Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sumi hvala za sve golove ali vreme je da ode negde u Singapur npr pa nek tamo vuce loptu dok je ne izgubi i nek se tamo ponasa kao da je sam na terenu. Taj sebicluk samo sipa so na ranu posle svega sto se desilo vcrs. Proci ce generacije i generacije dok ne usvojimo pobednicki mentaltet.....umesto da ih dokusurimo mi se zgrcili i jedva cekamo kraj...e pa sad je stvarno kraj. Vracaj se u jsl blato i teraj dalje....mora da se izvuku pouke i donesu hrabre odluke dosta je vise bilo kalkulisanja u picku materinu sa tim. Mnogo igraca u ovoj selekciji nije sposobno da odgovori na zahteve.....i ako strucni stab to prvom prilikom ne promeni i donese odluke bez kalkulisaja odgovornost ce naravno biti na njima ma koliko se nama svidelo sve sto su do sada uradili
Nek ide Suma u Singapur a mi će ostanemo sa Ščekića da igramo srpski defanzivni blok!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.813
Локација
Храм фудбала
Нзм шта је Саво крив, је ли он тјерао Стојковића да излази без потребе? Тада да смо имали одбрану са Барезијем на челу примили гол, једноставно је тако увијек. Глупо самоубиство
Не знам да ли ћу успјети али да пробам.
Тошић је требао изаћи и раније, али поред живих Стевановића и Лутовца ти убацујеш Брежанчића, и поред тога мијењаш позицију Асану који је одлично затварао са Урошевићем.
Вадиш играча који може задржати лопту, извући фаул, одиграти нешто напред, убацујеш играча који једино изгледом може некога да уплаши, све остало веома танко.
И као шлаг на торту вадиш Натка и убацујеш штопера који не зна да ли је пошао или дошао. При томе разјебе и ону двојицу, више се није знало ни ко кога чува ни гдје ко стоји.
Не знам јел довољно.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Kakva bre uprava sad posle ovoga? Sta je trebao debeli profa,da sidje i popusi kurac ovim holandskim igracima da nas ne napadaju sa igracem manje? Verovatno bi on to i uradio sa zadovoljstvom. Ili da Vazura stane na gol umesto Stojketa pa da ne primimo sa gola na gol sprdacinu od gola? Mentalitet kukavicki i kiks Stojketa su nas kostali pobede. Steta. Velika steta jer smo stvarno igrali vrhunski do pred sam kraj. A uprava ovakva kakva je je zlato u odnosu na ovo sto imamo na tribinama!
Gade mi se frakcijasi svi,stoka smrdljiva,to su pravi grobari naseg kluba,u punom smislu...
Suma i Sadik svaka cast! Asano svaka cast! Zdjelar odlican! Natko slabo primetan. Ostojic maestro! Pavlovic dobar,ali pomalo nesiguran na momente. Urosevic zatvorio tu stranu sa Asanom. Tosic i Miletic kriminalni. Stojke kiks jezivi. Savo svaka cast,ali mislim da je izmena Vujacic-Natko bila velika greska. Sta reci vise od toga,nismo zasluzili da prodjemo dalje i to je to,nismo imali srece dovoljno a ni hrabrosti u nekim momentima.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Mnogo sa tuzan, ali u usto vreme i ponosan, jer smo iz jednog grotla koji je pretio da nas proguta, dosli u sitaciju da se nadigravamo sa odlicnim timom za prolece u Evropi. Na tome sam prvensteno zahvalan nasem treneru i legendi Savi Milosevicu, koji je primio vruc krompir u ruke i izvukao nas iz blata, zatim upravi koja je dovela kvalitetne igrace i pokazala ipak neku viziju, a na kraju naravno i svim igracima mog voljenog i jedinog Partizana. U svojih 54 godina bilo je mnogo ovakvih teskih trenutaka, ali Partizan je ipak ostao tim na koji mozemo da budemo ponosni! Ziveo Partizan!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bio bi red da se desi neka utakmica gde ne zaseremo sve nekom glupom individualnom greškom, dosta mi je više te patnje...
Previše sam tražio.
Mada ima neke poetike tu objektivno, ta genetska ciganizacija gde kreće da oduvlači u 55om minutu je i možda razlog zašto su cigani imali kroz istoriju veće uspehe od nas u evropi ali meni se gadi.
I jednostavno kao kad telo odbacuje presađen organ, inficira se i samo je pitanje trenutka kada će doći do sepse.
Mada je bilo nekih koji su upozoravali na znake infekcije...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ljudi pokazali smo kvalitet i pokazali mane.
Nacin na koji smo izgubili, svakako nije lak, takvi porazi se desavu jednom u 50 godina, osim ako nisi Partizan.
Cestitke igracima i Savi i navijacima, meastralan posao. Nije ni od igraca, ni do Save, do Partizana je.
Idemo dalje, dobre stvari se zasluze, treba vreme.
Ovo je nas limit uostalom ovog momenta, da se ne lazemo.
Dizite glave sto pre, ako se nastavi sa ovakvim radom, bice i boljih rezultata.
Setite sa kako smo ispali od Plzena, ono je bila tragedija za mene kao navijaca, ovo njie!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.040
Локација
Београд
Нзм шта је Саво крив, је ли он тјерао Стојковића да излази без потребе? Тада да смо имали одбрану са Барезијем на челу примили гол, једноставно је тако увијек. Глупо самоубиство

Možda jer vadi dva najbolja igrača da bi 'sačuvao' rezultat? Što direktno rezultuje u ubijanje našeg napad i 2:2?

Imaš igru do 75. minuta, preko Nathka, Sume, Sadika pa i Asana u kontrama. Kad god smo krenuli napred bili smo opasni, AZ šansu nije stvorio.
Ali ajde vadi Sumu, prekini lepo tu jedinu vezu sa napadom. Daj Šćekića LingLongLigaškog Busketsa. Ajde svi nazad sad, čuvajte rezultat.
AZ dobija crveni? Da se vratimo u napad? Ma jok, sad je još lakše sačuvati rezultat, samo izbijaj a i nemamo preko koga napred sad, neće Šćekić sigurno deliti lopte.

Primamo glup gol, dobro, šta ćemo sad?
Ko je jedini igrač na sredini terena koji ume da sačuva loptu duže od dve sekunde? Natkho? Ajde napolje, moramo da pojačamo odbranu sad, jer nam je to uvek odlično išlo u prošlosti. Ajde Vujačiću sine, odigrao si ukupno pola sata protiv Javora i Indjije ukupno, pazi, ne smemo da primimo gol, znaš već.

2:2. Kraj. ''Prokletstvo, tuga, sudbina'' - trener.

Nisam mu oprostio ni izmenu Suma - Šćekić u prvoj utakmici protiv AZ-a u kojoj smo takodje imali igrača više u tom trenutku pri rezultatu 2:2.
A onda kao šlag na jebenu tortu, vadi Sadika(jedinog napadača) i ubacuje Gigića u 88. minutu jer... jurimo gol?

Nula od trenera, čak mi je i glupo nazvati ga trenerom, dosta mi je više početnika na klupi koji dolaze da bi se sprdali.

Uprava je majka.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Partizan je Real 66'
Partizan je Fljamurtari..
Partizan je Artmedija..
Partizan je Petah Tikva...
Partizan je Augzburg..
Partizan je AZ...

Partizan je život...

Partizan je Šampion..
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Pričalo se o raspucanom AZ-u, bolji od Mancestera, 24-0 gol razlika, prebili PSV u gostima, zgazit će nas. Onda dođe Savo iz Janje i održi im taktički kliniku 80 minuta. Nesreća, sebičnost Sume i malo Sadika su razlog zašto nismo završili meč do 60. minuta. I onda Stojković primi go sa 80 metara i tu je bilo sve jasno, ostalo je stvar mentaliteta. Izmjene su bile rezonske za ovakvu utakmicu, koliko god to sad izgledalo katastrofalno. Sjetiti se gdje smo bili prije 6 mjeseci, Savo pravi pitu od govana. Ovo boli, otkida i nema se šta pametno reći, samo se nadam, što reče jedan brat sa društvenih mreža, da će prva stvar koju uradi Savo biti menjanje nosioca kapitensku trake
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kakva bre uprava sad posle ovoga? Sta je trebao debeli profa,da sidje i popusi kurac ovim holandskim igracima da nas ne napadaju sa igracem manje? Verovatno bi on to i uradio sa zadovoljstvom. Ili da Vazura stane na gol umesto Stojketa pa da ne primimo sa gola na gol sprdacinu od gola? Mentalitet kukavicki i kiks Stojketa su nas kostali pobede. Steta. Velika steta jer smo stvarno igrali vrhunski do pred sam kraj. A uprava ovakva kakva je je zlato u odnosu na ovo sto imamo na tribinama!
Gade mi se frakcijasi svi,stoka smrdljiva,to su pravi grobari naseg kluba,u punom smislu...
Suma i Sadik svaka cast! Asano svaka cast! Zdjelar odlican! Natko slabo primetan. Ostojic maestro! Pavlovic dobar,ali pomalo nesiguran na momente. Urosevic zatvorio tu stranu sa Asanom. Tosic i Miletic kriminalni. Stojke kiks jezivi. Savo svaka cast,ali mislim da je izmena Vujacic-Natko bila velika greska. Sta reci vise od toga,nismo zasluzili da prodjemo dalje i to je to,nismo imali srece dovoljno a ni hrabrosti u nekim momentima.
UPRAVA, UPRAVA I UPRAVA!

Imas jednu totalnu neznalicu na levom beku i ti uspes da nadjes jos vecu koja ne moze ni kao izmena da bude korisna. Imas problem sa stoperom ti dovedes Dingu jebenog i Rajovog Vujacica koji samo sto nije legao u gol kod ove situacije.
Imamo tri igraca u napadu koja imaju neke kvalitete ali koji iz deset pokusaja sa viskom u kontri ne mogu da urade nista jer ih jebeno boli kurac za tim. Od toga je jedan najskuplje pojacanje u istoriji, a drugi je mega zvezda koju cemo tek da otkupimo.

Govnari. Popuse mi sva trojica kurac. Julovac, organizator pravnijade i pickica i XXL profesor. Ubice Partizana i direktni krivci za sve lose sto nam se desava poslednjih godina. Terzic nam nista ne treba. Cigani su go kurac od ekipe, da imamo nekog ko zna da radi svoj jebeni posao posrali bi im se po najskupljem timu u istoriji. I Ivicu da ne zaboravim, popusi mi i on kurac.
Hvala.
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
Volim Partizan. Gospodo, prokleti smo. Suma, Stojkovic... Isto nam je
Svi imamo imamo i svoje zivote :(
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Mnogo sa tuzan, ali u usto vreme i ponosan, jer smo iz jednog grotla koji je pretio da nas proguta, dosli u sitaciju da se nadigravamo sa odlicnim timom za prolece u Evropi.
Ne mogu da izdrzim da ne citiram ovaj post. Mi bre ovo dozivljavamo vec XY godina, ceo zivot nam prodje u ovakvim kiksevima. Dokle da cekamo? Dokle? Kakav ponos? Ne, ja uopste nisam ponosan na ovaj jebeni luzerski mentalitet. Ko je taj AZ? Da budemo ponosni jer primamo 2 gola u 5 minuta sa igracem vise i ispadamo od AZ? XY godina mi ne mozemo da napravimo jedan jedini iskorak u toj Evropi. Vecno ispadamo od osrednjih klubova. Nas trener kaze "Mancester je druga dimenzija u odnosu na nas". A sta je onda AZ? Cak je i ona bedna Astana dobila taj Mancester a za nas su druga dimenzija. I uvek ce tako biti jer mi ne mozemo da napravimo iskorak sa takvim mentalitetom i demagogijom nasih kvazi-strucnjaka. Ali da, ajde da budemo ponosni jer nismo primili 5 komada...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Mentalitet
Mentalitet
JEBENI MENTALITET I TACKA!

SA igracem vise ,na 2:0 ,pa STANI NA LOPTU <ZADRZI JE JEBOTEEE
Stojkovic dobija zuti na odugovlacenje ,popizdeo sam prvo zbog toga ...jebali vas ti klosarski prevazidjeni fazoni
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ako me nista drugo ne ubije, ubice me na kraju Partizan !!! Nema dalje...
 
  • Like
Reactions: Oki

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Kako boze? Zar i ovo da nam se desi?.Nije mi krivo zbog upropastenog eventualnog proleca u Evropi, nego da useres sigurnu pobedu ovako.
I to igrom slucaja, na danasnji dan pre tacno 10 godina,one dve gluposti Srdje Knezevica, u 137.vecitom derbiju ali za razliku, tada smo ga dali igrajuci sa igracem manje celo drugo poluvreme.
Odgledah evo malopre te radosne trenutke od pre tacno jedne decenije a sad odoh da malo bauljam po kisi, da se smirim.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Augsburg, Dinamo Kiev, AZ... gledam isti film na repeat.

Kad je ovaj pokazo +7 bilo mi je sve jasno. Jbg, i da smo pobedili opet bi zavisili od rezultata u mancesteru, a njih zabole kurac za ove preostale dve utakmice, tako da...

Momcima nemam sta da zamerim, ovaj tim je limitiran i to sto smo dostigli u evropi je previse, realno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top