Naucicemo, bijemo ih u gostima!

Zabranjeno je bojati i boldirati ceo post, za sada opomena!
Spejs
Popio sam pivo vise, stvarno nisam primetio da je tekst boldovan.
Izvinjenje
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.275
Reaction score
7.053
Zal ostaje zbog prosuta dva boda, koja smo imali u rukama, ali sta da se radi, idemo dalje. Izdominirali smo ih i iskreno mislim da bi to uradili i da su bili kompletni. Celu volim zbog nekih ranijih zasluga, ali polako pocinje da mi ide na zivce, prvo zbog toga sto zapostavlja svoje primarne zadatke, a onda i njegovi doprinosi u napadu, koji su ravni nuli. Ono izderavanje na Asana je posebna prica, jako ruzno. Sadik je meni totalno lud fudbaler, toliko je nepredvidiv da zbuni i protivnike i nase igrace, kad krene u trk sa onim dugim nogama i pocne da vinta lijevo-desno, meni se zeludac prevrce. Ajde sada da se momci oporave do nedjelje pa da iskaramo cigojnere, da se malo utjesimo i obradujemo. Astana u United padaju u Beogradu, a AZ bijemo na strani. Mora nas sreca nekada pogledati, zasluzujemo je itekako!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ово је морало да се победи. Све се наместило како треба, све се отворило за победу. Само да се зицери не маше онако лако, и да не примамо два гола из две дуге лопте. По мени, овај АЗ Алкмар је дупло боља екипа од оне пре 4 године, имаћемо огромних проблема са њима у Холандији.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Tačno tako... ali prvi je komentator na tv rekao u prenosu da je asano bio sebičan, pa je onda krenulo da se širi... a niko da stane, pogleda, pa onda svojom glavom donese sud...
Pa šta ima svojom glavom neko da donese sud, kad se iz aviona vidi da je morao da doda, to se uči još u pionirima da se igra oštar paralelan pas u ovakvim situacijama.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.643
Локација
U Kinšasi

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedan Wolfsberger u kom igra Rnić demontira Mehenglabah u gostima sa 4:0, Dudelanž pobedi u gostima 4:3 Apoel, Kluž dobije Lacio 2:1, Ludogorec demolira CSK Moskvu sa 5:1, Slovan dobije Bešiktaš sa 4:2 to je liga evrope timovi približni nama. Mi kao klub moramo da imamo veće ciljeve a ne da se zadovoljavamo prolaskom same grupe. Upravi ide na čast što nisu doveli špica, a nije da nisu mogli.. Sa 1 pobedom u grupi dobijaš preko 500 hiljada i otplatili bi slodnjaka za celu godinu. Govnjivim motkama vas treba tući bagro.

A ove rezultate sam postavio čisto da se vidi da je ova liga evrope dostižna nama da možemo da se nadigravamo sve su to slični nama protivnici, kad nam bude bilo normalno da se plasiramo u osminu finala le tada ćemo odgovarati renomeu kluba kojeg volimo.

Natkov pas ka Sumi. :respect
Da smo barem jednu njegovu loptu iskoristili ne mogu doći sebi i dalje od sinoć..
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
jesi video uopšte gde je asano, a gde miletić? imaš na prethodnim stranama sliku

a pri tom pišete kao da ćelavi ima realizaciju 101% pa ste sigurni da bi ga dao.
Pa zato što sam vido i pišem.Svako krilo tu odigrava oštru paralelnu loptu.Ali Asano nije krilo i vidi samo gol i zato je šutirao.Pusti slike, vrati na tv unazad i vidi.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Asano da nije sebican morao je da posalje loptu Mileticu, i to ne bi bio povratni pas vec je bilo mjesta za pas koji ide vise prema golu, rupa je bila prevelika.
Naravno da je trebao ali samo ako je umesto Miletića Usain Bolt . Uhvatili ste se tog dodavanja ko pijan plota, uradio je sve što bi napadač trebao da uradi samo ne pogađa svaki. Veća mi je greška oni šutevi glavom ali jbga sad posle puno godina gledam Partizan koji traži gol više a zbog takvog načina igre sam i počeo da navijam za njega pre 45 godina. Ako vam ovo nije dobro sa ovakvim timom setite se prosle sezone
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Lagano bi celavi stigao bilo kakvo dodavanje samo je pitanje bi li pogodio.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Prođe i ban... Konačno... Ono od sinoć ne znam kako ću da prežalim.... Neverovatna šansa nam se ukazala... Ali jbg, ne treba nama napadač...
Inače ako niste znali, TATKO je u timu kola LE:respect
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Asano je dosta dobrog posla uradio juce,imao i veliki broj sansi,samo da nastavi da ulazi u sanse i pojaca koncentraciju i golovi dolaze.....Savo kaze da nije fit i da je bio odredjeno vreme povredjen i jos kaze da ima odlicnu realizaciju i da ce to pokazati.... Meni je Samuraj dosta zanimljiv igrac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top