Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Kad sam vidio da ubacuje Šćekića pao mi je mrak na oči. Taj je samo za crnogorske lige i nizašta više. Odmah je nakon 2 minuta uspio dodati prvom protivničkom igraču u noge i otvoriti im kontru sa igračem više! E sad zamislite da imate takvu kiksaru do sebe, strah se odmah uvukao i među ostale. Golman ako vidi na 20 metara evo gdje sam. Ova dvojica puštaju igrača da daje gol leđima. Ovo je tragedija neviđena...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Bolesnik na vlasti stvarno treba da nas ugasi... Stojkovic nije onaj golman od pre dve godine i vreme je da se povuce, 30 metara stoji od gola, da nismo primili prvi, ne bi ni drugi... Posle su oni dobili krila, iako su imali igraca manje ne mozes ti da imas kontrolu lopte sa Scekicem mucenikom i Brezancicem... Ovom timu trebaju napadac i dva srednjaka koja znaju stati na loptu da bismo odigrati nesto u Evropi...
 
Последња измена:

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
67
Локација
Beograd
Mentalitet prokleti, ne Stojke. Ufff. Nema veze sa tokom i rezultatom, ali sam popisan ko 1989 protiv Rome. Malo sam stariji pa se setim losih stvari. Imas sve i popusis. Nismo se obrukali, daleko od toga, ali boli. Ne znam sta reci pametno, idem da pijem.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Stojković je primio presmešan gol, ali nismo ispali jer smo pobedili 1:2, već jer smo zbog genijalnih izmena primili dva gola, za pet minuta, sa igračem više iako smo čitavu utakmicu gazili protivnika. Ajde daj ti lepo Šćekića, Vujačića i Brežančića, previše napadamo, zajebi ti to, vodimo.

Savo Milošević je jedini krivac. Ali ajde, neka bude da su Suma i Sadik krivi(?!).

Uprava da ostane, jer znamo da hoće.
 

Beli1306

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
10
Reaction score
23
Локација
Krusevac
Mozda ste u pravu mozda smo prokleti kao klub a mozda samo i ne zasluzujemo vise jer ne pravi se pita od govana. Ti hoces evropu a kao klub u sebi imas kancer od uprave koju da smo slozni kao navijaci bi oterali lepo mi jos imamo 5 frakcija koje se sve ponasaju kao uvredjene strine i sta ti da ocekujes onda? Treba prvo da sredimo stvari u svom dvoristu pa tek onda da gledamo druge
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nas poraz je sistemski, na 2 - 0 krece zajebancija, vec smo u glavama na zrebu za prolece, sprdamo se sa drugoplasiranim holandske lige.. Zatim krece i ludilo naseg mentaliteta, cista sizofrenija koja ponistava realnost na terenu : imas 2:0, igraca vise o samo jedan zadatak - da privedes rutinski kraju..Ali ne, videcete vi tradicionalni srpski inat u punom svetlu, zasto bi golman sa dva svetska prvenstva u CV- ju stajao na svom radnom mestu svih 90 min, pa taj prvi gol njihov je pre svega iznenadio njih same, i komentatora Engleza na livestreamu. Samo nas nije iznenadio, jer smo pouceni iskustvom.
Dalje, zasto bi mlad pesrpektivan trener koji je za kratko vreme uspostavio napadacku prepoznatljivu igru ostao dosledan samom sebi, kad moze da izbaci oba igraca koji mogu da zadrze loptu duze od 2 sekunde, i da ubaci jednog dzudistu i jednog rvaca na teren...
Zasto bi bilo ko od igraca resio da radi posao za koji je placen, kad moze da se preda vrtlogu i kuka na mentalitet?
Odugovlacennje i ispucavanje lopte sa igracem vise?
Za to nemam dovoljno zivaca..
Drugi njihov gol je nesto najizvesnije sto se desilo u fudbalu u poslednjih 10 godina, ispricana prica.
Ne znam kome ce sad da.prodaju pricu, bilo kakvu
...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nije mi dobro uopšte, ali opet neznam štabda mislim.Bili amo odlični 80 i kusur minuta, ja sam iskreno već počeo sa opijanjem i slavljem, pogotobo posle isklučenja njihobog napadača, videlo se da su i oni bili pomireni sa porazom, e onda.... jebiga, jebiga, tako je izgleda moralo biti,to je moj Partizan,uvek je bio i ostaće isti.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Imaš protiv AZ priliku da uzmeš 6 bodova, ti uzmeš 2... Obe utakmice po igrač više , obe utakmice prednost u golovima, i obe utakmice sjebes, a obe utakmice su borba za drugo mesto i prolaz...
To može samo Partizan.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Kanal.

Bruka.

Prokletstvo.

Sramota.

Ja za ovo vise nemam snage. Svaka cast za svakoga ko moze da izanalizira bilo sta u ovom trenutku. Sve i svasta smo doziveli sa voljenim klubom, pucali cesto sami sebi u noge, pamte se i Artmedije, i Augsburzi... pamte se i razne rezultatske katastrofe ali OVO... ovo je skroz neka nova dimenzija pucanja ne u koleno, u celo!

I da, pre nego sto zaboravim:

Partizan.

Srbija.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Matori mi pizdi, lupa po kući... Šurak me zove, ne veruje, poludeo. Komšija se dernja, hoće da razbije televizor. Kad bolje razmislim, jeste da boli ovakva igra i rezultat, ali možda bolje sada i ovako da se oprostimo od evrope, nego da naletimo dalje na neke Špance, Engleze, pa da nas razbiju kao Bajern kurvu. A te pare koje bi zaradili prolazkom dalje i onako bi veprovi iz uprave pokrali.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нзм шта је Саво крив, је ли он тјерао Стојковића да излази без потребе? Тада да смо имали одбрану са Барезијем на челу примили гол, једноставно је тако увијек. Глупо самоубиство
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Igras savrsen mec, preslikanu astanu, 0 2 oni ne igraju odbranu imas 5 kontri i ne resavas mec. I covek ubacuje zadnjeg veznog, levog beka i centralnog veznog. I ti primas gol centaršut sa leve strane u srce sesnesterca...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Sumi hvala za sve golove ali vreme je da ode negde u Singapur npr pa nek tamo vuce loptu dok je ne izgubi i nek se tamo ponasa kao da je sam na terenu. Taj sebicluk samo sipa so na ranu posle svega sto se desilo vcrs. Proci ce generacije i generacije dok ne usvojimo pobednicki mentaltet.....umesto da ih dokusurimo mi se zgrcili i jedva cekamo kraj...e pa sad je stvarno kraj. Vracaj se u jsl blato i teraj dalje....mora da se izvuku pouke i donesu hrabre odluke dosta je vise bilo kalkulisanja u picku materinu sa tim. Mnogo igraca u ovoj selekciji nije sposobno da odgovori na zahteve.....i ako strucni stab to prvom prilikom ne promeni i donese odluke bez kalkulisaja odgovornost ce naravno biti na njima ma koliko se nama svidelo sve sto su do sada uradili
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Vujacic je Rajov igrac i tako to izgleda kad ti vrsljaju menadzeri po klubu.
Imas 7 igraca u zadnjoj liniji i covek ostaje sam na 5 metara i kuca loptu u gol nogom.
Urosevic je rupetina i svako ko kaze suprotno nema pojma o fudbalu. Covek juri njihove igrace po toj strani dok ceo tim gleda da je iza lopte. Fizikalije na mestu, mozak nula.
Stojkovica treba da je sramota za ovakve kikseve. Bitno da ljubi loptu kada je dotakne.
Sadik... sta reci... 10 kontri jebote. Njih trojica nemaju pojma gde trce iako imaju visak. Nosite loptu kuci jebala vas ona, svi bi da daju gol.

Savo se usrao i nije smeo da proba da kroz posed zadrzi loptu. Imas 2-0 i igraca vise na par minuta do kraja, bilo koji neamaterski tim sa neamaterskim trenerom bi sakrio loptu i protivnik ne bi imao ni 2 pristojna napada do kraja, a ne strpao dva smesna gola. Od pocetka pricam, dzaba mu sve kada je karakterom nula! Dosao je da lize ono sto je ispljuvao i ovo je cista karma.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Preziveo sam Artmediju, Petah tikvu one velsane, ovu bruku se ne moze preziveti strasno sta je propusteno, za ovo mora neko da snosi odgovornost bili smo pred vratima prolaska sve do prokletog 88 minuta. Ostali smo bez plasmana dalje ili Evropsko prolece, borba za titulu vreme je da se mnogo stvari promene u klubu vako vise ne moze.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top