Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.410
Локација
JNA
Da nije pravio izmene dobili bi...izbacio Natka, Sumu i Tosica , uveo Scekica i dva defanzivca..izgubili smo na presingu na njihovoj polovini, ali sve je usrao Stojkovic i on je glavni krivac..onakav gol ne sme da primi, ono je horor..da nije bilo tog gola ostalo bi dva nula i sudija ne bi produzio sedam nego dva jer bi bilo sve gotovo..ovako je morao da ispostuje povredu njihovog stopera koja je trajala 4 minuta..imali smo 5 kontri da sve resimo, i qrac na kraju..sebicnost Sadika, onaj njihov defanzivac ga navodi na sut, i on pomisli da je Quaresma i hoce spoljnom, umesto da je prosledi levom nogom ka Asanu i tako bi ovaj bio jedan na jedan sa golmanom, gde bi mogao da bira sut ili povratnu asistenciju za Sadika ako bi ovaj nastavio kretanje..ima jos stvari o kojima bi pisao, ali ne mogu, mi smo proklet klub jos od 66 godine, prokleta tribina, prokleta uprava, sve prokleto ali zato ga treba vise voleti..kad veceras nisam umro necu nikad..to je to, zivecu sto godina!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Tosic i Miletic kriminalni.
U napadu jesu bili kriminalni, standardno nazalost. Medjutim, defanzivno su se dobro kretali i zatvarali. Ne secam se da je AZ napravio neku sansu preko njihove strane?

Ova utakmica nije tragicna. Ova utakmica je istorijska glupost, kratkovidost. Kad dodje do zamora i popusti koncentracija, na scenu umesto uvezbavanog stupa podsvest koja je, pokazalo se, jajarska, gubitnicka.
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Jel postoji neka bas bitna utakmica koju je fk Partizan dobio u zadnih 8 godina ? Ljudi sto je mnogo, mnogo je. Niti dobijamo velikane, niti utakmice za prolaz, a mnogo puta smo bili na milimetar od toga. U zadnjih mesec i po dana smo ih imali 2, ovu i UTD...
Ipak, samo treba jos vise voleti Partizan!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi jednostavno nadjemo nacin da sjebemo dobijeno, to nije slucajnost to je jebena umjestnost. Napisao sam u postu pred utakmicu da treba da prevazidjemo sebe da bi ovo dobili. Uspjeli smo ali u pogresnom smjeru, prevazisli smo sva sranja koja smo do sad uspjeli da napravimo. Sve ima svoje granice ovo je veceras preko svake mjere bilo. Ok prevazice se ovo, kao i sve prije. Plasim se toga, odnosno znam da ce biti opet isto za 5 godina kad dodjemo do neke bitne utakmice i useremo je na isti nacin vidjen danas i tri miliona puta prije. Na to jebeno pitanje kako nam to polazi za rukom ni tad neci imat odgovor. Jebo te zivot ovakav....
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Volim Partizan crno bele boje!

Uzivao sam 80min, jbg sta da se radi to je rl nas Partizanovaca!
Pokazalo se da mi ne umemo da se branimo, pa čak to bilo i 15min... Šteta za šansu i proleće!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.614
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
UPRAVA, UPRAVA I UPRAVA!

Imas jednu totalnu neznalicu na levom beku i ti uspes da nadjes jos vecu koja ne moze ni kao izmena da bude korisna. Imas problem sa stoperom ti dovedes Dingu jebenog i Rajovog Vujacica koji samo sto nije legao u gol kod ove situacije.
Imamo tri igraca u napadu koja imaju neke kvalitete ali koji iz deset pokusaja sa viskom u kontri ne mogu da urade nista jer ih jebeno boli kurac za tim. Od toga je jedan najskuplje pojacanje u istoriji, a drugi je mega zvezda koju cemo tek da otkupimo.

Govnari. Popuse mi sva trojica kurac. Julovac, organizator pravnijade i pickica i XXL profesor. Ubice Partizana i direktni krivci za sve lose sto nam se desava poslednjih godina. Terzic nam nista ne treba. Cigani su go kurac od ekipe, da imamo nekog ko zna da radi svoj jebeni posao posrali bi im se po najskupljem timu u istoriji. I Ivicu da ne zaboravim, popusi mi i on kurac.
Hvala.
Ono ne dajem niko za pravo da više mrzi ovu upravu od mene, ali ovo je smešno. Na stranu opterećenost Uroševićem, ali individualni kvalitet i timski kvalitet nemaju veze s razlozima poraza.
Mislim istini za volju verovatno čak ni debela pederčina ne bi primila gol večeras, ali nismo mogli da ga registrujemo...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Da smo dobili sve bi bilo kako treba ovako traže se krivci u svim segmentima kluba. Na stranu da je vlast ciganska, da imamo ko zna koliko frakcija, da su nam poltroni u upravi i još mnogo toga, ovo večeras je Partizan. Imam 38 godina pratim Partizan preko 30 godina i ovo mi je postao sastavni deo ljubavi prema voljenom klubu. Ovo je bilo samoubistvo, ali, Voleo sam te, volim te i voleću te
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Prvo smo neustrasivo usli u mec, a onog momenta kad smo shvatili da ipak mozemo da pobedimo mi smo se prepali i stalno gledali na sat kad ce kraj.....ta trema i panika su nam po stoti put dosle glave.....i sve je to rezultat igranja u jednoj ligi koja se samo reda radi naziva fudbalskom ligom....
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Mi smo jebeni mazohisti kad volimo ovaj klub iako nam se ovo godinama desava i volecemo ga do kraja zivota.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ono ne dajem niko za pravo da više mrzi ovu upravu od mene, ali ovo je smešno. Na stranu opterećenost Uroševićem, ali individualni kvalitet i timski kvalitet nemaju veze s razlozima poraza.
Mislim istini za volju verovatno čak ni debela pederčina ne bi primila gol večeras, ali nismo mogli da ga registrujemo...
Debela pedercina je bar Grobar,a nama je ciganin kapiten i onda ti ovo dodje kao kosmicka pravda ili karma
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Uvek sam medju onima koji razumeju one ekstrem navijace, jedan je od njih i idu iz krajnosti u krajnost, od prevelike srece do prevelike tuge. Cenim da je zapravo vecina nas takva. E pa ovo je onaj podrum, ona 2 sprata ispod tuge.

Nismo od Partizana navikli na lepe stvari u Evropi blago receno ali zaista, zaista, ovo je previse...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.979
Локација
underground
Ovaj forum padne samo kad se izgubi neka vazna utakmica a nikad kad se dobije-
To samo znaci da ne znamo ni da se radujemo,ni da tugujemo nego samo da lecimo frustracije.
Elem cestitke igracima i strucnom stabu na plasmanu u grupe,na osvojenih 5 bodova,a nadam se mozda i na svih 8,i sto se nisu obrukali u Evropi za razliku od nekih.Takav dobar ucinak i u buducnosti ce biti samo incident a ne pravilo,a ko to nije u stanju da vidi,zivi u nekom svom paralelnom svetu,i tu mu ja nista ne mogu.
Ni meni se to ne svidja ali to je tako.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.521
Локација
Nickname
Mogli ste večeras da postanete heroji, izdignete se iz mulja ovog jadnog pokušaja od zemlje. Vi ste izabrali drugi put, da nas izjednačavaju sa drugima koji nas nisu dostojni. I podsetite me da ja ipak navijam za Partizan, klub koji od kad znam za njega voli da razočarava u velikom stilu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Dodje mi da se obesim. Ja ovo ne mogu da prihvatim,ne znam kako je moguce da uvek jebeno sve upropastimo?!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Slozio bih se sa kolegom Zalosnom Sovom. Jebi ga, desavaju nam se ovakve stvari po stotinu puta. Ja sam ubjedjen da ce nam se vratiti troduplo, kad-tad. Nismo se obrukali, igrali smo protiv mocnih ekipa, jedino gdje smo nadigrani, to je bilo protiv junajteda u gostima. Ekipa ima potencijal, jednistavno fale nam 2-3 igraca na klupi, koji su dostojni da urade nesto kada treba(citaj dzokeri). Momci hvala za trud i borbu, sada sve snage na prvenstvo i kup i neka bude borba na krv i noz, nista vise ne trazim od vas, samo se nemojte predavati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top