Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prvo da čestitam stručnom štabu i ekipi na pristupu utakmice. Nadigrali smo ih skroz, oni su došli po bod a lopovčina iz Španije im je donela sva tri. Besan, prazan i razočaran sam.

Vidim svi nešto hvale i kude Sadika pa i ja da kažem po koju o njemu. Trenutno to što on igra nama nije dovoljno, nama je realizacija ogroman problem što govori i statistika o 51 šutu na gol protivnika u prethodne tri utakmice (Junajted, Mladost i Voždovac) i samo jedan postignut pogodak. Bezobrazluk je upravin što se uopšte ušlo u sezonu samo sa Sadikom, nama bi legao jedan Đurđević koji bi do sad dao bar duplo više od Sadika. A Umar da uči pored njega, doslovno da uči jer mu je realizacija trenutno katastrofa, prijem lopte kao da je totalni amater.. On bi kažem mogao da bude zanimljiv zalog za budućnost ali trenutno ne doprinosi dovoljno i to nam se obilo o glavu najviše u prvenstvu. Na zimu se nadam pojačanju na špicu ako već do tad ne bude kasno za evropu.

Šta nama vredi to što smo u sve tri utakmice bili bolji od naših rivala kad smo osvojili samo 4 boda od mogućih 9? Protiv AZ i dalje ne mogu prežaliti utakmicu, ovde teška srca pišem o utakmici protiv Junajteda gde smo minimum trebali uzeti barem 1 bod, a mišljenja sam neko bi rekao ostrašćenog da smo zaslužili pobedu. Moguće da će nas ta 1. utakmica koštati prolaska grupe.

Opet za jučerašnju utakmicu kažem što se tiče voljnog momenta i prikazanog fudbala, kakvog ne pamtim da smo igrali protiv favorizovane ekipe, je za 10-tku. Ali ono što mi je zasmetalo pored Sumine generalno dobre partije je ta njegova škrtost i kašnjenje u pasu. Smeta mi što mora da overi loptu po nekoliko puta pre nego što nađe rešenje, čim igra jednostavan fudbal iz jednog dva dodira dolazi do izražaja njegovo znanje. Sad iz glave se mogu setiti barem 2 akcije što je upropastio posle koje je izgubio loptu. Prvo poluvreme umesto da odigra pas u desnu stranu on ulazi u dribling i gubi loptu (doduše fauliran, dobio je udarac u lice rukom ali sudija mu nije svirao faul), posle kog ga Natko gleda u fazonu čoveče odigraj loptu! U drugom poluvremenu ne odigrava Tošiću na stranu već bezveze dribla u mestu i potom greši u pasu. Obe kontre upropastio. Što se tiče onog maestralnog zalamanja i slanja po burek kapa dole, ali već kad se namestio na slabiju levu logičnije je da gađa bliži levi ugao nego suprotni dalji, gde je već izgubio dosta snage.

Strahinja Pavlović standardno dobar. Dečko već sad vredi bar 10 miliona plus procenti.

Evo i dve situacije za koju mislim da je bar jedna penal ako ne i obe.

Natkov centaršut.

yo2Yw6.gif

Miletićev šut glavom posle kog je usledilo igranje rukom.

K1948G.gif
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
koliko smo dobri bili, najbolje svedoci pisanije domacih novinara I novinarcica. nema redakcije koja nije zakljucila da je losiji tim pobedio. dakle, ni zvezdaska javnost nije imala kud:D

ili sam ja stekao pogresan utisak?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Englezi najbolje ocenili Sumu. Ocene su ili 7 ili 7.5 a najlošije ocenjen Miletić.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
SKAJ SPORTS: Stojković 7, Miletić 5, Ostojić 6, S. Pavlović 7, Urošević 6, Zdjelar 6, Natho 6, Tošić 6, Suma 7, Asano 7, Sadik 8. Izmene: Stevanović 6, L. Pavlović -, Ivabnović -;
INDEPENDENT: Stojković 6, Miletić 4, Ostojić 6, Pavlović 6, Urošević 6, Zdjelar 6, Natho 6, Tošić 6, Suma 7, Asano 5, Sadik 5. Izmene nisu ocenjenje.
DEJLI MEJL: Stojković 6, Miletić 5, Ostojić 6, S. Pavlović 7, Urošević 6, Zdjelar 5,5, Natho 6, Tošić 6,5, Suma 7,5, Asano 6,5, Sadik 6. Izmene: Stevanović 6, L. Pavlović –; Ivanović -.
WHAT THE SPORT: Stojković 6 - Miletić 5, Ostojić 6, S. Pavlović 6, Urošević 5, Zdjelar 5, Natho 6, Tošić 6, Suma 7, Asano 6, Sadik 6. Izmene: F. Stevanović 5, L. Pavlović -, Ivanović -.

Jos jednom svaka cast upravi na tome sto nemamo siru i kvalitetniju klupu. Maestralan posao radi Savo obzirom da igramo bez gol igraca. 51 sut napraviti u 3 utakmice i dati 1 gol nije problem igre vec nedostatka igraca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Ukoliko neko zeli, ja sutra mogu da postavim snimak bez komentatora (samo ton sa stadiona) i prenos sa Radio Beograda.
Cekamo nestrpljivo :ziveli

Sto se narednog kola tice najgora solucija je da AZ pobedi u Kazahstanu. Bez obzira sta mi uradimo u Mancesteru, kiks AZ-a protiv Astane i bar neresen rezultat u Hagu bi nam omogucili da sa (veoma mogucom) pobedom u poslednjem kolu kuci protiv Astane prodjemo dalje pod pretpostavkom da AZ nece pobediti Mancester u gostima u tom poslednjem kolu. Nadam se da ce AZ-u promena vremenske zone da padne mnogo teze nego nama jer je kljucno da oni tamo ne pobede, a ako mi napravimo iznenadjenje u Mancesteru bice to dodatni plus.

Inace, ne smatram da je neresen rezultat u prvom kolu eventualna prelomna tacka ove grupe. Prva prelomna tacka na kraju grupne faze bi mogla da bude sudijska kradja, a druga prelomna tacka je taj Kazahstan i nadam se da ce opet biti srecan po nas. Sve u svemu veliki sam optimista po pitanju naseg prolaska dalje, ekipa koja ovako igra dobice nagradu od Boga i fortune kad najvise zatreba.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Solidno sam video Istok na kome sam bio, ali još bolje Zapad koji je naspram mene - na Zapadu je bilo, da kažem 20 praznih stolica, a na tim prolazima ,,tisaklo,, se bar 200-300 ljudi!
Ovo je Srbija i unutra su PUŠTENI ljudi koji NISU ni imali kartu ili svoje numerisano mesto!
Rođaci i prijatelji ljudi u klubu, zaslužni, veliki Partizanovci koji ne bi da plate, oni koji nemaju da plate ali znaju kako mogu da uđu, itd, itd, itd...

Ispričaću slučaj koji znam iz prve ruke... dobar drugar je dobio dve karte za utakmicu, one plastične što važe i za Astanu, od neke drugarice, koja kaže da je dobila od nekoga iz kluba. Bile su za zapad ulaz D, a kako sam i ja imao isti ulaz dogovorimo se da se nađemo unutra. Ja sam već ušao kada me drugar zove i kaže da ne može da uđe jer su karte neispravne, odnosno moguće falsifikovane. Da skratim priču, odmah su se tu stvrorila dva pripadnika mupa sa kojima su otišli u stanicu da daju izjave, a kaže da se tamo već nalazilo oko 30-ak ljudi sa istim problemom, među kojima je bilo i stranaca.

I još nešto za upravu, marketing ili koga već... svi šalovi sa motivom Partizan/MunUtd su rasprodati dva sata pre utakmice, mnogo ste se stisli, trebalo ih je mnogo više napraviti!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
284653b0-f68d-11e9-9375-5a188dbd037d
0_Partizan-Belgrade-v-Manchester-United-Group-L-UEFA-Europa-League.jpg

Gledam ove slike i ne mogu da se otmem utisku da je cela startovao precizno bez kontakta iako nije dodirnuo ni loptu, a da je ovaj folirant sve to vesto iskoristio. Bukvalno je savio svoju nogu u kolenu tek toliko da dodje do kontakta sa nogom Miletica i tako iscenirao kontakt. Krenuo da pada pre nego sto je doslo do tog isceniranog kontakta. Garantujem da bi za ovako nesto nasem igracu onaj spanski konkvistador dodelio zuti karton zbog simuliranja.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Meni je debilno da se klub nije oglasavao zbog falsifikovanih ulaznica jer se znalo jos otkad su pustene u prodaju da ima falsifikata. Imao sam problema oko karte za kosarku sa ovima u tiketlajnu pa smo nesto izbuckali, ali je ta opcija zahtevala da cekam malo duze na onoj terasici ispred kancelarije. U nesto manje od sata dva puta je isla prica o falsifikatima za fudbal, cak sam ucestvovao u smirivanju malo psihicki nestabilnog lika koji je divljao ispred sa takvom kartom kakvu pominje @tribiani jer su mu ovi u tiketlajnu rekli da mu je neko uvalio falsifikat.

Ovo je stoti put da se pokrece tema o kartama, falsifikatima, tapkanju, dobijanju besplatnih od kluba koje se takodje tapkaju i slicno... Godina je 2019. a mi bi trebalo da smo ozbiljan klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Lakše je gledati sa tribina i posle komentarisati na Forumu nego juriti igrača Mančestera, ali Nema zaista nije trebao da uklizava, kada je Boki već bio došao da izblokira ovog klinca...sve i da nije uspeo da ga izblokira, (a ja mislim da bi uspeo) pitanje je da li bi ovaj pokušao neki pas, šut, prodor, pa ako bi pokušao da li bi to i uspeo, pa ko bi ga još iza Bokija ,,dočekao,, itd...
Recimo Stojke je bolji u situcijama 1 na 1 nego u nekim drugim, ali...
Bilo pa prošlo...ne treba ,,živeti u oblacima,, nekog Mančestera, nego se ,,spustiti na zemlju,, Spartaka ždrepčeve krvi!
To je sad naš posao!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vilijams je imao namjeru da iznudi penal, kontak je minimalan, sudija je bio naklonjen gostima i jedva je docekao ovakvu situaciju da dosudi penal. Inace nije sudio ni nekoliko cistih faulova za nas, gdje su nasi igraci dobijali laktove u lice itd. Sve je kulminiralo nesudjenim penalom. Ne mogu da shvatim toliku razliku u kriterijumu kod sudjenog penala za njih i nesudjenog za nas. Igrac rukom u neprirodnom polozaju blokira loptu koja ide prema golu i to nije penal? Al ok. Kad se sjetim kako je Vujacic podero lika iz Moldea i nije nista sudjeno :D bude mi malo lakse.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Gledam ove slike i ne mogu da se otmem utisku[...]

Ma penal je, nazalost. Kolko god da je ovaj trazio kontakt s'mileticem, kolko god da je on i pre kontakta poceo da pada, kolko god da loptu vise ne bi mogao da stigne i da nije bilo starta, cela tu previse naivno ukliziva protiv brzog igraca koji to, po komentarima na redditu, u U23 mancestera radi non-stop. Jednostavno mu ulece u sprint, da je ovaj nastavio da trci normalno cela bi ga pokosio samo tako. Jedini nacin kako tu ne bi doslo do penala je ako nemanja prvi pravi kontakt s'loptom, ali ovaj je ovekivo bas to pa je prvi dodirnuo loptu i pao.

U engleskoj takve stvari rade cesto, Kejn na primer kad je u duelu za odbranbenim igracem u kaznenom prostoru uvek anticipira start protivnika i namesta se tako da ovaj pogodi njega umesto lopte. Igraci sitija rade isto, sterling, bernardo, brujne itd. Uopste me ne bi iznenadilo ako to ne driluju u treningu u engleskim klubovima.

Kako god, mozemo mi da pljujemo sudiju za dosta stvari sto je uradio te utakmicu, kod tog penala ja vidim miletica ko jedinog krivca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Miletica bi mogao da krivim samo da je zaista napravio penal medjutim ne mogu da ga krivim za to sto je pokusao da spreci protivnika i za to sto je protivnik simulirao. Penal nije bio. Miletic uklizava pored njega, a ovaj pada nesto kasnije....u momentu kad Mileta desnom nogom gazi na zemlju tek par stotinki potom igrac Mancestera savija namerno svoju desnu nogu i ON udara Miletica u nogu plus svojom levom nogom stavlja do znanja da namerava da padne, neprirodan pad ali nazalost prilicno vesto isceniran:
ezgif-5-b3e3e43a7b2f.gif

Dve tragicne odluke na nasu stetu s tim sto je ova prva odluka nekako ostala u senci one druge koja je prelomila mec definitivno. Kriminalan kriterijum, prestrog penal u prvoj situaciji i ogromna tolerancija kod druge situacije.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top